Различен ли е секса след нормално раждане..

  • 5 987
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Моля за отзиви, че ми е супер терсене дали ще съм форевър по-широка и съответно няма да е същия секса или пък ще си възвърна size-а  baby_neutral

Казвайте, че да знам .. не че искам да ме клъцкат със секцио.. ама.. newsm78

# 1
  • Мнения: 385
Ще си го върнеш споко, недей да те клъцкат заради това Laughing

# 2
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
 hahaha От мн време не се бях смяла така.Естествено, че ще си го върнеш "сайза".Обаче ако кажеш на доктора си, че искаш секцио защото не искаш вечно да си останеш с 10см "сайз" тогава ще има човек, който се смее повече и от мен!

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ако се притесняваш толкова, може да си правиш упражнения след като родиш.
Свиваш и отпускаш по няколко пъти мускулите на влагалището...все едно ти се ходи в тоалета, ама стискаш.  Grinning.
Същото става и по време на секс.....и е доста приятно и за двете страни  Embarassed

# 4
  • Мнения: 953
Хех, няма разлика до 3 м си се възстановила.

# 5
  • Мнения: 606
   Не ги слушай тея! Искат и тебе да прецакат. Я ходи да те "клъцнат", че представяш ли си да се разхлопаш?

п.п.  Малкият ме попита защо се смея!   Joy

# 6
  • Мнения: 157
пусни темата в Татковци, там ще проучиш и другата гледна точка....

# 7
  • Мнения: 764
Да бе,наистина,тази тема в "ТатковИци" ще е добре да се пусне..... Sunglasses

# 8
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
 ooooh! ooooh! ooooh!
Ще си останеш "сайз" 10 см. Хич недей да раждаш, мене ако питаш. Стискай, защото и секцио да избереш, ако е почнало разкритието не знам кво ще правиш при такъв сайз след това.

# 9
  • Мнения: X
Ще има разлика. На външен вид, не на вътрешния размер.
Много важно ли е това за теб всъщност?

# 10
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Дори не съм се замисляла дали има разлика в рамера Rolling Eyes Обаче секса определено е по-хубав  Heart Eyes

# 11
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз получих странен съвет (естествено непоискан) от една мама. Да съм раждала със секцио, ако съм исакала после секса да е както преди (?!). Направо  Shocked! В смисъл, за мен това са си поредните бабини девитини! Мисля си дори, че секса след като родя ще е много по-хубав!  Twisted Evil И всичко си е въпрос на нагласа според мен!

# 12
  • Мнения: 2 674
Моля за отзиви, че ми е супер терсене дали ще съм форевър по-широка и съответно няма да е същия секса или пък ще си възвърна size-а  baby_neutral

Казвайте, че да знам .. не че искам да ме клъцкат със секцио.. ама.. newsm78



Дон'т уъри.Дъ хоула ще е олмост дъ сейм.

# 13
  • Мнения: 1 966
Моля за отзиви, че ми е супер терсене дали ще съм форевър по-широка и съответно няма да е същия секса или пък ще си възвърна size-а  baby_neutral

Казвайте, че да знам .. не че искам да ме клъцкат със секцио.. ама.. newsm78


хаха  Joy  това беше готино  hahaha

естествено че ще си върнеш размера  #Crazy че нали иначе нямаше да има нормални раждания, замисли се  newsm78

друг е въпроса че може да получиш някои други неприятности като "смъкване" на влагалището /май така беше термина/, но и това няма да повлияе на секса ти след това  Heart Eyes

леко раждане и по-спокойно     bouquet

А, и забравих, на въпроса - да различен е секса след раждане, много по-хубав  Hug

# 14
  • Мнения: 71
и двата пъти съм раждала нормално и досега не съм забелязала да има някаква разлика

Общи условия

Активация на акаунт