М & БИ - 67

  • 28 382
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 73

Къде сте,момичета,сигурно почивате.Браво на вас.То и аз цял ден предремвам като бабичките,но като мине този месец ще се събудя. Tired
Амал и Дуа-ако всички разбираха религията,нямаше да има проблеми въобще,но за съжаление  има хора -стават,ходят на джамията,молят се,пазят Рамадана и всичко това от дуличие и за пред хората. #Cussing out

# 46
  • Мнения: 610
  Привет момичета  Hug  Снежна сложи сладкишите, хайде и от мен по едно следобедно кафенце и топъл шоколад  Hug
Тарик Мом   как сте с малкия сладур  Heart Eyes
Мароканско Кате   wavey  много се радвам за теб  Hug  bouquet
Магде тези дни не ми оставаше време за писане, че нали времето е хубаво и сме навън по разходки, а онзи ден като се върнах те токущо ставаха от сън и всичко си беше на мястото  Mr. Green  обаче няколко дни вече таткото не е на работа и са върха на глезотията  Whistling  той хич не може да им се кара, все мене ме пита за всичко  Crazy онази вечер нарочно го оставих той да се занимава с тях и седнах на компа и се правя че не чувам и не виждам  Simple Smile  еми луд го направиха  ooooh!  точно преди сън и двамата в един глас му казват - тати ние искаме на тоалетнатааааа, и той- Сабина кой да сложа пръв и аз - не знам който си избереш, след малко чувам че Йоана му казва- тати аз майтапче си направих, нищо не върших в гърнето, просто исках да правя компанийка на Теди  Simple Smile  ох Магде ама и на теб не ти е лесно, като видях на площадката как всеки тръгва в различна посока  Simple Smile а и малкия Яси и той голям палавник, само колко е бърз  Heart Eyes
Хайде и аз да се разпиша за бременоста - качих 17кг и много бързо си върнах предишните килограми.   Малките се събудиха, викат ме  Whistling  до после момичета, хубав ден   bouquet

# 47
  • Мнения: 216
Другарче мило,мисля ,че с тези кодови имена потънахме в неведение и избягахме от възможността мами,които ни търсят и не знаят ,че съществуваме,въобще да разберат за нас...
какво ще кажеш да си върнем старите заглавия -пък каквото ще  да става-тук всичко е виртуално-и лошото и доброто-но доброто  може да се усмисли с последващи приятелства-
ето аз нямаше да знам за вас,ако не беше Амал,която ми даде линк-Така със звучните имена бяхме някак престижни -Арабски приказни раздумки -от наши мами сладкодумки Heart Eyes

  че и среща си спретнахме и приятелства-май това му е хубавото на форума,е и разтухата в свободното време разбира се-Хайде решавай-
да го подложив на гласуване ако трябва newsm78 Mr. Green

Сабинка-така благодаря за кафето Heart Eyes

Хайде милички разписвайте  bouquet  bouquet  bouquet
                                   

# 48
  • Мнения: 100
Здравейте, мили мами!!   bouquet
В тези почивни дни явно всеки се е отдал на активна почивка. И аз се прибрах на Плевен, естествено - посетихме и възрастните на село  Heart Eyes Сега при нас отново вали, та се кротнах пред компютъра. А между другото - лежерната тишина в 4 и половина в този почивен ден току що бе огласена от бибитки на автомобили - пак сватба има някъде при съседите  Nature Sunny  По вода ще им върви!!  Heart Eyes  Леле, имам чувството, че времето е спряло тук... в София дори и почивен да е деня пак лудницата е голяма...  Whistling Confused
Кате, радвам се, че си пристигнала благополучно... Ще прелиствам албума редовно за снимки, ммм как обичам снимки!!
Деси, искрено се забавлявам с Даянка... ето съм Simple Smile Simple Smile сладурана.. ама и на Близнаците не и е лесно...
оххх а като слушам разказите за ражданията и шевовете и смрадликата и... май и аз се присъединявам към на Шиланка отбора...  Confused Tired
Много благодаря за кафенцата и сладкишите - аз чакам братовчедката да дойде и ще си спретнем по едно фрапенце.  Heart Eyes
После ще пратя и на вас Simple Smile
Лили, милата Кари, няма да ходите в училището, ама ако се повтори - право там! Не знам как е при вас в Емирствата, ама тук непрекъснато дават насилие по ТВ, даже детските филмчета са изпъстрени с "красиви" думи, които децата после си говорят едно на друго, че и на родителите си. Компютърните игри пресъздават убийства и агресия... нямам думи просто... Преди да си прекараме интернет в нас ходех в един клуб и там дете на 5 или 6 годинки играе комп.игра с едни автомати, стрелби, агресия, а то псува (а не знае дори смисъла на думите си)... безотговорна работа - на родителите, а и на държавата - да ги забранят тия игри и тия работи....   Whistling ooooh!
Едно поздравче от мен -

http://es.youtube.com/watch?v=w5PxD1SuZEQ   Heart Eyes

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 20:03 от Eye of Ra

# 49
  • Мнения: 3 804
да се разпиша и аз
снощи бяхме канени на ве4еря цялата рода у сестрата на мъжо,и тукмо обле4ени и приготвени излизаме пред врата и спира една кола-приятел на мъжо,който не беше идвал поне година  и хайде пак в къщи-дребната ревна с цяло гърло
-искам на колатааааааааааааааааа newsm45 ,добре 4е 4овека не разбира бг,та след 4ас тръгнахме и пристигнахте тъукмо когато слагаха масата-там имат и голяма люлка и пързалка-голяма игра беше-Даяна спратната цялата в бяло с бели 4орапки и с къдри4ки- гледа от друготе деца събува сандалите и  тър4и по 4орапи из двора  #Cussing out-не питайте с какъув цвят дрехи я прибрахме,добре 4е има Ариел ,и от уморта заспа в колата
сина на другата му сестра влезе в казармата миналата седмица и не знам как запо4на разговора-та ми пожелаха и аз да имама мом4е и да го изпратя в казармата-аз оба4е казах 4е и да имам няма да ходи войник защото ще е единствен син-тук ако семейството има едно мом4е не го взимат в казармата-свеки оба4е каза-а не ще имаш близнаци-та я кажете кой се е съюзил със свеки #Crazy newsm78 Joy
мерси за по4ерпката,а сега и аз да пусна малко ядки 4е само сладки сте пускали

# 50
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
 Joy   Дуа- искам да те хапна на една хапка  Laughing Heart Eyes Hug
Не е от заглавието това затишие , а от празниците - споко !
Защо оставаш с такова впечатлиние - при почването на нова тема не съм спряла да записвам по 1-2 нови момичета . Специално преглеждам страница по страница , за да не ги пропусна , но не пишат редовно...
То и на мен не ми се пише напоследък ...

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 18:28 от Другарче

# 51
  • Мнения: 3 804
http://www.arablocale.net/name/index.php
ето един сайт за зна4енията на арабските имена-за съжаление  само на арабски е
марси познай какво е зна4ението на Линда-първо името е влязло от испанския и озна4ава-моми4е с изклю4ителна красота bowuu

# 52
  • Мнения: 48
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ И аз да се разпиша в новата тема.Браво на Катето прекарва си страхотно в Мароко.Желая на всички приятни почивни дни доста почивки се събраха сега Laughing Laughingпък и случихме тук на хубаво време.Една почерпка и от мен..ПРИЯТЕН УИКЕНД ЗА ВСИЧКИ. и една песен поздрав за всички  http://es.youtube.com/watch?v=bTxDP4jHecw

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 21:20 от reni31

# 53
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте бръмбарчета! Голямо затишие тука - някак си тягостно...

Направихме ваксините вчера - трябваше да бият 5 инжекции, но се уговорихме за 3 и след 2 месеца, другите 2. Засега всичко е наред  Praynig

Ама какви почерпки сте наредили всичките  Party Пу за мен от всичко по малко  Crazy

Къде изчезна Катето? Дано всичко е наред при тях  Praynig

Мар.Кате - браво, много бодро звучиш  Hug Предполагам си изкарвате страхотно! В кой град бяхте? Ще пътувате ли? Защо се страхуваш, че те видял някой без кърпа - не е задължително да се носи - само ако искаш  Peace

Дезъртке, значи я разрушиха градинката? Видях темата за подкрепата, ама то като играят големите пари някъде така става  Tired

Сабинка, как са сладурчетата? Дивеят ли?  Hug Мойто човече за 1 секунда не се спира - опитвам се да го снимам и все ми излизат размазани снимките - като фурия е, чак не го хваща апарата  hahaha

Деси, сега ще разгледам сайта и ще карам мъжа ми да превежда.  Flutter

Другарче, и аз мисля, че покрай почивните дни хората се загубиха - кой на ваканцийка, почивчицаа, еххх.... мечти  Grinning

Айде и от мен да се почерпите, да не остана по-назад  hahaha

# 54
  • Мнения: 110
Я салям, хабибати!

ТарикМом, браво за ваксините. Знам аз знааам за кърпите, но мъжът ми или майка му ме гонят с една кърпа, че да не ме гледали: много съм била красива???  newsm78 newsm78... а и аз бях чорличка! А и косата ми е къса, както вече писах - приличам на мъж. Уффф. 

В Агадир сме. Днес пак- баница точих -3 пъти и правихме тарталети със желе и плодове и яздихме коне - подготовка за утре!  Grinning  bouquet
Господ ме донесе на дланта си до тези хора...

Само дето все има гости, вечер до 11 часа и все едно говорят на микрофон. Тя свеки ги държи в гостната и им дава чай и сладкиши и течен шоколад, и се хвали какво съм донесла ... тези покривки на една кука и ленени тишлайфери - голяма гордост, златна да си, ТарикМом. Голямата сестра бродира сега на кръстчета - учи се. Малката сестра е буйничка.
Мъжът ми се сърди, че има гости, че не можем да си говорим и не мога да изляза от вкъщи, но свеки е неуморима.  

Деси, Даяна - хахахах, така активно да си играе! Снощи и у нас беше така с 3 момиченца - "избърсаха" плочките. Ние имаме люлееща пейка на двора и хамак, малко фонтанче. Игра на воля. Бебенцето Райън -на съседката и него го видях, кенгуруто сега много ползват - винаги с него го носят - да покажат, че го ползват - то детенцето се кокори. Сладурче.   
Искаме да поразгледаме за малък апартамент или бунгалце в Агадир - то "малки" няма де. Много е хубаво. Ако намерим нещо, с удоволствие ще си купим. Утре е церемонията. Тука едно бербери се разкарват като народен оркестър в механа в Банско - по анцузи, а на главата - с по един син тюрбан, слагат отгоре по една джелаба. Дано утре не дойдат така облечени, че ще ги подгоня с коня.         
          

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 20:03 от akhyal_katya

# 55
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
   ....За другия път тръгнете много по рано за да сте навреме.Аз живеех на Papineau.,ама като се сетя колко пъти съм объркала цветовете на метрото ,а посоките.Затова като си слезех на спирката студ не студ хич и не продължавах с рейса а си тичах пеша.Е след време свикнах.

Да, позната история. Е, метрото го оправихме набързо, но автобусите са просто  ooooh! Добре, че има онлайн една програма да си начертаеш маршрута и горе-долу се ориентирам - засега винаги освен веднъж са идвали точно по разписание! Пък и като съм самичка с мъничето ми е просто невъзможно в метрото да слизам с количката, тъй че ползваме ниските автобуси  Peace Вие колко време сте живяли тук?


 тези покривки на една кука и ленени тишлайфери - голяма гордост, златна да си, ТарикМом.

 bowuu Flutter

Пожелавам ти най-щастливия и прекрасен ден утре  Hug


# 56
  • Мнения: 3 804
по пиратски -набързо,4е излизаме
гледахте ли новините-в Германия и Испания и още някъде-епидемия от дребна шарка-и казаха 4е това е резултат от отказа на много хора д аваксинират децата си
катя явно добре си изкарваш-4акаме пълен от4ет от церемонията и снимки  Heart Eyes,и да не забравиш клипа дето го пуснах предния път/най ве4е края/ hahaha,а скоро и ленти4ка да пуснеш
иман-веси къде из4езна newsm78,някой 4увал ли се е  с нея

# 57
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ай стига, сега и шарка да дойде, като не знам какво им ваксинират, то май нищо не ваксинарат от  няколко години у наше село! последно на 2 г някъде правиха хепатит и толкова!исках да правим паротит,ама на 4астно трябвало, пък мене ме е бъз някой да си измие ръцете с голямото ми желание да я ваксинирам!не знам, но в китай пак 3000 умирающи от нов вирус, там какво правят въдят ли ги , тестват оцеляване ли какво, май са минали на естествен отбор след мутации на вируси или внедряване на нови!
привет да не забравя да кажа, 4е ще ме вземат за блида!
рени, ти направо ми взе о4ите,  bowuu  bouquetтъкмо след аеробиката дето я мъ4их днес , направо залепнаха на страницата!
тони, много красоти за корем4ето! Crazyно не трябва,4е ве4е се търкалям и се мразя тотално! Sick
деске, от португалски съм виждала,4е превеждат като много красива като перла-линда! баща ми знаеше португалски ,за жалост няма как да ми каже, какво ли щеше да я види!
тя оба4е днес направо ме скъса от нерви, не ме пуска да ходя на спорт и не иска с мене да идва, добре,4е свекърът ме спаси и я взе да я мота с него!
тони, добре сте ваксинирали!
имам да правя брикове с кралски скариди,  chef bowuu та да ги емвам и салата да режа, а съм гроги на ента! Tired

# 58
  • Мнения: 206
Момичета отдаван слушам една песен Oliver Shanti - Allah akbar, много ми харесва. Някой знае ли нещо повече за този изпълнител?

# 59
  • Мнения: 130
Ето ме и мен! Не съм ви забравила. Днес имам малко време да ви пиша. Толкова много почивни дни,сякаш нямат край! На мен последните почивни дни ми минават много спокойно и весело. Надявам се, че и при вас е така! Много ми харесва аватарът на  Reni31, Айшварийка е много сладка. Heart Eyes 
 

Общи условия

Активация на акаунт