Помогнете да открием хората (да им върнем снимките)

  • 2 283
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 271
Пускам темата и тук, защото някои хора не четат Клюкарника.


Здравейте!

Преди около седмица брат ми намерил в центъра една памет, малка 1GB. Не знам какво го е подтикнало да го вземе, но на него видял снимки на новородено бебе (в болницата) и т.н. и му станало мъчно като си представил аз да си изгубя такива снимки. После не можа да прочете повече информацията, но преди да го хвърли ми го даде да опитам и аз и ние свалихме почти всички снимки. Слагам тук 2 много говорящи, дано открием хората, за да им дадем снимките, предполагам са им ценни.

снимки

# 1
  • Мнения: 984
снимките не се отварят, пишете в кой град сте ги намерили

# 2
  • Мнения: 3 271
Отварят се според мен.
В София, но има кола (предполагам на семейството) с ВТ регистрация.

# 3
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Да, отварята се. И на мен ми направи впечетление колата с ВТ регистрация.
Millena, пиши в отчетната на Велико Търново и на родени декември 2007. Може там да познаят някого.

# 4
  • Мнения: 3 271
Millena, пиши в отчетната на Велико Търново и на родени декември 2007. Може там да познаят някого.

Да, така направих по съвет от Клюкарника.
Благодаря  Hug

# 5
  • Мнения: 4 877
Не знам, изглеждат ми супер познати като лица на някои снимки, на други - не. Но най-вероятно си внушавам.
Дано да ги открием.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
В декемврийската'07 тема няма бебе Димана. Сега ги прегледах  Thinking

# 7
  • Мнения: 37
Здравейте. Със сигурност познавам лицата от снимка 4. Това са мой колега от Академията в Свищов и съпругата му. Но за съжаление нямам техни координати. Писах на моя колежка, която най-вероятно има връзка с тях и им копнах страницата на форума, но все още нямам отговор. Септември месец правихме събиране за 5 годишнина от завършването ни и момичето което го организира беше бременно, но беше от другата група и не го познавам добре, но мисля че е момичето от снимката с бебето. Дано успея да помогна. При получена информация, ще ви информирам своевременно.

# 8
  • Мнения: 3 271
Супер!! Има снимка пред някаква таблека със Свищов на нея, така че  Hug
Дано се обадят!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 079
Силата и възможностите на форума са невероятни!   Hug
Искрено се надявам, че ще се намерят притежателите на въпросната памет!  Praynig Praynig
 Peace

# 10
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Едва ли на хората би им станало приятно, че снимките им са качени в интернет  Thinking

Пусни само датата на раждане и града и дано скоро да се намерят собствениците.  Peace

# 11
  • Мнения: 3 271
Едва ли на хората би им станало приятно, че снимките им са качени в интернет  Thinking

Пусни само датата на раждане и града и дано скоро да се намерят собствениците.  Peace


В първата тема това попитах, дали би било добре да ги кача. Повечето хора, които ми писаха бяха на мнение, че да. Все пак снимките са съвсем нормални и хубави, сложила съм ги в ниска резолюция, ще ги махна след седмица примерно.
Ако наистина са ги загуби, смятам, че ще са ОК с факта, че съм качила тези снимки, ако това е цената да си получат (за мен безценни!) снимките от екскурзия преди раждането, първите в болницата, изписването, погачата...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 296
За съжаление,не познавам хората от снимките.
Милена,това,което си направила е страхотно.
Дори само труда да ги качиш,да пуснеш теми във форума,
да се ангажираш да ги търсиш -е похвално и достойно
за благодарност.
Поздравления от мен!  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 271
Благодаря ти! 2 мами ми писаха, че ги познават от Свищов и ще се свържат с тях, така че се надявам всичко да завърши ОК Simple Smile
Форума е велика сила.

# 14
  • Мнения: 4 877
Happy end скоро  smile3508 smile3508 smile3508

Общи условия

Активация на акаунт