как приемате най-добрата приятелка на гаджето си

  • 7 984
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 266
Заради една такава ревнива патка,

Това към мен ли е? Ако да, ти как не разбра, че когато се появи жена нещата винаги се променят. И ако си се държала по описания от мен начин, нищо чудно, че си го загубила...... Но хайде, понеже се изказа, да се изкажа и аз, пожелавам ти, ама от все сърце, да ти се намеси една такава в живота, пък после пак ще си говорим.
1. Разбира се, че не е към теб, откъде въобще ти хрумна, че ще нарека съвсем непознат човек в интернет "ревнива патка"  newsm78
2. Не съм се държала по описания от теб начин. Виждах, че се обичат и не исках да я дразня, затова сама се отдръпнах. Считам, че това беше най-разумно и правилно.
3. Благодаря ти за пожеланието, но на нашата възраст и след толкова години брак, вече ни е малко късно да си намираме нови най-добри приятели Laughing

И, между другото, изобщо не е задължително, когато се появи жена, нещата между приятели  да се променят. С жените на другите ми двама приятели от детските години сме супер близки, виждаме се често и ни е съвсем добре. Така че си е до разум и възпитание Peace

1. Към първия въпрос, дори и да не е към мен, явно е към някой тук във форума, който се е държал както твоята ревнива патка в твоята реалност, и ето от къде ми хрумна, "че ще нарека съвсем непознат човек в интернет "ревнива патка"". Не се заяждам, само пояснявам от къде ми е хрумнало. Колкото до това,от къде ми хрумна, че е към мен, беше след моя постинг, ако не е към мен, значи е към авторката, или по-точно към приятелката и, а аз не съм съгласна, че и тя е ревнива патка, само защото не иска някоя добра приятелка да се натиска на гаджето и докато е пияна.
2. Няма да коментирам, защото това поведение и аз не го разбирам, да отдалечаваш приятели, които се държат само като приятели.


Нямах предвид, че когато се намеси жена хората спират да комуникират по между си. Имах предвид, че нещата се променят и е така. Вече вниманието му е насочено към друга, вече не е на разположение 24/7, вече има ангажименти към друга.
 Peace

# 46
  • Мнения: 15 522
в крайна сметка май това момиче /приятелката/ сама ще си направи така, че да се отдръпнат приятелите й от нея. оказа се, че един техен приятел вече е спрял да й се обажда и да се вижда с нея, след като заради нейното държание, когато се напие, е имал поредица от скандали с гаджето си, което много обича.
а и гаджето на моята приятелка нещо започва да се дразни на това поведение и май на края ще си остане сама - което ще е жалко, защото явно момичето не може да разбере, че само си е виновно и че вече не е на 16 г. за да се държи така  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 21:23 от 100% адреналинка

# 47
  • Мнения: 243
Нормално я приемам, защото е готин човек и никога, ама НИКОГА не прекрачва границата. Те са приятели от 8-ми клас, учили са заедно, седяли са на един чин дори. Много са близки и винаги са били. Като се видят се гушкат за 'здрасти', казвали са ми, че в гимназията е имало хора, които са си мислели, че ходят, защото се разхождат наоколо прегърнати, а никога не е имало нещо такова Simple Smile Просто са много добри приятели наистина . Тя в началото ме гледаше малко под око, защото съм кажи-речи първата му връзка, продължила повече от 2 седмици Simple Smile и когато се поопознахме взаимно, се отпусна. Сега си говорим дори по-често отколкото те двамата, тя ми споделя разни неща... Приятелството е нещо прекалено хубаво, за да се трови с излишни подозрения.
При нас е абсолютно същата ситуация. Много се тормозех вътрешно в началото, но с времето нещата се промениха.Разбрах, че аз съм най-важната в живота му, повярвах му наистина (защото всичко е въпрос на доверие все пак) и сега тя наистина е и моя приятелка.  Peace

# 48
  • Мнения: 4 753
Тия истории ме връщат в пубертетските ми години.... Надживяла съм ги и сега са ми малко странни... Даже се чудя как съм могла да не спя по цели нощи заради подобни неща...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт