Частен педиатър в Медива

  • 5 978
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 929
Знам, чела съм из форума, че в Медива - Люлин има педиатри. Понеже нашата лична педиатърка е в отпуск, бих искала да заведа детето на преглед при частен педиатър, а там ми е най-близо. Затова моля някой да ми даде координати и повече информация по въпроса. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 522
От братовчетка ми знам, живееше на крачки от Медивата, когато племениците бяха малки /преди около 4 години/, че единствената свястна докторка там била Груева, която сега си има самостоятелна практика.

# 2
  • Мнения: 46 478
В момента освен д-р Антонова, не знам да има друг педиатър в Медива.
Доволна съм, вече 4-та година е лекар на дъщеря ми  Simple Smile

Това е тел. на регистратурата, от там ще те прехвърлят към нея 925 00 16 Peace

# 3
  • Мнения: 120
Миналат събота момченцето ми - на 2 години извднъж започна да плаче, като пишка и каза, че го боли пишлето. Заведох го в Медива, защото ми беше наблизо. Сестрата на рецепция реши, че това е фимоза и настоя да отидем при хирург. Хируржката и тя каза - фимоза е и леко цепна кожичката, като ми обясни, че спешно трябва да забелим пишката, че "иначе няма да порасне". Това го чувам за първи път, защото водим детето при педиатър мъж, който винаги много внимателно му гледа пишката и не беше казвал да имаме фимоза. Аз настоях да му вземат и урина за изследване, защото тези болки ми приличаха повече на възпаление. По препоръка на хирурга не отидохме на педиаър - "няма нужда да си давате парите".
След обяд се обадих на лабораторията да питам за резултатите и лаборантката много притеснено ми каза, че са лоши. Обадих се и на хирурга - и тя каза, веднага идете на педиатър. Тичам аз при педитаърката, която беше дежурна, а тя дори не погледна детето. Направо ми написа лист за хоспитализация, защото според нея детето е с пиелонефрит. Дори не свали памперса да виде за какво става дума. По това време, детенцето ми вече пищеше от болка - включително и докато чакахме да напишат листа. Но не забравиха да ми вземат още 25 лева, обаче.

Отидохме в Токуда, където ми се изсмяха. Прегледаха го внимателно, казаха,че му е възпалена пишчицата и с цепването хирурга още повече е влошил нещата. Намазаха го с обезболяваща паста. Направиха допълнителни изследвания (които и в Медива можеха да направят, ако си разбираха от работата)  и установиха, че няма нищо общо с пиелонефрита, а е леко уровъзпаление и няма нужда от хоспитализация.

Бясна съм на Медива. Документите ми са в работата, защото подготвям оплакване и не мога да кажа името на педиатъра. Беше дама на средна възраст с черна, боядисана коса. Не мисля, че че си водя децата там по какъвто и да е повод.

Забравих да кажа, че в понеделника отидохме при нашия педиатър и му казах притсененията си за ратежа на половия член на сина ми, че няма да порасне, защото не сме го забелили добре - човекът се смя с глас.

# 4
  • Мнения: 46 478
... не мога да кажа името на педиатъра. Беше дама на средна възраст с черна, боядисана коса ...

Много неприятно  Confused

Определено не е Антонова, да не е била управителката? Станкова?

# 5
  • Мнения: 120
Прилича на неям макар, че на снимката изглежда по-млада. Тя практикува ли? Пише, че е управител на клиниката. МНого лошо ще бъде, ако се акожа тя, защото въпросната "лекарка" не знаеше дори как да попълни листа за хоспитализация.

# 6
  • Мнения: 46 478

Знам, че е педиатър, но не знам дали практикува или е само управител, засичала съм само нашата педиатърка, не знаех, че и друг приема.

# 7
  • Мнения: 3 929
Така или иначе отидох там, но ме прие дежурната педиатърка, която беше на смяна тогава - казва се Тодорова. Беше много мила, любезна жена, на средна възраст, руса, много подробна и изчерпателна в диагнозата. Постави същата диагноза, каквато и педиатърката в ДКЦ-то, но аз исках мнение на втори доктор.
По принцип, никак не съм доволна от лекарите в Медива. А и не съм чувала добри отзиви за клиниката като цяло, но ми беше най-близко.

Общи условия

Активация на акаунт