Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Това лято ще сме между 8м и годинка. Ясно е, че няма да стига педалите, но рано ли ни е да се возим в триколка? Немога да преценя.  newsm78
Цитирай

Gabrowo->Sofia

Ние купихме такава за Иван на 1 година и 7-8 месеца. За дедте под под годинка ми се струва неудобно. А ако все още се случва да заспи по времем на разходка, съвсем неудобно. Детето трябва да може да пази само равновесие по време на движение, а не да се кандилка и изморява. Опората на облегалката и помощните оградки е минимална. За да прецениш най-добре го повози в нечия чужда триколка.
Цитирай

Ако това лято детенцето ти може да седи стабилно, можеш да му купиш, но за кратки разходки. Хубаво е да има стъпенка за крачетата, да не висят.
Цитирай

София

Според мен ще ви е рано. За какато я взех на около 1 г. и 7месеца. Сега дребната от около два месеца много успешно се катери върху нея, сяда, държи се за дръжките и може да бъде возена. Пробвали сме я само вкъщи, но според мен вече е готова за нея-на 1г и 2 месеца. Считам, че трябва да бъдете на около годинка. Просто детето трябва да разбира къде да се хваща, че трябва да се държи. Триколките и друсат доста, затова според мен дететож трябва да е по-стабилно и най-вече осъзнато. От друга страна есента ще ви е точно, а тогава също има хубаво време, може и до кухнята да ходите с нея.  По-добре я вземи тогава ,когато детето откаже да седи в количката-за разнообразие. Не си изгърмявай този силен патрон без причина. Wink
Цитирай

Пловдив

Това лято ще сме между 8м и годинка. Ясно е, че няма да стига педалите, но рано ли ни е да се возим в триколка? Немога да преценя.  newsm78
Синът ми е на малко повече от година и все още не го разхождам с триколката(все още си спи навън).Освен това мирен не стои и постоянно се наддига да става  ShockedСпоред мен и на вас е още раничко.
Цитирай

И аз мисля, че ни е рано. Още повече, че той обича да поспива докато е на разходка.  baby_neutral Обаче бабите са толкова напористи и подвластни на модата, че ще ми извадят душата за 1-ви юни.  Flutter
Цитирай

И според мен е много рано .
Лично аз ще пропусна това "удоволствие",защото малката е на 1,6 год , а все още спи в количката като излезем.Така че няма да го взимам ,защото детенце няма как да спи в него, а и колкото видя по улиците все са със заварени колела ,дръжки и доста се оплакват от тях.
Цитирай

там край морето- Варна

Определено за след годинката. На Мони му я подариха на годинката /януарско бебе е/ и чак пролетта на 1 година и 3-4 месеца беше когато започнахме да я ползваме и то в началото на кратки растояния, а основно с количката.
Цитирай

София

В триколките с ограничител около седалката няма да имаш проблем, особено ако има и музикално табло. Но доколко ще се задържи вътре не е ясно. На дъщеря ми още на годинка и два месеца и купиха такава. В началото се кефеше, после вече нищо не може да я задържи вътре. Може би когато порасне и почне да върти педали ще и стане интересно, но нашата триколка така си събира прах.
Цитирай

София

То не пречи за 1-ви юни да му вземат, щом им е такъв мерак. Но ще ви седи вкъщи, да ти заема място, най-вероятно ще трябва да я вдигнеш на гардероба например, за да не може детето да се изправя по нея и да пада, като колелцата се преместят. Или пък да я обърне върху себе си. Ако е млад техник, може да я разглоби също. Напомни им, че за 1-вата годинка също се правят големи подаръци, а тогава ще сте по-готови. Иначе за първи юни по-добре да му вземат кола за яздене или прохождане-не знам как ги водят точно-но определено е по-добре за детето.
А навънка си ходете спокойно с количката и си спинкайте добре в нея.
Цитирай

Спред мен ви е рано да се возите в такова нещо,ние сме на1г.5м. понякога заспива по време на разходката,най-сигурно си е в количката.Два пъти видях как майки обърнаха децата си .Колкото и да е модерно не бих купила такова нещо.
Цитирай

подариха й за РД, ползваме я но за кратки разходки, на такава възраст децата все още спят 2 до 3 пъти дневно, или поне моята, откакто проходи много се измаря, ама през времето в което е будна не се спира, тааа можете да минете и без нея
личното ми мнение- ако не бяха й подарили, никога нямаше да й купя такова чудо  Tired
Цитирай

Baile Átha Cliath

Бе не им чупи хатъра на бабите, нека купят, но да се возите в нея е още раничко. Аз нямам, но и желание нямам за такава, честно казано.
Цитирай

Варна

имаме такава от 2 седмици - подарък за първия рожден ден, изкарвали сме я само 2-3 пъти, все още не се държи стабилно на нея и се изхлузва понякога. Много трябва да се внимава, не се усеща и се провисва на една страна и е много опасно да не се обърне. Иначе ужасно много и се радва.
Цитирай

София

Зависи от детето, ако не спи навън и  е кротичко....нашата седи почти неизползвана вече година, вжози се 10 мин вътре и после изкача и я зарязва, а аз я мъкна като багаж.....
а и ако придремва навън...абе според мен за под 2 години не са удобни...то по принцип не са удобни де...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора