За антицелулитния рол-он на ГАРНИЕ - мнения

  • 5 698
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Ползвали ли сте го? Някакви отзиви можете ли да дадете? Рекламата е доста смела - след 8 дни видим резултат.... newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 249
на всички нови продукти рекламите са доста смели,все пак  е стока за продан

# 3
  • Мнения: 1 197
То е вярно,че повечето реклами са с много гръмки обещания,ама пуста му надежда. Whistling
И аз я гледах тая реклама,ако има някоя смела съфорумка,която си е взела,нека помогне   bouquet

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Според предположенията ми си е чиста 'бошлаф" работа...

# 5
  • Мнения: 278
Няма да има абсолютно никакъв ефект! Миналата година имаше реклами за нещо подобно на лореал и си го взех....но за съжаление нямаше ефект. да не говорим, че за 8 дни пък още по-малко има вероятност да стане нещо. Според мен не си давайте парите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 153
аз продължавам с антицелулитния на Дева  reverance плюс  running и  да има и да няма ефект струва 5 лв. някъде и не боли много ако не подейства  Money но при мен долу горе действа ..... е чудеса никой крем не прави.Ползвала съм кви ли не ... трябва и по-малко диета + спорт

# 7
  • Мнения: 236
Е,аз се подлъгах да го пробвам.Не че вярвам на реклами,но нали знаете,че надеждата умира последна.Мазала съм се 3 пъти,довечера ще е 4-ти.Не  се гледам нарочно в огледалото,за да мога да видя дали има резултат след 8 дни.Преди време съм ползвала на Лореал и бях изключително доволна,та за това се реших да взема и този на Гарниер-нали са на една фирма производител.Но в крайна сметка не очаквам чудеса,то е ясно.ще пиша за резултатите.

# 8
  • Мнения: 4 435
I_N , каква му е цената?

# 9
  • Мнения: 158
Е, ще очакваме след 4-5 дни да кажеш резултата. Стискам палци да е положителен Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 197
Ще чакаме резултати.

# 11
  • Мнения: 153
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=677 това трябва да е цената му  Wink ... е ако подейства при I_N и аз ще се подлъжа да го пробвам  Innocent

# 12
  • Мнения: 566
Аз го ползвам от близо 2 седмици, само че ей това но съчетано с диета и много вода, еми да ви кажа целулита ми е намалял, ама от кое точно не знам, но продължавам да се мажа Peace

# 13
  • Мнения: 2 631
И как пък го измислиха да е рол он??  newsm78
Сигурно половината му продажби ще са заради вида на опаковката му! Защото е различен, а не защото наистина ще действа за 8 дни...  Crossing Arms

# 14
Аз си го купих също преди няколко дни.
Ползвам го от два дни преди лягане т.е. 2 пъти съм се мазала досега.
Нямаше опътване за това реших да го ползвам така, но за резултати не мога да говоря защото първо е рано и второ го ползвам заедно със стягащия на Дева + антицелулитната им серия отново от 2 дни.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт