Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 29 апр. 2008, 18:11 ч.
  • Преглеждания  649  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 121
Здравейте момичета, от 14 си ден след като ми дойде започнах да пия сутрин и вечер по една таблетка естрофем и три пъти по една таблетка дуфастон, защото имам тънка лигавица и отдавна искаме бебе, обаче след като започнах с тези хормони вече втора седмица имам запек, а в листовките на тези лекарства почти нищо не пише освен евентуално зацапване.
Искам да запитам дали и при вас е имало подобен страничен ефект или е от друго нещо. Предварително благодаря.

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 18:58 от Sneji^

Реклама
# 1
  • София
  • Мнения: 1 327
Sneji,ако изходим от това,че Дуфастон е прогестеронов препарат,а при бременност този хормон така или иначе е завишен,то тогава обикновено жените имат оплаквания от запек.
Така че е възможно да има такова странично действие Wink

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт