Бебето в креватчето

  • 2 593
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 255
Аз съм спaла при моите до 5-6 годишна, но и до днес имам кошмари и спя на светло. Не мисля че спането с родители предопределя спокойния сън на детето. Всеки е прав за себе си, аз съм намерила идеалният вариянт за мен.

И аз съм така с кошмарите и спането на тъмно.Когато съм сама навсякъде светят лампи.Слава Богу от две нощи Филип спи в кревата си без проблем.Гушкането ,целуването и милуването го оставихме за през деня, когато сме будни, защото спейки няма как да се им наслъждаваме кой знае колко.

# 61
  • Мнения: 666
Няма проблем да спи при нас.. само дето той спи а ние не, защото ни избутва от кревата(спи с разперени ръце). Вечер като го накърмя едно хубаво в легнало положение и той си заспи, леко леко го слагам в неговия креват, така имам спокоен сън за 3 часа, после като се събуди за ядене си го зимам пак между нас и тъй като много ми се спи и ме мързи да го приспивам тепърва и да го местя в кревата го оставям при нас до сутринта. Абе пак 3 часа са си 3 часа.

Ние бяхме по същия начин на тази възраст, аз го отделих на 7-8 месеца когато спряхме нощното кърмене. За прегръдките аз го прегръщам постоянно и го целувам нон-стоп, включително и за лека нощ. Когато понякога го взема при нас обаче сега ако е много разстроен заради зъби например не иска да го гушкам защото се поти и много обича да се върти на всички страни, така че и за него и за нас е неудобно.

# 62
  • Мнения: 160
Не бих взела дъщеря ни да спи в нашето легло нито сега нито по-късно.

Една от най-важните причини за мен е безопасноста на детето. Според изследвания в САЩ втората причина за детска смъртност след внезапната детска смърт е "инциденти" които се случват когато бебето спи при родителите като затискане, задушаване и тн. Говорим за деца поне  до година и нещо.

Общи условия

Активация на акаунт