Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Здравейте!!! Четох много по въпроса, но никъде не успях да намеря точната информация!!! Разбрах, че сърдечната дейност на бебето се чува някъде към 6-7 г.с, но това е при нормален цикъл и ову на 14 ден, а ако ову е била по-късно........ Confused Кога трябва да се отиде на док???
« Последна редакция: чт, 01 май 2008, 12:49 от Reza »
Цитирай

Айтос

Малко офф Mr. Green Пипи , бременна ли си Laughing Аз май съм изстървала новината , а уж ви наблюдавам Crazy
Честито , лека и безпроблемна Hug

Относно въпроса ти , моя съвет е да отидеш сега за първи преглед след като са минали 10 дена  закъснение , сърчице е още рано да чуете , но док ще те види и прецени кога пак да отидеш.
Така че бегом на лекар Hug
Цитирай

Пловдив

Не съм сигурна кога чуха сърдечната дейност на нашия палавник,но бих те посъветвала да идеш на лекар,а той/тя ще прецени и ще отговори на въпросите ти най-точно!
Успех и да се похвалиш!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Ако ти закъснява най-добре иди на лекар.... А може да почнеш и да си пиеш фолиева киселина, няма да ти навреди, ако е фалшива тревога....  Peace
Цитирай

София

При мен се чуха някъде в 8-9 седмица. Но това е защото отидох при една "специалистка", която твърдеше, че нещо не е наред и тоновете вече трябвали да се чуват и т.н. Абе уплаши ме до истерясване, но родих чудесно здраво бебе, което е най - важното.
Цитирай

Аз отидох на лекар много рано, само за установяване на бременност.Още нямаше сърдечна дейност. Той ми каза кога точно да отида пак да се чуе вече сърцето.
Така, че ти спокойно можеш да отидеш, когато решиш.  Peace
Цитирай

Стара Загора

Аз отидох 8-9г.с и се чу сърдечна дейност  Peace
Цитирай

Плевен

По принцип тогава вече се долавя. Но при всеки е различно-овулация.....иди на лекар, там най-сигурно ще ти кажат  Peace
Цитирай

Германия

Ами колко по-кьсно може да е била овулацията... най-много 1-2 седмици. Прибави ги и така долу горе кьм 8-9 г.с. вече би трябвало и при по-кьсна овулация да се чуе. Само че не се чака дотогава за да се отиде на лекар. Иди пьрво да ти потвьрди бременността, а после всичко ще си дойде на мястото.  Hug
Цитирай

София

Пипи в 5г.с. се вижда вече как трепти мембраната на сърчицето, ако те гледат на вагинален.Иначе през коремната стена към 9г.с.
Цитирай

в Австрийско...

При мен се видя точно на 6 седмици, с вагинален. Но мисля, че има значение и самия апарат.
Цитирай

В 7 г.с. ми видяха тупкащото сърчице на бебка с обикновен ехограф  Peace
Цитирай

София

Наистина зависи от ехографа. Към 7-8 г.с трябва да се види сърдечната дейност, най-добре с вагинален ехограф. А за чуването на тоновете по-нататък. Но ти можеш да отидеш и преди това да се види точицата и дали всичко е наред, на 10 дневно закъснение например, а пък за сърдечната дейност да се разберете индивидуално.
Цитирай

ГР.ВАРНА

Не знам дали има нужда и от моя отговор, но и аз ще ти отговоря по този начин:зависи от апарата, аз отидох на 3-измерен видеозон в края на 3-ти месец и се видя сърчицето му как тупка много ясно. Отиди при подходящия специалист с подходящата апаратура и ще видиш сама отговора на въпроса си.  bouquet
Цитирай

София

При мен го чух най-рано на 2 месеца от бременността ми.Чува се на обикновен ехограф,но най-сигурен е 3D или 4D.Успех! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора