Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора


Мнения: 126
Момичета имала ли е някоя проблем като моя? След раждане секцио ми предписаха Новинет за предпазване от бременност. Да ама цикъла ми идва дни преди да съм изпила всички хапчета, а този месец ми дойде почти по средата #Crazy. Какво да правя? newsm78
Цитирай

UK

Мнения: 1 081
Това изобщо не е нормално.Трябва да ти дойде през 7 дневната почивка от хапчетата.Бягай на гинеколог не е наред.Не се стряскай преди да отидеш на лекар.
Цитирай

Стара Загора

Мнения: 6 318
Не съм пила хапчета,но и аз мисля че е по-добре да се консултираш с гинеколог  Peace
Цитирай

Бургас

Мнения: 3 621
Непременно отиди на лекар, според мен хормоните ти не са в норма.
Цитирай

София

Мнения: 3 747
Според мен най-добре е да се консултираш с гинеколог или наблюдаващия те лекар.
И си изследвай хормоните- от тях ще да е всичко Thinking
Цитирай


Мнения: 2 131
Момичета имала ли е някоя проблем като моя? След раждане секцио ми предписаха Новинет за предпазване от бременност. Да ама цикъла ми идва дни преди да съм изпила всички хапчета, а този месец ми дойде почти по средата #Crazy. Какво да правя? newsm78

За кой месец ги приемаш? Чела съм, че при някои противозачатъчни се получава кървене по време на приема, докато организмът се нагод към тях. Естествено, редно е да се консултираш с лекар.
След като родих един месец пих Жанин и имах точно такова кървене - започна на десетата таблетка та до края. След това ми дойде цикълът. Имах също гадене и виене на свят. Леля ми, която е гинеколог, каза, че е нормално при първия прием, но ме посъветва да ги спра за 1-2 месеца и след това евентуално да мислим за други хапчета. Ама така и не съм почнала други.
Преди да забременея съм пила Жанин и не съм имала чак такива странични ефекти.
Цитирай


Мнения: 90
И аз имах същия проблем. Пих 3 месеца Логест и кървенето започваше още на 10-11- то хапче.
Спрях ги за 2 месеца(по съвет на ендокринолог) и сега съм на други. (надявам се, че няма да имам проблеми сега)
Цитирай

София

Мнения: 3 971
Пила съм няколко години противозачатъчни, но не помня да ми се е случвало такова нещо. Определено не е нормално, затова се консултирай с гинеколога си.Peace
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

Мнения: 2 960
и моето мнение е че нещо не е наред.веднага се консултарий с гинеколога си. bowuu
Цитирай

София

Мнения: 695
Цитат
Това изобщо не е нормално.Трябва да ти дойде през 7 дневната почивка от хапчетата.Бягай на гинеколог не е наред.Не се стряскай преди да отидеш на лекар.


Цитирай

София

Мнения: 434
И на мен ми се е случвало, но много преди да забременея.. гинекологът ми обясни, че тъй като хапчетата са много ниско хормонални и вероятно не пасват на моя организъм и затова така се е получило. Сменихме хапчетата и нямах проблеми.
Цитирай

София

Мнения: 3 069
На мен ми се наложи преди 8 години да пия хапчета за регулиране на цикъла и имах същия проблем.Дойде ми 6 дни преди да ги изпия.
Гинеколога каза да ги спра.
Направи консултация със специалист.
Цитирай


Мнения: 126
Момичета имала ли е някоя проблем като моя? След раждане секцио ми предписаха Новинет за предпазване от бременност. Да ама цикъла ми идва дни преди да съм изпила всички хапчета, а този месец ми дойде почти по средата #Crazy. Какво да правя? newsm78

За кой месец ги приемаш? Чела съм, че при някои противозачатъчни се получава кървене по време на приема, докато организмът се нагод към тях. Естествено, редно е да се консултираш с лекар.
След като родих един месец пих Жанин и имах точно такова кървене - започна на десетата таблетка та до края. След това ми дойде цикълът. Имах също гадене и виене на свят. Леля ми, която е гинеколог, каза, че е нормално при първия прием, но ме посъветва да ги спра за 1-2 месеца и след това евентуално да мислим за други хапчета. Ама така и не съм почнала други.
Преди да забременея съм пила Жанин и не съм имала чак такива странични ефекти.

Приемам ги от около 4-5 месеца и всеки път е така - идва ми 2 или 3 дни по-рано. Все го отдавах на това че огранизма ми се нагажда още към промените. Но този месец ми дойде на 12-тата таблетка и аз направо ги спрях. Ще изчакам да ми дойде още веднъж /не знам кога ще е това след този инцидент/ и ще отида на лекар.
Цитирай
здравейте,имам подобен порблем.пия новинет вече 3ти месец,първият месец цикъл почти нямах, ходих на гинеколог и каза че е нормално,следващите 2 обаче ми идва на 16-тия ден горе долу още докато пия хапчетата. ясно е че трябв ада ги сменям,защото явно не са моя организъм, но това,което ме притеснява е, това че ми идва толк рано означавали че до сега съм била ефективно защитена от забременяване.съвсем скоро планирам посещение при гинеколог,но ми е мн притеснено и искам да чуя др мнения ако някой е имал подобен проблем.
Цитирай

София

Мнения: 887
Здравейте!
И аз имах подобен проблем, само че пиех Логест. Кървене по никое време, гадене, световъртеж... Абе гадна работа Sick Пих ги няколко месеца и като нещата не се подобриха, гинеколога ми изписа други. С тях всичко беше ОК от самото начало.
Със сигурност трябва да се консултираш с лекар, защото нещата са индивидуални.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора