«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

ћнени€: 7
ћол€ ви,н€кой може ли да ми каже как се набира от √лобул със скрит номер?«а ћтел знам че е #31#  но за √лобул как е? Praynig
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 684
јз не знам, но ми стана интересно. това #31#  се набира преди номера или ...?
÷итирай

ƒа,набираш #31#0888.........и отсреща не ти виждат номера,но това е ћтел.
÷итирай

¬ сигурни ръце

ћнени€: 824
¬иж дали имаш функци€ за звънене инкогнито.»наче и аз не знам как става от клавиатурата.
÷итирай

“айна, майна

ћнени€: 223
—ами€т апарат тр€бва да има функци€ за скриване на номера. ¬ мо€ е "—крито ID". ѕредполагам, че за вс€ка марка и модел е различно, но е нещо от сорта и не зависи от оператора.
÷итирай

¬ едно гол€мо мъжко сърце

ћнени€: 3 512
¬лизаш в настройките на телехона и отиваш на Ќастройки повикване,оттам отиваш на »зпрати мо€ номер и задаваш Ќ≈ или както е при теб.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 957
јз мисл€ ..че тр€бва да звъннете на глобул и да си активирата услугата  Ћ»–
÷итирай

»мам на телефона "скрий номер" ,но като го активирам и немога да набирам никакви номера!
÷итирай

јз мисл€ ..че тр€бва да звъннете на глобул и да си активирата услугата  Ћ»–
ћисл€ че с постав€нето на картата за ползване, Ћ»ра автоматично е активиран.
јлабаланице значи с тво€ апарат не става,на мен също ми се е случвало.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 957
ћи не знам. » на двата оператора и ћ“ела и на √лобул не ми е активиран автоматично със сигурност.
÷итирай

ћнени€: 4 437
Ќа мен от ћ“≈Ћ си ми беше активирано от самото начало и ми об€сниха,че може или от апарата или с #31#.»мам номер и към √лобул и когато сключвах договора ме попитаха-ƒа се вижда номера,или не?» тогава разпитах точно за криене и т.н. и ми казаха,че единственото нещо,което те предлагат е посто€нно скрит номер или не скрит,но н€ма такава опци€,да си криеш както в ћ“≈Ћ.¬се пак минаха н€колко години от тогава и може да са се променили нещата.Ќо при мен не става,пробвала съм като съм задавала тази опци€ от телефона си,но ми изписва "грешка в мрежата".јко искаш звънни на 123 и попитай оператор.
÷итирай

убрат/ ѕишурка

ћнени€: 573
v magazin na Globul se podava zayavlenie za aktivirane na uslugata.Mislya 4e i za rouming e taka
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 184
ѕопълва се за€вление за тази услуга. ћожеш да го направиш във всеки магазин. Ќоси си и личната карта.
јко се опиташ да си скриеш номера без да е за€вена предварително услугата, блокираш всички обаждани€.
÷итирай

Ќикога не съм подавала за€вление,нито съм питала оператор как да скри€ номера си,правила съм го единствено от апарата.
÷итирай

ћнени€: 9
Ќикога не съм подавала за€вление,нито съм питала оператор как да скри€ номера си,правила съм го единствено от апарата.
» на трите мобилни оператора кода за скриване на номера е този който беше написан по горе.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора