проблемна бременност

  • 1 078
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
Здравейте момичета,надявам се,че не се повтарям,но не можах ,да намеря подобна тема във форумите.Бих искала тези мами ,които са имали проблеми по време на бременността си да обменят опит и да разкажат,как са се справили с проблемите си.Аз съм бременна в 8г.с.и още ме е страх да се похваля на когото и да е,тъй като още от самото начало имам кървене и доста силни болки Cry.Кървенето за сега го овладяваме с прегнил 2x5000Е. на седмица,но това с болките не мога вече да го понеса-постоянни и най разнообразни,болят ме тазобедрените стави и сякаш нещо ме опъва за яйчниците от вътре,пробожда ме от време на време матката и сякаш получавам контракции,но не мога да преценя.Докторите ,при които ходя нищо не казват,освен да си пия но-шпа-то.Толкова много се притеснявам, всеки ден си мисля,че сърдечната дейност е спряла или,че бебето е спряло да се развива,всеки път когато ходя на лекар умирам от страх и се кръстя по няколко пъти.Имам чувството ,че ще се побъркам,сякаш живея в някакъв кошмар,постоянно се ослушвам за някакъв симптом и се самонаблюдавам #Crazy.Искам да уточня,че вече имам две неуспешни бременности-мисед и кухо яйце.Извинявам се за дългото писмо,надявам се да ми помогнете!Благодаря ви предварително!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Zuerich,не мога да ти помогна за съжаление,но искренно се надявам всичко да се оправи и да си караш спокойна и лека бременност. Praynig
ПОлежавай си повече в къщи,почивай си и зарежи по-тежките домашни задължения,не вдигай тежко и се опитай да мислиш позитивно.
Успех миличка Praynig Hug

# 2
  • Мнения: 945
Плаши те лошия опит, който имаш. Ако сега се наблюдава, че бебчо се развива, няма какво да те безпокои, защото ще усложниш положението с контракциите. Лежи, пий хапчета и вярвай, че ще го доносиш нормално. Сестра ми роди две чудесни деца след подобни перипетии и купища лекарства за задържане. Не се отчайвай.

# 3
  • Мнения: 7 716
Zuerich, пази се, лежи, взимай си лекарствата и мечтай, мисли за бебенцето положително, как ще се казва, как ще го гушкаш, къде ще му е легълцето.
Нищо повече не можеш да направиш.
Аз имах много проблемна бременност, с много болки и кървене, но с помощта на лекарите всичко завърши благополучно.
Здравите круши вятър ги не брули.
Желая ти много късмет. Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 6 302
Zuerich, недей да мислиш негативно. Всички тук ти стискаме палци и се молим тази бременност да завърши по най-добрия начин и накрая да гушнеш своето живо и здраво бебче! Почивай си повече, слушай какво ти казват докторите, спазвай техните инструкции и всичко ще бъде наред! Късмет от мен!

# 5
  • Мнения: 1 951
Не съм имала неуспешна бременност, но въпрели това много добре знам как се чувстваш. И аз живеех в постоянен страх и тревоги и едва дочаквах следващия преглед. Поуспокоих се малко чак когато започнах да го усещам.
Знам, че е трудно, но се опитай да се притесняваш по-малко, помисли че всички тези тревоги се отразяват и на бебчето...
Успех  Hug

# 6
  • Мнения: 265
Благодаря момичета за подкрепата,аз наистина много се притеснявам,но непрекъснато сравнявам тази бременност с първата,която имах,тогава нищо не ме болеше и нямах никакво кървене(макар,че се оказа мисед smile3518) и много се чудя защо сега е така newsm78.Lali,моля те,разкажи малко по-подробно, какви ти бяха болките,кога започнаха,какво пиеше за тях,докторите на какво казваха,че се дължат?Благодаря още веднъж и дано всичко да бъде на ред newsm17

Общи условия

Активация на акаунт