Пране на килими!

  • 33 430
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 491
Здравейте момичета, понеже е време да изперем килимите ,че от 1 година отлагам, моля препоръчайте фирми или хора за почистване. те са от някаква специална вълна и не могат де се перят на автомивка с пароструйка.Помагайте с идеи!

# 1
  • София
  • Мнения: 491
Ехооо..няма ли някой да даде идея?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 079
Пуснах търсачката на чичко Гугъл и излязоха бая обяви.
Виж едната от тях: Професионално почистване.
Това са всички резултати.

Успех!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 491
мерси за информацията, но ми се иска да е препоръчана...

# 4
  • Мнения: 2 700
Миналата година съм била викала ЕТ "Ангел Ангелов" (пазя му картичката). Почистване с Рейнбоу - тел. 936 69 39, GSM 0886 017 155.
Като цяло бях доволна.

# 5
  • Мнения: 68
Здравей,
Може и да е вече късно, но все пак искам да се похваля, че онзи ден се обадих на един телефон за пране на килими, който случайно открих . Фирмата е страхотна !!!Взеха ми килимите от вкъщи и на другия ден ми ги върнаха като чисто нови. Бяха доста захабени, защотото правихме ремонт у дома, а и малкия беше нарисувал всичко с флумастри... Grinning.
Горещо ви ги препоръчвам. Телефонът им е 0885 986 205. Сигурна съм, че ще останете доволни.

А, освен това взимат евтино. На мен за 3 големи килима ми взеха 45 лева  Party Направо без пари !

# 6
  • Мнения: 35
ето ви решението, което аз намерих за моите килими и не само, диваните и матраците също www.rentarainbow.hit.bg

# 7
  • Мнения: 6 031
Моля, ако някой е ползвал фирма, която взема килимите от вкъщи, пере ги и ги връща да сподели.
Моля за телефони за контакт.

# 8
  • Мнения: 94
Два поста над твоя е описано...
Даже и телефони са дадени Whistling

# 9
  • Мнения: 6 031
Аз питам за някой, който тази година е ползвал услугата пране на килими.

# 10
  • у нас
  • Мнения: 5 715
ние перем на бара  Peace

# 11
  • Мнения: 35
Много трудоемко ми се струва това. Първо вкъщи трябва да почистиш килимите с прахосмукачка , после да ги сгънеш, да мъкнеш до някъде си, а и качеството е доста съмнително.
Рейнбола няма грешка, пере и суши веднага, все едно от магазина нови килими и пътеки си си купил.

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
SANI+ , за София ли иде реч или то се подразбира Tired

# 13
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Много трудоемко ми се струва това. Първо вкъщи трябва да почистиш килимите с прахосмукачка , после да ги сгънеш, да мъкнеш до някъде си, а и качеството е доста съмнително.


ти сам си ги переш там, не виждам кое съмнителното.

# 14
  • Мнения: 35
Da, поне аз само за София знам.
А, колкото до тези бари - това е огромен труд, момичета. Само като си го помисля и вече съм се отказала.
Като започнеш от сутринта, почистване вкъщи , влачене на тежките килими до колата, път до мястото и там започва истинската работа, търкане, плакнене, а после трябва и да чакаш да съхнат. Извинявам се, но ми звучи ужасно.
Дори и да имам желание , не бих могла да отделя толкова много време. С реймбола, минаваш веднъж с препарат, който авт. се впръсква и после плакнеш и след това се минава за да изсмучи водата и е сух. Много добро ви казвам.

# 15
  • София
  • Мнения: 248
Ok за рейнбола го разбрахме, явно го предлагаш защото го имаш и си търсиш клиенти. Няма лошо   Wink. Дали и аз да не си направя реклама  Sunglasses
А за барата - освен трудната час има и приятна - докато съхнат килимите -барбекю, цопане във водата, игри с децата - поне на мен такива са ми спомените от детството. И накрая хем си свършил работа, хем си си изкарал приятно.

