Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора
Моля ви,някой може ли да ми каже как се набира от Глобул със скрит номер?За Мтел знам че е #31#  но за Глобул как е? Praynig
Цитирай

Аз не знам, но ми стана интересно. това #31#  се набира преди номера или ...?
Цитирай

Да,набираш #31#0888.........и отсреща не ти виждат номера,но това е Мтел.
Цитирай

Виж дали имаш функция за звънене инкогнито.Иначе и аз не знам как става от клавиатурата.
Цитирай

Самият апарат трябва да има функция за скриване на номера. В моя е "Скрито ID". Предполагам, че за всяка марка и модел е различно, но е нещо от сорта и не зависи от оператора.
Цитирай

Влизаш в настройките на телехона и отиваш на Настройки повикване,оттам отиваш на Изпрати моя номер и задаваш НЕ или както е при теб.
Цитирай

Аз мисля ..че трябва да звъннете на глобул и да си активирата услугата КЛИР
Цитирай

Имам на телефона "скрий номер" ,но като го активирам и немога да набирам никакви номера!
Цитирай

Аз мисля ..че трябва да звъннете на глобул и да си активирата услугата КЛИР
Мисля че с поставянето на картата за ползване,КЛИра автоматично е активиран.
Алабаланице значи с твоя апарат не става,на мен също ми се е случвало.
Цитирай

Ми не знам. И на двата оператора и МТела и на Глобул не ми е активиран автоматично със сигурност.
Цитирай

На мен от МТЕЛ си ми беше активирано от самото начало и ми обясниха,че може или от апарата или с #31#.Имам номер и към Глобул и когато сключвах договора ме попитаха-Да се вижда номера,или не?И тогава разпитах точно за криене и т.н. и ми казаха,че единственото нещо,което те предлагат е постоянно скрит номер или не скрит,но няма такава опция,да си криеш както в МТЕЛ.Все пак минаха няколко години от тогава и може да са се променили нещата.Но при мен не става,пробвала съм като съм задавала тази опция от телефона си,но ми изписва "грешка в мрежата".Ако искаш звънни на 123 и попитай оператор.
Цитирай

v magazin na Globul se podava zayavlenie za aktivirane na uslugata.Mislya 4e i za rouming e taka
Цитирай

Попълва се заявление за тази услуга. Можеш да го направиш във всеки магазин. Носи си и личната карта.
Ако се опиташ да си скриеш номера без да е заявена предварително услугата, блокираш всички обаждания.
Цитирай

Никога не съм подавала заявление,нито съм питала оператор как да скрия номера си,правила съм го единствено от апарата.
Цитирай

Никога не съм подавала заявление,нито съм питала оператор как да скрия номера си,правила съм го единствено от апарата.
И на трите мобилни оператора кода за скриване на номера е този който беше написан по горе.
Цитирай

1-14 от 19 отговора