Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители по държави
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-281 от 281 отговора

In a surreal moment!

ДОБРЕ ДОШЛИ В  ТЕМАТА НА ХОРАТА АДРЕСНО И ЕМОЦИОНАЛНО СВЪРЗАНИ С РЕГИОНА  МАГРЕБ - БЛИЗЪК ИЗТОК .

Стихове от наши мами - поетическата ни  гордост !

Сабах ал хаир!

За малко писане сега е време,
а после всяка по задачи да поеме,
С кафенце сладко, отвори очички,
и после окрилена като птичка
от любов и мили думи,
ти лоши мисли и тъга загърбвай.
За форума се сещай всеки миг
и през почивката -логни се с твоя ник!
                               akhyal_katya

когато често си седя пред компа
децата правят в къщата ми бомба
а после, докато подреждам
във форума избягвам да поглеждам
че той зараза е голяма
и хванели те-оправия няма
                            DUA

И в офиса седя и нижа рими,
че мира няма мисълта игрива,
че работата верно е забава,
но без мухабет арабски и ден не минава.
Ах, колко трудно е
да бъдеш безразлична
пред тези мами, слънчеви и лични.
Деца и шеф  - ги слагам на кантара,
щом музата за чат припари!!
Админът гледа и "разнищва" сървъра,
ей тази приказлива Катя де ли е?
а тя говори.... в рими и със фабула....
щом отчета във зори предала е.
За обед няма време - пред компютъра ....
кафе, извара, морков и храна за мозъка.

Дъхави цветя са нацъфтели
в този форум
и при нас сред много мами смели,
има пролетни и китни,
скромни или любопитни,
готови за кафе и сладко
редовно пишат или рядко,
но винаги ги препрочитам
и все за нещо ново питам.

Как да се справим - трудно:
вкусни табиети,
щом всичките сме на диети
козумаче, пастичка, локумче
кафе, фурми или кус-кус
угаждаме на всеки вкус.   

При нас във форума е празник всеки ден,
защото имаме рода голяма.
Почувстваш ли се угнетен,
пиши на някоя арабска мама.                                     

akhyal_katya

любителски рими,
за форумските ни цветя
    любими

Тъй както всички знаят
и както всички пишат,
       Цветята са омайни
и приказно миришат,
      А вие като тях сте
жени неповторими,
       обичани прекрасни
завинаги любими!
DUA

Кои сме ние :

AniSim-БГ photo    Amal-БГ/Сирия photo  ,  Angel Smile-БГ  ,   akhyal_katya- БГ/Мароко photo  ,  bliznacite2004-БГ  photo  ,  Bonbonela-БГ photo  ,  MakauiDanielа-Италия/Мароко photo   Манел-БГ/Сирия  photo  ,   dala-Алжир/Франция  photo  ,   DesertPrincess-БГ photo  ,  Другарче-БГ photo  ,  DUA-БГ/Ливан photo  ,  dtti-Сирия photo Jasmin-БГ/Сирия photo  ,  hariette-ОK photo  ,  Iman-БГ/ОАЕ photo  ,  Iska-БГ  ,  ЛюбИтУ-ОAE  ,  Magda mm3-БГ  photo  ,  Mama*Mia-БГ/Ливан photo  ,   мамамария-БГ  ,  Марси-Тунис photo  ,  Mariabutti-ОAE  ,  Mln-ОAE  ,  Муцка-Maроко photo  ,  Muhsina-ОK photo  ,  mimeto-ОAE  ,  Nadia Jasem-БГ  photo  ,  nafissima-БГ/Афганистан  ,   Queen Tiye-БГ  photo  ,  Snowflake-БГ photo  ,  Svear-Mароко photo  ,  svetla зх-ОАЕ  photo  ,  сексимоми4е-БГ  ,   snejnatamar-Сирия  photo  ,  Tahmine-БГ photo  ,  TarikMom-Канада/Мароко photo  ,  Um_Sami-БГ/Кувейт photo  Water Lily-ОAE photo  еvadam-БГ  photo  ,  Eye of Ra-БГ  photo  ,  zaazu-Сирия  ,  ceciflo - БГ/Алжир  ,  gorchiv-badem - БГ/Мароко  ,  elisinia-БГ  photo  ,  mimito_-БГ (59-та)  ,  I~Abra~I-БГ photo  ,  hayati-БГ/Сирия photo  ,  ra4eto-БГ(61-ва)  ,  sweet_dream-(62-ра)  ,  reni31-БГ (62-ра)  ,  gallii-БГ (62-ра)  ,  Самира-БГ/Египет (64)  ,  Love-БГ (64)  ,  amal_nadia-(66) ,  Valens- Белгия/Алжир(66)

Стари теми :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66

!!!  smile3509  photo АЛБУМ !!!
Имаме . На тайно място .
Ще получите парола , ако пишете в 5 поредни теми на арабските мами .
Но , при условие , че представите обстойно себе си , семействата си и ни направите съпричастни на живота си . Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем !!!

п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti , ако никой от старите не е против тя ще ви пусне линк и парола към албумчето .

« Последна редакция: пт, 02 май 2008, 10:54 от Другарче »
Цитирай

Русе

Сабах Ал Ноор,

Хаятита как сте!!!
Темите тук текат като по вода...
На всички приятен ден и красиво настроение.
Цитирай

в кораба на спасението...

еее принцеске-изпревари ме-толкова време те нямаше newsm78
ЧЕСТИТА НИ ТЕМА
е хайде малко арабска красота
Цитирай

Усмивка скоро ще ти се даде. Трамвай Желание ще дойде :)

Здравейте момичета,
Май не съм писала цяла вечност и като гледам колко сте изписали дано ви прочета преди обяд, че след това отивам на барбекю
Дезърт принцес това момче, не е това същото, което знам и което посрещаше кувейтските туристи. Това, което знам е по-пълничко...
(ааааа сега разбрах, че това е другото момче...Smile))))))))
Деси не съм ви забравила ама сега съм в дупката преди рожденния си ден и нещо емоционално съм даун, ама ще се оправя, само некоя блага вест да дойде от топлите страни. Иншааллах! Какви са ти плановете за това лято?
Кате ако не съм закъсняла много приятно и безпроблемно пътуване и дано скоро се включиш да ни съобщиш първите си впечатления.
И да приемаш оферти за бъдещи марокански снахи, мераклийки много Smile))
марси със закъснение честит рожден ден и много сбъднати мечти през тази година. Надявам се много хора да са та изненадали приятно Smile
Water Lily  и аз не харесвам когато слагат по вестници такива покъртителни снимки, защото на убийците, изнасилвачите въобще не им пука от това, а обикновените хора като нас само още повече страх събират...
reni31  и аз го изгледах този филм за сирийската булка, напълно земен филм с една житейска история, не е нещо съчинено и натруфено. Ще се радвам да гледам и други такива филми ама не се намират лесно
Цитирай

София

Здравейте и от мен и Честита ни тема!
Хайде и аз да дам отчет за мойте разбойници.Махмуд се роди 3300 и 53см.Без контракции една седмица преди термин.Както цял ден се черпех с приятелки за Рождения ми ден предния ден ,вечерта се прибрах в къщи да се преоблека ,че с мъжа ми отивахме на гости.Изведнъж ужасни болки-през 2 мин.Звъня на доктора той в провинцията.Бързо газ в болницата-водите ми изтекоха в двора на Шейново.Качиха ме горе и право в родилна зала.След две мин. бях майка.Дежурния лекар се оказа ливанец.Имах 4 външни и към 30вътр. шева.Шиенето беше по страшно от раждането.Хамуди-2750 и 49см.Той в началото на 9м.Реших да го родя в болницата до нас.Доктора с когото имах уговорка ме викна на преглед.Изведнъж ме натисна силно и каза отпуших тапата за да родиш тази нощ , че заминавам на семинар.Без да ме пита-полудях.Върнах се на Рожд. ден на племенницата където бях оставила Махмуд и като казах на родата искаха да линчуват доктора.Започнах да кървя цяла нощ стисках на сутринта не отидох при същия доктор ,а отново в Шейново.И така се появи Хамуди на 26 юни.Беше мъничък и вечно спеше ,въобще не можеше да засуква.Имах Шевове на същото място,доктора ме разряза там за да не се разкъсат старите.По късно получих и мастит.Яси се роди 3100-51см. пак в Шейново.Имах разкритие 5см. от предния ден,но изчаквах само да мине Р.Д. на Махмуд и така на докторския празник се появи малкото ми слънчице.С него имах само 10вътр. шева.Отново седмица преди термина.Да ви се похваля
[/color],току що получих поредна хубава новина от Ливан.Моята приятелка-майка на три дъщери до сега си има две близначки-Лилия и Лора.Да са и живи и здрави и петте девойки.И ако и остава време да ни чете-нека понякога се включва и тя.
« Последна редакция: чт, 01 май 2008, 13:16 от magda_mm3 »
Цитирай

Салама арабиятки!
2-3  часа никой не се е разписал newsm78

Дуа-каката от сн. е много красива..А на мен ми направиха забелешка,че ходя в мола с много фешън топ EmbarassedАко пък изкарам едни такива обици,ще ми се накарат приятелките #Cussing out
Кари каза,че Калид бие всички момичета и те не го харесват SmileНяма да ходим до училището.Интересното е,че на едно момиченце от класа и са и паднали зъбките вече...на 5 год е-не е ли рано?!Със зетовете ми как беше?
Ти много шев и кройка бе Дуа!Я кажи сега кои по-болят:вътр.или външни?Щото с Кари 2 седмици не можех да седна,а със Сара нямах проблем,а очаквах,че много ще ме боли..докато док пошиваше се скара на акушерката,а тя отвърна:ами рязах на където имаше място,а аз така: Shocked,обаче малки били шевовете,каквото и да означава това CrazyИ как те оставиха 15 дена да преносиш,чела съм,че е опасно за бебето..

Харе-ооо,ами ти си късметлийка,занам,че и от акушерката зависи:да е опитна и да освободи главата на бебчето,не да реже за по-лесно SmileНе си ли папкала брез бременноста,че много мънички бебчета,пък сте високи с мъжо?
За снимките ме интересува облеклото,теб те знам,че си руса и красива Crossing Arms

magda_mm3-УаУ,неволно и завидях на приятелката ти LoveДа са и живи и здрави,на колко внучета има да се радва един ден,ех!А от първите пак ли има близначета?Имената са страхотни!Дано се включи тук!

Надя-мъжа ми бил на работа,когато една жена видяла снимките на убитите дечица,но в арабския вестник и накарала моя да и преведе...Много се впечетлила,очите и се насълзили
и моя се чудел какво да прави,да и се извини ли,ама то как и за какво....Поръчал и сок Smile,да се успокои,тя е американка.И аз му се оплаках,прекалиха с тези снимки...И преди имаше,когато станаха бомбандировките в Ливан...
Ти защо си даун хабибти?Само не ми казвай,че някой ти е разбил сърцето,дано не е така ThinkingКъде ходите на барбекю,карай Дунав ли?
И аз искам да го гледам тоя филм Сирийска снаха...ама всичко е блокнато тука Sad

Бонбонела-никаква те няма,четеш ли темата?Мисля да почвам курсовете,ти взе ли книжка вече?

Queen Tiye,Дезърт -кажете ми кои авиолинии летят София-Истамбул?София-Дубай е пълно с Туркиш Ейр.какво толкова летят за Дубай тези хора,в тая жега:40 С е вече+пясъчна буря-разкош Sick

Цитирай

на хълма

Ей браво на тази мама ,5 дъщери -радост за окото....колко зета я чакат после. Smile

Лилийке , ми да малки все съм ги раждала ,незнам защо.../малката сега беше в норма 3,100/а  омитах всичко пред себе си ,хранех се като кърмачетата  -на всеки 2-3 часа. Даже с първата напълнях 30кг. Sick,бях неузнаваема,оттогава имам даже разширени вени на единия крак,това лято ще ходя да ги махам.( ще гледам да сложа малко по късно няколко снимки)

Абе Дуа , тази на аватара ти ми напомня  на теб  Smile

Дезърт ,момчето е симпатяга ! Peace

Деси каква беседка си имате само.....възглавница,кафе и книга в ръка ,и песни на птичките ,така си се представям там. Smile
Цитирай

по пътеката

аслема,да ударя една тапийка в темата! Peaceтука ве4е е жеги4ка, в4ера 30, днес може и пове4е, 4е не удържах на дънкеното яке и сложих едно дуп4есто тънко като дантела и пак жега!линда по къс ръкав, с бермуди и сандали, голямо питане ,тя  ли е по-хубава? newsm78 #Crazy отсега е на мерките и теглилките и пари4ните знаци, познава ги и е голяма скица в магазин, като пита колко струва и аз имам ли?да ви кажа малко логика за дългите ръкави и покриването! ами то си има добро в цялата работа, в4ера за пореден път ме накараха да се замисля върху мъдростта на старите хора и миналите поколения! слънцето не е 4ак толкова полезно на тези географски ширини, нито плаж, нито излизане на открито в един голям промеждутък от деня! кожата страда, косата страда, ние можем да хванем някоя зла болест! да пази господ, та се замислих ,какво ще се прави като превантивна мярка поне оттук насетне, ако се наложи!
кате1, мислех, 4е като е тихо, нещата малко са се кротнали, ама то било по-лошо, само споко ти и мом4ета, дайде време на себе си и какво пък гази норми и морал и напред! Hug
да, наистина тази на снимката ми напомни на дуа, като двойни4ка!  Crazy
леле, 5 моми! здрав гръб на тати! а за мама радост и отмяна! bouquetколко са големи другите деца? newsm78 bouquet
по-късно пак ще пиша! Hug
Цитирай

Абра видях ти снимките, кое е това момиченце? Какво стана с твоето пътуване?
Амал имаш една снимка в един арабски ресторант. Къде е това?
Water Lily барбекюто беше у мама, тя има разкошна къща и градина на 100 метра от нас на върха на Русе и от къщата и се вижда целия град, Дунава и Румънско
Ще посна малко снимчици стига принцеска да е направила нещо подходящо
Машаллах на тази ливанска мама, 5 дъщери си е повече от богатство, да е жива и здрава и да им се радва дълги години, то Хари незнам колко зетя я чакат, ама колко внуци.....
Лили депресията ми е от липса на хабиби, ама да са живи и здрави децата, носят ми много емоции та дните хвърчат ли хвърчат. Снощи трите около мене, четвъртото на скайп - майчина идилия SmileSmile
Цитирай

Надя-да ти намерим едно хабиби бе!Мин.сед.бяхме канени на сватба на втора жена Sick,колежка на мъжа ми...аз я познавам,тя е от Йордания,мина 30-тте и все се оплакваше,че не и трябва кариера-а мъж и деца....веднъж я засякох с един много симпатичен младеж с тежкарска кола...бяха сгодени уж и в един момент дойде един еджипшън-хитрец,който си търсеше втора жена за да си делят наема Rolling Eyesи защото жена му не щяла да идва в Емирствата...И я излъга момичето...пак ще си работи тя по 12 часа на ден...Много я съжалявам..заслужаваше някой поне финансово задоволен.Не,че има нещо общо с твоя случай Надя,само да ти намекна да избираш по-прецизно,а не да се втурваш с главата напред,само защото сега си сама и малко самотна.
В агенция за запознанства опитвала ли си?

Хари-странен случай си ти,30кг пък мало бебе,индивидуално е май.Аз си знам,че и още 5 пъти да забременея пак ще са женски и пак ще кача 30кила,такъв ми е гена Laughing

Марси- Very Happyтака е,за това мъжете(нали повече излизат на вън) предпочитат светли дрехи и кърпа на главата,която ги предпазва от слънце и пясък,а и в пустинята могат да си я увият през устата-да не дишат прахта.
Тия нашите деца с арабска кръв от рано развиват нюх към търговията.Кари на 3г започна да си купува сама сокчета и снаксове от училищния разносвач,още не знаеше числата,но дирхамите ги познаваше с кой какво може да си купи  Smile
Цитирай

Монреал

Цвък, пльоц, бръм и аз в новата тема.  35

Дуа, и аз точно така си те представям - като мацката със синьо-кафявата комбинация. Другата малко на индийка ми прилича, не толкова на арабка.

Все още чакаме да ни се обадят кога да отидем на ваксинация пак, тъй че седим и чакаме.....

Благодаря на всички, които споделиха опит и съвети.  Hug Ще ги слагаме, пък каквото Господ е рекъл  Praynig

Я кажете кой ви е най-смешния емотикон. Аз много се забавлявам с тях - ето тези са ми любими  smile3511 newsm32 toilet tongue breastfeeding

Цитирай

In a surreal moment!

Привет !
Наде Ясем - имате ли днес тарла или май я отмениха ....Шефа беше зает и не можахме да дойдем на гости на братовчедите ...Хубаво сте се събрали , а ти вярвай и твоя ден ще дойде  Love Hug
Цитирай

BG/MA - там, където оставих сърцето си

Запис, бързо! ОК пристигнах.... Тук има много любов и много хора, свеки се разплака, и аз също! Обичам ви.
Цитирай

Drugarche, няма търла и доколокото разбрах вече няма да има защото търговците не са съгласни или имат някакви проблеми с тях. Ми отминава си времето на панаирите. Аз иначе съм родом от Кубрат, ех какъв панаир има всяка година на 24 май... Тя затова Лилито си ги запя тези панаири Smile Smile
Катеее, много се радвам за тебе. Попивай от тази любов с пълни шепи, че после да раздадеш като се върнеш. Много поздрави на цяло Мароко Smile
Цитирай

на хълма

Лиле аз да поясня , с 30кг.като се ''дарих'' беше с първата , тя 2,750кг. май беше ,не е много но пък в нормата.  А 1,750 кг. там със сина ....ама тя работата е друга там ,малък беше щото много рано се роди .С него и с последната пак си напълнях но доста по малко.

Надя , с компания по лесно се живее нали. Smile /обикновено/. Но май в Бг липсата на достойни мъже е станала хронична  ли какво.....много мои познати момичета се оплакват от същото... newsm78

Цитирай

По света и у нас!

Да се разпиша в новата темичка!
Като гледам как бързо ги изписвате, незнам кога ще ги прочета!
трябва ми отпуска специално форума да чета!
Лек ден и усмивки на всички малки и големи! bouquet
Цитирай

In a surreal moment!

леле А.Кате  пристигнала си значи - браво ! Обичайте се , то това се иска , айде поздрави и от нас на милите хора !!!
Цитирай

по пътеката

иха, ти как намери време да пиш?ш, кате2? Hug bouquet да не се скри в тоалетната? #Crazyстрахотно зна4и си в агадир ве4е, свеки, гости, родата вси4ки на куп!поздрави на комшиите! bouquet
Цитирай

Здравейте, принцеси. Честит ви ден на труда. 35
Кате Марок - бравос. Да са ти живи и здрави милите хора!!!!
Кате 1, не че не ми се вярва след всичко прочетено, а се чудя за съвет. В крайна сметка само ти можеш да прецениш кое е правилното решение за вас. bouquet
Дуа, ще ти пиша ей сега. bouquet Мацката с кафяво-синия хижаб е страхотна, ако можех да изглеждам като нея. Mr. Green
Надя, тоз ресторант е в центъра на стария Дамаск, нещо като Дядовата къща май му беше името.  Flutter
Лили, ужасяващи са снимките, обаче понякога са единствения начин незапознатите хора да разберат поне в малка степен колко е потресаващо това, което се случва в района и то ако не с тяхната благословия, поне с мълчаливото им съгласие.  Crossing Arms
А онзи кукувец само разчекване го оправя, също и жена му, не вярвам толкова години нищо да не е знаела...В такива случаи съм за да ги бесят както в Иран!!!!

Снощи гледах филма Любов по време на холера по романа на Маркес, бреййй, той човекът 51 г. чакал любимата си да се ожени за нея.  #Crazy Днес ги няма тия работи....

Моето синче се роди 3,200 и 51 см, нормално раждане, преносен с 10 дена, имах 2 шева.
Магде, вярно шиенето е по-гадно от самото раждане. Брррр... Sick
Аз by the way не разбрах, че раждам понеже почти през цялата бременност имах контракции, а точно преди да родя бях се наяла като за световно и помислих, че храносмилам усилено. Mr. Green Луда работа...
Цитирай

In a surreal moment!

Аз by the way не разбрах, че раждам , помислих, че храносмилам усилено. Mr. Green

35 Амалче , мила , ето така се раждат незабравими цитати - ох, ти ме накара да почина от смях - чувствам се прекрасно , така ми се отключиха всички ендорфини   35  Още по - смешно ми е защото ти , преяждане и храносмилане в едно изречение хич не ми се връзвате  ...
Да сте живи и здрави и ти и детенце !
Цитирай

harriet TJB предполагам, че и в България има добри и стойностни мъже особено от по-младото поколение след 1975, но останалите за съжаление имат доста изкривено разбиране за ролята на жената в семейството и извън него, а тези, които все пак са били добре възпитани са си щастливо омъжени.
Като сте отворили темата за ражданията, моите първи три се родиха по 3кг а четвъртото 3, 200. По време на бременност винаги отслабвах вместо да наддавам SadSad
В общи линии самите моменти на раждане бяха доста неприятни поради грубото отношение на персонала към всички родилки като цяло, но второто мираждане беше много интересно с един инцидент. В стаята имаше едно младо момиче на около 16 - 17 години, което при плискането на водите се развика неистово: "Докторке ма, докторке кръвта ми изтича" при което на всички ни стана ясно, че момичето хал хабер си няма от процеса на раждане. Впоследствие тъй като бяхме в една стая рабрах, че е помакиня, израснала в много консервативно семейство. Говоря за времето през 1982г. Та това ми е останало като един шеговит спомен Smile
За шева и кройката - без коментар... последните 3 бях със щипки, гадна работа...
Цитирай

в средата на мъглата

да си напиша и аз-ние нали сме с проблеми и с голямата ка4их 30 кг и в средата на 8 мия ме приеха за задържане-та се роди детенцето 2450,49 см-със Сами карах цветна и се усетих в средата на 4тия месец-полу4их кръвоизлив,но отказах да влезна в болница та така с помощ от таткото и бабат а и дядото избутах до на4алото на 9тия-роди се 3550,52 см,с Даяна бях на задържащи от на4алото до 10 тия ден на 9тия месец-защото се о4акваше 4е ще е малка-и хоп изненада-3550,53 см #Crazy самата докторка не повярва
и с 3те нямам шевове,и 3те трябваше да са секцио и 3те се обърнаха дни преди секциото
а сега и куриоза-със Сами ми изтекоха водите-но нямах контракции,нито разкритие-та ме сложиха в пред зала на система,а аз си носах и съботния 24 4аса- лежа и 4ета-и който мине ме заглежда така  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy, и изведнъж полу4авам много силни контракции-около мен няма никой вътре една раждаше с форцепс,не мога да стана и заради системата-за мой късмет излезе една акушерка и и казах 4е раждам тя оба4е се разсмя,аз настоях да ме последне- и хоп, веднага в родилна на 3тия напън излезе детенцето
катя и от тук нататък само хубави новини-4акаме снимки
Цитирай

Варна

здравейте момичета! прибраме се най-сетне, но първо изчистих основно, а таткото с Ивка ги пратих в близката градинка, на люлките че на спокойствие да си изчистя.
Кате2 радвам се, че се пристигнала благополучно и си щастлива!
и като сте почнали за раждането и аз да си кажа- Ивето я родих 3340, 51 см. ама бях тръгнала за плаж. станахме си, мъжо направи палачинки и аз хапнах доволно с мнооого сладко и после почвам да се оправям че да идем на златните да си топна краката и аз в морето. та влизам в банята и хоп-тапата паднала. та доктора ме привика набързо и вика днес да е секциото. аз с пълна упойка раждах и много неоаквано стана. а с упойката не съм имала проблеми, както и след това. е боля ме зврски ама се забравя де. аз и към аналгин съм алергична така че просто няма да кажа какво изпитвах.
а за условията какво да кажа- прилично си беше- не е 5 звезден хотел, но нямах оплаквания нито относно хигиената, нито по отношение на акушерките. а една приятелка днес се похвали че е раждала в болница токуда и направо ме шашна като разказа за условията там. чеснто чак и завидях, ама във варна няма такива болници....
 та такива работи. след малко си лягам, а утре ще дооправям багажите. ха дано да не вали.
Цитирай

по пътеката

днес нали е по4ивен ден не си примерих силите да се домогна до компа, но последния влак хванах от милите тука, преди да ме изместят за нощната смяна! Mr. Green
наде, ти 4 деца ли имаш?  newsm78 евалка, да слабееш като си бременен, аз пък уж не много ка4авам по бременности, 16 ; 4.5; 20 килца, ама стойте  и гледайте след  като родя с туй кърмене как се опрасвам!ина4е горе-долу добре са на килца децата -3450;3100; 3400, ама линда са я мерили на око,4е не им вярвам и на йота тука по то4ностите!леки бремнности, да не кажа не съм спала по4ти ,все в движение, пътувания, екшъни, ремонти,  бягания даже за автобус!но все сложни раждания!секцио без право на глас! Crossing Arms ooooh! Tired
кате1, тази тема в на4алото я преско4и, 4е много за раждания се говори, да не стряскаш!  Hug Crazyкак си ти? Peace
ох, магде,сабина- в тунис  съм ,забравих да изясня!утре ще пиша,надявам се да хвана свободно време!
лека ,моми4ета!светла е добре, но голям мързел я гони и дала е ок! тя на един дъх прати поздрави и даде инфо как са що са!дани също са ок! bouquet
« Последна редакция: чт, 01 май 2008, 22:43 от marsy »
Цитирай

Леле момичета какви невероятни истории за ражданията ви CrazyАз пък що си мисля,че като качиш 30 кг бебето задължително ще е голямо newsm78
Една приятелка само ме бъзика,че съм качила много,и бебеките са ми големи,а тя качи 18 кг и роди няма и 3 кг бебе,ама ще е отслабнала ама хич вече близо година,пък аз още 8кг и ще съм като преди CoolТа въпроса е:когато качиш много по-лесно ли се свалят,от колкото когато качиш по-малко???

Надя-само за щипки не бях чувала SadАбе още една принцеса ли имаш-не знаех Very Happy

Амал-е той на колко е бил,като е чакал 50 год ThinkingНали човек е влюбен средно 3 год,после е любов Smile,не влюбеност,а тоя е бил обсебен сигурно ThinkingИли като влюбените по нета:влюбени в илюзии,които сами си създават малко или много..
Цитирай

Добро утро,момичета.Като гледам постовете,още нищо не е забравено и се помни с най-малки подробности. #CrazyМили спомени,а за някои не толкова.
 Мароканското Кате-пристигна значи,милата сигурно си била много ошашавена.Когато за пръв път дойдох в Сирия,намерих една стая пълна с хора и деца,не знаех кой кой е и всички се бяха събрали да видят извънземното-българката.А аз толкова стресната,седнах си в един ъгъл и не мръднах от там. Mr. Green
Цитирай

Добро утро  Hug
Аз пък изпратих младежа и сега ми е крив светът. Като останах сама дръпнах един рев. Дано поне се върне жив и здрав  Praynig
Лек ден на всички  Love
Цитирай

Добро утро-хайде,че изстина
]

Нафасима-успокой се Love-такао ще се заобичате още повече-ще видиш bouquet
Цитирай

Варна

добро утро момичета! bouquet
като почнахте за килограмите и аз да се разпиша- аз качих 11 кг и половина, а Ивето се роди 3340 кг. мисля че няма зависимост между това колко качаш и теглото на бебето, защото моя приятелка качи 30 кг, а роди бебе 2 400 кг. а моите килца повечето паднаха в родилния дом, корема се попребра месец след раждането, е аз си имах коремче и преди да забременея. след това лятото от стреса пак малко отслабнах, но зимата голямо ядене му дръпнах и сега имам да отслабвам...... Crying or Very sad но като гледам как търча след малката по цял ден май няма да имам нужда от диети. че ние се спираме на едно място само като яде и когато спи. през останалото време я вардя да не се удари някъде, или я разхождам с количаката. а на фитбол от кога не съм ходила newsm78. от другата седмица почвам пак спорта, че мъжа ми ще ме гръмне- купи ми едногодишна карта в един фитнес център, тръшна сума ти и пари и сега ако не ходя ще ми мърмори. #Cussing out
Dua- мерси за кафенцето. може и поничка да взема, но тортата ще пропусна! от много сладко накрая ще ми накърти!
Цитирай

Здравеите и от нас ,ние в4ера голям ремонт му ударихме с таткото боядисвахме апартамента на морето ,за  да летуваме като хората ,тъи като това лято няма да ни огрее да отидем в Мароко Sad (там свекъра има имане ) Laughing,та поне покрива ни е гратис ...
За раждането ми е лубимата тема ,Лина я родих 1 ден след термина 2750гр. и 48,5см  Very Happy.През деня ходих на консултацията нямах грам разкритие и ве4ерта в 02h00 като ме хвана родилните контракции и беж в болницата .Сложиха ме на мониторинг (за тоновете на бебето и контракциите) едвам издържах да седя на това 4удо 1h.След това ме вкараха във ваната ,но о6те по зле се 4увствах да стоя на едно място ,имах 4увството ,4е се парализирвам и предпо4итах да вървя напред назад из стаята ,след това доиде анестезиста и оправи положението ,та даже си и поспах 1h  Laughing и в 08h00 на6та мома се роди ,толкова бе6е вълнува6то ,4е нямам думи...
За килограмите ка4их 15 кг  Embarassed,но покраи бебка вси4ко свалих -1 месец след раждането(но и преди това се занимавах със спорт както и мъжа ми-фитнес инструктор и диетолог ,а аз давах колективни курсове  ) .На няколко пътии ни хоспитализирваха с малката то не бяха рефлукси ,бе6е отслабнала ,не може6е да се храни и т.н ,бе6е някъкъв ко6мар ),слава богу сега е на ле4ение и вси4ко е ок засега и папка по- малко (тя не е голяма лакомница ) ....
Dua мерси за кафенцето ,4е и торти4ката хи4 не изглежда ло6о  Wink

Приятен ден от нас ,здраве на вси4ки де4ица маики и татковци и роднини  Very Happy
Цитирай

Прекрасна Варна

Я салям момичета.Да ви почерпя с барази ,та да грабна тортичката на Дуа.
Поздрави на Кати за успешното пристигане ,ех колко ли и е хубаво сега .Ще я показват ,ще и показват и т.н. Всичко хубаво мила ,наслади се на момента  bouquet
Цитирай

по пътеката

добро утро, народът разпуска!пия кафе и малко раз4иствам,после мисля да излезем с линда! движение ми липсва яко!
нафасима, заминаха,зна4и! Thinking мислех, 4е ще се откажат след  атентатите там напоследък! в кабул ли са те? newsm78 дано да мине гладко и да се върне скоро, за колко време е там? newsm78
какви прелести за окото в сладкия спектър! chef bowuu ooooh!
лек ден! малко е мра4но и хладно спрямо в4ерашните 30 градуса,но да видим!
Цитирай

Я салям, мили мои.

Добре е всичко: много хора! Много говорене. Снощи имахме гости до полунощ  - само 30-тина човека.... и като започнаха да говорят, а децата и жените да ме прегръщат, и нещо пита всеки. Като си заминаха ми боядисаха косата с черна къна /сестрите/, Светле-свеар, нямам вече бели коси, и ръцете и краката с къна, че да свикна. След малко отиваме на сук и после - пак ще има гости. Ще правим тарталетки, палачинки и чушки -бюрек, а после ще ги режем на кръгчета и ще ги декорираме. Имам още малко шокита за раздаване, снощи в нашето легло спаха деца, аз днес се появих с открита коса - да я видят, че е къса, ама ме успокоха, че ще порасне! Свеки ходи след мене с една забрадка, ама ме видя един братовчед. Но нали съм нова и изморена - дано ми простят.

Нафасима, ще се върнат! Бог ги пази. Той човека стана му мъчно, че ще идваш на мароканска вечеря и виж - тръгна на път.
обичам ви и целувки.     
Цитирай

Тююю, денят ми е крив- само чакам някой да ме заговори, за да му скръцна със зъби.  #2gunfire Хич и нямаха намерение да се откажат да заминат, даже ако можеха щяха да останат там 3-4 месеца, ама деверът има работа и трябва да се върне след 3 седмици /живот и здраве  Praynig /. А с атентати те от деца са свикнали- какви ли не неща са видели   ooooh! Хич не им дреме, че аз се тръшкам тука и рева с глас. Че и по телефона не можем да говорим сега, докато се качат в самолета- тръгнали само с един и то- без да го заредят. И зарядното не взели- диванета  ooooh! Само успях да им заръчам да не се навъртат много покрай президента Карзай, че все по него гърмят  Smile
Отивам да си направя едно кафе, че ще изкукам  #Crazy
Мароканско Кате- браво, мила, прекарваш си супер. Разказа ти напомня за моето гостуване в Кабул миналото лято. Тази сутрин направо ми идваше да се метна в джипа и да тръгна с тях. Весело изкарване- забавлявай се много  bouquet
Цитирай

In a surreal moment!

Здравейте момичета !
Хубави новини от А.Катя - прекрасно ! Кате , аз като има и едно дете в леглото ми не мога да спя , с едно отворено съм и само следя като циклоп - отвито -завито , шава ли , диша ли и тем подобни глупости ...Smile   Май няма да искаш да си идваш ти ....и кой ще ни води на вечеря ....хахахаха - весело изкарване !

Нафасима - не позволявай на дяволчето да те чопли , само си мисли какви подаръци ще ти донесе !

Тъй , да се похваля и аз .... посях тикви , ама не какви да е , а "Каретата на Пепеляшка"- молете се за повечко карети , за всяка по една хахаххаха - търси се кръстница да ги омагьоса   хахахха

Днеска ми е спокоен и много трудов ден (свеки я няма , шшшт , да не се появи изневиделица )-
желая и на вас такъв спорен и хубав !

Деси - прочетох онова за детенце , телефон и л..но - ааааааааааааууууууу... Даянка ли беше ? И кой го почисти телефона - уззззззас  35 35
« Последна редакция: пт, 02 май 2008, 14:18 от Другарче »
Цитирай

на хълма

Хай, омитам всичко сладко ,което сте сложили,нямам накъртване аз  Mr. Green
Другарче като каза тикви така ми се дояде някой хубав сладкиш от тиква или направо печена тиква с орехчета и мляко ли ,как беше ....Вашето село там далече ли е от Присово? newsm78

Лили айде....отивай,знаеш къде. Smile реванш обаче после...
Цитирай

в средата на мъглата

вили най голямата беше,ами кой аз и едната леля Sick,а пробвали магданозената питка-аз днес я направих -супер стана само Даяна не я хареса-по4на да вади магданоз4етата и се отказа Laughing
нафасима тежко ще ти е-кураж,и избягвай лошите мисли
катя  Hug
хаяти и дуа мерси за по4ерпката-ние днес сме канени на ве4еря-за мой късмет пък днес ми е протеинен ден
катенцеКЪДЕ СИ newsm78
Цитирай

marsy имам 4 да, да са ми живи и здрави, две момичета на 26 и 25 и 2 момчета на 24 и 18. Отворена съм към сватосване Smile
Лили със щипките по-добре зараства ама са по-болезнени при слагане Smile то остана и цип да измислят, кефне ми се отварям, кефне ми се затварям Smile
nafasima за колко време няма да ти го има момчето?
Цитирай

В пустинята

Здравейте момичета!  Hug

Варненки, вече нямаме градинка на Севастопол.  Crying or Very sad

Дуа като видях тази шоки торта очите ми станаха ей така  Shocked  Crazy и веднага отидох да си утоля шоколадовата криза с парченце шоко.... ммм обожавам шоколада.

Надиа да това не е Ахмед, а другото момче. Искам да кача снимки и на Ахмед за да го видите и най-вече за да го види Свеар, колко е порастнал този пакостник.  Very Happy Но не мога да намеря снимките му.... няма ги в мястото, където винаги си бяха там... изгубени са и не мога да ги открия точно, когато той е започнал връзка с оная, а мен ме зае..л  #Cussing out #2gunfire и още тогава като ги търсех безуспешно и си помислих, че може би е знак и все още не мога ад ги открия. Голяма мистерия.

Катенце Къде си мила? Всичко наред ли е около тебе?

Свеар Ти как си я елби? Отдавна не си писала. Hug Расте ли малкото ангелче в тебе.  Love

Нафасима Успокой се и се моли ден и нощ на Господ да го пази твоя човек. Молитвите са много силни особено от любимите хора.  Hug Довери се на Господ и всичко ще е на ред.

Акхиял мн се радвам за теб.  Hug

Много хубави родилни спомени имате момичета.  Love
Цитирай

Ето и следобедна закуска.
Нафасима,много добре те разбирам,защото и моят мъж постоянно пътува,ето и сега аз съм в Сирия,а той в България.Вече съм свикнала,даже малкият проходи,а той беше цял месец в Оман.Всичко ще е наред,а Дуа е права раздялата разгорещява чувствата. Hug
Цитирай

Ех,Снежна всичко знаеш Wink-ма като си пробвала раздяла-началото е тъжно,но края трепетен-ние всяко лято се разделяме за по малко-но после много се обичаме- Love
Обаче дългите раздели не са хубави-мъжете някак отвекват,а има и опасност някоя повлеканка да им се навлече #Cussing out 35 35
Амалче-как си какво стана с  работата-е в други ден отивате на Велинград-сигурно си в очакване Hug

Лили-външните шевове болят много,както знаеш ,а вътрешните -не-само при полов контакт,за което се чака с месеци и се внимава Mr. Green--външните са болезнени само при първо раждане-понеже нервите на кожата са мн.чувствителни-при следващо раждане ,епизиотомията(разреза и шевовете) почти не се усеща-понеже кожата там вече е почти безчувствена Wink-и аз така като теб с втория се почудих как си сядам на дупето два часа след раждането ,като с Мохаммед три седмици не успях Crazy-с Рабуба вече си знаех-и си се киснех в смрадлика и бетадин(дезинфектант) в повече от седнала поза Mr. Green
Кате-блазе ти bouquet bouquet bouquet
хайдее-Рабуба се  събуди и плаче
до скоро
Цитирай

In a surreal moment!

момичета я кажете какви ги разправят тука - вярно ли е заглавието
http://www.vbox7.com/play:8870c25e
« Последна редакция: сб, 03 май 2008, 18:25 от Другарче »
Цитирай

София

Здравейте от мен,нещо не сте много активни тази вечерМароканско Кате,добре си прекарваш ти със свеки,готвите си ,разкрасявате се а със навалицата ще свикнеш.Единственото с което и до днес не мога да свикна аз е,че много високо говорят и като се съберат повечко имам чувството ,че съм в нар.събрание.Беше питала за приказките.Моите деца обожават всякакви,стига да има кои да им чете.Батковците ,а сега и Яси започнаха с Работна Мецана на Леда Милева-всички я знаем на изуст.Иначе от малки им четем и приказки и стихчета на бълг. а татко им на арабски.Няма любими -харесват всичко.Батковците сега се прехласват повечко по енциклопедии,а Яси е фен в момента на костенурчето Франклин.Лили,на моята приятелка българка това са първата двойка близначета,предишните кукли ги роди горе -долу по времето когато аз раждах.И аз при всяка бременност качвах по 25-30 кг.,макар ,че не се хранех за двама, а напротив-страдах от ужасни киселини и избягвах доста храни.Винаги бях с малък корем,сякаш към кръста се подувах ама трупах на з.части и крака.А за свалянето-първите10 почти веднага ,следващите-до 6-9мес.,а последните 7-8 ужас почти не мърдат..А за Истанбул зная ,че летят и българите и чехите.Турците имаха някаква хубава промоция за Дубай-до края на април и сигурно са били пълни.  Тони и аз съм поставяла тази ваксина на моите,всяка съм слагала със свито сърце.на големите съм сложила и доста допълнителни по америк.календар.На Яси още не-само за единя тип минингит-петвалентната.Откакто прочетох Световната конспирация срещу здравето на А.Гълъбов ми е малко трудно.Но съм решила ,че както е при големите ще бъде и при него.А и те скоро имат реимунизации.Говорих си доста с доктора който им поставя допълнителните-той е и национален консултант и досега не ме е подвел и мисля да продължа да ги слагам.Ти не се паникьосвай все пак ползата е по-голяма от вредата.При всяка майка има хиляди-ако?но щом повечето го правят.....За другия път тръгнете много по рано за да сте навреме.Аз живеех на Papineau.,ама като се сетя колко пъти съм объркала цветовете на метрото ,а посоките.Затова като си слезех на спирката студ не студ хич и не продължавах с рейса а си тичах пеша.Е след време свикнах.Наде,браво на теб четири деца да родиш и възпиташ.Майка героиня си ти.Аз знаех ,че са 3.Да са ти живи и здрави.nafasima,хич и не си мисли лоши работи.Аз и моя като тръгне все го мисля,а и той я телефон забравил ,я не заредил,я багаж загубил и на мен кво ли не ми минава през главата,а той като се върне и заразказва къде ходил ,кой видял и си викам-колко сме т... жените.Другарче,това дет си го пуснала съм без коментар.Първо ,че не го разбрах много и го пуснах на мъжа ми и и той си замълча.По добре да не съм наясно.Сабинке,къде се губиш?Чакаше ли те къщата наопаки вчера.Аз мойте като ги оставя за малко при баба им и обърнат всичко.
На всички Ви поздрави и спокойна нощ!
« Последна редакция: сб, 03 май 2008, 01:13 от magda_mm3 »
Цитирай

Хей,Добро утро принцески

ама хич ви няма тези дни Sad-....е за подобряване на настроението,вземайте от всеки вид баклава и всеки вид кафе Mr. Green-
примерно -баклава с кашу заедно с черното кафе,или с шам фъстък и това със сметанката-после ще се занимавате с отслабване и така ще си осмислите заниманията Mr. Green Mr. Green

Другарче,видях клипа-той е във връзка със знамение от Свещения Коран,където се споменава,че ако съпругата е непокорна трябва да бъде удряна-нотемата е чувствителна и много добре се знае ,че насилието е голям грях-това удряне се отнася за жени,които правят видим грях(като изневери )или са тръгнали по порочен път,освен това ,човекът от клипа обяснява,че ударът не трябва да е силен и да остави червенина,а като удар с клонче или цвете Wink-есествено този,който има право да го направи трябва да е по-светец от месия(тоест много праведен)а жената да не е разбрала от неколкократно напомняне и да продължава да мърсува-иначе Бог ще му търси равносметка Confused
Боят над по-слаби е ЗАБРАНЕН и се смята за гнет-неразбирателството в съпружеските отношения,според исляма трябва де приключи в краен случай с развод-това е общо казано Peace
жалкото е,че в заглавието се търси сензация и почва за забавление и усмиване,а не истинност или справедливост...а истината е,че ако хората реално се придържаха към религията-светът можеше и да е много по-красив от това ,което е в момента.
Цитирай

Дуа, слънце, както винаги си права.  bouquet Ако приемем, че един човек живее изцяло по законите на Шериа, то той трябва да бъде милосърден, да подпомага сираците, да не се облагодетелства прекомерно, да бъде скромен, да се грижи за децата си еднакво независмо от пола, да бъде чист и спретнат и още много други порядъчни неща, както и да бъде справедлив, да защитава родината си по време на война, да се пази от разврат, да се отнася добре с роднините на съпругата си, да и осигури приличен стандарт н живот и да й дава дължимото, вкл. материалното.
Моето лично мнение въпреки, че съм жена е, че има представителки на нашия пол, които заслужват не бой, ами пребиване.  Sick Но това си е мое мнение.  Crossing Arms
Нафасима, успокой се, със сигурност тие притеснено, но така не си помагаш.
Кате Марок, ура!!!
Цитирай

Къде сте,момичета,сигурно почивате.Браво на вас.То и аз цял ден предремвам като бабичките,но като мине този месец ще се събудя. Tired
Амал и Дуа-ако всички разбираха религията,нямаше да има проблеми въобще,но за съжаление  има хора -стават,ходят на джамията,молят се,пазят Рамадана и всичко това от дуличие и за пред хората. #Cussing out
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Привет момичета  Hug  Снежна сложи сладкишите, хайде и от мен по едно следобедно кафенце и топъл шоколад  Hug
Тарик Мом   как сте с малкия сладур  Love
Мароканско Кате   wavey  много се радвам за теб  Hug bouquet
Магде тези дни не ми оставаше време за писане, че нали времето е хубаво и сме навън по разходки, а онзи ден като се върнах те токущо ставаха от сън и всичко си беше на мястото  Mr. Green  обаче няколко дни вече таткото не е на работа и са върха на глезотията  Whistling  той хич не може да им се кара, все мене ме пита за всичко  Crazy онази вечер нарочно го оставих той да се занимава с тях и седнах на компа и се правя че не чувам и не виждам  Smile  еми луд го направиха  ooooh!  точно преди сън и двамата в един глас му казват - тати ние искаме на тоалетнатааааа, и той- Сабина кой да сложа пръв и аз - не знам който си избереш, след малко чувам че Йоана му казва- тати аз майтапче си направих, нищо не върших в гърнето, просто исках да правя компанийка на Теди  Smile  ох Магде ама и на теб не ти е лесно, като видях на площадката как всеки тръгва в различна посока  Smile а и малкия Яси и той голям палавник, само колко е бърз  Love
Хайде и аз да се разпиша за бременоста - качих 17кг и много бързо си върнах предишните килограми.   Малките се събудиха, викат ме  Whistling  до после момичета, хубав ден  bouquet
Цитирай

Другарче мило,мисля ,че с тези кодови имена потънахме в неведение и избягахме от възможността мами,които ни търсят и не знаят ,че съществуваме,въобще да разберат за нас...
какво ще кажеш да си върнем старите заглавия -пък каквото ще  да става-тук всичко е виртуално-и лошото и доброто-но доброто  може да се усмисли с последващи приятелства-
ето аз нямаше да знам за вас,ако не беше Амал,която ми даде линк-Така със звучните имена бяхме някак престижни -Арабски приказни раздумки -от наши мами сладкодумки Love

че и среща си спретнахме и приятелства-май това му е хубавото на форума,е и разтухата в свободното време разбира се-Хайде решавай-
да го подложив на гласуване ако трябва newsm78 Mr. Green

Сабинка-така благодаря за кафето Love

Хайде милички разписвайте bouquet bouquet bouquet

Цитирай

Здравейте, мили мами!!  bouquet
В тези почивни дни явно всеки се е отдал на активна почивка. И аз се прибрах на Плевен, естествено - посетихме и възрастните на село  Love Сега при нас отново вали, та се кротнах пред компютъра. А между другото - лежерната тишина в 4 и половина в този почивен ден току що бе огласена от бибитки на автомобили - пак сватба има някъде при съседите nature016  По вода ще им върви!!  Love  Леле, имам чувството, че времето е спряло тук... в София дори и почивен да е деня пак лудницата е голяма...  Whistling Confused
Кате, радвам се, че си пристигнала благополучно... Ще прелиствам албума редовно за снимки, ммм как обичам снимки!!
Деси, искрено се забавлявам с Даянка... ето съм Smile Smile сладурана.. ама и на Близнаците не и е лесно...
оххх а като слушам разказите за ражданията и шевовете и смрадликата и... май и аз се присъединявам към на Шиланка отбора...  Confused Tired
Много благодаря за кафенцата и сладкишите - аз чакам братовчедката да дойде и ще си спретнем по едно фрапенце.  Love
После ще пратя и на вас Smile
Лили, милата Кари, няма да ходите в училището, ама ако се повтори - право там! Не знам как е при вас в Емирствата, ама тук непрекъснато дават насилие по ТВ, даже детските филмчета са изпъстрени с "красиви" думи, които децата после си говорят едно на друго, че и на родителите си. Компютърните игри пресъздават убийства и агресия... нямам думи просто... Преди да си прекараме интернет в нас ходех в един клуб и там дете на 5 или 6 годинки играе комп.игра с едни автомати, стрелби, агресия, а то псува (а не знае дори смисъла на думите си)... безотговорна работа - на родителите, а и на държавата - да ги забранят тия игри и тия работи....   Whistling ooooh!
Едно поздравче от мен -

http://es.youtube.com/watch?v=w5PxD1SuZEQ   Love
« Последна редакция: сб, 03 май 2008, 20:03 от Eye of Ra »
Цитирай

в средата на мъглата

да се разпиша и аз
снощи бяхме канени на ве4еря цялата рода у сестрата на мъжо,и тукмо обле4ени и приготвени излизаме пред врата и спира една кола-приятел на мъжо,който не беше идвал поне година  и хайде пак в къщи-дребната ревна с цяло гърло
-искам на колатааааааааааааааааа newsm45 ,добре 4е 4овека не разбира бг,та след 4ас тръгнахме и пристигнахте тъукмо когато слагаха масата-там имат и голяма люлка и пързалка-голяма игра беше-Даяна спратната цялата в бяло с бели 4орапки и с къдри4ки- гледа от друготе деца събува сандалите и  тър4и по 4орапи из двора  #Cussing out-не питайте с какъув цвят дрехи я прибрахме,добре 4е има Ариел ,и от уморта заспа в колата
сина на другата му сестра влезе в казармата миналата седмица и не знам как запо4на разговора-та ми пожелаха и аз да имама мом4е и да го изпратя в казармата-аз оба4е казах 4е и да имам няма да ходи войник защото ще е единствен син-тук ако семейството има едно мом4е не го взимат в казармата-свеки оба4е каза-а не ще имаш близнаци-та я кажете кой се е съюзил със свеки #Crazy newsm78 35
мерси за по4ерпката,а сега и аз да пусна малко ядки 4е само сладки сте пускали
Цитирай

In a surreal moment!

35   Дуа- искам да те хапна на една хапка  Laughing Love Hug
Не е от заглавието това затишие , а от празниците - споко !
Защо оставаш с такова впечатлиние - при почването на нова тема не съм спряла да записвам по 1-2 нови момичета . Специално преглеждам страница по страница , за да не ги пропусна , но не пишат редовно...
То и на мен не ми се пише напоследък ...
« Последна редакция: сб, 03 май 2008, 18:28 от Другарче »
Цитирай

в средата на мъглата

http://www.arablocale.net/name/index.php
ето един сайт за зна4енията на арабските имена-за съжаление  само на арабски е
марси познай какво е зна4ението на Линда-първо името е влязло от испанския и озна4ава-моми4е с изклю4ителна красота bowuu
Цитирай

българия

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ И аз да се разпиша в новата тема.Браво на Катето прекарва си страхотно в Мароко.Желая на всички приятни почивни дни доста почивки се събраха сега Laughing Laughingпък и случихме тук на хубаво време.Една почерпка и от мен..ПРИЯТЕН УИКЕНД ЗА ВСИЧКИ. и една песен поздрав за всички  http://es.youtube.com/watch?v=bTxDP4jHecw
« Последна редакция: сб, 03 май 2008, 21:20 от reni31 »
Цитирай

Монреал

Здравейте бръмбарчета! Голямо затишие тука - някак си тягостно...

Направихме ваксините вчера - трябваше да бият 5 инжекции, но се уговорихме за 3 и след 2 месеца, другите 2. Засега всичко е наред  Praynig

Ама какви почерпки сте наредили всичките  Party Пу за мен от всичко по малко  Crazy

Къде изчезна Катето? Дано всичко е наред при тях  Praynig

Мар.Кате - браво, много бодро звучиш  Hug Предполагам си изкарвате страхотно! В кой град бяхте? Ще пътувате ли? Защо се страхуваш, че те видял някой без кърпа - не е задължително да се носи - само ако искаш  Peace

Дезъртке, значи я разрушиха градинката? Видях темата за подкрепата, ама то като играят големите пари някъде така става  Tired

Сабинка, как са сладурчетата? Дивеят ли?  Hug Мойто човече за 1 секунда не се спира - опитвам се да го снимам и все ми излизат размазани снимките - като фурия е, чак не го хваща апарата  hahaha

Деси, сега ще разгледам сайта и ще карам мъжа ми да превежда.  Flutter

Другарче, и аз мисля, че покрай почивните дни хората се загубиха - кой на ваканцийка, почивчицаа, еххх.... мечти  Very Happy

Айде и от мен да се почерпите, да не остана по-назад  hahaha
Цитирай

Я салям, хабибати!

ТарикМом, браво за ваксините. Знам аз знааам за кърпите, но мъжът ми или майка му ме гонят с една кърпа, че да не ме гледали: много съм била красива???  newsm78 newsm78... а и аз бях чорличка! А и косата ми е къса, както вече писах - приличам на мъж. Уффф. 

В Агадир сме. Днес пак- баница точих -3 пъти и правихме тарталети със желе и плодове и яздихме коне - подготовка за утре!  Very Happy bouquet
Господ ме донесе на дланта си до тези хора...

Само дето все има гости, вечер до 11 часа и все едно говорят на микрофон. Тя свеки ги държи в гостната и им дава чай и сладкиши и течен шоколад, и се хвали какво съм донесла ... тези покривки на една кука и ленени тишлайфери - голяма гордост, златна да си, ТарикМом. Голямата сестра бродира сега на кръстчета - учи се. Малката сестра е буйничка.
Мъжът ми се сърди, че има гости, че не можем да си говорим и не мога да изляза от вкъщи, но свеки е неуморима.  

Деси, Даяна - хахахах, така активно да си играе! Снощи и у нас беше така с 3 момиченца - "избърсаха" плочките. Ние имаме люлееща пейка на двора и хамак, малко фонтанче. Игра на воля. Бебенцето Райън -на съседката и него го видях, кенгуруто сега много ползват - винаги с него го носят - да покажат, че го ползват - то детенцето се кокори. Сладурче.   
Искаме да поразгледаме за малък апартамент или бунгалце в Агадир - то "малки" няма де. Много е хубаво. Ако намерим нещо, с удоволствие ще си купим. Утре е церемонията. Тука едно бербери се разкарват като народен оркестър в механа в Банско - по анцузи, а на главата - с по един син тюрбан, слагат отгоре по една джелаба. Дано утре не дойдат така облечени, че ще ги подгоня с коня.         

« Последна редакция: сб, 03 май 2008, 20:03 от akhyal_katya »
Цитирай

Монреал

....За другия път тръгнете много по рано за да сте навреме.Аз живеех на Papineau.,ама като се сетя колко пъти съм объркала цветовете на метрото ,а посоките.Затова като си слезех на спирката студ не студ хич и не продължавах с рейса а си тичах пеша.Е след време свикнах.

Да, позната история. Е, метрото го оправихме набързо, но автобусите са просто  ooooh! Добре, че има онлайн една програма да си начертаеш маршрута и горе-долу се ориентирам - засега винаги освен веднъж са идвали точно по разписание! Пък и като съм самичка с мъничето ми е просто невъзможно в метрото да слизам с количката, тъй че ползваме ниските автобуси  Peace Вие колко време сте живяли тук?

тези покривки на една кука и ленени тишлайфери - голяма гордост, златна да си, ТарикМом.

bowuu Flutter

Пожелавам ти най-щастливия и прекрасен ден утре  Hug

Цитирай

в средата на мъглата

по пиратски -набързо,4е излизаме
гледахте ли новините-в Германия и Испания и още някъде-епидемия от дребна шарка-и казаха 4е това е резултат от отказа на много хора д аваксинират децата си
катя явно добре си изкарваш-4акаме пълен от4ет от церемонията и снимки  Love,и да не забравиш клипа дето го пуснах предния път/най ве4е края/ hahaha,а скоро и ленти4ка да пуснеш
иман-веси къде из4езна newsm78,някой 4увал ли се е  с нея
Цитирай

по пътеката

ай стига, сега и шарка да дойде, като не знам какво им ваксинират, то май нищо не ваксинарат от  няколко години у наше село! последно на 2 г някъде правиха хепатит и толкова!исках да правим паротит,ама на 4астно трябвало, пък мене ме е бъз някой да си измие ръцете с голямото ми желание да я ваксинирам!не знам, но в китай пак 3000 умирающи от нов вирус, там какво правят въдят ли ги , тестват оцеляване ли какво, май са минали на естествен отбор след мутации на вируси или внедряване на нови!
привет да не забравя да кажа, 4е ще ме вземат за блида!
рени, ти направо ми взе о4ите,  bowuu bouquetтъкмо след аеробиката дето я мъ4их днес , направо залепнаха на страницата!
тони, много красоти за корем4ето! Crazyно не трябва,4е ве4е се търкалям и се мразя тотално! Sick
деске, от португалски съм виждала,4е превеждат като много красива като перла-линда! баща ми знаеше португалски ,за жалост няма как да ми каже, какво ли щеше да я види!
тя оба4е днес направо ме скъса от нерви, не ме пуска да ходя на спорт и не иска с мене да идва, добре,4е свекърът ме спаси и я взе да я мота с него!
тони, добре сте ваксинирали!
имам да правя брикове с кралски скариди, chef bowuu та да ги емвам и салата да режа, а съм гроги на ента! Tired
Цитирай

Момичета отдаван слушам една песен Oliver Shanti - Allah akbar, много ми харесва. Някой знае ли нещо повече за този изпълнител?
Цитирай

Ето ме и мен! Не съм ви забравила. Днес имам малко време да ви пиша. Толкова много почивни дни,сякаш нямат край! На мен последните почивни дни ми минават много спокойно и весело. Надявам се, че и при вас е така! Много ми харесва аватарът на  Reni31, Айшварийка е много сладка. Love 

Цитирай

Наде  Hug, как си? Пиша веднага, понеже и на мен ми харесва Алах Акбар на Оливър Шанти. Поразтърсих се за него да намеря нещо: немец е, роден пред 1948. Казва се Улрих Шулц. Има 7 албума в стил ню ейдж. Пред 2002 е издирван за педофилия. Това последното ме разочарова много: как може, такъв талантлив човек?

http://www.polizei.bayern.de/content/7/0/1/3/schulz_eng.pdf

Наде, кандидати има.... тука и хора на по-зрели години дойдоха да видят българката и казват, че и те ако си намерят, много ще я обичат и ще се грижат, за да ги обича и тя и да ги обича и Бог.

Другарче, гледахме клипа, които си пуснара. Аз го превеждах, мъжът ми го слуша на арабски. Няма нищо смущаващо. Разказват действително това, което и Дуа правилно е предала: за това, че боят не решава нещо, но една жена не се бие така, че да остане белег, а се докосва леко като с цвете или края на дрехата. Освен това, не е човек, които да решава дали да удари, понеже не е безгрешен, за да коригира. Заглавието на Бг е много подвеждащо, а коментарите на гледалите го - са безумни и писани като ей така за спорта.                 
Цитирай

Ей Кате и аз се разочаровах сега Sad Грехота ли е да е слушам такава песен от човек така съгрешил Sad Sad Ама като я слушам все едно като молитва си я имам
Колкото до мароканците ще им намерим булки стига да са сериозни. Тука един силен дъжд като из ведро вали и е студено.... и тъмно...
Момичетата са във ваканция и затова форума е пуст. Иска ето ти шанс, Катя е на линия, може и да се намери кавалер за бала ти. Ти готова ли си вече? Кой знае каква красавица ще бъдеш Smile А после накъде?
Цитирай

Мила Наде, спри омри, аз за тебе бих се радвала да намерим дето се вика, а на Иска ... аз на български не разбирам казва ли нещо и какво иска да каже - да не объркаме някой мароканец с нежна душа? Той да мисли завинаги, а тя - само за бала?

Наде, и аз сега я слушам тази песен, Абдел казва "недей, този певец е мръсник!" 

Ето я:

http://www.youtube.com/watch?v=5q3UrpXM4sA&feature=related
Цитирай

Прекрасна Варна

Дуа и Кате много ви благодаря за превода , нямаше кой да ми го преведе сега и така се притесних ,какво толкова говори този мъж а има  благородно излъчване.Не знаех за тези препоръки ,но и никога не съм се съмнявала , особено и аз като прочетох коментарите под клипа .Така криво ми стана ,преди ви давах подкрепа да не им се връзвате,но това ми дойде в повече. Иде ми да се затворя и да не говоря с никой дни наред , едва ли тези деца които са писали коментарите ,знаят какво говорят воабще ,но при мисълта ,че това същото се коментира и от родителите им у дома и ..........
Цитирай

Nadia Jasem, как така? Нещо не разбрах. Кавалер за бала ми ли? Ще ми обясниш ли?  Party
Цитирай

Iska не си ли абитурентка тази година или обърках имена и хора  newsm78, ако е така за убиване съм  #2gunfire
Цитирай

In a surreal moment!

Добро утро ! Пу , първа с кафетата днес ! Laughing Love

шшштт  тихо , на пръсти да не събудим спящите до късно

всеки да си вземе кафенцето и да се прехвърли в този прекрасен парк

пийвайте и слушайте птичките как пеят .....

Не казвайте , че е шантаво , а вижте в колко часа съм го писала
- лош ококор , много лош ! Laughing Laughing
Цитирай

Drugarce   a  az  sega   idvam  da  vi  ceta  35 35 35

Do  utre      moi   mili     bouquet bouquet bouquet

Kate 
Цитирай

In a surreal moment!

В. Лилия -- с интерес изслушах по ТВ-то разказ защо точно мюсулманин държи ключовете от Божи гроб в Ерусалим . То било просто обяснението , ма кой да се сети ....тъй като Християнските течения все не могат да се разберат коя е най и за да се избягват конфликти и на тази основа е прието единодушно точно мюсулманин да се грижи за мястото и да държи ключовете . Според мен това е повече от привилегия и отговорност , не мога в момента да открия думата .....чест ... пак не е точно ...нещо голямо за всички вярващи в Христос... много интересно .
Цитирай

In a surreal moment!

Свеар ??????????
Няма повече , обещавам !
Шегичка ! Love Hug 35
« Последна редакция: нд, 04 май 2008, 10:31 от Другарче »
Цитирай

Pepi    #Cussing out #Cussing out
Цитирай

Добро утро, момичета  Hug
Мароканското Кате- ей, такива екзотични и интересни преживявания, така се кефя като чета какво си писала, все едно аз съм там. И непрекъснато в съзнанието ми излизат спомени от Кабул, не знам защо... Весел и вълнуващ ден ти желая  bouquet
А другото  Кате къде избяга? Сигурно е взело жабките под мишничка и- айде в Самоков, при мама. Най-добре- да събере малко спокойствие това девойче, че бая го изтормозиха  #2gunfire
Абе, верно, къде се загуби Веси? Другарче- новини за нея имаш ли? И какво става с твоето момиче и кандидат- зетя?
Моите младежи са пристигнали- слава Богу  Praynig Само дето сега ще ги обземат едни емоции, една еуфория- докато се видят с цялата рода и обиколят целия град... Ще мине доста време, докато усетят, че им липсвам. Нищо- да са живи и здрави и да си изкарат хубаво.
Лек ден от мен  Love
Цитирай

по пътеката

хубав ден, моми4ета! искам на кафене да заведа линда ,ама онова поспаланестото не мога да го органзирам до 11 ,а после не сервират кафе, само за папкане! bowuu
нещо съм се подула, ставите на пръстите ми, в4ера от малко спорт и днес даже съм с 1/2 килце отгоре, това ве4е не го разбирам! но лошото е,4е не мога да си свивам пръстите на едната ръка!като пресрещнати са ми! по4вам да се замислям за артрит да не е! Sick Thinking
при нас ве4е се усеща кризата за  хляба и храната като цяло!дават на пекарните само 4 торби брашно на ден, свърши ли брашното ,да си ходят у дома!искат да намалят консумацията на хляб, ама то народа това яде основно! гледам и няма както преди изобилие на зелен4уци,плодовете не са като преди, да не можеш да си избереш, не знам само аз ли го усещам ?
трябва да запася с ориз и макарони! няма по магазините консерви домати(салца), това ве4е е голям проблем за тунис, като се има предвид ,4е либийци пазарят от нас!свекър  ми вика дават ми трудно в малките магазини и по една две кутии! пак основен продукт за сосовете! #Cussing out
лек ден ,ако имам време пак ще пиша! нафасима, поне са стигнали споко, сега колко време ще останат, да не е месеци? newsm78 Thinking
Цитирай

Сабах ал кхер(добро утро)!

Марси-и аз съм се подула ужасно,такъв ПМС ме тресе Sadсутринта разплаках Кари с моите нерви ConfusedАко се съмняваш за артрит:марш на доктор,че е ужасно нещо NaughtyНо щом си вдигнала кг сигурно чакаш ,,гости,,в червено и ти?
И при вас ли има криза,леле какво става Rolling EyesХосни Мубарак ще увеличава заплатите с 30% за всички в Египет...дали ще им помогне само че?!

Катя марок-снимки,снимки!И много щастие!Свеки явно много се вълнува и много те харесва Winkпфу:закаснях за сватбата,но ти не ме чакай-яхвай коня Very Happy

nafasima -хубаво е,че вече си по-спокойна!Ще видиш как бързо лети времето!С внук ти какво става,наддава ли,ходи ли да го видиш?

Иска-и мен много ми харесва аватара на Рачето,реши ли как ще се нагримираш и фризираш?

Амал-и аз съм на твоето мнение,не знам някои млади жени какви съпруги и майки ще бъдат един ден....

Свеър-кажи нещо де,беб рита ли?

Надя-да са ти живи и здави дечицита,изглеждаш чудесно ти,кой би предположил че си мама на 4 ?Как е настроението?Снимки от барбек.има ли?

Дуа-мерси за обяснението,сега ако ми кажеш и за близнаците как ,,стават,,ще съм ти благодарна SmileНещо не мога да ги оправя,куца ми биологията..

Ра-и теб щях да те питам има ли полезни мутации и кои са те(при хора и жив)и доказани ли са научно,че чета една книга и ме обзеха съмнения в правотата на автора ThinkingАма много спеколации в тази генетика...
Агресивни деца колкото щеш..И кари ми повтаря как с нейните приятелки не обичат едно момиченце...Не ми харесва на мен тая работа,децата могат да бъдат жестоки понякога

Другарче-Шилан беше пейстнала статия преди за пазителя на ключовете.Всички мюсюлмани вярват в Исус (Алейхи Селям-Мир Нему),че е бил необикновен още от люлката,че е правил чудеса и че му е низпослана Божия Книга...но има и съществени различия,сигурно ги знаеш или?
Я ми кажи като майстор-готвач какво сладичко да си направя,но да е без сода,че нямам,а тоя смотан супермаркет долу нямат и не са чули за подобно нещо Crazy.
Правих едни кифлички и мъжа ми каза,че нямат нищо общо с кроасаните Mad Crossing Arms

Харе-хич не можеш да ме метнеш с тези шапки,че си афро Naughty LaughingАз по-приличам на арабка,ама ти си Снежанка и това е PartyЕ не пада ли като вървиш-ама много високо...с удоволствие и аз бих пробвала.Моята комшийка си прави страхотни плитки,но моята коса такова вплитане ще я съсипе,иначе много ги харесвам и съм гледала как вплитат,при нас има много афро-салони.Ама на тях си им отива и крещящи цветове им ходят.
Хариет,хайде признавай и ти броя на отрочетата,нещо 4 ми се виждат PartyМалката е захарен бонбон и е пораснала LoveИ една жена виждам,коя е?Ама ти си пълна с тайни и мистериозна Very HappyДжейми колко време е бил в кувьоз и в Бг ли?

Тия дни много излизаме,машаАлла,но се изморих а и не си купих дрехи,въпреки разпродажбите тук.То да те е яд да пазаруваш:пълно с хора,разхвърляно,пробните вечно заети,продавачите изнервени...Бебката иска да ходи,не стои в количката,Кари вечно иска нещо Crazy
Хайде стига съм писала,че ме болят пръстите:подути са все едно съм в 9-тия месец Confused

Успешен слънчев ден на всички арабиятки и весело изкарване на законната берберка Катето Party!!!

Цитирай

In a surreal moment!

В.Лилия - направи си пандишпанен блат , той е без сода . Може да го завиеш на руло с мармалад , сметана , шоки и сметана или да го сиропираш на реване ,или просто да го нарежеш на парченца удобни за ядене и да го ръснеш с пудра захар - мекичко и чудесно за децата . Виж в готварския има рецепта в момента и едни шарени топки и те не са лоши.
Пропуснала съм статията , но схванах идеята , а мисля , че е много благородно от страна на мюсулманското семейство да съхраняват мира по такъв начин . Мисия - това е думата !
Цитирай

Добър ден и от мен!!  nature016
Как сте, арабелки??  bouquet
Аз утре и във вторник ще бъда мома пловдивчанка, та няма да мога да се разпиша във форума. И от сега поднасям 3 фрапета - обещаните от вчера!!  food010
Лили, за мутациите- при растенията е ясно - четирилистната детелина, по-едри сортове, особено ГМО - генно модифицираните организми. Не бих казала, че са полезни... За хората не съм чувала за полезни мутации, може би по-скоро безвредни...и много вредни. като безвредна например - за зелените и сините очи - те са поради липса на пигмент, но генът,кодиращ пигментацията е мутирал (даже ти май дава линк за това). Това не е вредно, макар че например, пак може да се каже и не полезно, защото пък светлите очи са по-податливи на заболявания, слънцето им причинява повече щети... кафявите са "по-защитени".  Smile  Честно казано до сега не ми е попадал материал за полезни мутации при човека. За животните - там също има ГМО, едни едри пилета продаваха, като пуйки. Ама за мен не е полезно това...   Smile
Какво пише тоя дето го четеш, в какви съмнения те хвърля автора??

Ох, значи, тоя ПМС ми е същия - нервна та дрънкам, подута, та се търкалям... ужас... и точно такава (дано само не и баш МС) ще ходя на Пловдив...оффф Confused

И за близнаците мога да кажа - от биологична и генетична гледна точка... ама да не ми се разсърди Дуа, все пак към нея е поставен въпроса  Wink
Лиленце, Хосни им вдига заплатките с 30%, а инфлацията е с 300.... каква помощ, какво нещо!!! Ма то и в Бг е нещо подобно...  ooooh! Rolling Eyes

И аз искам да кажа, че "краднах" идеята за покривката на кука от Тарик мом, и понеже младежа от Мароко ми изпрати подаръци още миналата година, време беше да се реванширам и аз. Та изпратих и аз една такава покривка + една плътна и ръчно бродирана (битова) + разни дрешки за младежа. Но не ми позволиха в пощата да сложа сладкишите - храни било забранено да се изпращат до Мароко (пак по съвет от форума бях накупила Линдт... ама си ги ядох после  Crazy ) Сестрата и майката на човека много харесали покривките, и искат още  Crazy  Crazy  Rolling Eyes

Цитирай

Другарче-много добри идеи,мерси!Започнах цветните топки-пека ги сега BlushТу би континю,както би казала световноизвестната Валентина Хасан Laughing

Ра-ама много сте близки с мароканския ти познат ThinkingДа не смениш линка в подписа,ще ревнувам Naughty

Книгата която чета вече 2-ри или 3-ти път е за еволюцията и спекулациите на учените-атеисти относно създаването на жива клетака от нежива материя.втора твърди,че мутациите не са полезни и не с тях не се обяснява еволюционната теория.
Сега след години и с напредване на технологиите дали още се пробват да ,,направят,,жива клетка?Не знам обаче как ще докажат с това,че няма Господ SmileИн-витрото според мен е доказателство,че всичко става с Божията воля.
Става въпрос за ,,естествените мутации,,преди много години,породени от токсични газове от вулкан напр.
А,да:винаги ми е било интересно защо казват,че хората са произлезли от Африка,после тези,които мигрирали на север ,,избелели,,и се ,,,изрусили,,или въпроса с расите има ли научно обяснение?

Хоснито да си измие ръцете с 30%,хората гладуват и се депресират...баща да отрови 5-тте си деца,жена си и себе си Rolling Eyesдепресия и безисходица...Не знам защо правят всичко възможно да спрат младите хора да емигрират?!По-ли е добре да умират от глад и да станат престъпници заради недоимъка?!

Хари-видях,че и ти имаш голям дървен слон Very HappyСега ще ходя да претрия моя,че е прашлясал SmileДнес  случайно попаднах на любима песен от младостта ми,имам я на видеокасета 35От де да знам,че ще се омъжа не далеч WinkПоздрав за теб:
http://www.youtube.com/watch?v=5PwpZVlOumc&feature=related
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Привет момичета  Hug Баща ми днес има имен ден, заповядайте, почерпете се  Hug
Малките сутринта рано се обадиха да му честитят, той много се зарадва, милия няма търпение да заминем при него, да му напълним къщата  Love
Тони   Hug  дивеят тука малките, днес пък цял ден се хапят  ooooh! представих си как тичаш след малкия да го снимаш  Smile  на мен пък Теди не ми дава да го снимам, не обича, а Йоана сама ме кара, то са едни пози, сменя тоалети, тя има общо 10 нормални снимки, на останалите все прави някакви стойки, смешни физономии......довечера като заспят ще кача малко нейни снимки в албумчето
Мароканско Кате днес е големия ден  Party чакаме още разкази и снимки  Love  много щастие ти желая  bouquet
Приятна вечер на всички  Hug
Цитирай

по пътеката

сабина, като минаваш пак през тунис да вземеш цяла тава сладки , плийз, обади се- още ще прибавя, знам още няколко вида, супер са! ей, така си правим ние сладките, няма малко, накуп по 4 кила! после що сме с габарити!  Mr. Green
да е жив и здрав баща ти!  bouquet
иска ,къде ти е балът, готова ли си за матурите?
Цитирай

в средата на мъглата

сабинка да е жив и здрав баща ти  bouquet bouquet bouquet-а какъв именден е днес newsm78
аз днес спретнах на народа месеник с пълнеж от салам и сирене-нищо не остана ,да видим за ве4еря какво ще ги храня-4е и месо няма,около нас продават са,мо агнешко,а мъжо купува телешко,но от доста дале4
моми4ета много ми е смотано,само ми се спи,дневс спах 2 4аса ако не пове4е през деня newsm78,само да не е ...................
хари братов4ед ми и  гаджето на братов4едка ми се принасят да работят в Англия-но къде то4но не знам,заминават на 8 този месец,я разкажи за новия кмет на Лондон
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Марси  Hug следващия път като идвам непременно ще се обадя  Party да прибавиш и от другите видове в тавата  chef  аз днес си направих едно пътешествие, бях в Сирия, Алжир, Мароко, Тунис   Smile  нагледах се на красоти  Flutter Flutter къщи, хотели, сладкиши   Party  а тези първите сладки май бяха от Пакистан  newsm78  Рени да каже
Деска  Love  първата неделя след Великден е Томина неделя , баща ми се казва Тома
Цитирай

в средата на мъглата

сабинка и тук името е разпространено,дори една от 7те врати на стария град се нери4а вратата на Тома/баб Тума-тук няма о и се замества с у/,а Тома е бил местен цар-там се  намира един от християнските квартали
останалите къде сте newsm78
ако някой има право за парола -да си я поиска-нали запо4нахме нова тема
ра4е защо не пишеш newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

USA

Аз съм тук,макар че едва ли питаш за мен Wink
Деси,а и останалите момичета,които готвят редовно арабско,казвайте с какво да гощавам един мноооого важен чичо на мъжа ми.Аз ако е за едно гости, знам как да се оправя,но става въпрос за седмица или 10 дни.Не съм вярвала,че ще чуя от устата на моя мъж думите"Ами сега...какво ще ядем,като дойде чичо?!?"Ние си ядем повече бълг. манджи,или тукашни,лесни такива и много барбекю...Даже свекър ми, като ни гостува,си я караме както си знаем,и той и мъж ми хич не са претенциозни.Но щом сега се изпусна да ми задава такива въпроси,значи работата е сериозна.Помагайте,моля ви,да не се излагам chef
Цитирай

на хълма

Лили как 4 -ри бе...абсурд,приятелче на децата си видяла.  Smile Да падам си по слончета  Smile,скоро ще те ''черпя'' с един слон нарисуван от мен, но ако първо го намеря де....Мерси за Джанетката,  връща ме години назад ...
А за шапките незнам дали падат щото не съм вървяла с тях/само за снимките ме курдисаха така/после пак с моите дрехи.
А това с кувойза е  в  Англия. Те тук са си родени последните.
Целувки на принцесите . Peace Вие какво стана ще се местите ли ? newsm78

Деси -кво да ти кажа за новия кмет освен че е много рус и е от консервативните,другото ще го видим после. Ама добре май ,е той спечели. Успех на братовчедите.тук доста бг има вече.

Цитирай

в средата на мъглата

Аз съм тук,макар че едва ли питаш за мен Wink
ако пък знаеш ,4е то4но за теб се сетих като писах за Баб Тума  Hug

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=193235.0
ето ти темата с арабска кухня-дано да си харесаш нещо
хаяти а ти какво си хареса в готварския  newsm78  :chef:
Цитирай

Варна

и аз сьм тук,   е когато Катето помести снимките от свадбата  и аз ще поискам да ги видя .Представям си днес колко щастлива е  .
Цитирай

Прекрасна Варна

Деси много харесвам една арабско ядене с бамя,но от тази дребничката-сушена , гледах да намеря дали сте писали рецепта ,че аз си я готвя по един начини все различно ми се получава .

Хора ,вярно ли е ,че е такава криза и в Египет. Направо съм потресена ,но имам много натрапчивото чувство ,че и на БГ и предстоят тежки дни.Този стрес от безпаричие и нестабилност много скоро ще се отрази на психиката на хората Crying or Very sad Скоро даваха репортаж за Варна и многократно увеличеният брой самоубийства а преди малко и предаване по Нова ТВ за Плевенските 6 самоубили се полицая, седмият му засякъл пистолета  Crying or Very sad.Целият град знаели ,че е заради финансови проблеми и има виновни които са ги забъркали във фалшива пирамида и .........
Цитирай

hayati -тъкмо щях да те питам за настроението ти: оправи ли се... Sad
В световен мащаб е тази криза...
Дай линк за тези полицаи,какъв е този ужас???
Цитирай

Ра-ама много сте близки с мароканския ти познат ThinkingДа не смениш линка в подписа,ще ревнувам Naughty

35 35 Спокойно, Лили, Египет вече ми влезе под кожицата... няма страшно!! С мароканското момче се познаваме от година. Миналата година поиска да ми изпрати подаръци и наистина изпрати. Аз събрах неща за него постепенно, но все нямах време с пустата ми работа да изпратя. И преди колко - няма и месец изпратих един колет и аз, а странното е, че той го получи много бързо-за десетина- дванадесет дена, докато аз чаках тогава около 20 дена и повече. Както и да е... но тук бих искала да вметна, че любовта по интернет за теб е любов -  илюзия, нали така беше написала?? Вярно е една илюзия, но "странното" е, че не се получава със всеки. До сега съм се влюбила само веднъж по интернет (а ползвам скайп от 2-3 години...) и то в египетското хабиби... Знам, че е твърде странно за човешкото съзнание да приеме, че можеш да "почувстваш" някой ей така, през мрежата... знам, че звучи налудничаво... и само който го е изпитал знае за какво става въпрос. До сега ми се е случвало да "почувствам" само 2 пъти - веднъж с човека, който днес е най-добрият ми приятел (познавам го от 8 години, запознанство в интернет... странни съвпадения, телепатия..)  след първата среща станахме като брат и сестра... дори и така се наричаме. Второто е с Човека. И той го усети, но... тук вече няма да коментирам. Само мога да кажа, че не можеш да отгатнеш паролата на човек, който "не усещаш"... някои дори със съпрузите си не се чувстват така... (беше ме срам да попитам за паролата на един пасуърд протектед албум със снимки и от първия опит отворих албума...) Има много интересни неща и съвпадения, които оставям за себе си. Просто за съжаление понякога живота ти поднася лимон, а аз колкото и да се мъча да си направя лимонада - все на лимонов сок го докарвам...

За мутациите, Лили, много дълбока тема подхвана... еволюцията... оххх...  Whistling  Най-общо действително най-убедителните доказателства са за сътворяването на света от неживата материя. И аз по-скоро вярвам на тази теория. За образуването на първите био елементи, после "затварянето" им във функциониращ елемент-първичната клетка..после колония от клетки...елементарен организъм...по-сложен организъм...човек... Мутациите играят важна роля в еволюцията. Счита се, че оцеляват тези организми, които са най-добре приспособени към условията на живот. А тези условия се изменят непрекъснато, и някои организми по-добре се приспособяват, в чести случаи в резултат на "изменения" в организма им, породени от мутации. Затова учените твърдят, че мутацията е ключов фактор на еволюцията.

Предполагам, че опитите да направят жива клетка е нещо, с което искат да докажат, че наистина живота е произлязъл от неживата материя(така, както те биха създали живо от неживо), а не е създаден от Господ,както пък е според "Теорията за интелигентния дизайн"  Peace

Гледах едно филмче по Дискавъри - по пътя на ДНК-анализа доказват, че "Адам" е бил член на някакво африканско племе, като е имал и черти на азиатец, африканец, европеец, смесени... По-късно тези хора се пръскат по земята, като според условията на живот получават "днешните" си белези. Т.е. в Африка стават черни, защото по-приспособена към слънцето се оказва пигментираната кожа... тя еволюира и,освен това, се появяват белези като разширен нос, къдрава коса... в Русия, например, са по-руси, поради обратния ефект... (жегата поражда необходимост от вдишване на повече кислород, повишена транспирация...)

Общо взето има много какво да се пише по темата, ама може да го прехвърлим някъде в билогичните теми на форума (ако има такива).
Като се видим на чат ще ти разкажа повече да не ни се карат, че бая дълго стана (за което се извинявам)  bouquet

Хайде лека от мен, че утре в 5 ще ставам!!  Hug
Цитирай

Прекрасна Варна

Лили точно щях да си изтрия този пост ,че да не толкова мрачно тук ,все пак имаме булка и сватба и все прекрасни изживявания.
Как да ти дам линк ,мила ,днес го гледах по ТВ и реших да проверя какво пише в нета ,ударих в гугъл "самоубийство на полицаи" и като прочетах първата статия ,че честите самоубийства били от "Промяната на климатичните условия" и тем подобни ,как само изкривяват заблуждават хората.

А за настроението ,всичко е наред ,само Господ да е с нас и Милостта му над нас.Това е за всички ни.
Цитирай

In a surreal moment!

ай леле май колективно ще се вадим от депресията ....Хаяти , не слушай лоши новини  - правило номер 1
А сега вижте какво сътворих тази вечер за едни приятели -
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121568&photo=14
малко преля от тавата и едвам я измъкнах от нея , но те на голямо се радват Smile
Цитирай

Прекрасна Варна

Ама ти не видя ли ,че с Деси сме в готварския  bouquet , погачата ти изглежда умопомрачително ,голяма майсторка си бе душа. Аз току що излапах половин шоколад с бадеми ,какво да ти кажа за депресията ...... птички пеят ,дъжд вали ,студ. Прибрах дебелите якета и завивки и сега обратно са в употреба  35

Другарче на мен ,така като се замисля ,май лошите новини ми дойдоха в повече , и то само от ТВ.Няма да ги следя толкова ,но някой гледа ли предаването на Карбовски в събота ,ужас драги зрители.Добре ,че в арабско имате цензура ,то предаването си беше много хубаво ама тази пуста реалност, и тези младите девойки ..... нямали нерви да стоят на работа по 8 часа ,та по добре се чувствали като к.....и и танцйорки по партита и клубове.И да видите как на тълпи чакат да ги одобрят на кастинг за п...о филм. Няма да гледам вече , Другарче ,само ще си готвим и си оставаме задръстени и това си е.
« Последна редакция: пн, 05 май 2008, 00:30 от hayati »
Цитирай

в средата на мъглата

вили супер е-дребната каза дай тортата hahaha,а поиска и котетата от подписа и аватара,дай  рецептата ако не е тайна Praynig chef,и един въпрос за рулото от готварския-1 кафена 4аша брашно не е ли малко newsm78
хаяти що не спиш newsm78,манджите ги оправихме ве4е
http://www.dailymotion.com/relevance/search/ehab%2Btawfik/video/ … -walla-aref_music
Цитирай

In a surreal moment!

Хаяти ---Ачи , кво и е лошото на манджата , ако не ти се лепи де .
Моятя Румянка не гледаше ТВ - беше забранила и на Цветка , от там идва най-лошата енергия , само те натоварват , ама пусто любопитство да знаем всичко ...
Колко по - щастливо са си живяли хората занимавайки се само със себе си и делата си - дай си сметка прабаба ти с колко по- малко информация е живяла и повечето са дълголетници . Модерните ни болести сигурно ще им се видят смешни - само се самосъжаляваме ....стоп , че се ядосвам и на себе си.

Деси --- Мисля , че е малко - поне моите са малки .
Пандишпана е в такава пропорция - да речем 5 яйца , 5 с.л. с лееек куп захар , 6 с.л. с лееек куп  брашно . Захар =на яйца , а брашно +1
Питка - 500мл топла вода
             1ч.л. сол , 1 с.л. захар
              1 кубче мая
             3 яйца
             1-1,5кг брашно  - месиш , втасва, разделяш на топки , навиваш и засукваш фитили , имитираш завързване , подреждаш в тава обилно подмазана , втасва пак 20мин . ,мажеш с жълтък , ръсиш със сусам и печеш в студена фурна с постепенно качване на градусите .
Цитирай

USA

Деси,мерси много за темата в готварския bouquetНе знам къде съм бляла,че чак сега я виждам smile3555.Отивам да се образовам,но много сложно ми се вижда всичко,а нямам много време и не знам дали да си правя експерименти.А от бг манджите какво се приема добре?Какво месо предпочитат?А рибешко филе на скара може ли,че ние много обичаме?
сабинка и тук името е разпространено,дори една от 7те врати на стария град се нери4а вратата на Тома/баб Тума-тук няма о и се замества с у/,а Тома е бил местен цар-там се  намира един от християнските квартали
останалите къде сте newsm78
ако някой има право за парола -да си я поиска-нали запо4нахме нова тема

Еееех,Баб Тума!Минаха почти 10 години от последното ми ходене там,кога ли ще ме огрее пак,не знам Confused
Аз парола за албумчето не смея и нямам очи да искам,независимо,че съм в темата от самото начало.Който видях още от преди,като си пускахме свободно снимките,видях.За другите момичета и дечица,макар,че много ми е любопитно,само ще гадая и се опитвам да си ги представя по описанията ви.Сигурна съм,че сте красавици всички.
Другарче,мило,питата ти е страхотна,и мама прави такива,но не съм се метнала на нея,за съжаление.
hayati,отскоро мога да гледам бг телевизия тук и направо съм изумена от нещата,които показват.Това предаване на коя програма го даваха,не съм го улучила,и по-добре май.
« Последна редакция: пн, 05 май 2008, 04:15 от SkyBlue »
Цитирай

София

Привет и от мен,нещо с мъжа ми го ударихме на живот тези дни и преди малко се прибрахме.Не бяхме излизали по заведения отдавна..Разбира се развалихме и режима на децата ваканционно та от други ден като тръгнат отново на у-ще ще трябва да влизаме в релси.Из София е такова спокойствие когато половината народ се е изнесъл за празниците,че чак ми се прикара колата.Това не ми се беше случвало от години,след като направих една тежка катастрофа. Сабинкаизвинявай ,че с малко закъснение -да е жив и здрав баща ти и дълги години да се радва на внуци и правнуци.Мароканско Кате,как си миличка?Мина ли големия ден.Да не забравиш снимки.Светле,къде изчезна.Пристигна ли скъпия гост?Как е бебчо?
Цитирай

Прекрасна Варна

Sky blu здравей , за полицаите беше по Нова телевизия-"темета на нова",но е много тъжна историята ,замесени са директори и прокурори и следователи.Само на кратко ,полицаи а и до колкото зная държавните служители ,нямали право на развиване на бизнес и участие в такъв.Един колега моли друг за услуга,че не можел да тегли заем от банката вече а щял да си изгуби вложението в бизнес с таксиметрови коли.И добрия колега си залага апартамента и му тегли заем.И така над 20 колеги ,като никой на никого не казва ,за да не се компрометират на работа.В един момент фирмата се прехвърля на друг,който е с парите заминава в чужбина, оказва се че не само са си заложили всичко ,но и са поръчители и т.н. Фалшифицирани подписи злоупотреба с личната информация на хората.Заведено е дело ,но е прекратено от по високо ,виновният не се издирва а се чака да се върне ,стабилни адвокати ,директора на полицията напуска и е преуспял частник.
Цитирай

Варна

hayati ,що не спиш бе мила?Гледам и Рени чете и тя не спи.
отвратителна работа с тези полицаи.
 Забрави да напиша, че другарчето е голяма майсторка гледам питката и чудна .
Цитирай

Прекрасна Варна

Hug Hug Hug Ами а де, аз като не пиша ,не пиша ,че като се залепя и ... сутринта гледам като заварчик Shocked.Опитах да легна ,но не ме хваща сън и за това ти правя компания. Виж какво гледах до сега ,това от Деси го открих ,като ни поздрави един ден с една детска песничка : http://www.youtube.com/watch?v=z1lQ3SZzIqQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HGgyCQuUhOQ&NR=1
детска работа ,какво да ти кажа.Да използвам случая да те попитам ,какво се случва с детенце на твои приятели ,от кома което излезе  Rolling Eyes
Цитирай

София

hayati i ra4eto и вие като мен сте нощни птици,що не беше по-близо Варна до София да ми дойдете на гости.Дано снимката Ви подейства .
Цитирай

българия

нещо и аз като вас не мога да заспя.другар4е много хубава питка браво.аз така и не се научих да меся ужас в къщи все моя мъж меси всичко.добре,че поне той може всичко да готви. Very Happy Very Happy
Цитирай

Прекрасна Варна

това е мястото за среща сутринта на кафенце, от мен лека нощ, номния ла афия ,Я тик ла афия. bouquet
Цитирай

Добро утро ,красиви момичета bouquet

с тази прекрасна каве кафе-машинка,посрещнето утрото в шатрата на Хаяти bouquet

Другарче
-погачата е страшна-само искам да ме опясниш как имитираш завръзване- newsm78

Деси -аз правя пандишпана с равно количество -брашно,захар и яйца-само,че супените лъжици брашно ги препълвам-става хубаво-от него правя торти и руло,което завивам с помощта на влажна кърпа Wink---тази поспаливост,която те е прихванала-може да означава признак за начална бременност Wink

Лили-в Исляма Исус е пророк като пророка Мухаммед-и останалите пророци и пратеници(сас)-нали знаеш какво е записано в Свещения Коран-разлика между Тях на правим Love-грешката на християните(според нас)е в това,че те са го обявили за син (алстагфаралла)-което е голям харам-но това се е случило по време на вселенските събори-та още от тогава се е разбъркала цялата каша Confused
за близнаци ме питаш как се правят или как се получава биологично newsm78
в първия случай няма рецепта-Божа работа( с шанс при инвитро по-голям) Wink
а иначе-когато близнваците са еднояйчни-един сперматозоид опложда една яйцеклетка,която по необясними причини от науката се дели по-късно на две или три(рядко)-еднояйчните близнаци са по-рядко явление от разнояйчните-като на Сабина Loveв този случай майката е имала две или повече яйцеклетки годни за оплождане и тогава всяка бива оплодена от различен сперматозоид Wink-за това често се раждат и с различен пол-а също може и съвсем да не си приличат-като брат и сестра  bouquet

ето тризнаци и четиризнаци Mr. Greenеднояйчни-момичетата от една майка ,момчетата от друга

лек и усмихнат ден на всички ви
Цитирай

Сега ставам,но пак бих се излегнала в покоите на Хаяти. Hug
Отивам да сдъвча нещо,че тия киселини ме довършват.
Лек ден на всички Praynig
Цитирай

по пътеката

никой днес не пие кафе, само аз редовните две! bowuu следобед ще взема от снежна, да не се сърди! голямо празнуване са ударили момите и мамите!  Crazy
то наистина по4наха хубавите дни и вси4ко беж, ежко навън сред зеленото и парковете и морето! ей, да подписвате за градинката във варна ,ако има петиция за защитата! Praynig направо се разболях като видях какво кощунство са спретнали ал4ните мафиотски кръгове!аз от как съм жива тази градинка си е там! срещи, 4акания, сянка и спокойствие отиват по дяволите!след плаж това е първа спирка за отмора с децата! гадове са тези и бог да им даде каквото заслужават! #2gunfire #Cussing out
много висо4ка питка, вили! да им е берекет за курбан ,дано да е за хубаво! bouquet
пак ме върнахте в любимия форум за манджане! там манел във вихъра, ужас за диетиките! ooooh!
Цитирай

Дуа-много е фешън таз кафе-машина,все едно сме в бъдещето Smile
Знам аз кой е пророк и кой не,но нека не коментираме тук Hug
Важното за изповядващте Исляма е да знаят,че молитви се отправят само и единствено към Алла(СУТ)!Няма икони,талисмани,стискане на палци,хороскопи,вярване,че Коран като кника те ,,пази,,от злини или пък колие със сура и подобни ширк-ове.
За съжаление много от родените мюсюлмани не ги знаят тези много важни неща,не знам как така са ги пропуснали Rolling EyesИначе Байрямите не ги пропускат...както и да е,всеки си има негова истина и само и единствено Господ ще ни съди.

Ра-мерси за инфото,много са ми интересни тези неща за еволюцията!Значи зеленооките сме все мутанти 35
Една наша обща позната не след дълго заминава да се види с нейната виртуална любов и ще рзказва,с нетърпение чакам да видя дали ще и се сбъднат очакванията.Малко съм скептично настроена знаеш,въпреки,че знам колко много хора вече са женени след като са се влюбили по нета.
Хайде ти не замина ли за Плевен,какви череши съм яла там,страхотни череши имате ей PartyДали са узрели вече,сега ли им беше сезона или греша?

Харе-чакам слона,и аз имах една картина,една от най-сполучливите ми 30 на 50,слон-индийско божество,темпер.Накарах мама да се отърве от нея,не знам подарила ли я е или какво,ама много синьо изхабих за нея Smile

Хаяти-все повече се убеждавам,че заемите са много лошо нещо и не случайно са харам.И в Емирствата има много самоубийства,главно сред индийското общество и голям процент са именно заради заеми Sad
Видях те в албума,много си нежничка!

Дезърт и Шилан-къде изчезнахте куклички?

Цитирай

в средата на мъглата

здравейте моми4ета
аз съм много зле-явно ще се разболявам-вие ми се свят,гади ми се и подобни-а така ми се яде лимон-поръ4ах на мъжо-добре 4е утре е по4ивен ден та големите нямат за у4ене и ще поемат къщата-то аз я оправих де
SkyBlue -тук предпо4итата агнешкото,ама е по ртазли4но по вкус от нашето,а пък при вас какво е не знам,направи баница-харесва се,с рибата си оцелила 10 ката,общо взето бг манджи не се разли4ават много от тукашните-успех bouquet
а все пак ще ти пусна въпроса за паролата
моми4ета SkyBlue-пита за парола-4акам отговори 
седа 4ао 4е едва гледам
Цитирай

в средата на мъглата

ра4ето -също поиска паролата 4акам отговори и от 2те  Peace
Цитирай

по пътеката

деске, ти полеки4ко искаш да ни подготвиш, Mr. Green newsm78 4е ще ставаме лели ли? пак, ех, толкова многодетни лели сме тука, още едно-две в+ хи4 няма да ни е зле, после да има с кого да се сродяваме! bouquet Hug
скай, не знам какво да препоръ4ам от бързите, май само сирийките могат да помагат, аз от нашите тука ти препоръ4вам бриковете, тажините и марките, поне са лесни и бързи и макаронените, кускус също не е трудно!на рибата слагаме кимион отвътре и отвън и малко лимон и пе4ем на скараили пържим! шиш4ета на барбекюто с месо и зелен4уци,мешуи, дроб4ета, бъбре4ета камуния!кюфта, пържен пипер и доматен сос! може и 4ипс направен домашен!салата табуле, хумус и зелени салати;домати, краставици  лук; салата с тон; ориз със ходра и малки месца!ние 4акаме албумите им! Mr. Green
Цитирай

Добър ден на всички от една булка!

Цяла сутрин са ми оставили момиченца и момченца - много се радвам с тях, но една дума не можем да си кажем. Има едно по-мъничко и нисичко сладурче - вече му е интересна и водата, и всичко, но го видях да се мие на ... бидето... Какъв съм гледач само... 5 деца. Моята 5-годишна приятелка Салма явно нещо ми обяснява, но нали съм тъпчо - не разбирам. Добре, че свеки дойде.

Утре е време да пазаруване и после - през нощта тръгвам за Казабланка. Сърцето ми се къса- не искааам.

Целувки на всички.

За парола ДА

Свеар, сетих се за теб. Как си ти? Как е твоето момченце?       

Момичета, какво значи на арабски САРМА? Аз говорех за сърми и свеки ме погледна като попарена.   

« Последна редакция: пн, 05 май 2008, 15:34 от akhyal_katya »
Цитирай

по пътеката

кате2, сакън недей прави като мене грешката, зна4и вагина!и аз се изцепих, ама ти и табуна недей казва, 4е пак си е нещо подобно!поне за мароко, за нас си е хляб тунизийски традиционнен, но ме предупредиха да не питам мароканци какво е? newsm78 #Crazy Mr. Green
Цитирай

в средата на мъглата

сакън недей прави като мене грешката, зна4и вагина!
туй по наще ширини го няма,ето и ноива дума нау4ихме  Mr. Green
деске, ти полеки4ко искаш да ни подготвиш, Mr. Green newsm78 4е ще ставаме лели ли? пак, ех, толкова многодетни лели сме тука, още едно-две в+ хи4 няма да ни е зле, после да има с кого да се сродяваме! bouquet Hug
Марси-недей 4е май4е оплескахме работата този месец,ама ще видим,преди малко за спорта хапнах и не ми са коментира,ама пък с 3те не ми е било така-дано да е нещо вирусно
Цитирай

на хълма

кате2, сакън недей прави като мене грешката, зна4и вагина!и аз се изцепих, ама ти и табуна недей казва, 4е пак си е нещо подобно!поне за мароко, за нас си е хляб тунизийски традиционнен, но ме предупредиха да не питам мароканци какво е? newsm78 #Crazy Mr. Green

35  ее не ....смях се много признавам си. Представям си с какъв изумен поглед е стреляла свекървата.

Цитирай

по пътеката

хари, позна! не само поглед, ами цял оглед! и кажа штттттттттт! 4е храм!и да не го казвам никога пове4е тука, хахаха!
Цитирай

Прекрасна Варна

Ас саламу алейкум  скъпи мои
Деске мила ,чайче с кимион и лимон не ти ли действа добре.Аз все така се лекувам ,като ми е много зле,но само на мен действа  Praynig Praynig Praynig ,Иншааллах да е нещо леко ама ти си знаеш. bouquet bouquet bouquet
Кате -мароки хич и не се притеснявай ,сега ти е времето да казваш неправилните думички, а колко е хубаво с много дечки ,как да не си говорите ,ти пери на БГ а те на арабик и накрая ще разбереш колко еднакви думички имаме.
Като каза ,май всеки има такива случаи с неправилните думички.Аз например по голямата част от времето си прекарвах с братовчед на мъжо,с 6 год. по-голям от мен,но ме зачислиха към него,че се разбирахме на английски.И така един ден пием кафе ,учим арабски  и аз се изцепвам да го питам как е мед ( honey) на арабски , и повтарям а той ми се усмихва само и нищо не казва.Мина време  и като си дойде мъжо го помолих да му каже какво съм питала ,толкова се забавлявахме тогава, а братчеда много интелигентен и скромен човек,истински брат ми стана, така си го обичам.
Кате всичкото щастие ти желаем всички женички тук  Hug bouquet
http://www.dailymotion.com/related/8884225/video/x248c1_marwane- … maha-ya-rab_music
« Последна редакция: пн, 05 май 2008, 16:28 от hayati »
Цитирай

Water Lily имам снимки от барбекюто и ще ги кача днес в моето албумче. Добре, че случихме на хубаво време, защото сега дъжд и дъжд Sad
Аз не исключвам хората да са се появили в Африка защото навремето климата там е бил много по-благоприятен, а голямото преселение на народите е довело и до различни мутации по хората вследстве климатичните промени, които се е наложило да преживеят и към които да се нагодят. Така или иначе като цяло хората в топлите страни са с по-тъмен тен, а в студените страни като скандинавските страни например са бели... Другото е плод на миграция на хората в по-ново време. Но скоро четох, че синееоките хора постепенно ще изчезнат.
bliznacite2004 честит имен ден на тати ти, сладките са страхотни, голяма майсторица си Smile
hayati   Карбовкси показва реалността в България, а и въобще. Понякога чак страх да те хване какво бъдеще ще имат тези момичета емоционално и физически изхабени още на 18. Ама така е, защото семействата се градят на изкривена демокрация, в която всеки може да си прави каквото си иска...
Ще дойде време и хората ще се върнат към старите традиции и това ще почне именно с това разюздано поколение сега, което като стане на 35 - 40 ще потърси нова опора, нови хоризонти за да има идея за съществуването си. И ще се върнат много хора към религията, но православието за съжаление не е готово за това.
Цитирай

Хари, ама не беше смешно! Свеки, такава кротка жена, така се стресна от думата, че забрави да слуша обяснението ми на френски за продуктите, решила, че съм болна и ме гледа много съсредоточено. После седна на един стол и аз взех да вадя ориз, да показвам снимки и повтарям думата, тя се успокои, после се смя, добре че марси като каза какво е. Дойде си мъжа ми, свеки му казала, той се учудил как така чисто знам да казвам, ама пък защо така точно на нея, а не на него. Уточнихме се.          
Цитирай

Варна

Е Кате ,простено ти е   newsm62 ти сега се учиш .я кажете момичета ,които живеете в чужбина правили ли сте  грешки с думи ,.
Че ми дойде на акьла имахме студенти познато семейство /негри /той учеше за лекар .пратил жена си да занесе обувките на ремонт и и казал -питай кога ще бьде готова поправката?
а тя отива и казва ---кога ще готова мравката и колко струва мравката ?
на всички приятен ден и целувки на дечицата.

Цитирай

Някъде

Мархаба и от мен  bouquet
Добре дошли на Рачето и Скай Блю, приятно ми е да се запознаем.
Много се изненадах за значението на думата сарма  Shocked Странна работа тогава, в българския откъде се е взела тази дума след като сърмите са си арабско ядене  Shocked
Относно табуна ... хм ... на 2 минути от блока ни има ливанско ресторантче наречено така. Продават фатайр и пици и хлебчета.  Laughing На стената му е залепен плакат за бойкот на датските продукти-невъзможно е да ползват неприлична дума за име.
Та явно в различните държави се използват различни термини  35
Кате Ахял, бравос на тебе че се опитваш да учи арабския от първата среща  Hug Аз от 4 години в арабска държава и още съм на стартово ниво . А и мъжа ми хич не ще да ми обяснява  Thinking Сигурно доживот няма да го науча  Confused А само като си спомня как като работех в една италианска фирма за 8-9 месеца взех всичко да разбирам и да правя кратки изречения ... арабския е по -труден... Затова и не се опитвам да го говоря, плещя на английски, а който не ми отговаря на английски, му се чумеря  Stop
Сега съм се заела да уча арабска граматика в един център , който Уотър Лили ми го каза. Лиле, джазак Алла хайр, много ти благодаря за информацията  bouquet
Татко е тук от 9 дена и прави филм след филм на камерата  Flutter Всичко се фотографира, дори как режа лук, как уча аз дамайр (местоименията в арабския ) и как изглежда банята!!!
Лека вечер на всички  bouquet
Цитирай

Монреал

Едно голямо здрасти и от канадските земи  Hug

Леле, Кате2, горката свеки  hahaha. Аз един път говорих с нашите и им казвах за зъбчето на Тарик нещо и мъжът ми слухти и ме пита какво е зъб. И аз му обяснявам, той ме предупреди да не съм го казвала в Мароко, защото било много мръсна дума. Но не иска да ми каже какво значи  Crossing Arms Тъй, че ако някой знае да ме светне, моля.

Цитирай

Монреал

А момичета, какво точно представлява арабският грим? Аз си преставям едни издължени и много начернени очи, с много тъмни и гъсти мигли, както и оформени и тъмни вежди. Тука разглеждам една темичка и момичетата си правят конкурс за арабски грим, ама май са се объркали с бългериън поп-фолк грим май  newsm78 hahaha
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=289709.0

Цитирай

Тарик Мом-правилно си представяш арабкия грим,сега ще ида да видя наште мацки как са е нагримирьосали.Аз днес по изключение също съм гримирана и днес съм на тази вълна Flutter

« Последна редакция: вт, 06 май 2008, 05:20 от Water Lily »
Цитирай

Светле-зх - а и ти ли имаш гости?
За ученето на арабски, свеки е налепила листчета по основните предмети и пособия вкъщи - главно в кухнята и по мебелите и пише на арабското значение, но на латиница кое какво е. Мисля вече споделих, че беше написала на  лист на български думи да ме посрещне /с латиница де/, но като ме видя се разплака и хвърли листта. Има и буквар и картинен речник - научила е много думи, но почти нищо не й се разбира - желанието е похвално и трогателно. И аз имам буквар вече. Много искам да науча арабски. Аз ползвам и японски и датски, освен френски и английски, и Макатон - това е жестов език за хора с интелектуални увреждания и сега като не знам основния език даже ме е срам, нищо че си говоря на френски, а децата днес сигурно са се разочаровали от мене.
Принцеса Дала, на Райънчо косата я обръснали, понеже е "мръсна коса", с която е бил 9 месеца в утробата на майката, претеглили я и дали равностойността /по принцип е равностойността в злато, но не мисля, че в този конкретен случай са постъпили така/ на бедните. Може би книжн пари да са дали.         

« Последна редакция: пн, 05 май 2008, 20:49 от akhyal_katya »
Цитирай

в средата на мъглата

катя браво с толкова езици се оправяш,направо ме засрами с моите 3  Embarassed Embarassed Embarassed
ето и поздрав за децата
http://www.dailymotion.com/video/x38rq8_soulja-boys-barney_fun
тази ве4ер след полунощ тук ще има падащи звезди - и народа отсега си е приготвил нещата на двора
http://www.dailymotion.com/video/xtr1h_barney-v-hip-hop-harry_fun
« Последна редакция: пн, 05 май 2008, 23:24 от dtti »
Цитирай

в средата на мъглата

моми4ета оказа 4е и РЕНИ има право на достъп-4акам да решите и за нея до утре следобед
Цитирай

Аз не спя. Smile Вижте какво открих в едно интервю за най-успялата българска манеканка Ралица Балева. Когато я питат дали има щури истории с приятелки, тя отговаря, че има - с една своя приятелка Кристина, която е италианка, но сега живее в Южна Африка. Разказва, че преди осем години Кристина е много влюбена в един арабин в Париж. Та двете тръгват от Италия, италианката го гони по ресторанти и дискотеки цял уикенд, накрая той не й обръща внимание. И после трябва да се върнат - Кристина огорчена, а Ралица я утешава... Пристигат те на летището, но изпускат последния самолет. Налага се да спят на две пейки и взимат първия полет на следващия ден.
Интересно ми е, вие какво мислите за историята? Flutter

Цитирай

на хълма

...че тази Кристина е много глупава 35
Цитирай

In a surreal moment!

Скай - хич не се протви да се мъчиш да готвиш арабско , само излишно ще се притесняваш .
Готви си на човека БГ манджи , които най-добре умееш , въобще изпитани неща , които няма да объркаш от притеснение .
По Сирия си яде техни си яденета , нека при вас да хапне нещо друго . И аз ако отида в Сирия ще искам да опитам тяхната кухня , а не някой да се мъчи да ме храни с българско .
Горе главата - питай ще подсещаме . За по - лесно си намисли меню за 10-тина дена , все различно , купи си продуктите и само вадиш и готвиш .

Иска - това някакъв виц ли е , бе , дете , че къде трябваше да се смея .... ааа добре , че е Хари да схвана ...две патки гонили арабин и спали на пейка - виц та дрънка , ако и да са най-кльощавите и красивите пак са патки !

Тарик мам- лелеее къде ме прати ти ... хора без работа  , намаца ли се , буздиса ли се , да е за повод , пък то ....
Цитирай

Кафе?Т.е. капучино със сладолед  Wink

Те и са се изпозабрадили на конкурса за грим LaughingОт трите последните две са се справили добре,но все пак са малко далеч от истинския арабски грим,задължително силен и подчертаващ.Веждите обикновено са много изтънени и изписани,много черно се ползва..

Иска-мисля,че наш'та се е подценила,мъж не се гони NaughtyА щом не се е възползвал арабина,значи не е била много лицеприятна девойката(по-висока от него вероятно),нали арабите имат навика да се подиграват с момичетата,как пък е пропуснал Rolling Eyes 35

Другарче-ти не се ли гримираш,вярно е за хора без работа,едно време доста внимание отделях,сега няма време и спокойствие,децата ми бъркат в чантичката,ядат червилото.. LaughingНо все пак грима освежава и ти дава самочувствие Wink
Цветните топки ги докарах и на вид и на вкус,децата ги хапваха с удоволствие и мъжо ги хареса,но първо ги гледа странно Thinkingзаради цветовете  Laughing

Много сте поспаливи днес newsm78
Цитирай

Добро утро, дами  Hug
Опекохте ли агънцето?  Wink
Като заговорихме за гафове с чужди езици- да ви кажа ли какво означава кус кус на персийски?  35 Я по добре не, че няма как да сложа червена точка. Същото важи и за "Ко стана?" /Какво стана?/- така го произнасят етървата и малката й дъщеря, а на фарси е люта псувня. Смяяях  Laughing
Лили- УАУ, страшен грим. Кефи ме, но  ми е трудно да си представя да се разкрася така и да тръгна по улиците. Иначе много обичам да се гримирам- разтоварвам се, но гримът ми е много лек и ненатрапващ. Но сега като се замисля- трябва да помисля за нещо "по- така" за абитуриентския бал. Роклята ми е много официална, в същото време семпла. Още миналата година я купих, но е в актуалния лилав цвят.
Кате1- къде сииии?
Кате2- знам, че се чувстваш страхотно там, ама да питам- кога се връщаш?
Лек ден на всички  bouquet
Цитирай

Варна

да почерпя днес имам двама именници -щерката и баща ми .Честит празник и приятен ден на всички  bouquet
Цитирай

Ах, добро утро, мили мами!

Днес вече е ден на плача - аз се приготвям да отпътувам за Казабланка късно вечерта, а после - и за София.
Как ще издържа, не знам - докато отново се върна тук. Мъчно ми е, но няма как: на проектна работа и връзки от разстояние съм свикнала, но никога досега не съм била омъжена, при това за такъв мил човек.... и за цялото му семейство.

Деси, ох опитвам се да се справя с повече езици - говоримо и писмено, но пък никак, ама никак не мога да рисувам, чертая и да смятам.

За приказките, на мен също "Работна мецана" ми е любима - от дете. И картинките са красиви, затова дори я нося тук и вчера по едно време започнах да чета и да показвам на детето, което се миеше на бидето в банята и на Салма, и те явно уморени, а и приказката е в рими - слушаха.

Аз искам да се похваля - сега пристигна на електронните ни пощи съобщение, че първият ни проект, който писахме като семейство е факт. Мисля ви бях съобщила за едно училище по мултикултурност - даже Деси спомена, че нейните големи момичета вече имат досег с 2 култури и им е рано за Бърмингам. За щастие, университета в Бърмингам, а и самият град, са много коспомолитни. Още от основаването на фабриката за шоколади КАДБЪРИ, в нея са работили хора от различни религии, именно защото е било важно що за хора са, а не -каква религия имат.
Тази година, Университета в Бърмингам прави лятно училище по мулти-културност "В добрия град, живеем заедно". Моя милост ще се занимава с един фестивал на занаятите, който се организира от хора с различни религии, а Абдел трябва да направи преставяне колко семейства, в които има деца с увреждания  са работили с него без да се запитват за религията му, а са следели резултатите и дали децата са спокойни и учат нещо, и колко са искали промяна, когато го видят.... И той как е реаграл в различни случаи;
Ще живеем в ислямска общност по време на лятното училище. Току-виж ако сега няма бебе, да бъде едно бърмингамско. 

Марси, иншалла, на нашата обща магистрала ще изгрее слънце с тези проекти, но за твоята улица си купи тента, че силно ще пече.                     

Цитирай

Заповядайте на по едно кафенце с кардамон.
Не знам за гафовете с арабски и български думи,но на мен лично са ми много смешни някои арабски имена като:Мазен,Маймуна и Мърла.Ако някой в България си нарече така децата,ще има да гледат умно. newsm78
 Кате,въпреки сълзите добре си ни дошла. bouquet
 Кате 1-къде изчезна,аз първо си помислих че си карате 2 меден месец,сега когато сте сами,ама май не е така. Love
 Амалче-сигурно си прекара страхотно във Велинград.
Раче-честито на именниците,да са ти живи и здрави.
Аз съм за всички момичета за паролата.
Цитирай

Честит празник и от мене момичета

Деси аз също нямам нищо против паролата. Кате сигурно ще ти е много мъчно за Мароко Sad Момчето ти там ли остава или се прибира с тебе?
Весел и спокоен ден на всички

Снежи това е за разкошната ти одая, да нагласиш масата Smile
Цитирай

USA

Деси,Марси благодаря ви за ценните готварски съвети,значи на рибката за скара-кимион и лимонче,не съм опитвала,но ще го направя.
Другарче,и ти си много права,хареса ми това за  предварителното меню и изпитаните рецепти,така де,нека опита нещо по-различно човека.Едва ли ще е толкова страшен,то даже и на Катето "вуйчото" не е писала да се е оплакал от манджите и,а втори като него едва ли има в цяла Сирия. Успокоихте ме,момичета bouquet
akhyal_katya,толкова мило ми става,като те чета как говориш за новото си семейство,дано все така да се обичате и занапред Love
Днес моето момченце има именден.Почерпете се за негово здраве от миналогодишното ни гергьовско агънцеhttp://home-and-garden.webshots.com/photo/2029063780083772184AiEkqA,че сегашното докато го напълня,вече ще сте заспали.Утре ме чака толкова работа,ще имаме сигурно около 40 човека гости,добре,че вече си подготвих повечето неща от днес.Приятен ден,а аз отивам да спя.
Цитирай

София

случайно някой да знае къде се намира посолството на Израел в Берн, Швейцария?
Цитирай

Честито на всички именници- живи и здрави да са  bouquet
Момичета, чух гласа на моето момче- тъкмо бях с провиснал нос при мисълта, че няма да се обади скоро и телефонът "пропя". Сега съм щастлива  Love
Цитирай

Sky Blue от този линк дето си го сложила в постинга отидох на албумчето ти с новия дом. Това твоята къща ли е? Машаллах, направо е супер? Ти в САЩ ли си? Дечицата ти са много сладки, да са ти живи и здрави. Някой път като имам време ще мина да пия едно на мокрия бар Smile
Цитирай

по пътеката

4естит празник на именниците и военните! имам аз един хубостник именник, ама не за него ми е думата! но наистина да взема да опека една питка, имам от в4ера  тесто- като тестобъркалка, улях се в4ера за една пица уж, ама с те4ността от подсирването и давай баба, немай страх!отиде цяло кило брашно!
 свеки се прибира днес, гледайте бури и виелици,ако не затръшкат, 4е от в4ера го дават дъжд тука ,а няма такова нещо! newsm78 Thinking Laughing
скай,ще се справиш и вилито добре ти е казала, каквото предложиш трябва по етикет да се приеме! наблегне на рибата и пилешките истории, не за друго, ами да не се запъне,4е другите меса не са халал!не знам, дреболийки , дроб4ета , водени4ки дали продават, но една каварми4ка с много подправки, гьове4ета и подобни вкуснотии-мисля,4е 4и4ото хи4 няма да  им се замисля! bowuu
иска, всеки си има гафовете! даже преследването на мъж може да се окаже някога поу4ителен опит! това,4е е арабин само дава фелфел ахмар в манджата! вси4ко е луднало на запад по араби, даже екс мадам саркози сложи готини рога на дребосъка с мароканец! кате2 , недей пъ4и гърди! Mr. Green
яко се меши народът, връщане към първона4алното май! newsm78
иска, така и не каза,къде ,как и с кого ще караш бала? newsm78
Цитирай

Почерпка за имениците и кафе за всички

ей,значи това топло не иска и не иска да дойде Sad-но пак ще излезем Love

Кате 2 Wink-ма що така малко остана-аз се мислех,че един месец ще останеш-е не се разстройвай,като се прибереш ще се видим-пазиш ли петдесетака-да почерпиш,че има защо Love

Лиле-ама защо де не говорим за Божите пратеници тук-темата е така хубава и интересна-аз преди съм чела за тях в Библията и в Тората(Стария завет)-и да ти кажа като зачетох Свещения Коран бях така приятно изненадана от това,че Исляма признава и почита всички Божи пратеници
-а историите не случайно отново са споменати в Свещения Коран-от тях да се поучим и да почерпим пример- Love
Обожавам разказа за Пророка Юсеф(Йосиф в Библията),чиято красота била неземна,
как братята му от ревност го хвърлили в кладенеца и един керван го намерил,
после го продали на един египтянин,чиято жена полудяла от любов към него-заради,което престоял в затвора,но благодарение на
Божествената си дарба да тълкува сънищата станал приближен на тогавашния цар-и скоро се събрал с родителите си... bouquet-
ти сигурно ги четеш тези неща в превода на Свещения Коран на бг език Love-моите деца като им разказвам много им харесва-за Неби Муса,за саида Мариам и пророка Исус,Авраам
-баща ми дето е християнин като му разказвам тези неща ,все казва,че нашата религия е много справедлива и достойна и ,че ако бил млад щял да приеме Исляма Wink
а пък майка ми му казва "да бе ,искаш да го приемеш заради позволението за четири жени" 35

Тарик мам-думата зъб на арабски език означава много мръсната форма на
мъжкия полов член 35 Embarassed-не мога точно да ти кажа коя-сещай се сама-но често можеш да го чуеш от устата на циганите из пазара  35,а пък думата къс Wink-означава вагина(като мароко-тунизииската сарма) hahaha
като с моята приятелка бяхме в един магазин тя нали е ливанка не знае никак бг език-та гледа един панталон-а продавачката и обяснява с висок глас -къс е,къс е....моята приятелка Ханан ей така ме гледа Shocked,а аз 35 35 35-и продавачката мисли,че и се подиграваме на нея Sick
а аз и обяснявам-"думата къс,на арабски значи женски полов орган и то в циничния му смисъл-и трите се смяхме много...
А пък имахме една циганка чистачка в ресторанта и тя разбира се бе научила всички цинизми на арабски от момчетата в куХнята-съдружника на моя човек беше възрастен и временно нямаше предни зъби,щото си правеше изкувствени...е тя като се ядосваше от него казваше на мъжа ми -ееей,къде го намери тоя глупак-нема ЗЪБ на български език,а сигурно нема ЗЪБ и на арабски език 35 hahaha
Снежна в класа на моето момче има едно сирийче на име Мазен-на мен не ми звучи смешно-все пак той е арабин ,а значението на името е арабско
моя баща като се казва Атанас-девер ми ме пита-ма как Ананас 35

Хей милички лек ден

Скай блу,здравей
Цитирай

Мира миранда-питай чичо си ГУУУГЪЛ Wink
Цитирай

Дуа, пазя ги 50-те лева, и мъжът ми даде още да се черпим.

Който пита: малко ще остане Абдел в Мароко, а аз трябва да се върна на края май, иншалла - са подготвяме презентациите за Бърмингам и да търсим къщичка, а и да видя марси:

марси, много интересен танц си имате mezwed. Поздрави от нас - имаме приятели тунизийци и сега са ми пуснали малко музика. Абдел не е очарован да танцувам, каза само да гледам.  Crying or Very sad Naughty Rolling Eyes Embarassed , понеже имало други хора, еееех.     
Цитирай

по пътеката

привет! кате2 аз на кого говоря за музиката от региона! мезуед ми е  в кръвта, просто няма как да не се заиграе, ритъмна и приспособена за сватби и събирания!и хубавото е ,4е може да се танцува по двойки! ако на това му викат фолк аз съм му фенка и даже снощи ме събудиха да сме танцували, идват двамата, закършили снаги и ме питат спя ли или ще танцуваме! боже, не знам как съм ги изгледала, оставиха ме да спя, на макс на колоните! Mr. Green
поздрави на тунизийците, ей! bouquet
Цитирай

в средата на мъглата

честито на вси4ки именници
Цитирай

Монреал

Здравейте всички! Честито на всички именници и аз да почерпя от името на сестричката ми!

Деси, Лили, Светле, Дуа - благодаря за превода на думичката! Снощи се похвалих на мъжа ми, че вече знам какво означава и той веднага пита дали съм питала във форума  hahaha И после ми се сърди, че съм знаела мръсни думи  35 защото ние не се учим на такива думички - само на хубави.  Flutter

Абе какво стана с Катето? Да нямат проблеми нещо с момчето? Дано не е така  Praynig Катенце, пиши че се притесняваме.  Hug

Мар.Кате - чакаме снимки. Не тъгувай. Знам, много раздели с близки хора съм преживяла - скоро пак ще се съберете!  Love

Бонбонела, четеш ли? Включвай се понякога? Не сме те забравили  Very Happy

Разан, включвай се и ти Hug
« Последна редакция: вт, 06 май 2008, 16:30 от TarikMom »
Цитирай

Деси,какво стана със симптомите -виене на свят,чувство,че се разболяваш newsm78-ще има ли
нещо като тризнаци-или не се надявайте Confused Mr. Green

Амалче,знам че днес се връщаш от Велинград Hug-непременно ми пиши

Сабинка и Магда къде сте newsm78

Свеар -кога ще дочакам съобщение Sad Love

Светла зх
-ами ти получи ли моето съобщение

Ама видяхте ли конкурса за арабски грим newsm78-тук във форума-май само тарик мам го е видяла-мисля,че трябваше да ни поканят за жури Mr. Greenе шегичка де-важен е начинът ,по който са оформени веждите-те трябва да са съобразени с формите на цялото лице,да няма излишни косъмчета и в никакъв случай да не се изтъняват излишно Naughty
Цитирай

Варна

DUA ,и тук в Варна има семейство Мазен ,но ударението е на  н,той е лекар,арабин е но не сьм го питала от кьде е.
искам да ви питам арабските имена например мой познат се казва Фуаз ал Харири.това ал-какво означава ?
DUA ,мадамата е супер
Цитирай

Монреал

Хехе, Дуа - да следя конкурса с интерес  Laughing Както каза Лили, момичетата доста са се престарали - дажи и кърпи си вързали  Laughing Според мен доста грешна интерпретация за типичния арабски грим. За мен представлява нещо подобно, без излишни цветове и блясък; C добре оформени вежди, добре очертани очи и неутрални устни.
Другарче, направо ме разби с коментарите  hahaha

http://www.l7en.com/7ber/pic/img/WwW.L7eN.CoM21_9_2006_12_33_44_PM.jpg
« Последна редакция: вт, 06 май 2008, 16:48 от TarikMom »
Цитирай

българия

ЧЕСТИТО И ОТ МЕНЕ НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! хайде и аз да почерпя за моята сестра че е Гергана..аз ще ви оставям,че сам на имен ден после ще пиша.весело искарване на именниците.
Цитирай

в капчица роса

Уффффффф, писах фермани и всичко изчезна....

Ето ме.
Мислех, че не сте изписали темата и не влизах, като гледах как мудно вървеше напоследък, пък сте се събудили, пу пу, едвам ви изчетох.

Който има Гошко/Герганка да са му честити!

Прекопах градината под зоркия поглед на почти 90 годишната ми баба, която си мисли, че е по-здрава и по-силна от мен и повече я бива в копаенето, нищо , че допреди 16год, когато почина дядо, тя не знаеше нито да готви, нито нищичко Laughing  Ех, живот, седяла си цял ден в копринени халати и чака дядо да се прибере, за да ходят на разходка, всички самоковци да видят какъв е красавец в униформата и да й завиждат 35  И в действителност са й завиждали.  Много я обичам бабка, ама е досадна на моменти, дано да е жива и здрава още, че не ми се мисли, повече загуби не искам Crying or Very sad

А къщната работа край няма. Нали и аз съм работна Мецана тичам чистя, мия, бърша, свършвам с единия етаж, качвам се на другия и като свърша и с него виждам, че първия пак е за чистене Rolling Eyes  Ох, ще го видя кръста дали пак ще се обади...

Това за зъба и аз го знам 35 Любимия ми вуйчо мил, нежен и благороден нали е зъболекар, даже в Бг се е изучил. И в чудното хасаке българи строили язовира, та той им е оправял зъбките. И в чакалнята почнали да си говорят нашенците само "зъб. зъб, зъб, бла бла бла, зъб" и един арабин възмутен напуснал с жена си, после се върнал и питал вуйчата какви са тия, да говорят мърсотии. И вуйчата се карал с тях, да се съобразяват ( а те откъде да знаят милите ), че му гонят клиентелата, уф, как не се е пръснал от яд и алчност, че е изпуснал парички 35 Да му се не види и лицемера, да казваш зъб е неприлично, а да ходиш по гащи пред момиче става, зашото е българка #2gunfire #Cussing out

Деси, и мама все ни издокарваше в бели дрешки и задължително чорапи, а като гледах как децата тичат боси и не им пука Confused  Все се отличавах от другите.
Правилно е ревнала малката, кви са тия гости без покана #Cussing out Какво става с близнаците? Или да изчакаме?

Дуа, ако щеш вярвай, ама вече ми стана интересно това с ражданията. Да взема да пробвам освен newsm78  Да ви кажа после кое е по-страшно и по-болезнено раждането или да те мразят роднините на мъжа ти hahaha  То раждането е ден-два ( както е била запецнала мама, докато се сетят да я карат в Окръжна болница и да я оперират Confused  ), после там разни шевове дъра-бъра, все за няколко месеца ще мине, ама това с родата е перманентно 35

Дезърт, допада ми на външност кюрда. Току виж с постоянство и нахалство те спечелил. Ахмо с месеци въртя-сука и накрая ме .... засмука Mr. Green  35  А хич не вярвах, че ще се влюбя в него, радвах се , че ме харесва и пред приятелки да покажа колко съм отворена, викам си дай да го целуна тоя лъжльо, нищо няма да ми стане Party  И как ме беше страх от нашите, татко и с комшиите не ми даваше да говоря. Мисля си, ако ме пускаха с другите момичета, щях да се отракам, щях да видя колко струват мъжете, пък можеше и българин да им доведа, а сега, ето им "доброто дете", завъртя му главата един чужденец  35  Знае ли човек newsm78

Лили, то нали и синьото око е шрик, ама навсякъде го кичат? А тези религиозни надписи дето ги слагат в рамка по заведения и къщи шрик ли е? На мен ми се струва, че най-малкото е несъвместимо да си окачил огромен надпис "ла илаха илла алла, уа Мохамедун расул алла",  и в същото време да продаваш алкохол newsm78   Наш приятел, турчин и много религиозен, дори казва, че не бива да седиш на маса, където другите пият алкохол.

Другарче,трябва да потърся тази статия за пазителя на ключа чичо Нусейба, Лили не го хареса. И мен ме впечатли, интересно беше написана, трябва да издебна новите броеве на това списание bowuu

Нафасима, и аз така се притеснявам като теб. Нервно ми става, нервно, място не намирам.Какви ли не картини танцуват във въобръжението ми от катастрофи и войни до сватби с тлъсти кюрдски братовчедки. Кога си идва Накибчо, чакаме го да доведе и щъркела, че без него не може Peace

Тарикмам как е малкия бърборко? Здравички ли сте вече?

Свеар, как сте вие?

Сабинка, много хубаво име има татко ти, да ти е жив и здрав. Ще го почетем на Томова неделя, да приготви бонбоните.

Поздрави на всички bouquet

П.П.
Дуа, сега видях за грима. За веждите, аз знам, че е харам, жената да скубе веждите си. Пък майката и сестрите са много религиозни ужким и много оскубани newsm78  И другите арабки, забелязала съм, че веждите им са адски оскубани и боядисани Sick  Мен мама ме наби, когато в 10клас приятелка ми оформи веждите, те пак са ми дебели, ама скубвам по 4-5 косъма от едната, другата и по средата.  Иначе и аз не одобрявам тънки вежди, но на някои може и да им отиват. Отиват ми не отиват, мойте си ги оставям така 35

А за баща ти  и исляма чудно, и моя ако не беше атеист щеше да е мюсюлманин! Имаме превод на Корана и още много преди да се запознаем с момчето, татко каза, че исляма му харесва като учение, като нравствени норми и закони и като начин на възпитание и  поведение . Ама той си беше талибан отвсякъде милия Praynig

Аз сега чета Дидро и неговата философия за лицемерието на християнството.  А наживо се пък се запознах с много лицемерни мюсюлмани, дето само симулират. И за каквато и да е религия , не мога да разбера, защо хората все гледат да се изпишат колко са религиозни и вярващи.  То пък сега нали е модерно да се ходи на черква, да демонстрираш богатство чрез това какви свещи палиш 35  Аз нали съм скръндза пък и не вярвам в Църквата като институция, нито в повечето бг свещенници като пастири, та затова си взимам само една свещичка за 10 стотинки 35
« Последна редакция: вт, 06 май 2008, 17:45 от Шилан & Шиар »
Цитирай

в средата на мъглата

ей катенце появи се най накрая  Hug bouquet bouquet bouquet
дуа тризнаци няма -докато не ми изпратиш патите за издръжката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
-оказа се вирус,на моя приятелка дъщерята и тя е така
ра4ето и рени погледнете си пощите  bouquet
Цитирай

в капчица роса

Деска, само толкова ли послучай завръщането ми? Ето днес организират военен парад в моя чест, танкове , изстребители, рейнджъри, и тръгваме към хасакето, от мен и от Господ като нямат страх родата, дано поне "силната" бг армия  ги изплаши 35

А от теб, ако не на нашенска ръченица, поне на хляб и сол се надявах  Hug
 Какво си правите иначе? Аз трябва пак да поогледам из готварския, че няма начин, празен стомах не се търпи chef

И после да те питам за оная картичка как я направи Twisted Evil  Имам много свежи идейки, само че нямам временце, утре ще ме нападнат в работата, не ми се мисли
Цитирай

Монреал

Три пъти УРА за завръщането на Катето!  Mr. Green Laughing

Цитирай

In a surreal moment!

Привет момичета !

Малко със закъснение , но да ви почерпя за татково здраве - именяк е !

Брат ми си дойде изненадващо за два дни и се въртя около него .
От утре пак сме на училище ...ех ...ваканцията свъ ...

Чао за сега , не съм ви чела , ставам , че шефа иска компа .
Цитирай

в капчица роса

Тони, това е друго нещо bowuu
 35
 Ох, нали съм от града на картофите, пак картофи ще се ядат Wink пържени, пюре, задушени, по лионски, варени, запечени, с шунка и губи, огретен, картофени кюфтета с кашкавал, картофени кютфета с гъби chef

Другарче, какви сладкиши с целатин правиш? От готварския набарах един с крем нишесте и банан, първия път стана идеален, а вчера не можах да го извадя от формата Embarassed  с лъжици гребахме и реших да обвиня желатина, че не е качествен
Цитирай

По въпроса за Сесилия Саркози - проверих. Мъжът й само е роден в Мароко, но не е мароканец. Казва се Ришар Атиа. Wink
Цитирай

О,Шиланке-хайде бе HugОстава Амал и Дезърт и още 2-3 девойки да си ,,дойдат,,и темата ще се преполови!

Лили, то нали и синьото око е шрик, ама навсякъде го кичат? А тези религиозни надписи дето ги слагат в рамка по заведения и къщи шрик ли е? На мен ми се струва, че най-малкото е несъвместимо да си окачил огромен надпис "ла илаха илла алла, уа Мохамедун расул алла",  и в същото време да продаваш алкохол newsm78   Наш приятел, турчин и много религиозен, дори казва, че не бива да седиш на маса, където другите пият алкохол.

Ами ширк е когато се надяваш камъка да те предпази,а не Алла(СУТ),нека си ги кичат,религията не е на принципа на стадото,един тръгне-и всички след него SmileХората или не знаят или не им пука,но това за мен са много важни неща,за които има хадити,сури..
И свеки беше закачила некви дрънкулки,направих забележка и тя каза,че знае,но те са само за украса:намерението е много важно,но аз не бих рискувала с подобни ,,украси,,като и с празници и ритуали на другите религии.
Картините със сури от Корана не са харам само ако ги закачиш,за да бъдат четени.Даже ти се пише добро,ако имаш стикер на колата ,,Бисмилла,,и тези зад теб го прочетат.Схващаш нали?
  Това с алкохола и надписа е лицемерие или как да го нарека newsm78След консумация на алкохол 40 дена не ти се считат молитвите(Аллаху Алъм),учените казват,че алкохола ти е в кръвта доста време след алкохолизиране...Едва ли има мюсюлманин,който да не го знае това.
   На масата с алкохола е на принципа подръжаване и съпричастност на куфаар,на този,който продава или сервира алкохол,също му се пишат лоши точки,прав е приятеля ви.
  За чичката не се сещам в коя тема беше,аз не бих правила като него определено,такива подхлъзвания водят до залитания и падеж,поне за слаб иман като моя.
  Субането на вежди е харам,има хадит.Не е харам да се махат косъмчета м/у веждите и да се изсветляват или потъмняват.Първата работа на шейтана е да променя човека,счита се,че веждите променят вида,в който Твореца ни е създал.
Тъкмо вчера си изскубах моите SadПМС слабост,случвало ми се е и преди..Пак ще ги пусна,иначе защо се моля и постя,когато Аллах Теаля ме проклина?!Слаби сме ние хората,поддаваме се на изкушения...
И дългите нокти са харам ако някой го интересува Mr. GreenСъщо арабите някога са имали обичая да си правят разстояние м/у предните зъби- харам е,татуировките също(тези с къна не).Това не е екстремизъм,а широко разпространена фатауа.Изнася ли ни или не-това е казано от Алла(СУТ) и ние можем да си възразяваме колкото си щем Smile
В този ред на мисли:48% от иранските жени имат пластични операции-това са родени мюсюлманки,които се забраждат задължително...но май само се забраждат,нищо друго нямат ислямско Thinking

Ох,аз правих днес милинки и крем-пита от готварския са рецептите chefСега ще си направя кафенце и ще хапна PartyНякой иска ли да ми дойде на гости?
Цитирай
Здравейте момичета, преди малко се прибрахме и първо да ви е честит празника, да са живи и здрави именниците   :bouquet:
Аз пътешествах малко в монтанския край, починах си и ми се напълниха очите и душата с природни красоти, цъфнали цветя, птички пеят, щъркелите се разхождат по полето и ухае на прясно окосена трева,  а по пътя през Петрохан сякаш пътувахме в тунел от зеленина.
Кате АкхталHug хем се радвам, че си идваш, хем ми е мъчно, че ще е толкова кратък берберския меден месец, ама какво пък цял живот имате пред вас и ти пожелавам като в меден месец да го изживеете за компенсация, че толкова кратко ти беше гостуването.
Наде Джасем, момиченцето на снимките е дъщеря ми, а с пътуването ... отложих го, много затрудения възникнаха около това пътуване и реших да не насилвам нещата.
Водна Лилия, какво стана с Кари, закача ли я пак онова дете? Моята дъщеря си има един-двама обожатели в училище, които в израз на силни чувства на симпатия доста често я удряха, та се наложи да ходя до училището да поговоря с младежите.  Дали и при вас не е подобен случая?

Цитирай

I~Abra~I -как ти завидях,че си ходила по Монтнско,имаш ли села,аз съм от Лехчево и Громшин Cool
Абе ние с тези хубавици,още от сега ни почнха ядовете  тези момченца LaughingНе я е удрял пак,то май не е искало момчето..но не съм сигурна.
Лошото е,че партито за завършването ще е в събота и майка ми ще го пропусне,а лети специялно за  да присъства SadНе занам защо решиха да е преди изпитите Confused
Какво става с твоя хабибчо?Качи някоя снимка от ваканцията ти ако имаш!

Катя мароканка-снимчици и ти моля,обещала си!Със съпружието на какъв език си общувате?

Момичета,хич не сте активни,ще се наказваме NaughtyСтига с това агнешко,калорично е Laughing
Цитирай

Иске искеееее, ......малка моме,

не знам дали си искала или не, ама разсмя тука магрибската рода: нидей тъй, че бой! Човек, роден в Мароко.... независимо каква е родата, е мароканец ... те така си знаят и така си казват.

Ама ти огази лехата с туй признание и как сега да ти върже мароканец?

Не, сериозно, тези дни обяснявап нещо за съпруга на Кнагиня Калина - той нали е роден в Мароко, родителите му не са мароканци.... ама и марсианци не са, и ми казват най-сериозно "значи е мароканец". В Магриба усещането за националност е страшно силно.
Те както се казва и във ЕС да влязат, .... то това е географски невъзможно, биха казали, че ЕС има нужда от по-слаби страни като Румъния, Бг и Мароко, за да могат по-развитите да помагат, понеже това е смисъла на Съюза.   

Водна лилия, на френски, английски и японски, а който може - казва каквото знае на родния език на другия и се стараем това да става все по-активен процес. 
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Честит празник на всички именници! Живи и здрави !  Благодаря за почерпките .
Кате  радвам се че пак си тук  Hug  bouquet
Дуа   Love  тук съм, днес само надничах както казва Деси  Love  и чак сега имам възможност да пиша.
Приятна вечер на всички  Hug
Цитирай

в средата на мъглата

катенце не се сърди-ето поправих си грешката,дори 4ервен килим ти послах,но тогава бързах Peace,а ка4их малко  колажи да ги погледнеш-ако искаш нещо кажи ще ти направя bowuu
рени супер си  Hug
скай отвори си пощата
марси  #Cussing out #Cussing out #Cussing out скайпа ми засе4е писах ти и  ми даде 4е не може да изпрати нищо #2gunfire
иска фамилията му е арабска-и ако е католик тук католиците записват основно с френски имена-така 4е не съди по името
ра4е къде ти е албума  newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

Марси, с този мезуед ще упущим самолета. Трябва да свирнем на  М6 - монарха, да прати превозно средство.
Амиад толкова часа в самолета, и 10 часа престой в Милано, ще има да се подрусвам.
Хайде моля, мезует, помагало за бебетата.

http://uk.youtube.com/watch?v=uCYAAopUl-Q

Цитирай

в средата на мъглата

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1194993
ей много станаха с името Раян-тъкмо идея за тризнаците-единия ще е Адам,другия Раян-виж за 3тия се колебая-м/у Илиас и Александър-тук ще искам помощ от вас и най ве4е от  дуа  baby_neutral 35-=така имената ще са хам арабски  хем м/у народни   Flutter,пък и ще се връзват с Даяна  Very Happy
Цитирай

Добър вечер, момичета. Гледам малко сте изписали, щом набързо успях да прочета изпуснатото. Hug

Раче, Рени, Скай, Другарче - да са ви живи и здрави празнуващите. Хубаво е да има празници, а у нас не са малко.  Laughing Като се замисля почти всеки ден е празник на някой светец. Добре, че само определени имена са широко разпространени, че иначе не трябваше изобщо да работим.  35 На което аз няма да откажа. Сега сериозно се триумя дали да не напусна работа и да си повися малко в къщи.  bouquet

Снеже, сега пък киселини ли те почнаха? #Crazy

Деси, пак оттърва кожата на косъм.  35

Дуа, утре ще ти пиша на дълго и на широко, че съм много изморена. Бяхме тръгнали на прибиране по пътя към някакво езеро и се изгубихме, та удължихме връщането с 3 часа, през някакво дефиле с такива остри завои, че се почувствах като бременна. Sick Абра, природата е страхотна, такава красота.  bouquet
Иначе почивката си беше супер, друго си е човек да иде на готово и да се въртят сто души около неговата особа. Ама и мъжо не им остави възможност да го пропуснат, все си искаше по нещо - я халат, я ютия, я черен чай (нали това си е лукс у нас), я друг десерт от този в менюто.  35 Но хората бяха много много любезни, и дори не толкова "расистки" насторени като тези в София. А пък един стар дядо даже ни спря да ни пита откъде сме и казва - Аз се казвам Мустафа и съм мюсюлманин, а вие ми заприличахте на арабин, викам чакай да се обадя на братята мюсюлмани. Толкова мило ми стана. Love Love
Хотела, в който бяхме беше 4 звезди, с въртешен минерален басейн, джакузи, масажи (аз не ходих), интерне зала, ресторант естествено, ядене на корем, а на мен както винаги на такива места ми се свиваше най-подло стомаха. #Cussing out Едната вечер имаше и програма, въобще много приятно беше. Градът беше пълен, на влизане даже попаднахме в задръстване.  35

Кате Марок,
много кратка среща, важното е обаче, че със свеки сте се разбрали за думата.  Mr. GreenАз за зъб отдавна знам, но за сармата и идея си нямам защо така. Явно си има разлики в диалектите. Все едно колко хора могат да кажат какво значи катарага по врачански?  35 Пазиш 50-те лева, направо си ги инвестирала щом се умножаватдо срещата.  Mr. Green Продължавай, ако позабавим срещата ще има и за подаръци. Smile))

Лили,, в Иран освен, че най-разпространени са ринопластиките има и огромен брой трансексуални операции, което ми скри шапката. Аз тука в БГ не мога да го приема, а за Иран.... Shocked

За паролите аз съм ЗА. Peace

Скай Блу
, имам си снимка на Баб Тума, като влезеш в албума ще я сложа специално за теб. Peace

Нафасима, поуспокои ли се вече? Половинката кога ще си идва?  newsm78

Децата след толкова ваканция как ги мързи сега да учат. Добре, че малко остана.  Mr. Green

На всички лека вечер и успешен утрешен ден на работещите.  Love
« Последна редакция: вт, 06 май 2008, 22:20 от amal »
Цитирай

в средата на мъглата

Сега сериозно се триумя дали да не напусна работа и да си повися малко в къщи.  bouquet

Амал4е-това триумене да не озна4ава ти+ близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green newsm78
Цитирай

Цитат
Амал4е-това триумене да не озна4ава ти+ близнаци  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green newsm78

Ммммммммм, не, не съм прихванала от форумската болест.  Mr. Green Mr. Green Триумя се защото за и против са толкова многопластови, че просто не мога да реша, по-трудно дори от двоуменето.  35
Цитирай

Dtti, много ме заинтригува. Ами фамилията Канова арабска ли е или френска? Rolling Eyes
Цитирай

в средата на мъглата

Dtti, много ме заинтригува. Ами фамилията Канова арабска ли е или френска? Rolling Eyes
ами такава арабска не съм 4увала  newsm78
хаяти я не се стискай  Naughtyами пусни някой ред  bowuu
амал4е ти си направи един тест за всеки слу4ай  Mr. Green,ша по4на и аз като местните-детето ти е голямо ве4е-кво 4акаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

София

Честит празник на всички които днес са или имат именници.да са живи и здрави.И ние днес бяхме на Имен ден на бебето на братовчеда.Моите деца като харесаха малката и само около нея се въртят,като си затръгвахме и те като се запазариха да я вземем -не можем да тръгнем.После през целия път и в къщи ме навиват да им родя още един брат или сестра-подлудиха ме..
Цитирай

Прекрасна Варна

Шиланке , ахлен у сахлен я хабибти.
 И на Ашраф  и жена му да им е честито за Раянчо , не знаех ,че са чакали дете а и кога мина времето тц тц тц. Деси ти пак си в центъра на новините. По рано и аз щях да пиша ,но само "стоп - стоп - стоп" ,че не мога да ви смогна ама ето че ви настигнах.
Жади и Деси много красиви цветя сте изнамерили ,аз нали много си падам по тях,сега една гардения коландря ,че много капризна ,то не бе преварена вода ,капки лимон , хранителни добавки ,зелен камък и т.н. ,но ме зарадва с 4 цвята наведнъж а как ухае ммммммммм
Кате мароки по телевизията даваха кръщенето на сина на Калина и тя говореше на арабски ,има нещо там ,а и се казва Симеон Хасан ,княгинята има слабост към тюрбаните , на какво ви навежда всичко това , Мароко си е чиста арабия.
Така ми се иска да ви разкажа за моят ден днес ,че срещнах една жена на колхозния пазар и аха да я заговоря. Та на този пазар пълно с хора днес а трябваше да напазаря и обикалях много,че голяма разлика в цените и зеленчуците. Точно си избирам домати и преди мен една жена също си избира от същите ,които са като чепка и говори на БГ перфект .В един момент доближава приятелката и и заговарят на арабски , ииииии аз така ми стана хубаво ,бяха на възрастта на майка ми , продължиха да си обсъждат и подминаха.Естествено си задавах постоянно въпроса ,какво ли ще си помислят ако им изпера едно " б-тарафи , мархаба " 35 35 35 нали все издирвам някоя жена ,готова да ми преподава арабик, че Варна такъв голям град а няма учители по този език.Аз не искам да го зная перфектно ,но поне да си проличи голямото ми желание да го науча. За протокола - едната жена беше в черно а другата имаше много красив медальон с изписано Аллах на арабски. Няма ли да се разпознае някоя от вас.
Раче от Дамаск - Сирия е лекарят Мазен
Лили това за веждите сериозно ли,много интересна тема а и нали повечето неща са свързани с умисъла с който го правим.И аз имам едни кривички зъби и все се страхувам да отида да ги коригирам ,за това пък рядко ще ме видите с широка усмивка  35

Някой беше питал преди време за Ибрахим ,я вижте за този ли става на въпрос, в албума ми има една снимка
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 01:48 от hayati »
Цитирай

в капчица роса

Добро утро Smile
Хаяти, много по нощите се разписваш Hug Не събра смелост значи да заговориш жените Embarassed  Ела в Сф, на момчето близък е преподавател в Софийския по арабски и май че и кюрдски преподава.  Хубаво е човек да знае език, но на мен вече не ми се занимава, жена на възраст съм, къде тепърва да се затормозявам. Миналата година ходех на испански, но и него пратих по дяволите, да си правят компания с италианския, френския и турския дето зарязах Embarassed Laughing  То ясно и арабски няма да науча, кюрдски разбирам, но не говоря Rolling Eyes

Деси, а така, това с червения килим беше добре, дай от него още няколко метра ( за около 4 стълбища) да си ги подменя тези в нас Wink

Амал, и аз вече взех да  се чудя за работата и все не мога да се начудя newsm78 Толкова съм изморена, обаче остана ли за повее от 2-3 седмици в къщи и ще умра от скука. Ако можеше на половин ден... Twisted Evil  И зависи от настроението ми, ту решавам, че сега е момента да правя кариера,но в следващия момент всичките ми амбиции се изпаряват и ставам една отпусната и лежерна, в безтегловност направо Crossing Arms  Миналата година поставих рекорд по командировки, 3 седмици месечно бях някъде си и се скапах, изморително ми е пътуването и срещите с хора Embarassed  Rolling Eyes Добре, че сега с тия световъртежи си имам основателна причина да отказвам, но ми е много чудно като почнат колегите да се карат кой по-напред да ходи командировка, какво се радват толкова, не ми е ясно newsm78

Лили, за първи път чувам това за предните зъби Rolling Eyes С какво са ги раздалечавали, звучи болезнено Sick  А това със стикера бисмилля  ooooh!

Сабинка, на детска градина ли сте днес?

« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:13 от Шилан & Шиар »
Цитирай

Цитат
амал4е ти си направи един тест за всеки слу4ай  Mr. Green,ша по4на и аз като местните-детето ти е голямо ве4е-кво 4акаш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мани, мани, че родата напира яко, ама не сме готови пусто, нито аз нито мъжа.  Crossing Arms Те ни гласят за 5, а сме само на едно.  Tired Викам му другите 3 евентуално (ако се решим на второ) ще трябва да са от друга жена, няма да съм репродуктивна до 50 години я. 35

Кате, напълно те разбирами за отпуските и за колебанията с великата кариера. Ако можеше на половин ден дето викаш. Ама на половин ден с половин заплата Shocked, което все пак е нещо. По същия начин и аз така - ту решавам, че ще правя кариера, ту решавам, че ще се посветя на фемилито. Нема спасение....Трябва някой или нещо (като фактор) да ме ритне отзад, та да реша.  35
Цитирай

Сабах ал хейр-само за малко -чашка кафе и сахан(чиния) тамар(фурми)-подслаждане и събуждане-в едно Love Love Love

Амалче ,Добре дошла Love-разказвай още bouquet-във Велинград е пълно с т.нар. помаци-много добри и красиви хора-навремето с нашите често ходихме на почивка там и в Батак-природата е незаменима-а народа все в София драпа да живее Crazy

Лиле-веждите не е грях да се коригират-стига де не се стремиш да привличаш  непозволени погледи-щото то и с боядисването е същото-при шиитите(в Ливан и Иран)коригирането на вежди е позволено-но не и прекаляването-и пак намерението-ако го правиш най-вече за своя съпруг,а не да впечатляваш младежите Crazy
-операции за разкрасяване са харам,но ако има зравословна причина ,знаеш,че не са-примерно изтегляне на мазнини от бедра и корем,които пречат на нормалната функция на тялото са позволени-за носа ще погледна сайта на някои от религиозните водачи за справка newsm78-има изключения...За Иран-не знам какво правят с телата си иранските жени,но като държавна политика и следване на Ислямската идея за свобода на нацията и независимост -Нямат равни сред нито една мюсюлманска държава-знаеш-колко отсояват ненамесата на запад и щатите в техните дела LoveТова е по- важно за Аллах(сат),защото е свързано с бъдещето и съдбата на хората,отколкото дали някой си скубе веждите или не-
ако човек размишлява правилно и живее с идеята на Исляма знае,че положеното усилие в името на доброто е по-добро от безупречното ислямско облекло ,но пасивността в това,което се случва със света около нас
-значи-коригирай си веждите без притеснение-правиш го за своя мъж-да те харесва-а това е нещо добро Love-е все пак ако не ти е трудно разбира се -дай някакъв линк или цитирай този хадис,че аз нямам Sad-пък да видим и помислим над него-нали сме си сестри- Love

Шиланке-жабясахме без теб welcome

Хаяти-ти пък били ти криви зъбите-много важно-в някой случай е симпатично-моя човек има племенница-на моя възраст много красива и има един крив зъб,но както каза моя човек,много и отива-наистина като се усмихне -със зелените си очи,в едно от което има видимо кафяво петънце-наистина никак не стои грозно-напротив някак нежно-то не е чак да бие на очи- Love

Магда-хващаш ли се да им родиш една сестричка на младежите Wink

Сабинка -прати ли децата на градина Love

Деси-аз ако забременея с тройка близнаци Sick-бих се зарекла,че първото ще носи името на Пророка(сас)-Мохаммед-какво по-хубаво от това-а другите както си реша  Love-но сега ние малко като "Нероден Иванчо "я караме 35-хайде да стане работата пък имената лесна работа Wink

Тони-да не се сърди твоя човек,че те учим на лоши думи-трябва да дойде да живее малко тук и ще видиш как таз дума неволно ще се изхлузи от устата му в случай на пререкание с някой арабомразещ наш сънародник-аз преди съм я чувала от моя-но и смешно ми е било 35-не сериозно ако съм арабин и някой тукашен ме нарече тарамбук- Madне зъб ще му кажа ,ама и зъб на Магаре ще му покажа 35 35-не може така hahaha
ей да не ме вземете за някоя простачка,аз от горчив опит така говоря Sad

Другарче-ама кажи ми точно как направи формата на погачата Love

ей,хора -работа имам-пак ще ви пиша

Свеар и Светле зх-пишете де- bouquet

Снежна-как е бебо Love

Жасмин-добре ли си-видя ли Зейтуни колко е активна в АБВ-то-ейии-много ме дразнят тия дето плюят по Исляма и арабите само за да се правят на интересни и да си чешат езиците Confused

Забравих да кажа,че днес в Ливан има голяма стачка предвид поскъпването на всички цени-този народ въпреки войните и проблемите ,непрекъснато си търси правата,а тук от лятото до сега всичко стана двойно по-скъпо,обаче народа си трае и купува Sad-много сме послушни Sick
Цитирай
Водно цветенце (лилия), така е с момиченцата, аз отсега тренирам поглед "зла тъща" и "глас меден загорски" да стряскам обожателите  35 . Жалко, че майка ти ще пропусне партито за завършването, но пък ще може да нагушка и нацелува двете кукли (майка ми глезоти Алекс безобразно и постоянно ми обяснява как внучетата са по-мили от децата  Very Happy ). Хабибито работи неуморно (надявам се  Cool) и прави планове да идва, за сега звучи много сериозно, но аз съм на принципа око да види, ръка да пипне, а и ти сама каза че еджипшъните са големи омайници, хеле пък във виртуалното пространство, та съм на стенд-бай  Whistling. Чакам и се се надявам и в реала да е това за което се представя и най-важното - да не побегне обратно към самолета като ме види на живо   hahaha
Щом промяната на външния вид в исляма е грях, в това число и скубането на веждите, ами грима не е ли също промяна на външния вид? newsm78
Иначе много ми харесва начина по който арабките очертават очите си, ама с техниките на гримиране съм малко скарана, а арабският грим ми изглежда доста сложен за почина "направи си сам".
Амал много хубава почивка сте си направили. За съжаление е рядкост в България да се почувстваш глезен и обгрижван от персонала на по-големите хотели, браво на хората, които са ви обслужвали, може ли координати на хотела  Smile .
Шилан и Шиар дава ли уроци по арабски този ваш познат? Аз съм още по-на въраст от тебе  Wink, но човек се учи докато е жив, а колкото повече се запознавам с арабската култура, традиции и музика, толкова по-интересно ми става и ми се иска да науча поне на елементарно ниво езика, така че приемам препоръки за добри преподаватели. 
Кате Акхтал, пиле шарено, кацна ли вече в България или още фъркаш към нас в ритъма на мезуед ?

Момичета, стряскате ме как хич не си играете надребно - няма едно, няма две, направо за тризнаци си правите плановете  Shocked  35
Цитирай

по пътеката

добро утро! кате1, има ли още военни подмолни действия в тила на врага? Crossing Arms
кате2, как си, стигна ли до софето? Peace Hug
лили, ето това е щастие, баба да ви дойде на гости!не знам откога не си се прибирала, или родителите ти не са били у дубайско, но поне ти ще имаш много време за вас си!а за децата е супер, баба глези, дава, разрешава! аз тука в момента водя тиха война, 4е линда е станала диктатор и лошото е, 4е те не разбират какво ги 4ака!едва се измъкнахме в4ера от един магазин за обувки, ходи даже в склада им и си избра дамски обувки с висок ток като за бал!
да не кажа за 4анти4ките с бродерии и пайети! не мога да правя оглед ве4е на магазините, защото става истинско изпитание за мене или продава4ите! Naughty
как се справяте с исканията на малките девойки? newsm78 newsm78 newsm78
дуа, и в ливан ли се по4на? много плашещо ми изглеждат нещата за в бъдеще, не знам какво  могат да направят ве4е, побъркаха я тази планета!но на всеки 10 мин да умира едно дете от глад зву4и от4айващо!
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Привет хубавици  bouquet
Кате на градина са малките, да, пак отначало, Теди толкова много плака сутринта, така ми се е свило сърцето  Sad  добре че беше Магдето  Love тя ми се обади когато ги оставях та пихме кафенце и молко се разсеях, а Йоана тръгна с желание, но като влезнахме вътре и тя се разплака, питам я - ти сега защо плачеш, нали ти харесва тук и тя - ами заради Теди, нали ми е брат , да поплача малко с него и аз  ooooh!  и после ми каза - мамо, спокойно , аз ще бъда до него, ти отивай да си пиеш кафенце  Love
Амалче  хареса ти на Велинград значи  Party  аз много обичам да ходя там, близо е до нас, преди да се омъжа си ходех често, и ходехме с приятели на Велинград на кафенце или по ресторанчета, ние имаме и вила в една местност Юндола, е там е приказно, но за съжаление от доста години вече не ходим там, на няколко пъти я разбиваха и крадяха всичко, легла, печки........ накрая баща ми се отказа да правим всичко отново, а за пътя, вярно е кофти , а завоите са ужасни, когато бях малка спирахме на няколко пъти по пътя , че ми ставаше лошо  Whistling     ех  колко красиви спомени имам от местата около Велинград, затова нямам търпение да дойде края на май и да заминем, представи си какъв чист въздух дишат там децата ми и на каква чудна природа се любуваме  Flutter малките там са толкова щастливи  Love
Дуа мерси за кафенцето и фурмите  Love  помаците са много добри и кротки хора, имаме приятели с които години наред се виждаме и лятото ни носят кофички с боровинки и си правим сладко , Батак, Доспат, Сърница и Циговчарг са ми любими места, наистина природата е незаменима  bouquet  и моите очи са зелени и аз имам кафяво петънце на едното око  Smile  и преди ми беше писнало да ме питат- оле, ама какво ти е на едното око  Whistling
Снежна и Жасмин  как сте  Hug
Дезъртке къде се губиш, красавице  Love
Хаяти  и аз много обичам цветята, обаче за съжаление тук в апартамента имам сама 3 саксии, палмички, няма място, обаче за сметка на това пък при родителите ми имаме много, и голяма градинка с цветя, лятото ще им се радвам,
заповядай за теб, един красив букет  Hug Party

Лек ден на всички  bouquet
Цитирай

Абра, нямаш грижи, но да не звучи като реклама. Затова на лични.  Peace Хората наистина бяха много любезни. Учудващо предвид мрачните физиономии в любимата ни столица.   Mad
Марси, голяма работа е Линдичка, ще им види сметката на баби и дядовци.  Hug
Дуа, гледах, че имало и антиправителствен митинг днес в Ливан.
Обаче кризата в световен мащаб е голяма. Щом дори една от най-големите швейцарски банки е обявила банкрут и е съкратила 5300 служители.... Sick
Явно спасението е в дивата гора с първобитните оръдия на труда. Те поне няма как да изпаднат в кредитна криза.  35
Сабинка, точно от Юндола объркахме пътя.  Mr. Green Много хубаво място, ама ми стана жал за хорицата - такива едни отрудени, но бедни. Продават мед и овче мляко, ние спряхме да си купим, а познатия дето ни караше си удари колата в една тел, изподра я цялата. Аз му викам има и положителна страна - поне помогна финансово на други мюсюлмани, а той така #Crazy #Crazy Сигурно ме помисли за луда.
Малкият от емоции пак нищо не яде, освен дюнери разбира се. За закуска, за обяд, за вечеря. А ядене имаше толкова много, ама какв дасе прави, мое си е диването....Искам един път така да го видя, че яде без мяра и от всичко.  Shocked
Цитирай

Мархаба арабски красавици!

Абра-хич им нямам вяра на тез масрита NaughtyДано твоя да е сериозен,че моите приятелки все разочаровани остават,отчайвам се вече и съм много подозрителна,всичко си го изкарвам на моя,горкия Smile
Така като те гледам,машАлла-хич няма да избяга обратно,даже ще забрави за работата и дубайско Party
Кари много обича египетската си баба,моята майка не я помни и каза,че иска другата си баба.Когато беше на 2 год майка ми изцяло се грижеше за нея през ваканциите,а ние с моя се развявахме из Монтана и околностите като все едно сме гаджета:свободни и без мрънкащо бебе,ех дано и сега е така!Ходи ми се на кино,да плуваме нощем в морето,да сме си само двамата Love
Ако твоя ще идва-да си резервира полета от рано,че не знам защо цяла БГ се е втурнала да идва в жегата в Дубай!

Марси-вече на токчета ли сте LaughingАз пък обичам гърли момиченца:нежнички и красивички,не мъжкарани.Вярно е,че бабите глезят,особено майка ми толкова се привърза към Кари,не сме се виждали от 2-3 години,вече не помня.
Линдичка ще командва зет ти,горко му!Какво стана с плановете за БГ?

Шилан-за зъбите не знам,но ще питам.Явно е било модерно предните да са с ,,дупка,,смятало се е за признак на красота сигурно.Те хора с естествена такава 1 год носят шини,за да коригират,а пък тия араби някога кой знае какво са правили,нещо твърдо са слагали явно.
Ти какви са тези колебания за работата ти?Мислях,че си доволна,въпреки проблемите,я се стегни,поне работата да ти носи радост,Хасакето го забрави!

Дуа-ако ми намериш д-во,че не е харам да си скубеш веждите-много ще те обичам Very Happy
Аз разбира се много съм се интересувала,както и много други жени.Това е често задаван въпрос към шейха по тв.За съжаление не съм чула нищо по-различно от ,,харам е,,
Това,че го правиш за мъжа си-не става,то е на същия принцип като с перуките и удълженията за коса:харам са и не може да си слагаш перука дори за да си красива за мъжа ти,освен ако имаш здравословни причини(оплешавяване и др.)Няма прекаляване,малко или много,поне при сунните.За хадита ще питам една приятелка.
За пластичните оп съм съгласна,когато е по здр.причини-може.Напр.ако на една жена и е отрязана гърдата заради рак напр.не е харам да си сложи силикон.Също знам,че ако корема е увиснал след раждания,също може да се коригира,за целулите не съм чувала и не знам.По такива сериозни въпроси най-добре е да се консултираме с поне 2-ма шейхове,които са на ясно.
За зъбите Хаяти-според мен не е харам изправянето,не съм сигурна,но ще проуча,защото и аз искам да си сложа венери,не само там където имам нужда SmileДа знаеш,че изправянето е дълъг и болезнен процес,имах колежка-филипинка,която имаше мост от вътре и ходеше да и го затягат,след всяко затягане:няколко дена с главобол и само на течности.Около година отнема май.

Катя марок-и на японски ли си говорите у вас CrazyКъде си го учила този японски?

Амал-ти ме шашна с транс.оп.в Иран #CrazyАз знам за един случай и се чудех как така са разрешили,а то обичйна практика било Rolling Eyes
На юнака ти сигурно му се е отворил апетит заради чистия въздух,какъв би беше маршрута на ваканцията,май екскурзия сте си направили!

хора стига с тези близнаци и тризнаци,не са майтап тези числа Crazy

Цитирай
 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Здравейте сладурани и от мен. Много шукран за темата. Позволете и на нас да се включим.Ние живеем в БГ, но нашия тати е от египет.имаме си двама юнаци: Карим - 5г. и Рами - 1г.и6м. bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Ирби, нали може така да те наричам за по-лесно, добре дошла.  bouquet Разкажи как ни откри, ние тука си правим проучване.  Mr. Green После ще обобщим данните.

Още една египетска мама, Лили, скоро ще се конкурираме. 35

Лили, не само не е прецеднт, ами е по-разпространено дори от Европа. Понякога както казва Дуа нещата не са точно така, както ни ги представят медиите, дори в Иран. За тази пилотката, на косата си носеше шалче леко преметнато, а и жените които даваха също. Имаше и с чадори естествено, но явно не са толкова "черни" както се представят от Дж.У.Буш. Mr. Green

Къде е Мама Мия, ами Мария, аз все питам за някого.  Flutter

Снеже, пиеш ли нещо за киселини? newsm78

РАЗАН, пиши ми на лични, че ти зтрих съобщението и ен мога да те намеря, че нали нямаш публикации. 35 Mr. Green
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 16:10 от amal »
Цитирай
 Very Happy Laughing bouquet bouquet bouquet
Няма проблем да ме наричате както си искате.Ами значи ,търсех в нета инфо за ливанското училище в бг и в гугъла ми откри и линк към бг-мама.Зачетох се и много се зарадвах.защото досега не бях общувала с такива мами и ми е много драго.Целувки на всички!
Цитирай

irbi6a -Ахлан уа Сахлан bouquet
Значи имам още двама потенциялни зетьове Party
Вашия тати бг паспорт ли има?

Амал-ще превземем власта 35
Абе за какво тогава ги карат да се забраждат,пък разрешават хомо.оп.?!Странна логика Thinking

Дуа-и аз си имам работа Smile,но намерих инфо,което колкото и да искам не мога до опровергая с моя си логика.
Ето за веждите-гайтани общо+татуиране и пробиване на нос и др.:

http://www.islam-qa.com/index.php?pg=rslt&txt=eyebrows&s … list=0&ln=eng

за оформяне с цел да си красива за мъжа си:
http://www.islam-qa.com/index.php?ref=21393&ln=eng&txt=eyebrows

хадита (Кутси(думи на Алла(СУТ),предадени чрез Пророка (САУС)) за тези,които скубят,бръснат,режат(най-долу):
http://www.islam-qa.com/index.php?ref=2162&ln=eng&txt=eyebrows

хадит за жената,която пита за веждите и за проклинането(виж:2-):
http://www.islam-qa.com/index.php?ref=21119&ln=eng&txt=eyebrows

За перука и временни удължения за коса(които може сама да си и сложиш и свалиш) се оказа,че за пред мъжа ти-може.Общо взето почти всичко ,,временно,,е халал(разрешено).
За зъбите може да се слагат венери и всичко,само без разстоянието м/у резците.
Значи някога са го правили знаете ли защо Crazy-за да изглеждат млади ThinkingСмятали са,че младите момичета по начало имат такава,,дупка,,пък по-старите нямат и така.не го бях чувала това newsm78
Също е халал за мъж да си сложи златен зъб(по начало злато е забранено за мъжете)

Абе каква е тази стачка в Ливан,много е сериозно полужението...Заради шпионажа на летището ли е или за какво?

В Египет парламента взе решение да се увеличат и горивата с о-о 50% SadГаз:58%...зле е,много зле...

Цитирай
Ахлан я Лили, не все още няма бг паспорт.Аз много искам да живеем в Маср но той казва трудно било, нямало работа.Моля те кажи ми как е там положението. Имаме апартамент в кайро.
Цитирай

в дланите на три дечица

Привет на Всички Арабелки
Тук съм вече ........много неща видях...метнах снимки в албумчето
Нещо сега обаче съм притеснена....майка забеляза че на Раянчо крачетата са леко закривени-.....май развива рахит....
Ще пиша повече....дълго стоях на компа да сложа снимките и той вече не издържа в къщи-иска навън.....
Много хубави моменти имах....... bouquet
Цитирай

В пустинята

Ирбиша Добре дошла сред нас!  bouquet

Кате Къде се губиш душа....домъчня ми за тебе.  Hug
С кюрда има леко напредък и на мен взе да ми се вижда симпатичен ....  Love Blush

Много хубаво си прекарваме като излезем заедно. Един път когато излязохме пак (на 1 май) решихме на прибиране от центъра да минем през Морската градина и минахме през детския кът (варненките го знаят Smile ) и имаше много народ и тъкмо се беше стъмнило..втурнахме се в тълпата и по едно само около нас се движат някакви циганки с дечурлигата...циганките окичени със злато и в модерни дрехи викат и крещят помежду си ( май така си общуваха  Mr. Green ) и решихме да заобиколим басейнчето с водните колела и да продължим към Спортна зала. И от другата страна на басейна имаше виенско колело, но там беше леко тъмно и ние решихме да минем от там за по-на пряко и като се озовахме сред тълпа само а цигани ... ама викат крещят, радват се ... бягат деца наляво на дясно...циганките крещят с цял глас .. ние двамата станахме ей така -  Crazy и се мъчем да се измъкнем от шумната тълпа от която звучи много смешна турска реч с цигански акцент ... хем вървим и хем се пресвиваме от смях като ги чуваме как говорят и какви глупости дрънкат и се кикотим, мъчейки се да се измъкнем от там.  hahaha ... зад и пред нас вървяха някакво ромско семейство с мн деца...децата бягат около нас, а едното момиченце дойде и се хвана за ръката на Селчук (така се казва момчето Smile ) и той се чуди какво става.  35 И аз му викам детето се обърка, нали сте от една боя .. и пак смях и така се прибрахме вкъщи, но беше мн весело...мн забавно беше.

Кате все се каня да те питам , ти като си изрисува ръцете с къна колко време изчака за да я измиеш после.  Thinking Аз намерих тука из нета едни красоти..те едни хубави с брокати, с камъчета...цветно...голяма красота. Ще ги кача по някое време да ги видите.  Love

Качих в албума 2 стари снимки на ахмед, които за сега са единствените в компютъра..... а другите все още са криминално изчезнали.  Thinking

Лили Саричка колко е порастнала само ... машаАллах  Love Тя май повече прилича на тебе, а Кари на баща си.  Thinking

Сабинка Ето ме и мене  Flutter Hug Танцувате ли пак с малката сладуранка.   Love

Амалче Много хубаво си прекарала...добре ти си е отразило..личи ти машаАллах.   Hug

Момичета не ви споменах една по една, но мноооого прегръдки на останалите ви.  Hug

Дала Най-накрая и ти сред нас. Липсваше ни!  Hug Разказвай повече!  Smile
Цитирай

Привет  Hug
Принцеске, мила- аз гласувам с две ръце за кюрда  Peace Той повече ми хареса от старото ти либе- честна дума.
Амал и Марси- уж в края на месеца трябва да си дойде младежа. Бяхме се разбрали да си пишем, но той не успявал от там да отвори бг пощата си и накрая писах на пощите на братята му.  Днес най- малкия отворил писмото и изглежда се обадил на Накиб- да му го прочете. А диването явно му е продиктувало на български какво да ми отговори, защото думичките са изписани по  невероятен начин, но все пак се разбират. Щях да падна от стола от смях. На всичкото отгоре след всички изредени любовни обяснения, малкия добавил и своето име накрая: "От Накиб и Акбар"  35
Ибриша- добре дошла, мила  bouquet Не се съмнявай, че ще се чувстваш добре при нас  Peace
Дала- къде точно ходи, че не се сещам сега...  newsm78
Цитирай

Дала, не се притеснявай, щом си го забелязала е добре. Моето на 5 месеца видях, че започна да му се деформира главата понеже спеше все на една страна и аз накарах лекарката да му обърне внимание. Дадохме му витамин Д и всичко се оправи. Кураж и действай.  Love Hug
Нафасима, светът е шарен. На мъжо племенника е в Дубай и трябваше да му изпрати едни пари, после му писал няколко съобщения, моя не отговаря. Ама да видиш като нr пусна съобщение на перфектен български веднага зазвъняхаме. Smile) D то се оказа, че приятел на мъжа от студенските години е в една квартира с племенника.
Принцеске, и двамата са симпатяги, ама е важно и кой ще те направи щастлива.Smile
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:35 от amal »
Цитирай

Пак ми се скапа сайта с албума..Защо така става,претоварен ли е,уж моя нет е бърз...

Нафасима-реши ли как ще се гримираш за бала?Сигурна съм,че роклята в лилаво много ще ти отива!

Рени-благодаря,че сподели снимките си с нас!Много ми харесва синият шалвар-кмииз!Къде е този динозавър?

Дезърт-и Ахмед е симпатичен бил(мин.време),но с кюрда като ви видях веднага си ви представих женени с няколко хубави дечица Very HappyСпоред мен сте много хубава двойка!Радвам се,че сте си прекарали добре заедно,ако не друго поне ще се разнообразиш и няма да мислиш за онзи.

По mbc4 започнха да дават един турски сериял:Noor.Актьорите са много красиви,добре гримирани и облечени,къщи с басеини,хубави коли и т.н. все радващи окото неща,знаеш ли този сериал?За съжаление е преведен само на арабски-не е честно така  Crossing Arms
Кажи ми С с ченгелче от долу как се чете на турски?

irbi6a -зле е полужението в Египет точно сега.Повишиха цените на хляба,горивата..Стачки и недоволства...Не си ходете,прав е мъжа ти.Заплатите са ниски...Иначе и аз бих предпочела да живея там,който е задоволен финансово си живее добре,а бедните изнемогват...Вие как се срещнахте  мъжа ти и в Бг ли си живеете?

Дала-завърна се и ти значи HugМного хубаво в Паррисссс CrazyИ ти си личи колко си щастлива с големия.Беб Раян много е пораснал,машаАлла,а майка ти е мацка Smile

Хайде,че умирам за кафе!Днес така ме мързи EmbarassedСамо сготвих и се разпльокнах на дивана,а принцесите разхвърляха подобаващо ooooh!
Сара наистина много порастна,снимките в албума са стари,сега е още по-голяма и вече се опитва да изговаря думички Love
Цитирай

Я салааам, хабибати-та!

КОЙ пуснал студеното в София? Страшен студ, ауууу. Я аз хох-хоп обратно, докато ме искат още!  Party
Толкова интересни неща прочетох тук, но на някои няма как да не отговоря сега: магде, здравей, твоите момчета не спазариха ли булката - момиченцето - да си я вземат? Сещам се моите племенници близнаците - като бяха 5-годишни - кръстници на сватба - родителите им. Единият от близнаците така се беше впечатлил от булката, че после с месеци увещаваше майка му.... да си родят една мъничка булчица - и показва с ръце - примерно 2 шепи, и да си я гледат, докато порасне.

Близнаците, много ми беше мъчно за тебе. И при нас така - онзи, на който му беше интересно, поплакваше, за да е солидарен. Виж обаче Йоанка как те успокоява!

Принцеса Дала, много губави бебета Райан-човците! Ти как си? Нагледа дворците и се върна.

Амал
, аз показах снимки на срещата - както сме се снимали на масите - от моя фотоапарат. Най-много харесаха Дуа, че с хубав фулар и ми я даваха за пример, а аз до нея - с късите ръкави и блузата по мене....  Crossing Arms И мъжът ми каза: Ама сега като се съберете пак да говорите с часове, ето тука - да почерпиш, да не кажат, че не те гледам добре и да се излагам като мъж. Имам подаръци за 20 мами?? -по една хубава кърпа, чай, фурми и локум. Това ми било за приятелките. Кърпите са като моята - правоъгълни. Аз усетих, че свеки - грамотна е жената, не мислете друго, борави с кръгли цифри при покупки: 10 кила, 20 броя.
Аз казвам "Ама нямам толкова приятелки!" а той - ами на снимките, на посланичката, на мароканската вечеря, ще се сети някоя да дойде да честити. А ти да си забравила. Даже нося подарък на .... не се смейте.... продавача на козметика Occitane на витошка - като беше тук Абдел, говориха за маслото от арган, като жени - поне 1 час си говориха и това момче - продавача даде мостри , и сега и за него има подарък. Аз не му знам името на човека - един много висок и атлетичен млад човек, но ме помоли мъжът ми, ако може- да не ходя да го нося сама и да не се смея с продавача.

Абра, не мезует, ами 10 часа престой: поне седнах на земята до една безжична интернет точка и писах писма.
А в самолета на връщане, до мен имаше една жена - говорихме си за разни неща, полет, и коя къде ходила, и тя ме пита как издържам на бой, тормоз и нетрадиционен секс. И аз й казах, че не издържам на такива неща, но мога да й дам моя адрес да ми пише имейл и да ми каже впечатленията си, ако й се случи. Тя стана и се премести, тъй че пищна ви кака Катя се протегна царски.

Принцеске пустинна: не съм си мила къната. Като те каносат - аз исках само малко - обичам да се вижда кожата, а не да е само къната, като засъхне и ти махнат коричката от кашичката, тя става по-тъмна на цвят. После те намазват с арган и самата ти кожа ставапо-черна - като с бронзант. Държи седмица като през това време се миеш - доста често, готвиш.
По време на берберската сватба, мъжът ти вдига ръкава на кафтана - до половината предмишница - малко по-нагоре от китката и остава удивен от хенна-та....ама нали моят мъж ме рисува - не му доставих това удоволствие - да се възхити искрено.  Ако се сетя нещо - ще допиша.

Водна лилия: магистърската ми работа по философия е върху "Концепцията за аз-а в махаянския будизъм" и я писах в Япония. От там знам японски, а мъжът се записал на курс, за да не реша, че е глупав и да не го искам и още продължава да учи: пише, чете, говори.

А хорица, родата има малък хотел в Агадир - като бунгалца - към туристическата агенция и там на рецепция чух един братовчед да говори на правилен руски.
Господ ме занесе на дланта си до тези хора.        

Ибриша,[/b] добре дошла при нас!

ТарикМом, що сме така малко мароканските снахи? А как е Тарик - чаровният младеж подрастващ? Ще го снимаш ли пак? 

Катенце, Другарче, раче, по една голяма прегръдка, Хари и на теб.

Нафасима, виж колко мил Накиб! А и брат му и той как се записал за участник в писането на писмото 

« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 20:09 от akhyal_katya »
Цитирай

в капчица роса

Лили, S с ченгелче отдолу се чете Ш Wink
А това за златните зъби има логика, все пак златото не се окислява и няма опасност да се натрови човека. Аз само златни обици мога да нося, от сребро дори за 1 час да ги сложа ми се подуват ушите и пълнят с гной Sick

Дезърт, 2 часа успях да се задържа с кната на ръцете, ама пак ти повтарям, че мойта технология май не е оригиналната 35  Не снимах, а вече нямам и следа, само ноктите ми са оранжеви и хората в рейса ме гледат странно. Около 5 дни ми задържа рисунката.
И на мен ми прави впечатление, че много цигани се напъват да говорят турски, веселба 35
Ахмед не ми харесва, нито с коса, нито без Thinking Никак не ми харесва. С две ръце гласувам за кюрда, виж му погледа  само какъв е невинен. Айде да не те навиваме повече, времето ще покаже. Но любов започнала чрез искрено приятелство, е по-трайна и истинска от страст.

Кой каза за мюсюлманина във Велинград, дето се зарадвал Smile  Те помаците по принцип са хора с чисти сърца, последните години са озлобели, защото от работа и бедност не могат да вдигнат глави, а ги използват само за политическа примка #Cussing out  Татко ми е работил из тези райони и беше много очарован от добродушието и чистосърдечността им. Затова като бях студентка и аз повече с помакини дружех и той беше спокоен, че няма да ме поведат по лоши пътища Smile

Амал, много сложно това с работата Tired А с такова желание започнах, винаги съм искала в тази сфера да работя, но като видях реалността #Crazy  Ти в частния сектор ли си? Ако не вземай 1 година неплатен отпуск 35

Ама то се е видяло, всички за бебета действат. Егати и епидемията дето плъзна от Светлетата и Снежка, а Деси само подкукуросва. Да взема да зарадвам родата, точно ще ми се реши и чуденката с работата, ще си почина 2 години  Mr. Green

Марси, добре сме ние. Сирийския фронт не е олабил позициите, само дето бяхме спрели нета за 5-6 дни , та нямаше начин да атакуват директно. А мойте чувства към тях преливат в зависимост от настроението ми ( или пък настроението ми зависи от техните действия, чудя се) от гняв и ярост до съжаление. Като разбрах какво са говорили и аз беснях няколко дни. А сега като момчето се крие от тях и ми е мъчно, родители са все пак. Егати съм особата и аз Embarassed  Но ако не се ядосвах толкова много и не бях толкова чувствителна ,и ако не ми пукаше, щях да се забавлявам бясно Twisted Evil

Деси, къде си днес?

Я , да публикувам и гледам наша Катя Мароканска се завърнала Smile Добре дошла в българската реалност след 6 почивни дни Confused  Има ли жабоци из Марокото? После ще погледна и твойте снимки, че съм скапана след тоя работен ден Peace

Нафасима, миналото лято моя ми пише смс от тел. на негов братовчед (ама от добрите, е поне не ме мрази без да ме е виждал). И аз за да зарадвам братовчеда, но без да се усетя от друга съвсем нова карта му пиша на кюрдски " здрасти, как сте, децата как са, кога ще дойдеш в България, чакам те , поздрави" и тоя се шашнал, почнал да се чуди кой от Бг му пише, а и мойто диване се чуди с него, и ме заляха с смси да питат кой съм аз 35  а като разбрал, че е Катя много се зарадвал и  момчето се зарадвало, че написаното било без грешка, та се чудили как съм успяла (а не знаят, че това са няколкото реплики, които знам как се пишат)
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 18:51 от Шилан & Шиар »
Цитирай
 Hug Hug Hug
Благодаря на всички ви за топлото посрещане.Много сте готини.
Лили, благодаря за инфото.Ами  Ал Хамдулила засега сме горе долу добре финансово и семейно. Сега живеем в БГ.Тук се и запознахме. Той (Насър) имаше кафе в центъра на София и майка ми ни запозна.Две години гаджета и от 1999 сме щастливо семейство. Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай

Прекрасна Варна

Ас саляму алейкум дами.
Пак сняг в Родопите, и кога ще е топло , такъв студ е тук ,а чак ме е срам да си пусна климата.
Кате мароки добре дошла отново,ех какъв трепет а bouquet Много сте учени бе Машааллах, да сте живи и здрави
Цитат
Господ ме занесе на дланта си до тези хора.
това няма да го забравя ,голямо впечатление ми направи защото няма и капка съмнение в избора ти.
 Ирбиша , ахлен у сахлен
Цитирай

В пустинята

Лиле за тази буква ли говориш " Ç " това се чете " ч " , а другото което ти е писала Катето е тази " ş " както е писала  тя, се чете "ш" .  Smile
Не си спомням за този турски сериал "Нур"  newsm78 те са толкова много, но от по-популярните не съм виждала да  има "Нур" . Имат доста интересни сериали - аз в момента следя 3 сериала ..  Laughing ама толкова хубаво са направени и са засегнати реални проблеми.

Кате Ще се пробвам и аз да направя нещо, че от кога имам мерак. Твоята технология може да не е оригинална ама е практична.... какво да правим сега като нямаме необходимата технология ..   35
А ти родата с кюрдската ти реч си ги шашнала направо  Very Happy  ще им станеш любимка накрая ти. Smile
Определено кюрда е много по-добродушен, а Ахмед беше точно от типичните араби, които умеят мн добре да омаяват и в началото хич не го харесвах и като ме гледаше в очите и ми се обясняваше ми ставаше много смешно, защото не бях свикнала така.  ooooh! Laughing
Хубав не хубав да си живее там сега с жена си.   Crossing Arms

Амал той първия само на думи ме правише щастлива и на думи цял живот искаше да е с мен .. видях го. Вече не вярвам в мъжките думи и обещания. А момчето кюрд сега горкия има да се мъчи с моя предразсъдък.  Smile

Кате Марок Ахлян уа Сахлян!  bouquet
Много интересно това с обредите. Ще погледна след малко албума ти.  Smile

Ето тук съм качила тези, които най-много ми харесаха с хенната и като си намеря черна къна ще се опитам да се изрисувам по технологията на Катето.  hahaha
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244068&view=2

Цитирай

в капчица роса

Дезърт, точно тази я бях принтнала и дадох на приятелка да ме рисува, обаче беше с индийска къна във фуникйа, уж само за рисуване и нищо не стана киснах 2 часа, а с измиването не остана и следа
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244068&photo=28

Аз правя много шарено, а където остане празно слагам точни и чертички да запълнят, че то като  се отмие след 2 -3 часа и по-различно изглежда, обичам си паренко и това е Embarassed

Тазо Ахмед наистина има мазен вид. А с изрусената косичка направо нямам думи, може да го сбъркаме с някой Асан . Докато кюрда е симпатичен и не прилича на чингене, личи си му, че не е от тука. И изглежда като детенце, пу пу. Дано се разбирате и забравиш мъката.
А баща ти как мислиш, че ще реагира? Ти първо го води като приятел, от Турция, не казвай , че е кюрд и когато баща ти се очарова, вече ще е късно да се противопостави Love

Споко, няма начин да им стана любимка на родата Twisted Evil.
 Не вярвам в такива драстични промени . Така са ме обиждали  без да ме познават, а аз да им свиря по гайдата няма да стане. Нито прощавам , нито забравям и такова нещо няма как да преглътна. Ако някой ден ви кажа, че след всичко това много ги обичам и уважавам, да знаете , че съм станала лицемерна като тях  #2gunfire   Пък вече и аз не искам да ги обичам , като те  не ме искат, няма да им падам на колена я Crossing Arms  5 год. мълчах заради Ахмо, ама откакто се отприщих пред вуйчата ,набрах скорост и само да присъствам когато пак се обадят  #2gunfire

Лили,много инфо ми се натрупа вчера, та пропуснах да отбелеза за крем-питата ти chef  Хубаво ли става? Само купени съм яла Наполеонки  Laughing  ама един път беше прокиснал крема и оттогава не са ми по сърце.
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 23:48 от Шилан & Шиар »
Цитирай
Кате Акхтал, добре си дошла  Hug хайде показвай ни снимки на хубавите хора от Мароко  Party
Лиле да са живи и здрави бабите и с още по-голямо желание да помагат за внучетата, та наистина да имате повече време един за друг  Smile .  Обаче само спомена масри хабибита и веднага се появи нова египетска мама  Shocked
Здравей Ирбиша   :bouquet:
Сабинка, много ти е чувствително момченцето, добре че Йоанка е отракана млада дама, да го наглежда и при нужда да му прави компания като плаче  Love Като чета техните истории и разказите на другите мами ми става толкова мило и носталгично, че  започвам и аз да се замислям я за бебе, я за ....знаци   hahaha
Амал подсет подсет за координатите на хотела  Flutter
Цитирай

българия

ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ.Разгледах ви албумчето много хубави снимки браво.dtti,water lilyблагодаря за комплиментите да и на мене ми харесва шалвар камиис.виждам,че обсъждате въпроса за каната мене като ме рисуваха в пакистан после не я измивах седеше ми на рацете спях с нея докато изсъхне и на другия ден вече имаше хубав цвят който даржеше най-малко две седмици. Laughing water lily динозавъра е сниман на слънчев бряг.
Цитирай

Привет! Very Happy По-голямата част от подготовката ми за бала приключи. 90%  да  кажем. Доволна съм. И наистина си харесвам роклята как ми стои. Love Жалко, че ще я облека само веднъж. Sad Обаче роклята ми е много семпла, точно по мой вкус.  Party  Никога не съм си представяла, че роклята ми толкова много ще ми хареса. Rolling Eyes Не ме интересува какво ще си помислят другите, важното е, че аз се харесвам. Hug
Цитирай

irbi6a -машаАлла,само добри неща да се чуват!

Хаяти-и в БГ ви застигна циклона,чухте ли колко много жертви в Бурма...Увивай се в одеялцето и сърбай чайче с кимион ли каза или с кардамон? Smile

Дезърт,за ч-то питах,мерси и на Шилан bouquetХенната е страхотна!ще копирам,аз съм аматьор,имам самоучители и рисувам приятелки,които обаче се оплакват,че съм много бавна,но аз обичам всичко да е перфектно FlutterДа ви споделя ,,трикове,,:
1.преди да почнете рисуването се приготвя смес от малко лимонов сок и захар и с клечка за уши се маже вече нарисуваната  линия.Така хенната не се рони,дори засъхнала
2.Фунийката се сгъва по особен начин,аз имам накрайник,в Мароко ползват големи спринцовки,ще ви науча на фунийката ако не знаете
3.ръцете се мият добре със сапун преди рисуването.
4 в хенната се слага силна натойка от черен чай-за по-тъмен цвят
5.хенната не се мие с вода,остатъка се маха с олио
6.маже се със специялно олио,аз мажа с китайско чудо(ефекта на затопляне е важен,за да се развие цвета
7 ако ви е студено,цвета няма да се развие,напичате със сешоар,ако не ви мързи Smile
8Ако миете много е хубаво да се намаже картинката с везелин Wink
Това е за сега,надявам се да споделите и вие ,,трик,,
Тези цветните картинки се правят с нещо като прозрачно лепило с лъскави частици вътре,но се измива с вода.
Арабките,нали са хитри  лисици ползват хенната като начин за прелъстяване и привличане на мъжкия поглед.Не съм чула мъж да не харесва хенна Very Happy
В Египет не е популярно да се рисуват с къна,но има обикновено в селата.

Катя марок-не мога да повяравм,моята зълва е завършила философия също и нейния съпруг искал да запише Crazy ревнува...А той има малък бизнес и работи във фирма едновременно,така ли се учи философия бе човек?!Смеем се със зълвата..Много филосовствате вие философките,горките мъже hahaha
Я кажи сега как е ,,обичам те,,на японски,а Дезърт да каже как е на турски!!!
Коя е тази с тези въпроси в самолета,егати наглостта Rolling Eyes

Дезърт-ето го серияла Нур,на турски е Гюмюш(май Smile)Виж в ляво колонката.Мъжа тъкмо катастрофира днес,нц,нц!!!
http://www.youtube.com/watch?v=7LuA0FcmLgY&feature=related
Цитирай

в средата на мъглата

кате тук съм  bowuu,ама днес ми беше мързеливо,та сега сядам на компа,а и правих едно топки от готварския  chef вили пробва ли ги  newsm78,за килима ще по4акаш-за сватбен подарък Flutter,ще поръ4ам и да има и жабки за украса-ама ти и на кюрдски ли пишеш  #Crazy

принцеса прави са моми4етата-няма място за сравнение-кюрда е по хубав и има по стабилно излъ4ване,а оригиналаното заглавие не е нур-тук са превели и заглавието и са сменили имената на героите
лили филмите са 2 ,първия го дават преди нур по MBC -пак е турски и пак е готин
irbi6a добре дошла  bouquet  :bouquet:  :bouquet:  :bouquet:

Принцеса  ето главните герои от НУР

това е другия сериал

Сабинка-опасни са малките пък и колко са солидарни Love
ето и оригиналното заглавие на другия сериал-
http://www.tulumba.com/mmTULUMBA/Images/MU939534RF855_250.jpg
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 21:53 от dtti »
Цитирай

в капчица роса

Деси , мързеливо а, докато мен ме гърчеха в службата Blush  Ама то кюрдския си е с латински букви и някои по-особени знаци, само в Ирак и Иран арабските използват още...  Мога да пиша само думи, които знам, тоест вече съм виждала как се пишат Embarassed

Какви са тия топки от готварския, да не са кохонес грандес от испанския 35   Embarassed 

Лили, гледам Дезърт не е онлайн, та  да я изпреваря. Обичам те е seni seviorum С татко нали бяхме решили да следвам тюркология, ама мама се изплаши да не доведа някой турчин, на й затова кюрд сега 35  А гюмюш май беше слънце, Дезърт да каже, не помня вече или гюнеш ли беше, ех  видяхте ли, че не ставам за езици.

Абра, не знам дали дава уроци по арабски този познат. Не бих ходила при познат, момчето само се хвали на ляво на дясно колко съм умна и изведнъж да блесне голата истина , не става 35  Не ми се занимава да уча език. Стига ми подготвителен клас, по 60 пъти да пиша всяка дума и всяка сутрин първия час контролно. 6 двойки бях наредила за ужас на нашите 35  На теб сериозно ли ти се занимава да учиш Embarassed  и не бери грижа, няма да избяга твоето хабиби.

Нафасима, днес ми стана смешно, че в Афганистан имат село Котки 35  само забравих в коя провинция беше.

Лили, никакви хитринки не знам за къната, но твойте ще ги използвам. Черен чай и аз слагам, кипвам чай и слагам с къната да кисне поне 1 час и мажа.
Дезърт, забравих , пробвай и краката да къносаш.

Иска, така те искам. ЩОм си харесваш роклята това е Cool  Може на някоя сватба да й се отвори друго обличане. Моята си остана с едно обличане и куп лекета след него. А и е турско синя, сатенена, такава беше модата преди 5-6 г. , няма на какво да я преправя сега.

Цитирай

в средата на мъглата

кате http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=289846.0 -това са топките
а ,тя и моята бална стои прибрана-тогава война водих с нашите 4е не искам ролкя -да ама не
моми4ета  как не ви е срам-я да се разпишете-сабинка и магде-бИГ БРАДЪР-гледа  hahaha
« Последна редакция: ср, 07 май 2008, 23:26 от dtti »
Цитирай

Здравейте, момичета  sohappy

Толкова ми е интересно да ви чета. Открих ви отскоро, но не се включих по-рано, тъй като исках малко да ви опозная преди това. Попрочетох някои от старите ви темички.
Постингите ви са дългички и подробни. Малко като приказки.  smile3501 Та и аз така надълго ще се представя.

Моят съпруг е от Ливан, но е арменец, християнин. Ние живеем на няколко места, та хората почти не разбират кога, къде и колко време престояваме. В края на миналата година дойдохме в БГ, защото исках тук да родя дъщеричката си.  Сега по празниците за две седмици си бяхме в Гърция. А другия месец заминаваме за Бейрут отново.  Обикновено не плануваме престоя си. Използваме, че децата не са обвързани още с училище. Имаме няколко различни бизнеса и това ни позволява да обикаляме. Пък и ако имаме Интернет и телефон, проблема е никакъв. Затова и почти винаги сме на линия. Какво да ви кажа - жертви на информационните технологии.  smile3552

Всъщност аз се занимавам с доста неща, но главното е, че съм преводач. Знам и ползвам около 9-10 езика. С 4-5 превеждам професионално. С другите се оправям добре, мисля  newsm12. Съпругът ми също говори горе-долу толкова езици. Някои различни от моите.  С една дума сами си правим мултикултурна среда и хич не ни е скучно.  newsm68 Хоби ни е да учим езици и да опознаваме нови култури.

Сега изучавам арабския и арменския език. В смисъл, че те са на дневен ред. Като ги понауча по-добре, към други ще премина.  Thinking

Ще се включвам, когато имам възможност. Но бъдете сигурни, че винаги ще ви чета.  newsm10

Приятна вечер на тези, които са около Средиземноморието. И приятен ден на онези, отвъд Океана.  newsm51

Цитирай

в капчица роса

Къде се изпокрихте , кажете някоя клюка Money

Деси, чудя се за тез топки newsm78  вкусни ли са

Егати, тръгвам да готвя булгур, похвалих се на Хаяти, водата завряла търся и от чувалчето само 1 чаша огребах Confused А то вуйчата само булгур ядеше, за да не се наложи да харчи пари за нещо излишно #Cussing out  И сега ние нямаме, трябва тука да купуваме некачествен на десеторно по-голяма цена заради тоя конски търбух Sick Фурмите дето бяха пратили по него и сладките пак той си ги изяде, по-добре да не беше вадил кутията. Много съм ядосана

Хайде бе хора, народе, размърдайте се, мързела е порок, който трябва да изкореним Twisted Evil

ето, Мелани, здрасти, още един полиглот  Embarassed   Как се казват малките?
Цитирай

Катя, какъв може да стане човек завършил тюркология? Предполагам, че само преводач. Rolling Eyes Ще ми обясниш ли? В момента всички възможни специалности ме интересуват, въпреки, че съм решила какво да уча, но все пак ми е любопитно.
Катя, Dtti, сега се сетих къде ще я облека след това. Моята няма да си стои прибрана, поне не задълго.
Добре дошла, Melanybouquet
Между другото, къде изчезна Мама Миа? newsm78
Цитирай

в капчица роса

Иска, не излизат само преводачи от тази специалност. Не се учи единствено език, а и култура, произход традиции на тюркските народи. Абе щеше да бъде интересно.

А ти какво си избрала?

Цитирай

Шилан & Шиар, под аватара ми пише: Жозеф е малкият, но му викаме Джой. Малката е Мари.
Цитирай

в капчица роса

леле, то си пише, ама кой чете като има снимки Laughing

Свеар, Hug  как сте
Цитирай

в средата на мъглата

Деси, чудя се за тез топки newsm78  вкусни ли са

кате не знам-утре ние въглехидратния,но народа ги хареса-добре си похапнаха
Melanyдобре дошла bouquet bouquet newsm78,4естно казано мислех 4е мъжа ти е маронит-но ти съвсем ме изненада #Crazy Very Happy
сега отивам да храня дребната и да се надяваме 4е след 1-2 4аса ще заспи-ако не търсете ме в някоя лудница за 5 ти път я преобли4ам-в банята на бибето пробва всякакви смеси-от те4ен сапун+ шампоан+ jet  #Cussing out
Цитирай

София

Добър вечер момичета,Деси -вярно си биг брадър,ама гледам първо да изчета пропуснатото за да съм в час.А и ние със Сабинка като в 8 и нещо сме тръгнали на кафе сутринта питаш ли как дремем сега?Мароканско Кате,Добре си дошла на родна земя!Разказвай всичко по ред и да не забравиш снимките.Дала и при теб както всички хубави неща -почивката свърши.Много хубави снимки видях,добре сте пообиколили.А за малкия не се притеснявай-педиатъра ще прецени и ако се наложи ще ти увеличи дозата на вигантола.Амал и ти успя да побегнеш от София,радвам се ,че сте доволни.може ли и на мен да кажеш кой е хотела,че и на мен ми е ред за почивчица.Арабския ли е?Марси,чакам резултат и ще ти пиша.Цената на каргото която бях писала ми я каза още един човек,но чакам още един вариант.Между другото аз съм пращала много лични вещи и с наши тираджии ,при вас няма ли някакъв начин?Кате и ти си отпочинала я не я мисли работата много-много ,а се стягай по-сериозно за двугодишния платен отпуск.Стига с тая рода,че лятото като им се изсипем сирийките и ливанките на местна почва ще видим какво не харесват те на българките.А и на място каква дружина ще събера още....Дуа,за сестричка на младежите в момента ми е невъзможно и да помечтая.А и годините понапреднаха.Днес след у-ще доведоха съученичка и да ти кажа има си разлика.То кротичко,миличко-а те побесняха.Добре ,че големия отиде на английски ,та другите двама малко кротнаха,че сигурно и лампите щяха да откачат.Е бяха ми изсипали гардероба на пода-ама играли на жмичка.Сабинка кацнах си точно навреме-телефона ми зазвъня в асансьора а аз на вратата.И чушките напълних и мекици изпържих и попреговарях-направо не мога да повярвам ,че успях.Добре дошли на irbi6a и Мелани! Може и ливанките скоро да грабнем властта.Двама се карат -трети печели.Поздрави и прегръдки на всички Ви.
[/color]Аз ще хвърля едно око и при диетите,че след толкова празници положението е трагично.Може пък и да са измислили някое ново чудо ядеш и отслабваш като за мен. Laughing
Цитирай

в дядовата ръкавичка

Деска  , биг брадър  Smile  ето разписвам се , Даянка- сладуранка пак прави белички,а  Smile  Love
Марси  опасна работа е Линда , високи токчета като за бал си избира  Party Love една приятелка донесе на Йоанка обувчици на пепеляшка, токчета, те са за игра, не за обуване, обаче нашта принцеса ги обува, едвам ходи с тях  ooooh! ама не ги събува, трака тука по паркета насам натам и се кефи  Smile  одеве преди да я сложа в леглото се гримира, ама така се наклепа  Crazy и три ленти сложи на главата, че и слънчевите очила и така заспа  Whistling някакъв принц щял да идва през нощта и да е красива  Smile
Светле зх  гледах ти албума , много ти отива кърпа, красива си  bouquet а дъщеричката ти радва ли се на дядо ?
Мелани добре дошла  smile3525
Дала  здравей  wavey  Hug  разгледах ти снимките, много са хубави  Party личи си че сте били щастливи всички заедно  bouquet
Дезърт  и на мен ми харесва повече кюрда, а гледам и добре се забавлявате  Smile  а Йоанка е първа танцьорка тука  Crazy то са чупки, съчетания някакви си измисля, мятане на коси [  перуки слага де, има три и си ги менка ]  нейната коса хич нещо не расте .
Мило Мароканско Кате  добре дошла в Софето  bouquet  :bouquet: Hug   днес вярно е студеничко  Whistling  след обяд като отидох да взема малките и Теди ме изненада , посрещна ме по- спокоен от предишните пъти, отиде до една масичка и взе една гривна от пластелин под която беше написано неговото име, подаде ми я и каза - заповядай мами , направих я специално за теб, ти си най- красивата на света, обичам те чак до звездичките  Love  очите ми се насълзиха и ми стана толкова мило, първото нещо което прави за мен  Love а Йоана возеше едно плюшено мече в една количка и като я извиках да идва и тя - мамо само още едно кръгче и тръгваме  Smile  и тя ми подари гривна, прибрах си ги тук в един шкаф и ще си ги пазя за спомен  Love
Магде браво на теб  Party  и аз утре ще метна едни чушки , сутринта ще ти звънна  smile3552
Цитирай

Абра, не знам дали дава уроци по арабски този познат. Не бих ходила при познат, момчето само се хвали на ляво на дясно колко съм умна и изведнъж да блесне голата истина , не става 35  Не ми се занимава да уча език. Стига ми подготвителен клас, по 60 пъти да пиша всяка дума и всяка сутрин първия час контролно. 6 двойки бях наредила за ужас на нашите 35  На теб сериозно ли ти се занимава да учиш Embarassed  и не бери грижа, няма да избяга твоето хабиби.

Ами, Кате, луд умора нема  hahaha А който не е бил подготве той не знае какво е от отличник на класа в старото училище изведнъж да ти фраснат 6-7 двойки една след друга (още се справям с психическите травми от онова време  Crazy 35 ) А за хабибито не се притеснявам чак толкова дали ще избяга, а дали не е от типа мъже дето лъжат, както дишат Wink (разбирай по-голямата част от мъжете, които познавам), че ми писна вече да слушам глупости на търкалета и то да ми ги сервират без да съм питала или да съм си ги поръчвала, ама ха  Crossing Arms

Добре дошла, Мелани  bouquet хем полиглотка, хем пътешественичка, не знам дали не е изтощително, но поне не ти е скучен животът  Smile много слънчева усмивка имаш на снимката на аватара и децата ти са големи сладури.

Цитирай

Охайоо годзаимась! /Това е добро утро на японски/

Писах сега след молитва - цял ферман и се затри!

Малко ми е кривичко по този повод, но какво да се прави - започвам пак!
Как сте? Как спахте? Ето, Йоанка, милото дете си чакало принца да дойде!

Вие с принцовете как сте? Моят много ми липсва, но пък и той си говори с мен доста - почти час и не можах да заспя дълго след това.

Гледам снимки - купища са, над 1000, някои са фокусирани и обмислени, за други -направо вдигнат фотоапарата. На над 90% от снимките съм "без глава", на берберската церемония не можеше да се снима, но наш приятел от Англия беше натоварен със задачата да обяснява как семейството ми няма да може да види и ще видя какво е сътворил, ще подбера и ще кача в албумчето.

Водна лилийке, недей така - не е вярно, че жените, които да учили философия - философстват. Знам, че си си направила майтап. А питай мароканци - арабите са измислили философията, както и всичко друго.

Мелани, здравей полиглот!

Писах с предишния си пост какво сложиха в сместта с къната, как нарисуваха линиите, после да - с лимон и захар, след това - в къната - черен чай - сварен, канела и карамфил. Преди да ме къносат обаче, ми измиха ръцете и краката с луга - станаха като на бебенце. Като изсъхна, махнаха коричката и ме намазаха с арган.

Свеки се смя, че мъжът ми се разсейвал и рисувал на час по милиметър, понеже след сума време излизам с малко фигурки, а той обясняваше, че аз искам така - да се вижда кожата.

Та обаче като виден традиционалист каза: "Ами като така си я нарисувал, така ще е през цялата церемония!", т.е. така ще ме гледа. не ни се занимаваше да добавяме мотиви.

На японски "обичам те" е - дай суки десь, а цялата фраза е "аната уа, уаташи ни дай суки десь".

Катенце
, няма жабки в Мароко.

Магде, твоите момчета още ли искат сестричка. Как е Ясин? Наваксва ли със лудориите?

ТарикМом, виж ливанските снахи много взеха да стават, но като занаидват мароканците да си търсят бъл