# 16
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Ok за рейнбола го разбрахме, явно го предлагаш защото го имаш и си търсиш клиенти. Няма лошо   Wink. Дали и аз да не си направя реклама  Sunglasses
А за барата - освен трудната час има и приятна - докато съхнат килимите -барбекю, цопане във водата, игри с децата - поне на мен такива са ми спомените от детството. И накрая хем си свършил работа, хем си си изкарал приятно.

много точно си написала и за рейнбола и за барата.  Peace

# 17
  • Мнения: 35
Хм, не е точно така. Един цопа, друг търка като побъркан. Исках да ви споделя опита си, но явно не се разбира. Щом това за вас са готини спомени. От сърце ви желая, колкото се може повече такива.

# 18
  • София
  • Мнения: 248
Момиче, никой не е казал, че е лесно. Но и с машинката губиш време и прилагаш сила - някаква. А ако ти не можеш да организираш домашните да ти помагат и после заедно да се забавлявате  Rolling Eyes проблемът не е в нашият телевизор.
Лека вечер и готини спомени.

# 19
  • Мнения: 35
 Laughing Laughing Laughing Laughing. Благодаря за съвета. Ще се опитам да си поправя грешката в нашия телевизор и още тази седмица ще се натоваря като планинска коза с килими и пътеки... а да, и ще строя цялото семейство да пере. Който е най-усърден, за награда, ще му дам да изпере китеника подарък от мамини. #Crazy #Crazy #Crazy
Може и да стане, но не в тоя живот.
Считаме себе си за съвременен и модерен човек и предпочитам да използваме ниви технологии.А в този форум всеки споделя, както и търси решения на възникнали проблеми. Ето защо споделям опита си. Не ме укорявай за това. Разбрахме, че явно рекламираш някаква бара, или както там се казва. Името поне няма ли да напишеш Laughing Laughing

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Миналата година получих в наследство котленски килим.Какъв тип почистване бихте ми препоръчали?

# 21
  • Мнения: 1
Бихте ли ми дали координати на барите? Искам да изпера две големи вълнени одеяла. Благодаря предварително Simple Smile

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз го занесох на автомивка.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Аз го занесох на автомивка.

Разбира се. Какво умувате- бари, Рейнбоу... Едното много трудоемко( въпреки организираните забавления, които лично на мен не биха ми харесали толкова, като ми тежат три килима за пране, но това е друга тема), другото- скъпо( предполагам).
На автомивката ги перат за без пари. Много пъти сме носили килими, нямам забележки към качеството на изпиране.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм доволна ка изпират килимите на автомивка. Нито се е променило нещо в качеството.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте,
и аз да се включа в темата. Simple Smile
Миналата събота намерих едни момчета в интернет и килимите на баба ми станаха, като нови. Grinning И аз доволна и тя доволна. Дойдоха, взеха ги от вкъщи и ни ги върнаха след 3 дни. Иначе трябваше аз да се чудя до автомивка да ги нося. Sad А и услугата беше за без пари- 1,50лв. на кв.метър. Някой ако иска да ги ползва - 0896 879 768 - силно ги препоръчвам Grinning.
  bouquet

# 26
  • у нас
  • Мнения: 5 715
изпрахме си и тази година килимите на бара. Направихме си и пикник там. Изкарахме много хубаво. А забравих да спомена, че дойдоха около 30-тина чужденци, които ги водят на барата като атракция. Бяха много доволни.  Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Миналата година получих в наследство котленски килим.Какъв тип почистване бихте ми препоръчали?

Автомивка. Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
На автомивка,аз ходих в една на Младост 2,взимат по 3лв на кв.м.

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз реших проблема, като ги занесохме на автомивка. Добре, че използвахме големите горещини.

# 30
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Дайте координати на такава фирма в Русе. Преди време сложиха една бележка на блока, но докато си запишем и някой я беше отлепил. Цената беше като на автомивка 1.50 лв/кв.м., но идват, вземат ти килима и после ти го връщат.

# 31
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Миналата година получих в наследство котленски килим.Какъв тип почистване бихте ми препоръчали?

