ВРАЦА - 15

  • 10 761
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 425
Ей, стига си го мислила, че наистина на 4 ще стане.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 27
Весели празници, момичета! Пожелавам семейно щастие и всяко добро от Господа. До скоро, когато пак ще се присъединя към дружинката:), тук съм си вече.

# 47
  • Мнения: 41
здравейте момичета и от мене
 mi6ence  не му мисли, като му доиде времето тогава. Пожелавам ти всичко да е наред и да е много леко раждане.

# 48
  • Мнения: 117
Мерси за пожеланията момичета Hug Искрено ти желая същото- леко и безпроблемно раждане, афродитка и на другите бременни мами- в момента и бъдещи Party Peace

# 49
  • Мнения: 556
аз днес нямам настроение.ходих и при Петкова и ми каза,че ще имам момченце.с риск да ви се стори странно,като ми каза,че не е момиченце направо сълзи ми тръгнаха Cry толкова много исках да си имам една принцеса вкъщи,а сега.....това от мене

# 50
  • Мнения: 117
Възможно е пак да е объркала. А и не е чак от такова значение момче или момиче ще е, а да ти е живо и здравичко. Не се тормози за това Hug

# 51
  • Мнения: 41
важното да е живо и здраво, Praynig без значение какво ще е, при мене ще е по интересно че  ми казаха момче, и вече доста работи накупихме в синьо и представете си да е момиче newsm78, ще си ходи в синичко  hahaha

# 52
  • Мнения: 556
вярно е,че най-важното е да е живо и здраво,и да няма никакви проблеми,но не искам да повярвам,че не е момиче no

# 53
  • Мнения: 41
забравих да кажа че днеска, вече набавихме легълцето на бебе от бабата и дядото е подарък

# 54
  • Мнения: 2 425
вярно е,че най-важното е да е живо и здраво,и да няма никакви проблеми,но не искам да повярвам,че не е момиче no
Възможно е да е сгрешила. Дано да е истина това което ти усещаш, че ще е момиченце. Аз много исках момиченце. Сега гледам племенника и осъзнавам, че е хубаво да си имаш момченце.

# 55
  • Мнения: 2 425
Добро утро.
Харесах си едно апаратче в един сайт, но за да го спечеля трябва да поканя приятели да се регнат и да имат 30% активност там и една снимка. Ако някой има желание да ми помогне, може да ми прати мейла си на лични.  Blush И той ако покани приятели там също може да си спечели нещо.

# 56
  • Мнения: 2 425
Да почерпим, че Валя става на 10 месеца

# 57
  • Мнения: 121
Здравей _baby ! Честита месечинка на Валя , да ти е здравичка и много послушничка   bouquet
А за апаратчето кажи какво трябва да ти пратя

# 58
  • Мнения: 556
И от мен честито  bouquet да ти е жива и здрава,и много да ви радва.Сега пращам на лични мейла Wink

# 59
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен!
Валето е станала голяма госпожица. Честито!   bouquet
Аз бих се регистрирала ама не давам гаранция за тия 30% активност. Майла ми е assianew@yahoo.com

Общи условия

Активация на акаунт