Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 апр. 2008, 15:46 ч.

1,5година и нощно пиене на АМ?!

• 512
  • 4
  •   1
Отговори
Синът ми е на година и половина. От самото начало е на АМ. Сега вече е на 3-ката. От около месец започна да се буди нощем по 2-3пъти и да си сочи, че иска именно АМ. И така нощем пием АМ по наколко пъти (съответно сутрин е опикан). Но притеснението ми по- скоро е, че преди не пиеше нощем, а само вечер преди сън и на сутринта. Сега сънят му е много неспокоен (никнат му последните кучешки и кътници) и това пиене на мляко не мога да преценя доколко е добре да бъде така. Но давам- пийва, поспива и пак иска- така от вечерта до сутринта изпива към 210мл. Споделете вашето мнение и опит!

# 1
  • София
Моят опит е, че голямата ми дъщеря пиеше кисело мляко нощем до 2г.6м.
Може да е период, може вечерята да му е слаба........ все пк ако беше възрастен щеше да стане да си вземе, сега е дете и разчита на теб - щом има нужда, давай. Смятам, че до 3г. детето може да има нужда да пие мляко вечер.

# 2
  • Стара Загора
Синът ми когато беше на 2г имаше период/1-2месеца/ когато се будеше вечер и искаше да пие кисело мляко-не заспиваше докато не му дам .Може и при вас да е някакъв период  Peace

# 3
  • Белгия/София
разчита на теб - щом има нужда, давай. Смятам, че до 3г. детето може да има нужда да пие мляко вечер.

И аз така мисля  Simple Smile

# 4
  • Бургас
Аз съм чувала от други майки, че когато на децата им растяли зъби можело да си върнат нощното хранене.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт