каде за годишнина

  • 549
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте с жена ми имаме годишнина от сватбата искам да и направя като подарък да я заведа някаде в чужбина за 3 дни
дайте съвет
Благодаря ви предварително
 

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
гърция-турция .... но 3 дни са малко освен ако не пътувате със самолет.

# 2
Зависи от жената. Аз лично бих се задоволила и на домашен уют със свещи, но да ми сервира сервитьор/не сервитьорка/!

# 3
# 4
  • Мнения: 431
Венеция... клише, но защо пък не - за годишнина от сватбата.

Египет, Лондон, Париж, Рим... Само пари да има. А и от вкуса на дамата зависи.

# 5
  • Мнения: 395
Зависи от бюджета. Най-евтините дестилации са Гърция и Турция. Това, че са най-евтини не означава, че не са хубави. Сигурна съм, че ще си прекарате страхотно.
Не се отказвай от идеята си.  Peace

# 6
Как кАде, в ПЪриш, ЛондУн, ВИнеция ...

# 7
Според мен трябва да го обсъдите със съпругата си, според мен трябва да е приятно, а не натоварващо, на това само тя може да отговори, зависи според типа жена и колко обича да пътува, пътуването понякога натоварва, а не отпуска, затова ви предлагам заедно да решите, за да не се получат изнервящи и сконфузни ситуации. Успех! Иначе Гърция е чудесно място, Маратона беше много живописно градче, а Кавала е като нашето Велико Търново, но с тази разлика, че не се оглежда в Янтра, а в Бяло море Grinning

# 8
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Препоръчвам Испания! Приятели бяха там през есента, и са доволни много. За тяхната 7 дневна почивка цената беше около 400 евро на човек, като включваше хотел/закуска, вечеря/ и самолетни билети.

Общи условия

Активация на акаунт