М & БИ - 67

  • 28 381
  • 281
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 689
Дуа-много е фешън таз кафе-машина,все едно сме в бъдещето Simple Smile
Знам аз кой е пророк и кой не,но нека не коментираме тук Hug
Важното за изповядващте Исляма е да знаят,че молитви се отправят само и единствено към Алла(СУТ)!Няма икони,талисмани,стискане на палци,хороскопи,вярване,че Коран като кника те ,,пази,,от злини или пък колие със сура и подобни ширк-ове.
За съжаление много от родените мюсюлмани не ги знаят тези много важни неща,не знам как така са ги пропуснали Rolling EyesИначе Байрямите не ги пропускат...както и да е,всеки си има негова истина и само и единствено Господ ще ни съди.

Ра-мерси за инфото,много са ми интересни тези неща за еволюцията!Значи зеленооките сме все мутанти Joy
Една наша обща позната не след дълго заминава да се види с нейната виртуална любов и ще рзказва,с нетърпение чакам да видя дали ще и се сбъднат очакванията.Малко съм скептично настроена знаеш,въпреки,че знам колко много хора вече са женени след като са се влюбили по нета.
Хайде ти не замина ли за Плевен,какви череши съм яла там,страхотни череши имате ей PartyДали са узрели вече,сега ли им беше сезона или греша?

Харе-чакам слона,и аз имах една картина,една от най-сполучливите ми 30 на 50,слон-индийско божество,темпер.Накарах мама да се отърве от нея,не знам подарила ли я е или какво,ама много синьо изхабих за нея Simple Smile

Хаяти-все повече се убеждавам,че заемите са много лошо нещо и не случайно са харам.И в Емирствата има много самоубийства,главно сред индийското общество и голям процент са именно заради заеми Sad
Видях те в албума,много си нежничка!

Дезърт и Шилан-къде изчезнахте куклички?


# 106
  • Мнения: 3 804
здравейте моми4ета
аз съм много зле-явно ще се разболявам-вие ми се свят,гади ми се и подобни-а така ми се яде лимон-поръ4ах на мъжо-добре 4е утре е по4ивен ден та големите нямат за у4ене и ще поемат къщата-то аз я оправих де
SkyBlue -тук предпо4итата агнешкото,ама е по ртазли4но по вкус от нашето,а пък при вас какво е не знам,направи баница-харесва се,с рибата си оцелила 10 ката,общо взето бг манджи не се разли4ават много от тукашните-успех  bouquet
а все пак ще ти пусна въпроса за паролата
моми4ета SkyBlue-пита за парола-4акам отговори 
седа 4ао 4е едва гледам

# 107
  • Мнения: 3 804
ра4ето -също поиска паролата 4акам отговори и от 2те  Peace

# 108
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
деске, ти полеки4ко искаш да ни подготвиш, Mr. Green newsm78 4е ще ставаме лели ли? пак, ех, толкова многодетни лели сме тука, още едно-две в+ хи4 няма да ни е зле, после да има с кого да се сродяваме!  bouquet Hug
скай, не знам какво да препоръ4ам от бързите, май само сирийките могат да помагат, аз от нашите тука ти препоръ4вам бриковете, тажините и марките, поне са лесни и бързи и макаронените, кускус също не е трудно!на рибата слагаме кимион отвътре и отвън и малко лимон и пе4ем на скараили пържим! шиш4ета на барбекюто с месо и зелен4уци,мешуи, дроб4ета, бъбре4ета камуния!кюфта, пържен пипер и доматен сос! може и 4ипс направен домашен!салата табуле, хумус и зелени салати;домати, краставици  лук; салата с тон; ориз със ходра и малки месца!ние 4акаме албумите им! Mr. Green

# 109
  • Мнения: 110
Добър ден на всички от една булка!

Цяла сутрин са ми оставили момиченца и момченца - много се радвам с тях, но една дума не можем да си кажем. Има едно по-мъничко и нисичко сладурче - вече му е интересна и водата, и всичко, но го видях да се мие на ... бидето... Какъв съм гледач само... 5 деца. Моята 5-годишна приятелка Салма явно нещо ми обяснява, но нали съм тъпчо - не разбирам. Добре, че свеки дойде.

Утре е време да пазаруване и после - през нощта тръгвам за Казабланка. Сърцето ми се къса- не искааам.

Целувки на всички.

За парола ДА

Свеар, сетих се за теб. Как си ти? Как е твоето момченце?       


Момичета, какво значи на арабски САРМА? Аз говорех за сърми и свеки ме погледна като попарена.   
 

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 15:34 от akhyal_katya

# 110
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кате2, сакън недей прави като мене грешката, зна4и вагина!и аз се изцепих, ама ти и табуна недей казва, 4е пак си е нещо подобно!поне за мароко, за нас си е хляб тунизийски традиционнен, но ме предупредиха да не питам мароканци какво е? newsm78 #Crazy Mr. Green

# 111
  • Мнения: 3 804
сакън недей прави като мене грешката, зна4и вагина!
туй по наще ширини го няма,ето и ноива дума нау4ихме  Mr. Green
деске, ти полеки4ко искаш да ни подготвиш, Mr. Green newsm78 4е ще ставаме лели ли? пак, ех, толкова многодетни лели сме тука, още едно-две в+ хи4 няма да ни е зле, после да има с кого да се сродяваме!  bouquet Hug
Марси-недей 4е май4е оплескахме работата този месец,ама ще видим,преди малко за спорта хапнах и не ми са коментира,ама пък с 3те не ми е било така-дано да е нещо вирусно

# 112
  • Мнения: 720
кате2, сакън недей прави като мене грешката, зна4и вагина!и аз се изцепих, ама ти и табуна недей казва, 4е пак си е нещо подобно!поне за мароко, за нас си е хляб тунизийски традиционнен, но ме предупредиха да не питам мароканци какво е? newsm78 #Crazy Mr. Green


 Joy  ее не ....смях се много признавам си. Представям си с какъв изумен поглед е стреляла свекървата.

# 113
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хари, позна! не само поглед, ами цял оглед! и кажа штттттттттт! 4е храм!и да не го казвам никога пове4е тука, хахаха!

# 114
  • Мнения: 55
Ас саламу алейкум  скъпи мои
Деске мила ,чайче с кимион и лимон не ти ли действа добре.Аз все така се лекувам ,като ми е много зле,но само на мен действа  Praynig Praynig Praynig ,Иншааллах да е нещо леко ама ти си знаеш.  bouquet  bouquet  bouquet
Кате -мароки хич и не се притеснявай ,сега ти е времето да казваш неправилните думички, а колко е хубаво с много дечки ,как да не си говорите ,ти пери на БГ а те на арабик и накрая ще разбереш колко еднакви думички имаме.
Като каза ,май всеки има такива случаи с неправилните думички.Аз например по голямата част от времето си прекарвах с братовчед на мъжо,с 6 год. по-голям от мен,но ме зачислиха към него,че се разбирахме на английски.И така един ден пием кафе ,учим арабски  и аз се изцепвам да го питам как е мед ( honey) на арабски , и повтарям а той ми се усмихва само и нищо не казва.Мина време  и като си дойде мъжо го помолих да му каже какво съм питала ,толкова се забавлявахме тогава, а братчеда много интелигентен и скромен човек,истински брат ми стана, така си го обичам.
Кате всичкото щастие ти желаем всички женички тук  Hug  bouquet
http://www.dailymotion.com/related/8884225/video/x248c1_marwane- … maha-ya-rab_music

