За какво съжалявате?

  • 4 661
  • 89
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Вие сте! PeaceАз по-късно ще се включа.

# 1
  • Мнения: 2 005
За нищо - да съжаляваш е глупаво  Peace

# 2
  • Мнения: 122
С нетърпение очаквам всеки следващ ден...  Whistling

# 3
  • Мнения: 4 292
За много неща. Какво да се прави, аз не съм от хората които могат с лека ръка да кажат "Не съжалявам за нищо". Твърде арогантно ми се струва.

# 4
  • Мнения: 139
Съжалявам, че съм следвала нещо с което никога няма да се занимавам!

# 5
  • Мнения: 957
Съжалявам ..че спрях да спортувам..
съжалявам за това ..че съм страдала по мъж..а е нямало смисъл..
съжалявам ..че не съм прекарвала повече време със баба която почина...
съжалявам и за много други неща..

# 6
  • Мнения: 2 757
Съжалявам само за 2 неща в живота си, но не мога да ги кажа, срам ме е. Само ще кажа, че съжалението ми е толкова голямо, че ме промени коренно като човек. Едното съжаление определено ме промени в много положителна насока. А другото ме направи по-сдържана в реакциите и изразяването на чувствата ми. Но предвид ползите от разкаянието за тези грешки, може да се заключи, че все пак не съжалявам толкова много за тях - ако не бях минала през тези неща може би нямаше да стигна до където стигнах и да постигна, което постигнах - а то опрелено ми харесва. Иначе съм направила много други глупости, които не са ми се отразили особено на психиката и личността и за които не съжалявам пок поради причината, че съм научила нещо пт тях и са ме довели до където съм сега  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 402
Съжалявам разбира се, за пропуснати възможности, моменти. изгубени близки хора и т.н.

# 8
  • Мнения: 4 138
съжалявам, когато не мога да контролирам емоциите си, когато съм допускала да желая лошо някому, да ме обзема злоба. когато дори в мислите си употребя някоя обидна дума за някого. не ме кефи и после съжалявам. съжалявам, когато ми се ще да натрия носа на някого за нещо. все глупави и излишни неща са.

# 9
  • Мнения: 3 034
за отминалото време  Tired

# 10
# 11
  • Мнения: 620
Естествено,че съжалявам.... и за неща,които съм направила,и за неща,които трябваше да направя Confused

# 12
  • Мнения: 4 965
Съжалявам за 2 неща - едното го направих и не е поправимо; другото не го направих, но се надявам да имам втори шанс...

# 13
  • Мнения: 1 897
Съжалявам, че не мога да бъда сдържана и спокойна и да преодолея вътрешното си напрежение. Непрекъснато се тревожа или ядосвам за нещо и не мога да отпусна душата си.

# 14
  • Мнения: 1 447
Съжалявам, че съм следвала нещо с което никога няма да се занимавам!

А също като теб

# 15
  • Мнения: 476
За дребните грешки в живота ми съумявам да махна с ръка и да кажа "каквото, такова", но има неща, за които искренно съжалявам. Неща, които ми отнеха много.

# 16
  • Мнения: 3 634
Не съжалявам за нищо защото харесвам живота си какъвто е. Ако бях прескочила някой момент можеше да не срещна съпругът ми, а за бебето да не говорим.  Hug

# 17
  • Мнения: 2 386
Че се промених толкова. От тук тръгват много неща..

# 18
  • Мнения: X
Съжалявам за изгубената си наивност Tired

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
Съжалявам за неизказани думи!

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Съжалявам, че съм следвала нещо с което никога няма да се занимавам!

А също като теб
Присъединявам се.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 344
Съжалявам,че допуснах един мъж да разбие все още момичешкия ми живот,вярата в любовта и доверието в хората!
Но пък се гордея,че вече не е част от моя живот!

# 22
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Съжалявам само за едно - че възпитанието ми пречи да кажа в прав текст на някои дразнители какво мисля за тях, да освободя първичното в себе си и да им кажа всичко с точните думи и точния тон.

# 23
  • Мнения: 2 152
Съжалявам само за едно - че възпитанието ми пречи да кажа в прав текст на някои дразнители какво мисля за тях, да освободя първичното в себе си и да им кажа всичко с точните думи и точния тон.

Ооо това го умея, много добре Crazy

аз не съжалявам за нищо
каквото се е случило, случило
явно така е трябвало да бъде

п.с. малко съжалявам,че не съм се родила мъж Crazy

# 24
  • Мнения: 2 407
За някой моменти от живота,но вървя напред.

# 25
  • Мнения: 431
Съжалявам, че не се омъжих на 18.
Съжалявам, че нямам 2-3-4 деца.
Съжалявам, че съм станала толкова цинична.
Че съм била лоша - съжалявам. Добра също.
Понякога съжалявам за стената, с която съм се оградила. Но само понякога.

И за други неща съжалявам, но са твърде мрачни за този форум.

# 26
  • Мнения: 5 103
За нищооо не съжалявам, жовотът е прекрасен и всичко си заслужава.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Обещах да се включа.Ето ме!
Съжалявам за една бивша моя връзка-че изобщо допуснах да я има.
За друга бивша връзка-че допуснах да свърши... Confused
Съжалявам за неказаните думи в тези две връзки.
Сжалявам за поведението си в края на едната.
И за още мноооого неща съжалявам,но не ми се изрежда-твърде са лични...
Честно казано,малко завиждам на хората,които твърдят,че не съжаляват за нищо.
Блазе им! Peace

# 28
  • Мнения: 1 128
За нищо - да съжаляваш е глупаво  Peace

Не мисля, че е глупаво. Има толкова несправедливи неща в този свят.
Хора сме и много често грешим, правиме понякога грешни неща и после осъзнаваме и съжаляваме.

# 29
  • София
  • Мнения: 309
За много неща съжалявам...

# 30
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Съжелявам за 1-2 неща, но така или иначе животът продължава.
Важното е, да си взема поука и да не допускам една и съща грешка два пъти. Дано.

# 31
  • Мнения: 606
Естествено,че съжалявам.... и за неща,които съм направила,и за неща,които трябваше да направя Confused
И аз така

# 32
  • Мнения: 67
съжалявам , че съм с "вързани ръце" , че съм безсилна и не мога да направя нищо за истинноста по случая на приятеля ми...знам , че няма  да го върна , но ми се иска виновните да си получат заслуженото  .

# 33
  • Мнения: 2 386
Мъдростта носи печал..

# 34
  • Мнения: 11 747
за нищо не съжалявам

и в предната такава тема пак така отговорих  Wink

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Съжалявам, че не се записах в музикално училище, че не се научих да спортувам и най-вече - че преди не съм била със сегашния акъл.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 296
Може и да прозвучи наивно,но аз се старая да живея така,че
да спя спокойно и да не съжалявам за нищо.

# 37
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Понякога съжалявам за шансовете, които съм пропуснала в живота си!
Но пък и много от тях съм уловила и използвала, така че нещата се компенсират!  Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 235
Най-много съжалявам за пропуснати моменти с хора, които вече ги няма.

# 39
  • някъде
  • Мнения: 979
За Пища Хуфнагел и за това,че не родих по-рано детето си.

# 40
  • Мнения: 161
Съжалявам за много неща,но знам,че не мога да върна времето назад!Сега се опитвам да правя нещата така,че после да не съжалявам за пропуснатото,ама нещо все не се получава или поне така си мисля,не знам! newsm78 най-много съжалявам,че не мога да натривам носове в момента,блокирам,след 5 мин. вече знам какво да правя,ама уви,резето падна и т.н.,както се казва!Явно никога няма да се науча на това.Какво пък трябва да има и такива хора!

# 41
  • Мнения: 183
Аз НЕ съжалявам за нищо,което е зависело от мен,добро или лошо,или ме е довело до нещо хубаво,или ме е научило на нещо...И щом сега съм щастлива,и харесвам живота си,значи няма за какво да съжалявам!А за нещата които НЕ зависят от мен,ми щом не е имало начин да се променят за добро,значи просто така е трябвало...Но и от тях съм се поучила...

# 42
  • Мнения: 3 886
Най-много съжалявам за пропуснати моменти с хора, които вече ги няма.

и аз Confused

# 43
  • Мнения: 959
за пропиляното време на младини, ама тогава кой ти слуша........  Tired Whistling ooooh!

# 44
  • Мнения: 533
Съжалявам само за времето,което съм могла да отделя на децата си а съм го пропиляла в други занимания,ама от друга страна пък можело е и да им втръсна така,че  Hug

# 45
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Аз НЕ съжалявам за нищо,което е зависело от мен,добро или лошо,или ме е довело до нещо хубаво,или ме е научило на нещо...А за нещата които НЕ зависят от мен,ми щом не е имало начин да се променят за добро,значи просто така е трябвало...Но и от тях съм се поучила...
Peace
Съжалението е загуба на време.Жовотът ни е толкова кратък,за да го пропиляваме така.Извли4аш поуката и продължаваш напред.

# 46
  • Мнения: 419
Аз НЕ съжалявам за нищо,което е зависело от мен,добро или лошо,или ме е довело до нещо хубаво,или ме е научило на нещо...И щом сега съм щастлива,и харесвам живота си,значи няма за какво да съжалявам!А за нещата които НЕ зависят от мен,ми щом не е имало начин да се променят за добро,значи просто така е трябвало...Но и от тях съм се поучила...
И аз се подписвам под това  Peace.

# 47
  • Мнения: 123
съжалявам за неизказаните думи..за неща за които никога няма да имам смелост да разкажа.съжалявам даже хората,който са ми ги споделили.

# 48
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Аз съжалявам за това че времето лети толкова бързо и неусетно #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 49
  • Мнения: 3 268
Най-много съжалявам за отминалото време,за младостта,за нещата,които никога вече няма да ми се случат...едно от които е,че никога повече няма да стана майка.

# 50
  • Мнения: 17 546
За нищо отминало не мога и не искам да съжалявам. Съжалявам за това, което не мога да преживея в бъдеще, колкото и да го искам, защото вината е на други хора, които разполагат с живота ми и не ми позволяват да получа онова, което ми се полага, а го присвояват за себе си и не оценяват труда ми!

# 51
  • Мнения: 2 161
Такива теми винаги ме карат да се чувствам леко неудобно,защото аз за нищо не съжалявам.нито за минали любови,нито за събития,нито за случки или хора.не искам нищо да връщам назад,не искам да променям събития,дори когато вината е била моя.Никога не си подпарим главата и не мисля за миналото.Винаги си мисля за бъдещето,за това,което ми предстои,но в много,много близък план.винаги гледам в утрето.Всъщност,съжалявам за едно събитие,едно горчиво събитие в живота си и съм готова да жертвам 5 години от собствените си,за да върна времето назад.но досега не съм чувала мъртъвци да възскръсват.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 381
Съжалявам, не е точната дума. Не съм направила някои неща, които би било вече да съм свършила, но животът е пред мен все още. 

# 53
  • Мнения: 604
Съжалявам че изгубих бебето си Cry!Живота ми се преобърна жестоко и вече нищо не е същото!

# 54
  • Мнения: 3 621
Преди 3 месеца и аз щях да отговоря , че не съжалявам за нищо...

# 55
  • Мнения: 2 448
Съжалявам да доста неща, но най вече за това, че твърде късно започнах да мисля за себе си....

# 56
  • Мнения: 5 622
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...

# 57
  • Мнения: X
Съжалявам,че не съм прекарвала повече време с мама,защото вече я няма...И че времето направо лети,лети...А има още толкова неща в живота...

# 58
  • Мнения: 3 423
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...
И аз.

# 59
  • Мнения: 2 161
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...
И аз.
Важното е,че не ви личи.

# 60
  • Мнения: 677
За всичко.

Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...
И аз.
Важното е,че не ви личи.

Охохохохохохо.

# 61
  • Мнения: 919
Съжалявам за няколко неща,но каква ли полза от това Laughing
Назад не мога да ги върна нещата Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 423
за тези които си отидоха и никога няма да се върнат

# 63
  • Мнения: 3 622
Съжалявам ..че спрях да спортувам..
съжалявам за това ..че съм страдала по мъж..а е нямало смисъл..
съжалявам ..че не съм прекарвала повече време със баба която почина...

Все едно аз съм го писала  Peace
Със сигурност има и още две - три неща за които съжалявам

# 64
  • Мнения: 1 159
Съжалявам за едно изгубено приятелство.
Съжалявам,че се държа нервно с детето и мъжа си.
Съжалявам,че майка ми е горда и не взема пари от мен,а има нужда.
Съжалявам,че понякога наранявам хората около мен с необмислени думи.
Съжалявам,че вече не си обичам професията...
И много ми липсва най-добрата ми приятелка,която е в Кипър.

# 65
  • Мнения: 2 152
За нищо, абсолютно нищо
Така се е случило, така е трябвало да бъде

Тъпо е да съжаляваш и да се чувстваш прецакан за нещо или някой си
Просто приемаш, че е поредната част от пъзела

# 66
  • Мнения: X
Съжалявам, че се съжалявам. Wink

# 67
  • Мнения: 3 423
Съжалявам, че съм толкова чувствителна и деликатна...
И аз.
Важното е,че не ви личи.

Охохохохохохо.

Пояснявам. И аз съжалявам, че БУБА е
толкова чувствителна и деликатна. Пак
не ме разбирате правилно. За съжаление!

# 68
  • Мнения: 1 334
За няколко неща.

# 69
съжалявам,че синът ми е на 1 год.и 8 мес. а още не съм го научила да пишка в гърнето Wink

# 70
  • Мнения: 1 813
Чак да съжалявам не.
Но определено съм осъзнала  някои допуснати грешки.

# 71
  • Мнения: 183
Има някои неща за които съжалявам, но пък погледнато от друг ъгъл- "тогава, там с онези хора и в онзи момент" така е трябвало да стане.Гледам да не ставам роб на вече отминали взети решения. Вадя си поуки и продължавам напред. Peace

# 72
  • Мнения: 2 448
Гледам, че съм писала в темата на 14 юни.
Към днешна дата за този период от 14 юни до сега разбрах, че съжалявам и за още едно нещо....   Sad

# 73
  • Oslo
  • Мнения: 659
Съжалявам, че докато осъзная колко бързо минава животът, голяма част от него вече е минала....съжалявам за всички часове бездействие и нищоправене.

# 74
  • Мнения: 1 413
Съжалявам, че спрях да пиша, че малко танцувам и че имам такава силна вътрешна спирачка, че не съм по-енергична и материално по-богата (защото сред приоритетите ми парите са на едно от последните места, след семейството, здравето, близките хора и кариерата).
Не е малко, работя по въпроса, защото всичките са преодолими. Боя се само, че тъкмо ще се науча да живея и животът ще свърши Crazy

# 75
  • Мнения: 247
Съжалявам, че не родих второ дете!

# 76
  • Мнения: 662
За доста неща Confused. И за по-незначителни, и за далеч по-сериозни.

# 77
  • Мнения: 3 268
Съжалявам, че не родих второ дете!
Нима е късно!

# 78
  • Мнения: 1 877
...че са толкова малко хората,които са наистина съпричастни на чуждата болка.Съжалявам,че много малко хора са склонни да помогнат на други,които имат нужда....Много съжалявам!!!

# 79
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Съжалявам, че не родих по-рано, за да може баща ми да види първото си внуче, което кръстих на него....това най-много ми тежи...
Съжалявам, че не съм била по-самоуверена, амбициозна, нахлана и сигурна в някой ситуации и начинания...
Съжалявам, че не си смених работата преди да забременея...
Съжалявам, за едно изгубено приятелство...
Съжалявам, за друго приятелство, че не го прекратих много по-рано и по по-болезнен начин...
Съжалявам, за всички пъти, когато съм хабила нерви за неща, които не си струват или не заслужават...
Но не мисля за тази неща и не се упреквам, просто ме е яд, че са се случили така...Но не можем да върнем времето и просто живея без да гледам назад, поне на това се научих в последно време...

# 80
  • Мнения: 4 733
 Едиствено за пропиляното на вятъра време.

# 81
  • Мнения: 154
1. за минали работи не съжалявам, ако са непоправими.
2. ако са поправими и съжаля -гледам да ги оправя,
3. ако не ги оправя - вж. т. 1

# 82
  • Мнения: 494
  За нищо не съжалявам. Това не винаги е добре, знам го, но е така.

# 83
  • София
  • Мнения: 38 476
За нищо.
Всяко зло- за добро.
Всяко наше решение променя съдбата ни.
Всяка наша грешка ни учи на нещо.
Тази сутрин си дадох равносметка къде съм била миналите години по това време и къде съм сега.
Всяка година ми е по-добра от предната.
Миналото си е минало. Животът върви напред.

# 84
  • Мнения: 3 294
Съжалявам за дядо ми който си отиде

# 85
  • София
  • Мнения: 6 797
Почти за нищо, като се замисля, всичките ми грешки са довели съответните изводи и личностни промени , така че ала фине съм Ок със себе си.

# 86
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
човек съжелява повече за това което не е направил отколкото за направените ...

# 87
  • София
  • Мнения: 6 797
и аз го четох това някъде и като се замислих май е много вярно.

# 88
  • Мнения: 111
За пропуснатите години, в които не постигнах всичко, което исках. Все пак съм се уверила, че често е вярна максимата:"Не знаеш какво печелиш, когато губиш".

# 89
  • София
  • Мнения: 442
Съжалявам, че мързела често ме побеждава.  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт