Помогнете да открием хората (да им върнем снимките)

  • 2 282
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
newsm20 За Милена, че въобще се сети да пуснеш тема и да издириш хората. То да бяха какви да е снимки, да не се мъчиш, ама раждането на детето........

# 31
  • Мнения: 6 206
Искам да споделя, че благодарение на една мила мама, вече се свързахме с хората от снимките и след празниците ще се видим да си ги вземат обратно.
За пореден път доказваме каква сила е форума!!!
Човека беше изумен как съм успяла да открия телефона му, нарече го мистерия, а аз му казах "не, бг-мамма" Simple Smile

Благодаря на всички за съпричасността и съдействието!
Милена, голямо браво...
Два дни чета тема и си мисля, леле ако ги имат хората, толкова труд на вятъра. Нали знаеш Бай Ганьо като видял Айфеловата кула, какво си помисил, та и аз. Grinning
Слагам си го това в подписа, ако разрешиш
"Човека беше изумен как съм успяла да открия телефона му, нарече го мистерия, а аз му казах "не, бг-мамма" Simple Smile "

# 32
  • Мнения: 3 271
Стига де, хора, нищо особено не съм направила Embarassed Просто ние много си държим на такива снимки, а за тези като ги види човек веднага усеща, че са мислени и планирани, а не просто щракнати. Пък и събитията са си много ценни - раждане, изписване, погача, първа разходка... Просто си представете, че на вас ви изчезнат такива!
Иначе да, и аз си казах, че сигурно си ги имат някъде. Но пък факта, че има дати и няколко са от дни преди брат ми да намери картата ни караше да мислим, че е много възможно да ги нямат все пак.

Каспър, разбира се, че можеш да ползваш репликата, наистина се получи свежо, макар и неволно. А и знаеш какво ми е чувството към форума, това далеч не е първия и даже е дребен случай, който е доказал силата му. Всички знаете колко по-велики неща са ставали тук. Обичам си го и съм много благодарна във всеки такъв момент!

Благодаря ви за милите думи. Но съм сигурна, че поне 90% от хората, които си говорим тук щяха да направят същото  Hug  bouquet

# 33
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Чак сега попаднах на темата - просто не мога да се въздържа и да не похваля Милена за проявената инициатива! Hug Страхотна история с чудесен край!

# 34
  • Мнения: 2 374
Ама наистина БРАВО!Много мило от твоя страна,хората ще са ти много благодарни Hug

Общи условия

Активация на акаунт