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 16:28 от hayati

# 115
  • Мнения: 206
Water Lily имам снимки от барбекюто и ще ги кача днес в моето албумче. Добре, че случихме на хубаво време, защото сега дъжд и дъжд Sad
Аз не исключвам хората да са се появили в Африка защото навремето климата там е бил много по-благоприятен, а голямото преселение на народите е довело и до различни мутации по хората вследстве климатичните промени, които се е наложило да преживеят и към които да се нагодят. Така или иначе като цяло хората в топлите страни са с по-тъмен тен, а в студените страни като скандинавските страни например са бели... Другото е плод на миграция на хората в по-ново време. Но скоро четох, че синееоките хора постепенно ще изчезнат.
bliznacite2004 честит имен ден на тати ти, сладките са страхотни, голяма майсторица си Simple Smile
hayati   Карбовкси показва реалността в България, а и въобще. Понякога чак страх да те хване какво бъдеще ще имат тези момичета емоционално и физически изхабени още на 18. Ама така е, защото семействата се градят на изкривена демокрация, в която всеки може да си прави каквото си иска...
Ще дойде време и хората ще се върнат към старите традиции и това ще почне именно с това разюздано поколение сега, което като стане на 35 - 40 ще потърси нова опора, нови хоризонти за да има идея за съществуването си. И ще се върнат много хора към религията, но православието за съжаление не е готово за това.

# 116
  • Мнения: 110
Хари, ама не беше смешно! Свеки, такава кротка жена, така се стресна от думата, че забрави да слуша обяснението ми на френски за продуктите, решила, че съм болна и ме гледа много съсредоточено. После седна на един стол и аз взех да вадя ориз, да показвам снимки и повтарям думата, тя се успокои, после се смя, добре че марси като каза какво е. Дойде си мъжа ми, свеки му казала, той се учудил как така чисто знам да казвам, ама пък защо така точно на нея, а не на него. Уточнихме се.          

# 117
  • Мнения: 725
Е Кате ,простено ти е   newsm62 ти сега се учиш .я кажете момичета ,които живеете в чужбина правили ли сте  грешки с думи ,.
Че ми дойде на акьла имахме студенти познато семейство /негри /той учеше за лекар .пратил жена си да занесе обувките на ремонт и и казал -питай кога ще бьде готова поправката?
а тя отива и казва ---кога ще готова мравката и колко струва мравката ?
на всички приятен ден и целувки на дечицата.

# 118
  • Мнения: 32
Мархаба и от мен   bouquet
Добре дошли на Рачето и Скай Блю, приятно ми е да се запознаем.
Много се изненадах за значението на думата сарма  Shocked Странна работа тогава, в българския откъде се е взела тази дума след като сърмите са си арабско ядене  Shocked
Относно табуна ... хм ... на 2 минути от блока ни има ливанско ресторантче наречено така. Продават фатайр и пици и хлебчета.  Laughing На стената му е залепен плакат за бойкот на датските продукти-невъзможно е да ползват неприлична дума за име.
Та явно в различните държави се използват различни термини  Joy
Кате Ахял, бравос на тебе че се опитваш да учи арабския от първата среща  Hug Аз от 4 години в арабска държава и още съм на стартово ниво . А и мъжа ми хич не ще да ми обяснява  Thinking Сигурно доживот няма да го науча  Confused А само като си спомня как като работех в една италианска фирма за 8-9 месеца взех всичко да разбирам и да правя кратки изречения ... арабския е по -труден... Затова и не се опитвам да го говоря, плещя на английски, а който не ми отговаря на английски, му се чумеря  Stop
Сега съм се заела да уча арабска граматика в един център , който Уотър Лили ми го каза. Лиле, джазак Алла хайр, много ти благодаря за информацията   bouquet
Татко е тук от 9 дена и прави филм след филм на камерата  Flutter Всичко се фотографира, дори как режа лук, как уча аз дамайр (местоименията в арабския ) и как изглежда банята!!!
Лека вечер на всички   bouquet

# 119
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Едно голямо здрасти и от канадските земи  Hug

Леле, Кате2, горката свеки  hahaha. Аз един път говорих с нашите и им казвах за зъбчето на Тарик нещо и мъжът ми слухти и ме пита какво е зъб. И аз му обяснявам, той ме предупреди да не съм го казвала в Мароко, защото било много мръсна дума. Но не иска да ми каже какво значи  Crossing Arms Тъй, че ако някой знае да ме светне, моля.

Общи условия

Активация на акаунт