Абитуриентски бал - 11

  • 22 876
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 013
Ти видя ли й обувките....по-високи са. Flutter
ами не съм....то не че и мойте не са много ниски, но пък са ми удобни

# 31
  • Мнения: 1 813
Между другото тези са ми по-удобни от балните.

# 32
  • Мнения: 1 813
Ти видя ли й обувките....по-високи са. Flutter
ами не съм....то не че и мойте не са много ниски, но пък са ми удобни

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=102286&photo=6   Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6 013
Същите си купи една приятелка- съученичка за прощалната вечер с даскалите... Модела е хубав.  smile3521


Абе да ви питам.... Вие ще имате ли коктейлна или прощална вечер с всички даскали. На която ще присъстват всички който са ви преподавали. И друго- а серенада на класните си ръководители ще правите ли? Щото ние ще правим....и за всички тия случай тоалети Crazy

# 34
  • Мнения: 270
Ние ще правим серенади, но не само на класните ръководители, а на всички учители, които ни преподават(само за нашия клас става въпрос).Ама пък прощална вечер нямаме.

# 35
  • Мнения: 2 199
LOVE  Rolling Eyes
Да подчертая, че завърших 2005  Flutter но искам да се включа Simple Smile
Не сме правили прощална вечер с учители  newsm78
Ние си бяхме 6 класа от випуска и всеки покани по 3-ма учители(освен класните ръководители) и така повечето учители бяха с нас  на бала  Hug
....серанада в какво се изразява серенадата  Thinking
ще пеете "учителко любима" на Роси Кирилова ли? Под терасата на учителя?  Thinking
Имаше един клас така направиха когато се събраха да вземат учителя за бала....

# 36
  • Мнения: 6 013
ще пеете "учителко любима" на Роси Кирилова ли? Под терасата на учителя? 
да, точно така Peace но не под терасата, а в домът й.....и не само аз Mr. Green, а всички мой съученици....това е обичай от достааа години в града ни Flutter
Да отбележа, че серенадата ще е на 19, а коктейла на 22 май

# 37
  • Мнения: 681
Аз съм на 23 май - Шератон

# 38
  • Мнения: 4 435
Това със серенадите никак не ми допада. Rolling Eyes Знам,че в някои градове има такива традиции,но аз никак не си се представям в такава роля.Иначе имахме т.нар. от вас прощална или другарска....при нас няма име.Тъй като баловете ги правим в курорти,къдетто си идват класните,директорката,и всички учители,които ни преподават,когато се събрахме в града ни,бяхме випуска,по класове с класните и всеки клас покани по 1 учител още.Между другото изкарахме супер същата вечер.Тоя май месец като дойде и много ми домъчнява за моя бал. Sad Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 339
24 май Iberostar Sunny Beach Hotel

# 40
моят бал е на 24 май ( еха още малко остана  Party ) в хотел Аугуста гр.Хисар  Flowers Bouquet
между другото с моят клас ще правим серенада на класната ни и тогава ще и направим по дарака(не знам кога ще я проведем серенадата но очаквам да е много забавно) .. на 23 ще ни изпращатат от училище .. на 24 бала.. а на 25 юни когато ни дават дипломите ще се състой тази другарска вечер ..   bouquet

# 41
  • Мнения: 2 199
Не завиждам на родителите ви  Sad
Толкова много традиции и разходи  Confused
А обсъждахте ли парфюмите вече  Laughing купихте ли си парфюми  Embarassed
Аз за моя бал си бях взела ESPRIT - не беше 150 лв но много си го харесвах  Flutter и съм запазила в шишенцето още парфюм - нарочно и си го мириша от време на време  Heart Eyes

# 42
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
моят бал е на 24 май ( еха още малко остана  Party ) в хотел Аугуста гр.Хисар  Flowers Bouquet
между другото с моят клас ще правим серенада на класната ни и тогава ще и направим по дарака(не знам кога ще я проведем серенадата но очаквам да е много забавно) .. на 23 ще ни изпращатат от училище .. на 24 бала.. а на 25 юни когато ни дават дипломите ще се състой тази другарска вечер ..   bouquet
ти от къде си  newsm78

# 43
# 44
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
и аз Laughing

Общи условия

Активация на акаунт