Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анкета

Доволни ли сте от спирала SuperShock ?

Въведи твоя глас
Давайте мнения ако сте я ползвали  Smile
Цитирай

София/Света на Диска

Снимките на гримирани модели със спирали на Ейвън винаги винаги са доукрасявани с фотошоп, т.е. добавят направо цели снопчета мигли, които се повтарят. Понякога удължават, което си личи... #2gunfire #Cussing out

От спиралите им никога не съм била доволна. Stop

Доволна съм само от няколко червила, гел за измиване на лице и то май е това само.

Въобще не е добра козметиката им! Naughty
Цитирай

София

имаше много изписано в темите за Ейвън за тази спирала. Само положителни мнения има за нея.Всички много я харесват.На мен страшно много ми хареса също и за сега това е моята спирала  newsm10 Разделя миглите идеално, удължава  и извива  Peace
Цитирай

London, UK

доволна съм Peace
Цитирай

София

Не, лично аз не харесвам нито една спирала на тази марка
Цитирай
Еми ще видя ще си го взема пък каквото стане, стане  Peace
Цитирай

София

имаше много изписано в темите за Ейвън за тази спирала. Само положителни мнения има за нея.Всички много я харесват.На мен страшно много ми хареса също и за сега това е моята спирала  newsm10 Разделя миглите идеално, удължава  и извива  Peace
Точно така!
Цитирай

Досега не бях харесвала тяхна спирала,но от тази наистина съм доволна! Flutter
Цитирай
Днес си я поръчах.Чакам с нетърпение да дойде 5-ти за да я опитам  Very Happy Peace
Цитирай

София

Днес си я поръчах.Чакам с нетърпение да дойде 5-ти за да я опитам  Very Happy Peace
супер и пиши после дали си доволна  Peace
Цитирай
супер и пиши после дали си доволна  Peace

Разбира се, надявам се да бъда  Party Hug
Цитирай

Варна

Вярвате или не спиралата не е никак зле, нещо повече - не слепва , разделя перфектно, придава дължина, за обем може да се поспори,обаче, но като цяло и за тези пари аз бих казала, че съм доволна.
Цитирай

Пловдив

Има отделна тема за обсъждане продуктите на Ейвън. Още колко теми за тази марка трябва да има на първа и втора страница, за да започне да ви дразни това? Заключвам темата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.