Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 190 отговора
Здравейте, сигурно има такава тема, но не  можах да намеря. Ако някой знае или майка му е успяла да си премахне поне една бръчка ..ще съм ви благодарна да кажете къде или как ...Мен ме притеснява една - но дълбока точно между веждите ...и не мога да се справя с нея...а не е хич незабележима  Crying or Very sad
Цитирай

35 аа меце и аз се интересувам , ако някой е успял да знам , аз не съм , ще следя какво се пише.
Цитирай

...Мен ме притеснява една - но дълбока точно между веждите ...и не мога да се справя с нея...а не е хич незабележима  Crying or Very sad
Това ти е "страстната бръчка", малко трудно ще я махнеш newsm78
Цитирай

varna

Мисля че борбата с бръчките трябва да започне доста от рано,например след 20 годишна възраст.Вече има подходящи мазила за всяка възраст.Но веднъж появили се,с кремчета не можем да ги премахнем,а само да ги"позагладим".Появата на бръчките зависи и от типа кожа(по-мазната кожа старее по-бавно),както и от мимиките,които правим.Но определено трябва да се вземат превантивни мерки и то от рано,за да забавим появата им.
Цитирай

varna

А бръчката между веждите е най-добре да запълниш с ботокс или хиалуронова киселина.
Цитирай

София

М да. Един боц - и готово.
Цитирай

близо до морето

Трудна работа е това -борбата с бръчките
 Sly
Цитирай

France

Мечо, има начин, ама не е крем.
Но пък вече е нещо банално. Ботокс. Вярно, на всеки 6 месеца ще трябва да наминаваш към козметичния салон, но аз бих го направила.

Засега нямам нужда, но ако някога имам "такава една бръчка" и ме дразни, мисля, че няма да си спестя 80 евро, за да я залича, било то и за кратко  Laughing

Кремовете ги забрави. Въпреки, че и аз ги апликирам ден и нощ най-прилежно.
Цитирай

Мечо, има начин, ама не е крем.
Но пък вече е нещо банално. Ботокс. Вярно, на всеки 6 месеца ще трябва да наминаваш към козметичния салон, но аз бих го направила.

Peace Ей това е истината. И резултатите са супер.
Цитирай

в офиса

Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Аз като притежателка на такова чакам да ми се покажат още няколко бръчки и ще ходя на ботокс #Crazy
Абе гадничко си е появи ли се една бръчица не закъсняват и другите smile3518
Цитирай

при Arctic Monkeys

бях пускала точно такава тема миналата година. нямаше нито един положителен отговор. демек, всички реклами за мазила, премахващи бръчките, са лъжа.
някаква мадама беше споделила за ефикасни кремове, които стрували 700-800 лв. не знам кой е луд да дава такива пари, при положение, че ботоксът е по-евтин Rolling Eyes
Цитирай

Момичета ботокса не е ли вече за след 40 години? newsm78, някой правил ли си е химически пилинг , дали не е по добре.
Цитирай

София, България

ако някой си спомня какви са били тези кремчета нека каже  Whistling
нищо не ни пречи да си помечтаем  Blush

пък може и от тото да падне нещо, само че не играя  Tired
Цитирай

Хиалуроновата киселина е по-безобидният вариант,стига да нямаш автоимунно заболяване.
Поясни, моля?
Цитирай

Бръчки с кремчета не се махат, мила
Те са за превенция, преди да се появят

Има ли ги вече - ботуксче Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 190 отговора