Асма

  • 3 221
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля Ви препоръчайте добър лекар. Аз съм от Пловдив, но се интересувам също и от добър специалист от София. Детето ми е с диагноза астма. На 3 години е. Незнам дали сме за алерголог или пулмлог.

# 1
  • Мнения: 2 674
 Аз от заглавието си помислих,че ви трябва градинар.Извинявай Embarassed.Пожелавам ти успех в търсенето на лекар.

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 09:07 от zonka

# 2
  • Мнения: 139
Можеш да се обърнеш към доктор Маркова в Окръжна болница- Пловдив. Детето ми е на 4 ,също астматик и тя го лекува. Доволна съм много. Работи към касата, но е със записване.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Оправи си заглавието, в първият момент и аз помислих, че за лозе иде реч.
Най-добре идете в Детската пулмология- до Майчин дом в София. След лечение, изписано от там, дъщеря ми се излекува от много тежка алергия (смятахме, че е преминала в астма, защото дойде момент, в който вече се задушаваше). И тя беше на 3 години тогава, а това вече е четвърта пролет без никакви оплаквания.

# 4
и моето дете е с бронхиална астма и го водя при д-р Бакалова - алерголог и д-р Пердикациева - пулмолог при Бакалова може да го тестуват с различни алергени и да разбереш как да се предпазвате от пристъпи, работи и със здравна каса, кабинета й е зад църквата св Петка, а Пердикациева преглежда в белодробна болница до скобелева майка, ако искаш ще ти пусна телефони Peace

# 5
  • Мнения: 1 984
астмата не е алергично заболяване.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 984
което означава какво?

# 8
# 9
  • Мнения: 1 984
добра статия. забелязахте ли че в този превод /от справочника на мерк/ никъде не са споменати любимите на БГ - педиатрите антихистамини? причината - не действат... а за даването им в продължение на месеци и дума не може да става...

# 10
  • София
  • Мнения: 903
Аз моята дъщеря я водя при д-р Куфарджиева ( пулмолог) в София, тел:02/9420721. Работи със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт