Изгоден online-магазин за дрехи

  • 563 815
  • 796
  •   1
Отговори
# 105
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
нещо интересно да се появи в темата......

че от евтини реклами ми омръзна

разгледах сайта и смятам да си поръчам

# 106
  • Мнения: 36
Цитат
Моето ново откритие - www.efrea.com - още не съм поръчвала нищо, но цените ми се струват доста примамливи. Ако някой е поръчвал - да сподели мнение 
Аз лично не съм доволна-доставката беше 15 дни-все пак сме в БГ ,а не в Китай.Качеството е равно на цените в сайта,за съжаление.

# 107
  • Мнения: 1 289
нещо интересно да се появи в темата......

че от евтини реклами ми омръзна

разгледах сайта и смятам да си поръчам

Аз 2 пъти съм си поръчвала оттам, обаче не съм доволна. Размерите винаги се разминават.

# 108
  • България
  • Мнения: 490
Цитат
Моето ново откритие - www.efrea.com - още не съм поръчвала нищо, но цените ми се струват доста примамливи. Ако някой е поръчвал - да сподели мнение 
Аз лично не съм доволна-доставката беше 15 дни-все пак сме в БГ ,а не в Китай.Качеството е равно на цените в сайта,за съжаление.
бавно идва поръчката
но определено си заслужаваше чакането
говоря за по-скъпите неща около и над 100лв
доволна съм мн

# 109
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
И аз съм доволна.

# 110
  • Мнения: 65
Здравейте мами,

моля да ме извините за следний въпрос, ты като не е съвсем по темата. Интересува ме къде онлайн може да се намерят парти артикули/аксесоари от Дора тхе еьплорер. Моята дащеричка сте има рожден ден и много харесва Дора, затова решихме да и направим празника с тази тема и съответно имаме нужда от всякакви артикули с този мотив. Надявам се на отговори и благорая предварително.

# 111
  • Мнения: 0
Дрехи онлайн може да си потърсиш на http://directno.com .

# 112
  • Мнения: 65
blagodarja na vsichki! Rojdenia den mina prekrasno! Simple Smile

# 113
  • Мнения: 1 289
Момичета, пробвайте miniprix.bg Постоянно правят намаления. Примерно този уикенд имаше 30% за всички от София. За трети път поръчах и сега чакам доставка. Praynig

# 114
  • Мнения: 9 683
Как пазарувате от тези магазини? Няма никакво описание на стоките.
Търся пролетно яке - т.е. с/у вятър и дъжд с подплата от полар и не мога да видя нито един продукт какъв е. Не пише, памук ли е, полиестер ли е ..

# 115
  • Мнения: 1 289
Ако говориш за същия сайт - да, не на всичко има описание и това е минус, но като цяло съм доволна. Даже им правех един път забележка, казаха, че работят по въпроса:)

# 116
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен, момичета! Реших и аз да бъда услужлива и да си кажа мислите  Laughing Според мен, онлайн пазаруването все още е много младо в България. Аз, лично, рядко се престрашавам да пазарувам по нета. Мъжо купува повече разни джунджурийки от компютърно естество. Иначе последно пазарувах от един онлайн магазин за обувки - купих си два чифта летни ботушки - едни жълтички и едни с каишка, и останах много доволна. Дойдоха много бързо и нямам забележки. Та, ако Ви трябват - това е опция. Надявам се да съм Ви била полезна  Rolling Eyes  Wink

# 117
  • Мнения: 0
нещо интересно да се появи в темата......

че от евтини реклами ми омръзна

разгледах сайта и смятам да си поръчам

И какви са отзивите?

# 118
  • Мнения: 0
За бански съм много доволна от http://www.akulashop.com/

# 119
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
За бански съм много доволна от http://www.akulashop.com/
вземете си актуализирайте моделите.................

Общи условия

Активация на акаунт