Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sofia

ЗНАЕТЕ ЛИ НЕщО ЗА ТЕЗИ ХАП4ХЕТА.ИЗПОЛЗВАТ СЕ ЗА ЗАГУБА НА АПЕТИТА,ИЛИ АКО ЗНАЕТЕ ДРУГИ МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ.НЕМОГА ДА СЕ СПРАВЯ С ТОЗИ ПОСТОЯНЕН ГЛАД.
Цитирай

НОВИ ПАЗАР

Мазиндол е спрян вече,предлага същата фирма която го произвеждаше Редуктил със същият ефект но на много по висока цена има темя за редуктил прочети я Peace
Цитирай

намират се медикаменти със съдържанието на същата основна съставка като в мазиндол в американски и канадски сайтове, ако можеш да си поръчаш от там действай. но има страшно много странични ефекти.
Цитирай

На тиха улица

Това лекарство съм го забравила, че съществуваше...Както и да е.Моя приятелка го пиеше навремето, много отслабна, струваше малко пари, смешни даже...
Цитирай

Варна

Това е отрова. Naughty
Цитирай

Варна

ako това са едни малки жълти хапченца, подобни на но-шпа, и ако преди няколко години (около 2004 май) ги продаваха само със зелена ли беше  newsm78 не помня точно цвета рецепта, и струваха около 5 лв.,значи съм ги пила
няма начин да не се отслабне от тях, но трябва да си на легло и без никакви ангажименти, освен да си пълниш вода и да си я пиеш  Crazy
аз издържах само два дни да ги пия, само дето не халюцинирах, иначе си бях като една надрусана  ooooh!
Цитирай
Познати са ми. Де да можех сега да си намеря такива. Я вижте из домашните
си аптечки, преди да е изтекъл срока на годност и свирнете
Цитирай

На тиха улица

Подтискаха глада си спомням аз.И с много вода се получи номера на мойта позната, която нямаше много други ангажименти, освен да тях Smile.Иначе, защото бяхме малки, а тя и по принцип има детски вид не и ги продаваха по аптеките, та гаджето и и ги купуваше.
Цитирай

София

С тези хапчета свалих 20 кг но имат много странични ефекти направо не знаеш къде се намираш действат  директно на мозъка НО когато ги пих бях на 22 и тежах 60 кг станах 40 в момента съм на 28 след раждане и тежа 80 никога повече няма да пия такова нещо с риск цял живот да си стоя дебела мисля че има и други начини да изглеждаш добре  bouquet
Цитирай

С него се смъкват супер килограми - изобщо не ти се яде, само дето пиеш вода, ужасно много вода..........и има много странични ефекти/ така казват, на мен нищо ми нямаше/. Много бързо смъкнах 5 кг./колкото ми трябваха/.

Но вече го няма по аптеките, защото беше много ефтино.
Цитирай

в дъгата

Пила съм ги 2 поредни дни преди около 7 години и после ги изхвърлих.Бяха 5 лева и стотинки,но при мен ефекта беше убийствен.Прилошаваше ми рязко до припадък изведнъж - както вървя по улицата с количката, дотолкова изгубвах ориентация - виене на свят ,че направо  не знаех къде съм.НЕ ГИ ТЪРСИ ИЗОБЩО - ВЛИЯЯТ НА МОЗЪКА И СА ОПАСНИ!МИСЛЯ,ЧЕ ЗАТОВА ГИ СПРЯХА..
Цитирай

Пловдив

опитай КАЛОРЕКС-АПЕТИН. Но той действа през стомаха, а не директно на мозъка. Не убива на 100% апртита, а се засищаш по-бързо и с по малко. Друго което действа на апетита и е безвредно е с биоактивен хром. А Какво лошо има когато ти се хапва да е плод или зеленчук. Избериси подходящи храни и ги съчетай в режим ама дето се вика за винаги. Не разчитай само на хапове.
Цитирай

в дъгата

Добре действа и Ксеникала ,като изключим ефекта с тоалетната,но се научаваш бързо да не ядеш мазно.Аз с него съм сваляла по 10 килограма с ядене,но без тестени.И после почнах да качвам едва след 6 месеца...Но при мен след катастрофа и стрес вдигнах захарта на границата и за 2 години с хапване качих от 64 на 89 - ужасно ,но факт)
Сега обаче съм започнала с Дюкан,Кларинол  Кла 1000 на Валмарк и Вибратон колана.И днес 3-ти сен съм -4 кг.(от 89 на 85).Смятам да изкарам месеца така,а после ще видим дали ще спра кларинола или не.
Цитирай

Стара Загора

Много вярно!От както ги пробвах не се осмелявам да пия каквото и да е за отслабване.
Цитирай

Пила съм ги 2 поредни дни преди около 7 години и после ги изхвърлих.Бяха 5 лева и стотинки,но при мен ефекта беше убийствен.Прилошаваше ми рязко до припадък изведнъж - както вървя по улицата с количката, дотолкова изгубвах ориентация - виене на свят ,че направо  не знаех къде съм.НЕ ГИ ТЪРСИ ИЗОБЩО - ВЛИЯЯТ НА МОЗЪКА И СА ОПАСНИ!МИСЛЯ,ЧЕ ЗАТОВА ГИ СПРЯХА..
пих ги 3-4 дена и имах чувствот, че ще умра. Повече не бих ги пила за нищо на света Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.