«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 650 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
585-599 от 816 отговора

—офи€

ћнени€: 660
«дравейте!
’олът, където спим, си е направо свързан с кухн€та, а мивката мирише.. от канала. ѕосто€нно отпушвам - с “убофло, с √-н ћускул, но миризмата на канал си остава.

ўе съм ви благодарна да ми препоръчате н€какъв освежител за канали, ако има такова чудо.
«дравей!
ћоже да опиташ с този препарат http://www.getitbg.com/product/2370/hg-preparat-za-otpushvane-na … enski-kanali.html.
јз съм много доволна от всички продукти на тази фирма, но точно този не съм го пробвала.

» аз ги препоръчвам горещо. “е предлагат какво ли не, което не може да се намери--като препарат за почистване на хладилник, на аспиратори...
÷итирай

под Ќеговото крило

ћнени€: 1 168
ƒокато не смени сифона ако ще и с шанел за мивки да освежава, миризмата н€ма да престане. » при нас беше така, извикахме вик майстор и той смени сифона с друг с по-гол€ма чупка и нещата се оправиха.  Wink
÷итирай

¬ приказките

ћнени€: 1 144
 азанчето на тоалетната ми тече, и се е образувала гадна ръждива следа. ѕробвах  да го изчист€ с "ƒоместос" ÷»‘ , ÷илит банг  - не става. ћоже ли да ми препоръчате нещо, че не мога да го гледам  Sick

—амо  »—ЋќЋ  Peace
–озови€ ѕ”Ћ»–јѕ»ƒ с оцет.....изпитано лично от мен Peace
÷итирай

y дома

ћнени€: 1 219
ћомичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да куп€ за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? ¬ момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добри€т вариант.
Ѕлагодар€ предварително!
÷итирай

—тара «агора-ѕловдив

ћнени€: 126
ћомичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да куп€ за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? ¬ момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добри€т вариант.
Ѕлагодар€ предварително!

Bad-Reiniger Party
÷итирай

¬ приказките

ћнени€: 1 144
Ѕлагодар€ предварително!

Bad-Reiniger Party
ќт къде може да се  закупи newsm78
÷итирай

y дома

ћнени€: 1 219
енито, много благодар€ за отговора! Hug
ƒнес намерих време и изчетох почти ц€лата тема и се извин€вам, че не го направих преди да пиша, защото въпроси като мо€ срещнах почти на вс€ка страница! «аписах н€кои неща и да видим каква ще € свърша.
÷итирай

—тара «агора-ѕловдив

ћнени€: 126
енито, много благодар€ за отговора! Hug
ƒнес намерих време и изчетох почти ц€лата тема и се извин€вам, че не го направих преди да пиша, защото въпроси като мо€ срещнах почти на вс€ка страница! «аписах н€кои неща и да видим каква ще € свърша.

н€ма защо Hug препоръчах, защото това е специален за бан€, за душкабини и вани. »ма го по малките магазинчета и в ѕикадили съм виждала. Ќемски е, на различни фирми се среща.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 764
“ъкмо ми поставиха гранитогрес на стълбището и камък навън,та се чуд€ дали има н€какъв препарат,с който да полирам и да чист€ по-лесно замърс€вани€та?
÷итирай

ћнени€: 201
Ќ€кой може ли да каже с какво почиства дамаска тип ≈лефант? јко има такъв изпитан препарат,след който да н€ма нужда да се пере дамаската,мол€ споделете  Praynig
÷итирай

ћнени€: 169
— удоволствие се включвам в темичката.»зчетох € с гол€мо удоволствие Hug,и за да се впиша ще ¬и изред€ какво ползвам аз.
  ѕера белите дрехи само със —кип,а цветните с течен ѕерсил или  орал.«а омекотител използвам јпта-алое,/дълго време б€х на ћалици€/.
  «а бан€та използвам –оли,въпреки,че прочетох тук доста негативно мнение за него,а батериите с ћистър ѕропър.
  “оалетната почиствам с ƒоместос.
  “еракота с ћедикс.
  ќбезмаслител-‘орте /н€какъв гръцки/,но не съм много доволна Confused
  «а съдовете-‘аири,а за съдоми€лната гела на  алгонит-мраз€ таблетките Mr. Green
  «а керамични€ плот-синьото ‘рошче,препоръчвам го на всички Peace,чисти перфектно!
  ѕрозорците чист€ с  лин,а иноксовите повърности с един спрей предназначен за това,но в момента не мога да се сет€ за името му Sad
  ‘урната с јпта-много съм доволна от него.Ќапръскваш,изчакваш и избърсваш Wink
  ƒано съм била полезна.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 290
«дравейте!

Ќ€кой може ли да ми каже как да ползвам препарата за петна на "ѕерилис" - "—пот"? »нструкциите на мо€та опаковка почти напълно са изтрити.

Ѕлагодар€.
« ѕоследна редакци€: нд, 19 сеп 2010, 11:37 от ani2 »
÷итирай

ћнени€: 143
«дравейте!

Ќ€кой може ли да ми каже как да ползвам препарата за петна на "ѕерилис" - "—пот"? »нструкциите на мо€та опаковка почти напълно са изтъркани.

Ѕлагодар€.
Ќанас€ се директно върху петното от флакона или с гъба, изчаква се н€колко минути, разтърква се и се изплаква обилно с вода. ѕри пране в пералн€, петното се третира предварително.
јз първи€ път прекалих доста с количеството, веднага махна петната, но щ€х да се удуша, мирише много гадно.
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 290
Ѕлагодар€, ¬ани!

«а съжаление моите петна са толкова "циментирани", че изобщо не мръднаха, макар да изл€х половината флакон върху т€х Sad  — какво ги прав€т тези "плодови" сокчета не знам, но вместо за пиене тр€бва да се използват за бо€дисване на дрехи!

÷итирай

“ам, където ме обичат

ћнени€: 3 255
ѕривет и от мен, едва сега вид€х страхотната темичка.
ѕолзавам за стъкла -  лиин,
«а микровълнова обезмаслител,
ћедикс-за паркет.

» да попитам, тези които са се сблъсквали с подобен проблем -
душ-кабината ми от време на време се затлачва. ѕробвала съм ћускуло и “убофло, но не съм доволна. ƒруги идеи?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
585-599 от 816 отговора