Край на дискриминацията към мъжете!

  • 3 185
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
Аз не можах да разбера какво имаш предвид като написа това. Каква е разликата? newsm78

О, не мисля да ти изнасям лекции. Има си книжки чети.

# 46
  • Мнения: 2 448
Аз не можах да разбера какво имаш предвид като написа това. Каква е разликата? newsm78

О, не мисля да ти изнасям лекции. Има си книжки чети.

Хе хе, спирам да те питам щом мнението ти е взето от книжки, аз помислих, че е нещо реално от личен опит. Заблудила съм се , извинявай.

# 47
Ами личния ми опит потвърждава до голяма степен писаното, но тъй като няма как да го знаеш какъв е, ти препоръчах книжките.
А що се отнася до темата, просто сравни с мнението да другите жени и ще разбереш. Общо взето преобладаваха подигравките.  Разбирам че се фенка на Лабрадор, но все пак го защитавай по-смислено. Той не сам не може в тебе му е еиднствената надежда. Не го предавай моля те  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 448
 Ivo80 ,Ами темата е веселяшка и мнението на повечето жени е такова.Мисля, че с тази цел е пусната.
Единствения, които има нещо лично с Лабрадор май си ти  Wink, аз просто се забавлявам. Simple Smile

# 49
Еми да де всички се забавляваме  Party

# 50
  • Мнения: 686
Да измислят сега и релеф за гърдите,че като си облече мъжът тясна тениска,да изглежда,че е супер спортист. hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 9 991
Та като стана въпрос , за размера и чурките, нали Азис си беше направил операция за уголемяване на пен..а. По тоя въпрос мнението ви какво е , дали не е същото като силиконови цици. В крайна сметка размера има ли значение Joy. ИИ бихте ли платили такава операция на сина си или бихте препоръчали на съпрузите си, защото като се гледа от страни може да сме много либерални , а когато е лично??? Като стана въпрос за статистика ''всеки трети американец си прави такава операция''. Ама и ако средно статистически  българина има по 2 телевизора , а комшията има 3 а аз нито един , то това значи ли че довечера има къде да си гледам сериала, hahaha

И тъй като съм отраснала на морето искам да кажа , че когато отиде човек на плаж със приятелите си или гаджето си , няма как да е със сутиен с подплънки , с стягащ чорапогащник изкуствени мигли и прочее. Истинатаизлиза на яве, а и ми прави впечатление че варненки ходят с по малко грим и по естествени от пловдивчанки например.

# 52
  • Мнения: 984
Аз пък не харесвам такива мъжки дупета. Освен желание да го ритна по задника друго не мога да почувствам.

Харесвам стегнати, повдигнати отгоре и свити към бедрата, без да повдигат панталона отзад.

# 53
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Аз пък не харесвам такива мъжки дупета. Освен желание да го ритна по задника друго не мога да почувствам.

Харесвам стегнати, повдигнати отгоре и свити към бедрата, без да повдигат панталона отзад.
newsm53 Embarassed

# 54

Общи условия

Активация на акаунт