СПЕШНО ИНГВИНАЛНА ХЕРНИЯ ПРИ 8 МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 817
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
ЗДРАВЕЙТЕ .
Моето момченце има вродена ингвинална херния,трябва да се оперира,но се чудя
в Пловдив или София.
Искам да попитам някой знае ли нещо повече за КЛИНИКАТА НА ЧАТАЛБАШЕВ
в Пловдив ?  Също ако знаете имена  и телефон за връзка със  специалисти по детска хирургия ?
Ще ви бъда много благодарна , за повече информация ..
БЛАГОДАРЯ ВИ !

# 1
  • София
  • Мнения: 3 162
В Пловдив потърсете д-р Стефанова на 0888 969 277.
Ако искате да дойдете в София обадете се на 0888 373 857 - проф.Бранков.

# 2
  • Мнения: 1 069
Ще използвам темата, за да попитам - при нас има съмнение за ингвинална херния. Казвам съмнение, защото отидохме заради съмнения за асансьорен тестис в Пирогов, но там докторът, каза, че ни е доста рано за такава диагноза и той по-скоро се съмнява за ингвинална херния. Каза да наблюдавам детето, но въпросът ми е - какво точно да наблюдавам? Имаме леко подуване от едната страна при слабините, но го имахме и преди 3 месеца? Детето е адски неспокойно, но в Пирогов казаха, че е по-скоро характер?!?

Какво бихте ме посъветвали?

P.S. Детенцето е единият от близнаците ми - на 9 месеца

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 22:29 от NellyDi

# 3
  • Мнения: 4 564
най добре е щом сте от софия да ви види проф. бранков
това със съмнението на доктора ми звучи несериозно или е има или е няма хернията
преди при нас като се прибираше напълно наистина при преглед нищо не се вижда но сега като си е леко подуто от дясно си е ясно че е има
наблюдава се да не се заклещи
ето моята тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200837.msg7660543#msg7660543

# 4
  • София
  • Мнения: 3 162
... но въпросът ми е - какво точно да наблюдавам? Имаме леко подуване от едната страна при слабините, но го имахме и преди 3 месеца?
P.S. Детенцето е единият от близнаците ми - на 9 месеца

Това подуване може да е херния, може да е задържания високо тестис.
Не мога да преценя.

Общи условия

Активация на акаунт