Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
585-599 от 816 отговора
Здравейте!
Холът, където спим, си е направо свързан с кухнята, а мивката мирише.. от канала. Постоянно отпушвам - с Тубофло, с Г-н Мускул, но миризмата на канал си остава.

Ще съм ви благодарна да ми препоръчате някакъв освежител за канали, ако има такова чудо.
Здравей!
Може да опиташ с този препарат http://www.getitbg.com/product/2370/hg-preparat-za-otpushvane-na … enski-kanali.html.
Аз съм много доволна от всички продукти на тази фирма, но точно този не съм го пробвала.

И аз ги препоръчвам горещо. Те предлагат какво ли не, което не може да се намери--като препарат за почистване на хладилник, на аспиратори...
Цитирай

Докато не смени сифона ако ще и с шанел за мивки да освежава, миризмата няма да престане. И при нас беше така, извикахме вик майстор и той смени сифона с друг с по-голяма чупка и нещата се оправиха.  Wink
Цитирай

Казанчето на тоалетната ми тече, и се е образувала гадна ръждива следа. Пробвах  да го изчистя с "Доместос" ЦИФ , Цилит банг  - не става. Може ли да ми препоръчате нещо, че не мога да го гледам  Sick

Само КИСЛОЛ  Peace
Розовия ПУЛИРАПИД с оцет.....изпитано лично от мен Peace
Цитирай

Момичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да купя за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? В момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добрият вариант.
Благодаря предварително!
Цитирай

Момичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да купя за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? В момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добрият вариант.
Благодаря предварително!

Bad-Reiniger Party
Цитирай

Благодаря предварително!

Bad-Reiniger Party
От къде може да се  закупи newsm78
Цитирай

енито, много благодаря за отговора! Hug
Днес намерих време и изчетох почти цялата тема и се извинявам, че не го направих преди да пиша, защото въпроси като моя срещнах почти на всяка страница! Записах някои неща и да видим каква ще я свърша.
Цитирай

енито, много благодаря за отговора! Hug
Днес намерих време и изчетох почти цялата тема и се извинявам, че не го направих преди да пиша, защото въпроси като моя срещнах почти на всяка страница! Записах някои неща и да видим каква ще я свърша.

няма защо Hug препоръчах, защото това е специален за баня, за душкабини и вани. Има го по малките магазинчета и в Пикадили съм виждала. Немски е, на различни фирми се среща.
Цитирай

Тъкмо ми поставиха гранитогрес на стълбището и камък навън,та се чудя дали има някакъв препарат,с който да полирам и да чистя по-лесно замърсяванията?
Цитирай

Някой може ли да каже с какво почиства дамаска тип Елефант? Ако има такъв изпитан препарат,след който да няма нужда да се пере дамаската,моля споделете  Praynig
Цитирай

С удоволствие се включвам в темичката.Изчетох я с голямо удоволствие Hug,и за да се впиша ще Ви изредя какво ползвам аз.
  Пера белите дрехи само със Скип,а цветните с течен Персил или Корал.За омекотител използвам Апта-алое,/дълго време бях на Малиция/.
  За банята използвам Роли,въпреки,че прочетох тук доста негативно мнение за него,а батериите с Мистър Пропър.
  Тоалетната почиствам с Доместос.
  Теракота с Медикс.
  Обезмаслител-Форте /някакъв гръцки/,но не съм много доволна Confused
  За съдовете-Фаири,а за съдомиялната гела на Калгонит-мразя таблетките Mr. Green
  За керамичния плот-синьото Фрошче,препоръчвам го на всички Peace,чисти перфектно!
  Прозорците чистя с Клин,а иноксовите повърности с един спрей предназначен за това,но в момента не мога да се сетя за името му Sad
  Фурната с Апта-много съм доволна от него.Напръскваш,изчакваш и избърсваш Wink
  Дано съм била полезна.
Цитирай

Здравейте!

Някой може ли да ми каже как да ползвам препарата за петна на "Перилис" - "Спот"? Инструкциите на моята опаковка почти напълно са изтрити.

Благодаря.
« Последна редакция: Нед., 19 Септ. 2010, 11:37 от ani2 »
Цитирай

Здравейте!

Някой може ли да ми каже как да ползвам препарата за петна на "Перилис" - "Спот"? Инструкциите на моята опаковка почти напълно са изтъркани.

Благодаря.
Нанася се директно върху петното от флакона или с гъба, изчаква се няколко минути, разтърква се и се изплаква обилно с вода. При пране в пералня, петното се третира предварително.
Аз първия път прекалих доста с количеството, веднага махна петната, но щях да се удуша, мирише много гадно.
Цитирай

Благодаря, Вани!

За съжаление моите петна са толкова "циментирани", че изобщо не мръднаха, макар да излях половината флакон върху тях Sad  С какво ги правят тези "плодови" сокчета не знам, но вместо за пиене трябва да се използват за боядисване на дрехи!

Цитирай

Привет и от мен, едва сега видях страхотната темичка.
Ползавам за стъкла - Клиин,
За микровълнова обезмаслител,
Медикс-за паркет.

И да попитам, тези които са се сблъсквали с подобен проблем -
душ-кабината ми от време на време се затлачва. Пробвала съм Мускуло и Тубофло, но не съм доволна. Други идеи?
Цитирай

585-599 от 816 отговора