Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Мнения: 72
Мили момичета, просветени и препатили, може би ще отида вече на лекар, но с тези почивни дни... Накратко: На 38 г. съм, раждала безпроблемно преди 19 години. Миналата година претърпях коремна операция, тряабваше да се пазя от забременяване 1 година. Сложих спирала- златна. Не ми създаваше никакви проблеми, но я махнах този месец и започнах да пия Ясмин. 17- ти ден вече кървя, и никакви намерения да спира; от какво ли е? Искам да забременея- нещо, от което съм се пазила толкова време, а не стига, че годинките ми са много, ами и времето ми е крайно ограничено- мъжът ми пътува и ще се прибере през септември. Имам само 2 месеца преди да се качи пак и си мисля, че те са последният ми шанс. Почнах Ясмина, за да мога евентуално да таймирам овулацията. А то... Имам още 6 таблетки, кога ще ми спира, че да ми почва новия цикъл? На някоя случвало ли и се е? Приемам всякакви съвети...
Цитирай


Мнения: 4 700
Аz имах подобен проблем, но с други противоzачатъчни. Кървенето ми продължи докато не спрях таблетките. АЗ ги спрях на 16 ден, на 17 ден кървенето спря. Никога повече не съм пила противоzачатъчни.
Не zнам какво да ти кажа, гледай да не си объркаШ цикъла с тия хапчета.
Цитирай

София

Мнения: 7 718
От таблетките е.
Ето ТУК  има виртуален кабинет, където можеш да зададеш въпросите си.
Според мен не трябва да го спираш. Но лекар трябва да ти каже.
Цитирай

Варна

Мнения: 72
благодаря ви. Пуснах въпрос, но еда ли скоро ще получа отговор. Настроена съм да изкарам и втори цикъл на прием, дано тотално не се объркам. Досега не ми се е случвало такова нещо с другите таблетки през годините...
Цитирай


Мнения: 4 700
Най добре се консултирай с гинеколог. Не е нормално да има такова кървене. Органиzмът ти не можа толкова бърzо да "проиzведе" това количество кръв, което губиШ.
ЗаЩо не ги смениШ с други Щом си нямала проблеми преди?
Цитирай

София

Мнения: 7 718
Мариана, ако си притеснена много мога да ти дам телефона на д-р Коларов на лични да се консултираш.
Цитирай

UK

Мнения: 200
През първия месец с таблетките и аз бях с кървене докато не свърши опаковката,моята лекарка каза че организма се приспособявал или нещо подобно.С втората опаковка нямах проблеми,но все пак се консултирай с лекар.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.