Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора

Варна

Моля за отзиви, че ми е супер терсене дали ще съм форевър по-широка и съответно няма да е същия секса или пък ще си възвърна size-а  baby_neutral

Казвайте, че да знам .. не че искам да ме клъцкат със секцио.. ама.. newsm78
Цитирай

София

Ще си го върнеш споко, недей да те клъцкат заради това Laughing
Цитирай

На морето!

hahaha От мн време не се бях смяла така.Естествено, че ще си го върнеш "сайза".Обаче ако кажеш на доктора си, че искаш секцио защото не искаш вечно да си останеш с 10см "сайз" тогава ще има човек, който се смее повече и от мен!
Цитирай

Brokenpromiseland

Ако се притесняваш толкова, може да си правиш упражнения след като родиш.
Свиваш и отпускаш по няколко пъти мускулите на влагалището...все едно ти се ходи в тоалета, ама стискаш.  Very Happy.
Същото става и по време на секс.....и е доста приятно и за двете страни  Embarassed
Цитирай

Silvermoon

Хех, няма разлика до 3 м си се възстановила.
Цитирай

Не ги слушай тея! Искат и тебе да прецакат. Я ходи да те "клъцнат", че представяш ли си да се разхлопаш?

п.п.  Малкият ме попита защо се смея!   35
Цитирай

The O. C.

пусни темата в Татковци, там ще проучиш и другата гледна точка....
Цитирай

БГ-изток

Да бе,наистина,тази тема в "ТатковИци" ще е добре да се пусне..... Cool
Цитирай

Абсурдистан

ooooh! ooooh! ooooh!
Ще си останеш "сайз" 10 см. Хич недей да раждаш, мене ако питаш. Стискай, защото и секцио да избереш, ако е почнало разкритието не знам кво ще правиш при такъв сайз след това.
Цитирай

Ще има разлика. На външен вид, не на вътрешния размер.
Много важно ли е това за теб всъщност?
Цитирай

Някъде там на юг...

Дори не съм се замисляла дали има разлика в рамера Rolling Eyes Обаче секса определено е по-хубав  Love
Цитирай

ул. "Мечтание"

Аз получих странен съвет (естествено непоискан) от една мама. Да съм раждала със секцио, ако съм исакала после секса да е както преди (?!). Направо  Shocked! В смисъл, за мен това са си поредните бабини девитини! Мисля си дори, че секса след като родя ще е много по-хубав!  Twisted Evil И всичко си е въпрос на нагласа според мен!
Цитирай

Lords Valley

Моля за отзиви, че ми е супер терсене дали ще съм форевър по-широка и съответно няма да е същия секса или пък ще си възвърна size-а  baby_neutral

Дон'т уъри.Дъ хоула ще е олмост дъ сейм.
Цитирай

хаха  35  това беше готино  hahaha

естествено че ще си върнеш размера  #Crazy че нали иначе нямаше да има нормални раждания, замисли се  newsm78

друг е въпроса че може да получиш някои други неприятности като "смъкване" на влагалището /май така беше термина/, но и това няма да повлияе на секса ти след това  Love

леко раждане и по-спокойно     bouquet

А, и забравих, на въпроса - да различен е секса след раждане, много по-хубав  Hug
Цитирай

гр. София

и двата пъти съм раждала нормално и досега не съм забелязала да има някаква разлика
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 88 отговора