31г.с. близо 1000гр

  • 23 839
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 965
Страхотна новина!  Hug
ККlara, нацелувай и нагушкай бебка от нас!

# 76
  • Мнения: 360
Това е страхотно!!!
Чакаме kklara да се включи, когато може.
Наистина прекрасни новини!  bouquet

# 77
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
страхотин новини
да е живо и здраво детето, от тук насетне - само сълзи на родст в очите на мама
нека всичко лошо и страшно е вече зад гърба им

# 78
  • Мнения: 184
Да, това да бъде най- голямото ти притеснение за нея. Сигурно си ужасно щастлива!   bouquet

# 79
  • Мнения: 367
Здравеите всички!

Толкова силно Ви Hug Hug Hug прегръщам и от сърце Ви  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51благодаря!

Найстина няма думи с които да изразя благодарността си към Вас,за подкрепата която ми дадохте в моментите на пълно отчаяние!

Покланям се пред всички и  искам пак да кажа,не да извикам: БЛАГОДАРЯ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

НИе сме си вече в къщи!Малката е 2300грама,но се надявам да започне
качва полека-лека!Малко трудно се храним-голяма битка пада  Laughing ,но няма как ,трябва да растем! Simple Smile
,
Много съм щастлива и пожелавам това щастие на всички,онзи топъл гъдел,който се усеща,онава чувство ,че вече съм мама!!!
Да ,знам  че сега започват и други трудни моменти,но се радвам,че се срещнах(макар и виртуално) с хора с като вас и знам,че мога да разчитам на съвет и подкрепа-а това не е малко!

Благдаря Ви  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

П.П. Пожелавам на всички бъдещи  майки,на които са установили малки бебета,да родят живи и здрави дечица и да видят,че в тъмнината има лъч светлина!Да, аз гушкам моетомалко бебче  благодарение на лекаите които взеха присърце проблема ми,наблюдаваха ме и решиха кога е най-добре беба да излезе!

Благодаря на Д-р Цолова от клиника "Фемина"-постоянно ме наблюдаваше и следеше развитето на" малкото човече".И за миг не ме остави и отговори на всичките ми въпроси!

Благодаря и на Д-р Марков,който въпреки натоварения си график ,ме прие и пое случая да край!Той направи секциото  и даде първите глътки въздух на детенцето ми!!

Благодаря и на останалата част от екипа, Д-р Керемидчиева-анестезиолог,на анестезиологочната акушерка,който ме успокояваха през цялото време на операцията!


Надявам се да останат все така човечни !!!

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 20:34 от kklara

# 80
  • Мнения: 143
 Много се радвам за вас! Важното е, че след всички трудности си имаш едно прекрасно момиченце. От сега нататък ви чакат само хубави неща. Целувки на малката принцеса.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 965
Кkara, радвам се, че вече сте си вкъщи!  Hug
Как кръстихте малката принцеса?

# 82
  • Мнения: 367
АДЕЛИНА

# 83
  • Мнения: 1 685
Kklara,страшно много се радвам за теб и Аделина  bouquetцелувки на малката госпожичка Wink

# 84
  • Мнения: 229

ох докато четях темичката ти от началото до края, първо ме избиха едни ми ти сълзии ..поплаках си едно хубаво и накрая като прочетох че си родила едно сладко малко бебенце и че двете сте добре ехххххххх. олекна ми ии   bouquet Hug желая ви всичко най-добро и да наддавате бързичко и да сте много щастливи заедно!  ylinfant Misc Baby Bottle  Gift

# 85
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
да е жива и здрава принцеса Аделина
нека както писах - всичко лошо е назад и сега - само хубави мигове
малките бебета наддават бавно - но това не е толкова страшно
бъди търпелива и не искай гигантски размери за малката - дай й време - моята щерка бе 2.5 и наддаваше малко, но пък когато р бебета спряха почти да наддават тя продължи съ ссъщите темпове...и почти ис навакса
целувки и това си е вашта тема с Ади - ако имаш питания питай

# 86
  • Мнения: 1 044
да е жива и здрава принцеса Аделина
нека както писах - всичко лошо е назад и сега - само хубави мигове
малките бебета наддават бавно - но това не е толкова страшно
бъди търпелива и не искай гигантски размери за малката - дай й време - моята щерка бе 2.5 и наддаваше малко, но пък когато р бебета спряха почти да наддават тя продължи съ ссъщите темпове...и почти ис навакса
целувки и това си е вашта тема с Ади - ако имаш питания питай
Моето дете се роди 2750 г, изписаха ни 2650 г. Първият месец наддаде 1200г, втория 1000г, третия 800 г.Сега тежи 15 кг - напълно нормално тегло Peace

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте!
Тръгнах да се ровя, че моята лекарка доста ме стресна днес на прегледа. Гледахме бебето на УЗ и по размерите на главата и бедрото излиза 21 г.с. и 2 дни, а по цикъл 23 г.с. и 2 дни, т.е. изостава с 2 седмици. До сега пак изоставаше, но с 4-5 дни до седмица, а сега изведнъж 2 седмици. След 15 дни пак ме вика да види как се движим. Иначе всички изследвания и ФМ са ми в норма. Накрая лекарката каза, че може по-мъничко да се роди и съвсем ме разби. На какво се дължи това изоставяне, някой дали знае?

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Здравейте!
Тръгнах да се ровя, че моята лекарка доста ме стресна днес на прегледа. Гледахме бебето на УЗ и по размерите на главата и бедрото излиза 21 г.с. и 2 дни, а по цикъл 23 г.с. и 2 дни, т.е. изостава с 2 седмици. До сега пак изоставаше, но с 4-5 дни до седмица, а сега изведнъж 2 седмици. След 15 дни пак ме вика да види как се движим. Иначе всички изследвания и ФМ са ми в норма. Накрая лекарката каза, че може по-мъничко да се роди и съвсем ме разби. На какво се дължи това изоставяне, някой дали знае?

Каза ли ти плацентата ти в какво състояние е? Защото най-често в нея е проблема.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 326
Ами не. Питах я по време на прегледа, но тя каза, че като огледа ще каже и нищо не каза и за това предположих, че е наред. На листа пише, че се развива по задна маточна стена и Pl1, до сега беше Pl 0, това ли трябва да е?

Общи условия

Активация на акаунт