прескачане на сърцето

  • 16 489
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Вземи си мента, глог и валериан и пий три пъти днвено.

 Peace Комбинацията се казва "Neuropan" - вълшебна е! Представлява тъмен сироп с вкус на мента. Откакто го пия по 1 чаена лъжичка три пъти дневно, направо се родих - успокоява сърцето, нормализира кръвното и действа много отпускащо, но не и да те приспива. Има го в аптеките и струва 2 лв. и някакви стотинки. Но много е важно и ти да не си усложняваш проблема с внушения.  Hug

# 16
  • Мнения: 2 761
Комбинацията се казва "Neuropan"....
.....и действа много отпускащо, но не и да те приспива.

Трябва да се внимава при шофиране с този препарат,забавя реакциите.

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Комбинацията се казва "Neuropan"....
.....и действа много отпускащо, но не и да те приспива.

Трябва да се внимава при шофиране с този препарат,забавя реакциите.

Наистина ли? В аптеката не ми казаха нищо, а нямаше и листовка ...  newsm78 Нали става дума за мента+глог+валериан?

# 18
  • Мнения: 2 761
Ами впредвид съставките и това,че те отпуска.Не съм пила,но няма начин да е другояче.

# 19
  • Мнения: 250
Здравейте, момичета и благодаря за съветите! Днес се чувствам значително по-добре. От 1 мес. съм на диетата на Дюкан и си мисля да не си докарах нещо с този режим, тъй като четох, че липсата на калий и магнезий в организма води да сърд.пристъпи, аритмии. А нали се сещате, че те се съдържат в плодовете, варивата, т.е. във всички продукти, които са табу за тази диета. Исках да отслабна 5-6 кг. но сега ще търся други начини /спорт например, въпреки че как ще намеря време не знам/.

# 20
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте, момичета и благодаря за съветите! Днес се чувствам значително по-добре. От 1 мес. съм на диетата на Дюкан и си мисля да не си докарах нещо с този режим, тъй като четох, че липсата на калий и магнезий в организма води да сърд.пристъпи, аритмии. А нали се сещате, че те се съдържат в плодовете, варивата, т.е. във всички продукти, които са табу за тази диета. Исках да отслабна 5-6 кг. но сега ще търся други начини /спорт например, въпреки че как ще намеря време не знам/.

Според мен, по-скоро ти е паднало кръвното или кръвната захар от диетата, затова си получила сърцебиене.

Общи условия

Активация на акаунт