Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 230 985
  • 816
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 446
Здравейте!
Холът, където спим, си е направо свързан с кухнята, а мивката мирише.. от канала. Постоянно отпушвам - с Тубофло, с Г-н Мускул, но миризмата на канал си остава.

Ще съм ви благодарна да ми препоръчате някакъв освежител за канали, ако има такова чудо.
Здравей!
Може да опиташ с този препарат http://www.getitbg.com/product/2370/hg-preparat-za-otpushvane-na … enski-kanali.html.
Аз съм много доволна от всички продукти на тази фирма, но точно този не съм го пробвала.

И аз ги препоръчвам горещо. Те предлагат какво ли не, което не може да се намери--като препарат за почистване на хладилник, на аспиратори...

# 586
  • Мнения: 1 167
Докато не смени сифона ако ще и с шанел за мивки да освежава, миризмата няма да престане. И при нас беше така, извикахме вик майстор и той смени сифона с друг с по-голяма чупка и нещата се оправиха.  Wink

# 587
  • Мнения: 1 149
Казанчето на тоалетната ми тече, и се е образувала гадна ръждива следа. Пробвах  да го изчистя с "Доместос" ЦИФ , Цилит банг  - не става. Може ли да ми препоръчате нещо, че не мога да го гледам  Sick

Само КИСЛОЛ  Peace
Розовия ПУЛИРАПИД с оцет.....изпитано лично от мен Peace

# 588
  • Мнения: 1 981
Момичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да купя за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? В момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добрият вариант.
Благодаря предварително!

# 589
  • Мнения: 176
Момичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да купя за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? В момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добрият вариант.
Благодаря предварително!

Bad-Reiniger Party

# 590
  • Мнения: 1 149
Момичета, сега виждам тази тема и след като пуснах питането си в друга, ще пробвам и тук: какъв препарат да купя за най-успешно измиване на стъкла на душ-кабина? В момента използвам Mr. Muscolo, но не ми се струва най-добрият вариант.
Благодаря предварително!

Bad-Reiniger Party
От къде може да се  закупи newsm78

# 591
  • Мнения: 1 981
енито, много благодаря за отговора! Hug
Днес намерих време и изчетох почти цялата тема и се извинявам, че не го направих преди да пиша, защото въпроси като моя срещнах почти на всяка страница! Записах някои неща и да видим каква ще я свърша.

# 592
  • Мнения: 176
енито, много благодаря за отговора! Hug
Днес намерих време и изчетох почти цялата тема и се извинявам, че не го направих преди да пиша, защото въпроси като моя срещнах почти на всяка страница! Записах някои неща и да видим каква ще я свърша.

няма защо Hug препоръчах, защото това е специален за баня, за душкабини и вани. Има го по малките магазинчета и в Пикадили съм виждала. Немски е, на различни фирми се среща.

# 593
  • Мнения: 762
Тъкмо ми поставиха гранитогрес на стълбището и камък навън,та се чудя дали има някакъв препарат,с който да полирам и да чистя по-лесно замърсяванията?

# 594
  • Мнения: 1 209
Някой може ли да каже с какво почиства дамаска тип Елефант? Ако има такъв изпитан препарат,след който да няма нужда да се пере дамаската,моля споделете  Praynig

# 595
  • Мнения: X
С удоволствие се включвам в темичката.Изчетох я с голямо удоволствие Hug,и за да се впиша ще Ви изредя какво ползвам аз.
  Пера белите дрехи само със Скип,а цветните с течен Персил или Корал.За омекотител използвам Апта-алое,/дълго време бях на Малиция/.
  За банята използвам Роли,въпреки,че прочетох тук доста негативно мнение за него,а батериите с Мистър Пропър.
  Тоалетната почиствам с Доместос.
  Теракота с Медикс.
  Обезмаслител-Форте /някакъв гръцки/,но не съм много доволна Confused
  За съдовете-Фаири,а за съдомиялната гела на Калгонит-мразя таблетките Mr. Green
  За керамичния плот-синьото Фрошче,препоръчвам го на всички Peace,чисти перфектно!
  Прозорците чистя с Клин,а иноксовите повърности с един спрей предназначен за това,но в момента не мога да се сетя за името му Sad
  Фурната с Апта-много съм доволна от него.Напръскваш,изчакваш и избърсваш Wink
  Дано съм била полезна.

# 596
  • Мнения: 295
Здравейте!

Някой може ли да ми каже как да ползвам препарата за петна на "Перилис" - "Спот"? Инструкциите на моята опаковка почти напълно са изтрити.

Благодаря.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 11:37 от ani2

# 597
  • Мнения: 165
Здравейте!

Някой може ли да ми каже как да ползвам препарата за петна на "Перилис" - "Спот"? Инструкциите на моята опаковка почти напълно са изтъркани.

Благодаря.
Нанася се директно върху петното от флакона или с гъба, изчаква се няколко минути, разтърква се и се изплаква обилно с вода. При пране в пералня, петното се третира предварително.
Аз първия път прекалих доста с количеството, веднага махна петната, но щях да се удуша, мирише много гадно.

# 598
  • Мнения: 295
Благодаря, Вани!

За съжаление моите петна са толкова "циментирани", че изобщо не мръднаха, макар да излях половината флакон върху тях Sad  С какво ги правят тези "плодови" сокчета не знам, но вместо за пиене трябва да се използват за боядисване на дрехи!

# 599
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Привет и от мен, едва сега видях страхотната темичка.
Ползавам за стъкла - Клиин,
За микровълнова обезмаслител,
Медикс-за паркет.

И да попитам, тези които са се сблъсквали с подобен проблем -
душ-кабината ми от време на време се затлачва. Пробвала съм Мускуло и Тубофло, но не съм доволна. Други идеи?

Общи условия

Активация на акаунт