Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
465-479 от 801 отговора

И на мен ми допада този сайт, но повече нося спортно, давайте предложения
Цитирай

Само в България

Дрехите във vmzona са 100% от Илиенци, бях си поръчала дрехи от тях и видях че производителите бяха Мери Мар и Лимони. И двете фирми имат магазини на Илиенци и цените там са доста по-евтини от vmzona!!!

Все едно ми четете мислите- мислех си откъде ли се зареждат, че все нови и интересни неща пускат. Поръчвала съм и като цяло съм доволна... Но не знаех, че са от Илиенци... не посещам пазарите им там, а се оказа, че го правя всъщност онлайн... Между другото миналата седмица бяха пуснали супер яки клинове за по , забележете 4 лв. Направо онемях, викам си следващата седмица ще си взема няколко за летните месеци , но да изчакам да качат и нещо по-интересно (връхно), че да ги съчетая .... и гледам днес- няма и следа от промоцията им.. Много бързо цените се качиха на 20+... Явно е било за привличане на клиенти, досега не бяха правили такива намаления никога... А тези фирми, за които пишете - няма ли начин за директен контакт с тях и поръчка, без да се набутваме допълнително с надценката на вмзона?
Цитирай

Пловдив

Момичета,пазарували ли сте от магазин Моник?
Цитирай

Вече два пъти пазарувам от ВМ зона и съм много доволна. Peace Каквото виждаш на снимката това е и реално. Просто на тези цени дрехите по магазините са почти двойно по- скъпи Naughty, а лично аз спестявам и тичане по магазините с немирно дете  Smile
Цитирай

Здравейте  Smile
Харесах си нещо от тук - http://www.bgwebmarket.com/index.php?lang=bg
Някой поръчвал ли е от този сайт ? newsm78

Цитирай

Момичета,пазарували ли сте от магазин Моник?

Здравей Стелс newsm03 аз си поръчвах от там няколко неща, не мога да се оплача..., но определено цените в http://www.vmzona.com са доста по-ниски Smile
Цитирай

Здравейте, дайте идеи за сайт от който мога да си купя джапанки. Найк, адидас, пума, нещо такова.
Цитирай

София

Ваннич Не са български магазини, но разгледа ли в Javari -тата? В момента май не са им най-добри цените, но ако следиш можеш да уцелиш обувки, джапанки, сандали на чудни цени, а са и с безплатна доставка!
Цитирай

vanian, мерси. Сега ще погледна и там. Гледах в спортдирект, но нямат номерации.
Цитирай

Love Аз редовно пазаря за мен и за бебчето ми от vmzona. Има толкова голам избор на детски дрешки, а в момента какви обувчици имаа... Цените са много добри, има и голями размери дрехи за мама. Нападайте разпродажбата. че бързо се харчат.
Цитирай

Здравейте,
моля да споделите мнение за secretzone.bg. не можах да намеря тема.
Предварително ви благодаря!
Цитирай

София

Поръчвам вече два пъти от тук: http://nashoping.com/%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B8-1-Dolce-Gabbana-26
Доволна съм  Peace
Цитирай

София

Здравейте  Smile
Харесах си нещо от тук - http://www.bgwebmarket.com/index.php?lang=bg
Някой поръчвал ли е от този сайт ? newsm78
Аз, но категорично няма да повторя. Снимката и реалния продукт се разминаха тотално. Добре, че тествах с евтин продукт, защото исках да го върна, но ми отговориха, че не връщат пари, а трябва да си взема друг. Ще си оставя туниката за вкъщи и повече няма да погледна сайта им.
Цитирай

Варна

Да се запиша с едно оплакване от ивет.бг , бяха пуснали  оферта във фейса с много хубави бански на промоция , обадих се за поръчка още не били налични, записаха ми тел и още чакам вече няколко седмици да се обадят
Дали има друг като мен?
Цитирай

София

От Ивет съм разочарована. Преди година - две си поръчах 2 чифта бански от там. И двата бяха размер L, но единия тотално се разминаваше. Горнището беше ок, но долнището беше реално XS, другият пък обратното - по-голям. Питам ги мога ли да ги разменя - били свършили размерите.  Outta Joint  И вече не съм си купувала нищо от тях.

Преди известно време попаднах на реклама във ФБ от тях и гледам - продават китайски дрехи, които съм ги виждала на тройно по-ниски цени във Ебей или Wholesale сайтове Smile Така че правете сметка... Naughty

Мога да кажа и за Бг уеб маркета - няколко неща наведнъж - помня, че ги чаках 2 седмици, тотална разминавка с размерите и с материите, които виждате на снимките! Там не се и опитах да връщам, защото си представих поне 2 седмици увъртания...

Като цяло съм доволна от Минипри, напоследък постоянно поръчвам от тях. Имат винаги някакви промоции. Размерите отговарят, а  на обувките 100%.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
465-479 от 801 отговора