Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Отдавна се каня да го похваля...Казва се DISFLATYL,на SOLKO Switcerland и поне при нас имаше страхотен ефект LaughingКоликите ни минаха на 4тия ден след даването му.Иначе преди това ползвахме Sab Simplex,но ефекта беше 20 минути спокойствие и дрямка,после рев newsm45.
Малко е скъпичко-срещала съм го от 12.50 до 16.00 лв,но си струва парите.Беше ми се изправела косата от ужас,Павката ревеше до посиняване.Понякога имах чувството,че ще припадне,дъх не му оставаше Crying or Very sad
Дано и при вас има същия ефект,надявам се да помогне на малките ви бебоци Praynig
Цитирай

София

Дано на помогне на бебоците. Когато ние имахме колики ( а те продължиха цели 6 м., че и повече) нищо не му помагаше Sad
Цитирай

София

Май ние сме рекордьори по колики - имахме до края на 9 - тия месец Shocked! Hakiba, защо не го каза по-рано, че да опитаме да се спасим Very Happy?
Цитирай

област Софийска

Дано наистина помага. Аз давах на Ива Саб симплех, ама имам чувството, че и с тях, и без тях е все тая. По-скоро май бяха за мое успокоение(че съм и дала нещо да не се мъчи детето), а не за нейно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.