Столче за кола

  • 3 902
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: Mishence
zdravejte momicheta,

kupihme koshnitsa sus stepeni na grubcheto, taka che bebcho da mozje da bude i v absoljutno horizontalno polozjenie.


мноооого правилен избор.!!!

Цитат на: Mishence
!!! Taka che edno zaspivane v takava koshnitsa nikak ne e bezobidno neshto..


ами не е, и аз това се опитвам да разказвам, ама....


Цитат на: Mishence
Razbira se, vseki reshava sam za svoeto si dete. ..


естествено.

# 16
  • Мнения: 244
as ste kaja pri nas kak beshe... Anastasia na 5 dena legna v stolche za kola(pri izpisvaneto)... na 3 meseza izmina nad 5000 km s kola , pak v stolche za kola, ot tezi ,koito imate vpredwid koshnizite... na 20 dena bjahme s chas pri ortoped, pitala sum suvsem umushleno, dali moga da ja slagam,otgovorut beshe DA...as smiatam che stom ima koshnizi ot 0 meseza, smiatam che horata sa go izmislili, tochno poradi tazi prichina, sa da njama stranichni otklonenia pri razvitieto i da ne vrediat na deteto... inache njamashe da gi ima tezi koshnizi..no razbira se tova e moe mnenie i v nikakuv sluchai neiskam da si go nalagam. Vsiaka maika znae nai-dobre kak da gleda malkoto sukrovishte Simple Smile)

# 17
  • Мнения: 2 768
Здрасти! Стана ми интересен спора ви и реших да споделя мнението си. Твърдението, че бебето трябва да стои в легнало положение до 3 месечна възраст според мен е остаряло и не съм чувала или чела научно обяснение за това. Столчетата за кола са направени специално за бебета от първите им дни. Пък и в края на краищата, в утробата бебето е в подобно положение и не му вреди.

# 18
  • Мнения: 3 481
браво!!! Laughing

# 19
  • Мнения: 2 768
Търся си столче за кола със зимно покривало, но до колкото обиколих магазините във Варна, не видях такива. Знае ли някой внасят ли се изобщо такива модели? Много ми харесаха столчетата на GRACO, но никъде не ги открих. Ако някой има информация по въпроса...

# 20
  • Мнения: 384
Цитат на: iveta
Търся си столче за кола със зимно покривало, но до колкото обиколих магазините във Варна, не видях такива. Знае ли някой внасят ли се изобщо такива модели? Много ми харесаха столчетата на GRACO, но никъде не ги открих. Ако някой има информация по въпроса...


Ne znam dali Graco se vnasia v BG, no pokrivalata se prodavat otdelno, pone v usa. Niama stolcheta ,kakavto i da e model, koito se prodavat s pokrivalata.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Цитат на: Krassi
Цитат на: iveta
Търся си столче за кола със зимно покривало, но до колкото обиколих магазините във Варна, не видях такива. Знае ли някой внасят ли се изобщо такива модели? Много ми харесаха столчетата на GRACO, но никъде не ги открих. Ако някой има информация по въпроса...


Ne znam dali Graco se vnasia v BG, no pokrivalata se prodavat otdelno, pone v usa. Niama stolcheta ,kakavto i da e model, koito se prodavat s pokrivalata.


Не се внася GRACO в БГ

# 22
  • Мнения: X
Цитат на: iveta
Търся си столче за кола със зимно покривало, но до колкото обиколих магазините във Варна, не видях такива. Знае ли някой внасят ли се изобщо такива модели? Много ми харесаха столчетата на GRACO, но никъде не ги открих. Ако някой има информация по въпроса...


az sum vizjdala stolcheta, koito se prodavat v komplekt s pokrivalo, no ne bjaha Graco. V Sofija - v magazinite Malechko i Pinokio. Za Varna njamam predstava, suzjaljavam.
Uspeh v turseneto !

# 23
  • Мнения: 503
Maxi Cosi също предлагат столчета с покривало.
Неделчев & Неделчев е вносител за Бг.
Сигурна съм ,че във Варна имат магазин,но точно къде е незнам.
Влез в сайта и ще разгледаш и разбереш Wink

Общи условия

Активация на акаунт