Автомивка. Peace
Коя по-точно? Аз съм ги давала на 1-2 и винаги ги прибирам по-скоро замазани, отколкото изпрани.

# 32
  • Мнения: 63
Аз досега никога не съм оставала доволна от прането на килими в автомивки. Последните два пъти ми се върнаха с ужасна миризма и дори не ги постлах, щото не се търпеше. Последно преди няколко дена си дадох килимите за пране в Тепавица Батово (над Аксаково). Работи на принципа на тепавицата като в Етъра ако някой се сеща за какво говоря. Може да се използва хубавото време и да си направите излет там и хем да си занесете килимите или да направите като мен - аз си ги занесох на човека в Аксаково (той си живее там и след това си ги взех от там). Предпочетох този вариант пред автомивките и останах много доволна. А не беше никак скъпо.   Peace

# 33
  • Мнения: 378
Изпрахме нашите 5 килима в тепавица "Рай" и съм много доволна от качеството на изпиране. Но, това за Пловдив. Идват, взимат ти ги от вкъщи и после ти ги връщат за 5 лв. Цената им е 0,80лв. за килограм.  Peace 

# 34
  • Мнения: 1
Фирма " НИКС 89 " ЕООД Професионално Машинно Почистване. Жилища, Офиси и др. Изпира и Подсушава Машинно по Домовете мокети, килими, дивани, матраци, столове и др. След Изпиране същите остават полу сухи ( леко влажни ) Изсъхват от 2  до 3 часа. Почиства стъкла, дограма, мебели, паркет, теракот, бани, WC, мухъл и дезинфекция. Абонаментно Почистване на Жилищни входове. Почиства след Ремонт Жилища и Офиси. Фирмата извършва Безплатен Оглед и изготвя индивидуална Оферта за Абонаментно и Основно Почистване. За Велико Търново, Горна Оряховица и Околностите. По Договаряне  работим в Събота и Неделя. Обадете се Ние Ви Очакваме.  GSM: 0876 255 054  GSM: 0899 043 041  Е-mail: niks89eood@abv.bg

# 35
  • Мнения: 1
Машинно изпиране на килими с химикали в зависимост от тъканите на килима
-=Цени=-
с доставка на място от клиента  
  - изпиране, сушене, ароматизиране, импрегниране -  2.00 лв/кв.м.
 
с превоз от фирма Енигма от врата до врата (взимане на килима и връщане до клиента)
  - изпиране, сушене, ароматизиране, импрегниране -  2.50 лв/кв.м.

-=Нова услуга=-
Обшиване и обкантване на килими - 2.00 лв./лин. метър

Уеб страница :www.enigma-protection.com

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 18:06 от JediAlan

# 36
  • София
  • Мнения: 124
Аз съм много доволна от тази фирма:
http://bliasuk.com/
Дойдоха вкъщи, почистиха  с английски препарати, които премахват всякакви петна и напълно ми подсушиха след това. Мъжа ми ги използва да му изперат тапицерията на колата като това стана пред блока и също остана много доволен. Препоръчвам ги, защото идват на място, не взимат скъпо и работят с най-добрите препарати, след това всичко е съвсем сухо  Peace

# 37
  • Мнения: 4
Има една фирма, която пере килими,одеяла и губери на бара в село Златна Панега работи целогодишно като ги взима от адреса и ги връща обратно.Става въпрос само за град София,ако някой се интересува мога да проверя каква им е цената в момента , но мисля че взимаха на килограм, а не на квадратен метър работят и в момента.

# 38
  • Мнения: 211
Аз съм много доволна от тази фирма:
http://bliasuk.com/
Дойдоха вкъщи, почистиха  с английски препарати, които премахват всякакви петна и напълно ми подсушиха след това. Мъжа ми ги използва да му изперат тапицерията на колата като това стана пред блока и също остана много доволен. Препоръчвам ги, защото идват на място, не взимат скъпо и работят с най-добрите препарати, след това всичко е съвсем сухо  Peace
Колко вземат на кв.м.че не видях цени в сайта?

Общи условия

Активация на акаунт