М & БИ - 67

  • 28 435
  • 281
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 468
Ирби, нали може така да те наричам за по-лесно, добре дошла.   bouquet Разкажи как ни откри, ние тука си правим проучване.  Mr. Green После ще обобщим данните.

Още една египетска мама, Лили, скоро ще се конкурираме. Joy

Лили, не само не е прецеднт, ами е по-разпространено дори от Европа. Понякога както казва Дуа нещата не са точно така, както ни ги представят медиите, дори в Иран. За тази пилотката, на косата си носеше шалче леко преметнато, а и жените които даваха също. Имаше и с чадори естествено, но явно не са толкова "черни" както се представят от Дж.У.Буш. Mr. Green

Къде е Мама Мия, ами Мария, аз все питам за някого.  Flutter

Снеже, пиеш ли нещо за киселини? newsm78

РАЗАН, пиши ми на лични, че ти зтрих съобщението и ен мога да те намеря, че нали нямаш публикации. Joy Mr. Green

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 16:10 от amal

# 181
 Grinning Laughing  bouquet  bouquet  bouquet
Няма проблем да ме наричате както си искате.Ами значи ,търсех в нета инфо за ливанското училище в бг и в гугъла ми откри и линк към бг-мама.Зачетох се и много се зарадвах.защото досега не бях общувала с такива мами и ми е много драго.Целувки на всички!

# 182
  • Мнения: 689
irbi6a -Ахлан уа Сахлан  bouquet
Значи имам още двама потенциялни зетьове Party
Вашия тати бг паспорт ли има?

Амал-ще превземем власта Joy
Абе за какво тогава ги карат да се забраждат,пък разрешават хомо.оп.?!Странна логика Thinking

Дуа-и аз си имам работа Simple Smile,но намерих инфо,което колкото и да искам не мога до опровергая с моя си логика.
Ето за веждите-гайтани общо+татуиране и пробиване на нос и др.:

http://www.islam-qa.com/index.php?pg=rslt&txt=eyebrows&s … list=0&ln=eng

за оформяне с цел да си красива за мъжа си:
http://www.islam-qa.com/index.php?ref=21393&ln=eng&txt=eyebrows

хадита (Кутси(думи на Алла(СУТ),предадени чрез Пророка (САУС)) за тези,които скубят,бръснат,режат(най-долу):
http://www.islam-qa.com/index.php?ref=2162&ln=eng&txt=eyebrows

хадит за жената,която пита за веждите и за проклинането(виж:2-):
http://www.islam-qa.com/index.php?ref=21119&ln=eng&txt=eyebrows

За перука и временни удължения за коса(които може сама да си и сложиш и свалиш) се оказа,че за пред мъжа ти-може.Общо взето почти всичко ,,временно,,е халал(разрешено).
За зъбите може да се слагат венери и всичко,само без разстоянието м/у резците.
Значи някога са го правили знаете ли защо Crazy-за да изглеждат млади ThinkingСмятали са,че младите момичета по начало имат такава,,дупка,,пък по-старите нямат и така.не го бях чувала това newsm78
Също е халал за мъж да си сложи златен зъб(по начало злато е забранено за мъжете)

Абе каква е тази стачка в Ливан,много е сериозно полужението...Заради шпионажа на летището ли е или за какво?

В Египет парламента взе решение да се увеличат и горивата с о-о 50% SadГаз:58%...зле е,много зле...










# 183
Ахлан я Лили, не все още няма бг паспорт.Аз много искам да живеем в Маср но той казва трудно било, нямало работа.Моля те кажи ми как е там положението. Имаме апартамент в кайро.

# 184
  • Мнения: 126


Привет на Всички Арабелки
Тук съм вече ........много неща видях...метнах снимки в албумчето
Нещо сега обаче съм притеснена....майка забеляза че на Раянчо крачетата са леко закривени-.....май развива рахит....
Ще пиша повече....дълго стоях на компа да сложа снимките и той вече не издържа в къщи-иска навън.....
Много хубави моменти имах.......  bouquet

# 185
  • Мнения: 333
Ирбиша Добре дошла сред нас!   bouquet

Кате Къде се губиш душа....домъчня ми за тебе.  Hug
С кюрда има леко напредък и на мен взе да ми се вижда симпатичен ....  Heart Eyes Blush

Много хубаво си прекарваме като излезем заедно. Един път когато излязохме пак (на 1 май) решихме на прибиране от центъра да минем през Морската градина и минахме през детския кът (варненките го знаят Simple Smile ) и имаше много народ и тъкмо се беше стъмнило..втурнахме се в тълпата и по едно само около нас се движат някакви циганки с дечурлигата...циганките окичени със злато и в модерни дрехи викат и крещят помежду си ( май така си общуваха  Mr. Green ) и решихме да заобиколим басейнчето с водните колела и да продължим към Спортна зала. И от другата страна на басейна имаше виенско колело, но там беше леко тъмно и ние решихме да минем от там за по-на пряко и като се озовахме сред тълпа само а цигани ... ама викат крещят, радват се ... бягат деца наляво на дясно...циганките крещят с цял глас .. ние двамата станахме ей така -  Crazy и се мъчем да се измъкнем от шумната тълпа от която звучи много смешна турска реч с цигански акцент ... хем вървим и хем се пресвиваме от смях като ги чуваме как говорят и какви глупости дрънкат и се кикотим, мъчейки се да се измъкнем от там.  hahaha ... зад и пред нас вървяха някакво ромско семейство с мн деца...децата бягат около нас, а едното момиченце дойде и се хвана за ръката на Селчук (така се казва момчето Simple Smile ) и той се чуди какво става.  Joy И аз му викам детето се обърка, нали сте от една боя .. и пак смях и така се прибрахме вкъщи, но беше мн весело...мн забавно беше.

Кате все се каня да те питам , ти като си изрисува ръцете с къна колко време изчака за да я измиеш после.  Thinking Аз намерих тука из нета едни красоти..те едни хубави с брокати, с камъчета...цветно...голяма красота. Ще ги кача по някое време да ги видите.  Heart Eyes

Качих в албума 2 стари снимки на ахмед, които за сега са единствените в компютъра..... а другите все още са криминално изчезнали.  Thinking

Лили Саричка колко е порастнала само ... машаАллах  Heart Eyes Тя май повече прилича на тебе, а Кари на баща си.  Thinking

Сабинка Ето ме и мене  Flutter Hug Танцувате ли пак с малката сладуранка.   Heart Eyes

Амалче Много хубаво си прекарала...добре ти си е отразило..личи ти машаАллах.   Hug

Момичета не ви споменах една по една, но мноооого прегръдки на останалите ви.  Hug

Дала Най-накрая и ти сред нас. Липсваше ни!  Hug Разказвай повече!  Simple Smile

# 186
  • Мнения: 113
Привет  Hug
Принцеске, мила- аз гласувам с две ръце за кюрда  Peace Той повече ми хареса от старото ти либе- честна дума.
Амал и Марси- уж в края на месеца трябва да си дойде младежа. Бяхме се разбрали да си пишем, но той не успявал от там да отвори бг пощата си и накрая писах на пощите на братята му.  Днес най- малкия отворил писмото и изглежда се обадил на Накиб- да му го прочете. А диването явно му е продиктувало на български какво да ми отговори, защото думичките са изписани по  невероятен начин, но все пак се разбират. Щях да падна от стола от смях. На всичкото отгоре след всички изредени любовни обяснения, малкия добавил и своето име накрая: "От Накиб и Акбар"  Joy
Ибриша- добре дошла, мила   bouquet Не се съмнявай, че ще се чувстваш добре при нас  Peace
Дала- къде точно ходи, че не се сещам сега...  newsm78

# 187
  • