Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 12 402
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 903
вчера леща и картофи, запечени с бекон и филе.
Днес останалата леща и нещо с варени яйца Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 641
Днес свински пържолки с топено сирене и картофи с кашкавал и чесън на фурна

# 17
  • Мнения: 171
Вчера  chef:"Агнешко печено","Дроб сърма","Дроб чорба","Печени пилешки бутчета"(аз не обичам агнешко месо),"Зелена салата","Шопска салата","Яйца с майонеза и горчица" и "Козунак"(направен от моята майка Embarassed) за десерт.Днес на обяд дояждаме вчерашното,сладоледена торта за десерт.За вечеря салати,мезета,пълнени яйца и пълнени гъбки.От утре обаче  Stopна салата, плодове и много jump running .Стига толкова калорична храна,че идва морето и ако продължавам така ще ме е срам на плажа   grinning039

# 18
  • Мнения: 1 352
Искам да ви кажа, че днес направих кюфтета от пилешка кайма и резултата, противно на очакванията ми, беше страхотен. Стават много леки и сочни. Незнам в Бг дали продават пилешка кайма, но ако да, съветвам ви да пробвате - много са вкусни! За гарнитура - картофено пюре със спанак, десерт - натурален шоколад.

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 280
Кренвирши с кашкавал на грил, зелена салата с яйца.

# 20
  • Мнения: 270
Вчера: зелена салата, руска салата, млечна салата, баница, мезета, хапки от тиквички (по рецепта на Sneji), яйца, козуначени кифлички, свински пържоли на фурна (не успях да купя агнешко), ориз с гъби
Днес: дояждаме Grinning

# 21
  • Мнения: 4 358
Днес за закуска козунак и кафе.
За обяд - яхнийка с грах - постна Mr. Green.
За вечеря ще направя ордьоври с боядисаните яйчица, шопска салата и от яхнийката с грах.За десерт има по едно парченце от Великденската ми тортичка - мммммммм Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 11 607
Лео, аватарите ти са страхотни! Не разбрах Дюкан не го ли изгони, че да за почнеш със снимките отново......

По темата - дояждане на агнешки манджи и разтоварващи макарони.

# 23
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Днес правих яхния от зелен боб и пекох козунак.

# 24
  • Мнения: 25
Вчера-таратор
           печено месо и печени кюфтета
           руска салата
           торта
Днес-салата от домати и краставици

# 25
  • Мнения: 1 175
Днес сме на салати,варени яйца и мезета за доизяждане.

# 26
  • варна
  • Мнения: 1 830
Обяда беше- козунак Laughing
Вечерята - яйца със сос тартар, печено агнешко от вчера и сега направих крем карамел с козунак, но той остава за утре, а как мирише само мммммммммммм....................

# 27
  • Мнения: 2 774
Обяд - рибена супа ,пържени охлюви с пресен лук и чесън, ориз и яйца .
Вечеря - козунак с прясно мляко

# 28
  • Мнения: 4 370
закуска - сандвичи и фреш
обяд - шопска салата, която прибавих към кебапчета,кюфтета и агнешко,които ми дадоха родителите след вчерашните гостита
вечеря - яйца

# 29
  • Мнения: 5 001
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ момичета!  Hug  Hug  Hug

Тия дни голямо ядене падна....Козунаци,боядисани яйца,агнешко с дробсърма,зелени салати,еклери... hahaha  Animal Pig Animal Pig Animal Pig  Joy Joy Joy



Днес ще бъдем на задушен спанак с млечен сос и сирене (малко разтоварване)...

Общи условия

Активация на акаунт