Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
Хора... помагайте, умирам   Crying or Very sad Изгорях зверски, не просто изгорях, мисля, че кожата ми ще се свлече... червена съм като рак и цялата пламтя, сега точно за празниците, не знам какво да правя, помагайте моля ви. Цялото ми тяло пламти, не мога да седя пиша права  Crying or Very sad С какво бихте ми препоръчали да се намажа? Лицето ми е пък цялото на петна...
Цитирай

Намажи се с кисело мляко.
Цитирай

София

Ми какво да ти кажа, бабешко, но с ефект - кисело мляко + сода - отнема от температурата. И после от аптеката - имаше един спрей, който беше много ефективен - като се напръска става на пяна и мирише кофти, но наистина помага, бял е флакона, сори, но за името не се сещам.

Ти пък колко се пече, че да изгориш? Аз по принцип на солариуми не ходя, веднъж бях, но ми беше изключително неприятно.
Цитирай
ами жената на солариума ми каза, че се започва от 10 минути, аз съм прекалено бяла, започнах от 10, после на другия ден 15 и на другия ден (т.е. дднес) - 20 мин. и направо.. А с кисело мляко се намазах, но не помага  ooooh!
Цитирай

Божеееее,ти имаш ли акъл?Как може да качваш с по 5 мин на ден  Shocked,и как може да седите по 20мин на солариум. ooooh! Аз вече ходя толкова време,имам над 2 часа общо,черна съм и досега не съм седяла повече от 10. Rolling Eyes Ми мислете малко с тия глави де,сама казваш че си бяла. Да не говорим,че не е никак правилно да се ходи 3 дни под ред.Така тен не се прави,а се изгаря и се хвърлят пари на вятъра.
Цитирай

София

Жената от солариума е в голяма грешка - винаги, колкото и да е тъмна кожата се започва от 5 мин., когато за пръв път от доста време отиваш на солариум, а ако кожата е много бяла - дори и 5 мин. са много. А и .... винаги първо се прави няколко пъти от 5 мин., после няколко пъти от 10 мин и чак тогава се увеличава... И ходенето се прави през ден-два-три. А 20 мин - това може би чак след два месеца ходене на солариум се прави.

Сега ... не знам какво да те посъветвам - сещам се за три неща:
1. Пантогел - от аптеката - ще охлади кожата и ще действа като средство при изгаряне.
2. Дефламол - пак от аптеката - ще действа като средство при изгаряне... Много е мазно да знаеш.
3. Нещо за след слънце с охлаждащ ефект - на първо време става, за да отидеш до аптеката, но няма да е полезно при изгарянето.
Цитирай

Тичай до аптеката да търсиш афтърсън - намажи се, пъхне го в хладилника и след час-два се намажи пак.
Цитирай

... имаше един спрей, който беше много ефективен - като се напръска става на пяна и мирише кофти, но наистина помага, бял е флакона, сори, но за името не се сещам.
Мисля, че беше нещо с Д, но сега и аз не мога да се сетя как точно се казваше. Пробвай с него да видиш какво ще стане, или пък просто отиди в някоя аптека и поискай да ти дадат нещо за изгаряния.
Цитирай

Софее

Лелеее милата, знам колко е гадно и болезнено Confused но наистина не се ходи дни подред, трябва да правиш пауза от ден-два.
Иди в аптеката и искай нещо за изгаряне, има някакви мазила, които охлаждат и облекчават малко болката.
Цитирай

И после от аптеката - имаше един спрей, който беше много ефективен - като се напръска става на пяна и мирише кофти, но наистина помага, бял е флакона, сори, но за името не се сещам.

Пантенол се казва спрея (бял флакон, оранжеви букви) и наистина доста помага. Това ми спаси кожата по-миналото лято след ужасно изгаряне на плажа.
Цитирай

... имаше един спрей, който беше много ефективен - като се напръска става на пяна и мирише кофти, но наистина помага, бял е флакона, сори, но за името не се сещам.
Мисля, че беше нещо с Д, но сега и аз не мога да се сетя как точно се казваше. Пробвай с него да видиш какво ще стане, или пък просто отиди в някоя аптека и поискай да ти дадат нещо за изгаряния.

Дефламол?
Цитирай

София/Света на Диска

Нищо няма да ти помогне така, както пяна във флакон, който можеш да купиш от аптеката. Казва се Апипантен и представлява флакон в бяло и оранжево. Съдържа пантенол и пчелен клей, които успокояват много успешно изгорялата кожа.

Веднага тичай и си купи Апипантен или каквото и да е за изгоряла кожа. Нищо друго няма да ти помогне толкова.
Цитирай

Мажи смело с оцет!!!
Отмирисва се бьрzо, не се притеснявай.
Мен само това ме е спасявало от обелване и болка.
Отнема температурата и успокоява кожата.
Цитирай

Cologne, Germany

при това слънце в БГ аз никога не бих отишла на солариум....защо да си състарявам допълнително кожата Peace
тук, когато ходя, винаги ползвам крем за потъмняване, също и хидратира, продават го в студията,така 1. по-бързо хващам тен и 2. се налага да ходя по-рядко.... зимата по 2-3x, max. 4(в рамките на месец 1x на седмица)... и изкарвам до морето...
Цитирай

при това слънце в БГ аз никога не бих отишла на солариум....защо да си състарявам допълнително кожата Peace
тук, когато ходя, винаги ползвам крем за потъмняване, също и хидратира, продават го в студията,така 1. по-бързо хващам тен и 2. се налага да ходя по-рядко.... зимата по 2-3x, max. 4(в рамките на месец 1x на седмица)... и изкарвам до морето...

И тука във всяко соларно студио има козметика,ама повечето хора гледат да минат без него,което мен ме очудва.Аз направо съм си купила големи опаковки,не тези дозички,имам и лосион за след солариум,който също хидратира кожата и подобрява тена.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора