Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Майки помагайте, моляяяяяяяяяяя
имам силна алергия към тревистите полени. Обожавам пролетта, но това е най-кошмарния ми сезон ooooh!  От няколко дни алергията ми много се активизира, кихам, тече ми носа, абе ужас.
До сега пиех антиалергични лекарства (като клератин и т.н), но сега не знам, кърмя и не искам да навредя на бебето.  А ме е страх да не направя алергична асма, да не говорим, че гледам да сме на вън нон стоп, з-тото дани хич не обича да стои на едно място и в къщи.
Приемам всякакви съвети Praynig
Цитирай

До хладилника, който обичам

Говори с лекар!
Цитирай

sofia

....Да, говори с лекар!....
....но  все пак да ти кажа, че и аз съм в същото положение...За съжаление е препоръчително и да не кажа задължително да се избягват всякакави антихистаминови препарати....ако можеш потърпи още малко....
....само като сенна хрема ли ти се проявява или получаваш и астматични пристъпи?
Цитирай

София, Младост 2

Действително е необходимо да се консултираш с лекар,за да подберете подходящите препарати - антихистаминовите не са подходящи,но кортикостероидите се ползват по време на бременност,както и някои други.И както неведнъж е казвано - хомеопатията също е опция,при това много добра точно в случаите на полинози.
Цитирай

София

знам, четрябжа да говоря с лекар, но исках да видя, дали някой няма вече натрупан опит Crying or Very sad
Днес ми донесоха "Риналержи" хомеопатично е... пък ще видим дали ще има някаъв ефект.
Днес бях целия ден на вън, а при нас има едни Тополи... просто е страшно, дано мине бързо тази година...   Praynig
Цитирай

До хладилника, който обичам

С хомеопатия можеш да се лекуваш на воля Wink
Само не знам дали не е по-добре да се свържеш с класически хомеопат, който след интервю да ти предпише нещо.
Цитирай

София

Здравей!

Аз съм в същото положение! Нос, очи, гърло и нощни задушавания. Не смея да пия нищо, още се кърмим. А преди то не бяха инжекции за хипосенсибилизация, не беше кларитин (даже се обвинявам, че го пих по време на предишна бременност, която приключи със спонтанен аборт), бях и на хомеопат и да ти кажа там нещата вървяха най-добре, на забременях и спрях всичко. Сега ще се мъча, докато кърмя, после пак на хомеопат. Иди на интервю, не пий нищо по самоинициатива.

Успех!!!
Цитирай

И аз съм така, но от няколко дни взимам разни хомеопатични неща, и определено има подобрение. Те са боаронски, педиатъра на дъщеря ми ми ги предписа без каквитго и да било интервюта и т.н., но е факт, че ми помагат. Ако искаш, ще ти напиша точно какво пия.
Цитирай

София

да, ще ти бъда благодарна, драсни какво са ти изписали. Знам, че трябва да се ходи лично, но искам инфото, просто за сравнение. БЛАГОДАРЯ Laughing
Цитирай

Pollens 30 CH - 4-5 гранули сутрин
Poumon histamin 15 CH - 4-5 гранули вечер и при нужда през деня - 2-3 гранули
Allium cepa 5 CH - при обилна хрема
Nux vomica 9 CH - сутрин след хранене
Цитирай

САЩ

Сега ще се мъча, докато кърмя, после пак на хомеопат. Иди на интервю, не пий нищо по самоинициатива.

Точно това й е хубавото на класическата хомеопатия, че може да лекува и не е нужно да се мъчиш нито ти нито бебето, защото другите лекарства не са предписани ....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.