Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Ако е и в южните райони - още по добре, но не е определящо, де. Благодаря предварително!
Цитирай

София /Абсурдистан

Запис да следя темата.
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Препоръчвам ти шивашко ателие Ариен.Намира се на улица Позитано,малко преди Ботев.на витрината са изложени готовите неща.Там ми направиха и двете сватбени рокли,много добре изработени.Преправят дрехи също.Собственичката се казва Татяна.Аз мисля като се прибера в София да си поръчам палто при тях.
Цитирай

В Изумрудения свят (без рубинени пантофи)!

Мерси! А, мъжко шият ли? Че и мъж ми е в нужда.
Цитирай

София /Абсурдистан

Препоръчвам ти шивашко ателие Ариен.Намира се на улица Позитано,малко преди Ботев.на витрината са изложени готовите неща.Там ми направиха и двете сватбени рокли,много добре изработени.Преправят дрехи също.Собственичката се казва Татяна.Аз мисля като се прибера в София да си поръчам палто при тях.
Какви цени поддържат (ориентировъчно)?
Цитирай

Sofia/ The Hague- Nl

Да,мъжко облекло също изработват.

Двете ми сватбени рокли, заедно с материалите за тях излязоха 600 лева.Но това е преди 2 години.Сега,предполагам е по/скъпо.Но,като се замисля колко е трудно да попаднещ на щива4,който да не ти развали плата и да не ти вземе косми4еска цена,просто съм късметлийка с тази ¨щива4ка.

П.С.Не ми работят някои клавищи и пища с близки до тях по зву4ене.Не съм неграмотна.
Цитирай

София /Абсурдистан

Благодаря за информацията   bouquet
Споко, никой не те обвинява в неграмотност Smile
Цитирай

София, център

Препоръчвам Модна Къща "София" на ул. "Дякон Игнатий", продължението на "Солунска" в посока към Градската Градина. Шия и дамско и мъжко, аз шия при Вили.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.