111000 двоична US тема

  • 13 397
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 163
Ако се чудите, Уикипедията твърди, че 111000 е двоичният код за 56  Sunglasses



Линк към 55-та тема

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

МD
Sladurana

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 21:57 от Фея-кръстница

# 1
  • Мнения: 1 436
Първа! Тъкмо се пулех срещу екрана, чудейки се кога ги докарахме чак толкова много  hahaha.

# 2
  • Мнения: 1 173
Пу и аз сред първите Mr. Green

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 17:44 от raya_usa

# 3
  • Мнения: 2 252
Пу трета, но на първа страница  Mr. Green

# 4
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хайде и аз.

Много благодаря за всички пожелания за добър път, аз съм била и преди в Париж, та ще се отдам на кафета, ресторанти, разходки и срещи с приятели!

Намерих го моето училище в МБА списъка, но не мога да разбера къде е ранк-нато. Не че има значение, де, it is what it is.  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 252
Да ви открехна нещо  Wink Онзи ден, чух новината за дъртия изверг, включвайки радиото в колата.Та, не можах да чуя всичко.После, като прочетох тук, в темата, че бил от Австрия, се сепнах някак си.Бях убедена, че тоя си е американец  Laughing
 Не ме почвайте, т'ва ирониика, че в клю само теми за нормални европейци и извратени американци Mr. Green
 Не е тайна, че съм мързел.Знам, че скоро размятахте тел. на агенции за самолетни билети до БГ.Не ми се рови назад Rolling Eyes.Дайте ми пак 2-3, моля.Зора, ти какво се оплакваше от визитбг?

# 6
  • Мнения: 29
Мили мами, ще ме приемете ли във вашата темичка, живея в Maryland, все още не съм мама  Blush, но да знаете, че редовно ви чета и ви се радвам, та най-накрая се престраших да пиша Hug

# 7
  • Мнения: 8 163
Сладурана, добре си ни дошла! Ще те сложа в Онзи списък  Wink С теб сме 46 +1 (Мишолина)!

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 22:01 от Фея-кръстница

# 8
  • Мнения: 1 147
Тино, мен и КТВ да споменаваш с добро  Laughing

BTC NY
1 888 361 9277
1 212 252 9277
 
GTS Atlanta
1 800 981 7707
1 770 390 9096

Smart Travel NY
1 888 762 7802

RH Travel
1 888 8703680
 
Sunshine Travel
1 818 285 8400

Internettours LA
1 800 371 1871

3KM Travel
1 310 691-8538


За ВизитБългария се ядосвах, че ми направиха резервация, караха ме сама да си резервирам легло за детето, после не си вдигаха една седмица телефона, после не връщаха обаждания, не успях да си платя билетите и ми изтече резервацията, и накрая им теглих една и сега през друга агенция минах... ама успех ти желая, ако решиш с тях пак.

Сладурана, добре дошла.

# 9
  • Мнения: 384
Христос Воскресе / съжелявам че толкова късно се включвам/ Много здраве, любов, късмет и благополучие на вас момичета и на вашите семейства  bouquet
Сладурана Hug
За Великден се оказа , че синът ми много обича да си чупи сам яйцето в масата, докато го научим заминаха 10 Laughing Плами така се въодушеви ,че започна и с чепурките да ги яде / а за да му бъркам в устата и да вадя/ Shocked, като му го белим не го иска, иска шарено и това е Wink
Когато имам възможност ще пусна снимки
Рая снимките са много хубави, я виж какви сладурковци имаш  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 252
Ами, не че съм решила с тях.Вчера им се обадих, никви ги няма с отговор.Днес пак зор им давам...
  GTS Travel, на тези звънях преди да видя поста ти.Ще питам и други...пък да видим.
Благодаря.

# 11
  • Мнения: 1 783
Много нови мами и не-мами, добре дошли!

Малайзия беше чудесна, красива, гореща, влажна. Разбрах, какво е тропико-екваториална жега, не е страшно, само да не тичаш постоянно и си ОК, а и тези азиатци са влюбени в климатика. Също така, ако си мислехте, че Америка е мястото на шопахолиците, сте се лъгали жестоко - югоизточна Азия е. Толкова много молове на едно място не бях виждала  - огромни, само с дизайнерски магазини, и вериги и от САЩ, и от Европа. Пълни и претъпкани, същото и в ресторантите. (Кейси, ходих във въпросния мол Simple Smile.) Не видях театри, малко кина. Основните развлечения са шопинг и храната. Може би и масажите. Всичко, което ние си мислим за културни забавления е основно насочено към масите туристи, а не към местните. Иначе са една невероятна смесица от местни, китайци, индийци, тук-таме аборигенски връзки, и всичките религии, за които се сетите, като преобладаваща е мюсюлманската. Но изглеждат доста либерални - жените работят наравно с мъжете, срещнах почти точно толкова жени на високи постове, колкото и мъже. Повечето жени мюсюлманки носят забрадки с открити лица и с модерни дрехи. В комбинация или не и носят местната дреха - нещо, като саронг със средна дължина блуза от горе, в най-различни вариации. Казаха ми обаче, че в къщи, мъжете все пак са господари. Болницата беше впечатляваща, както и парите, които държавата харчи за здравеопазване и образование, естествено има пак хора, които не могат да си позволят всичко. Но основните нужди там са образователни - докторите да знаят за какво да гледат, мониторинг по време на бременността и населението да си води децата на лекар навреме.

Щеше да бъде интересно да видя и други части на страната, но много работа, както винаги и си останах почти само с КЛ. Иначе явно там са богатите хора, но в провинцията са все още бедни. Посетихме къщата на една пациентка - ами беднотия, недовършена къща, гол под, един диван, маса, скъсан килим и включен тв.

Друго какво - почти всички говорят английски - бивша колония, много са френдли, много туристи има, обслужването е прекрасно навсякъде, май това е типична азиатска черта. Абе бих се върнала, като турист, ако нямаха малария и денге фивър, щеше да е прекрасно. И храната, ех храната - разнообразие, комбинации, морски продукти, плодове, кокоси, манго и какво ли още не. Още я сънувам и всичко ми се вижда много бланд тук....
Снимките ми са постни, защото не правих почти никакви, имахме фотограф с нас този път и той основно снима, ако пусне той линк ще ви го дам да видите. Той работи за това списание - Need Magazine, http://www.needmagazine.com/features.html и се надяваме да публикуват и за нас нещо.
Ето какво имам аз - http://bistraz.multiply.com/photos/album/71/Malaysia_4-08
Рапорт даден.

# 12
# 13
  • Мнения: 940
Тина...аз със GTS  купих билет на майка ,доволна съм!

Биз...а има ли държава в която не си била?!къде не си била а искаш да те командироват ? красиво е в Малайзия!

# 14
  • Мнения: 7 837
О, Тине и ти ли  Mr. Green
Определено ще пропуснем тази година, сигурно и следващата. Като им казвах на нашите приятели, че поне 5 г. няма да се приберем, те ми обясняваха, как нямало да издържим. Трябваше да се хвана на бас...

Общи условия

Активация на акаунт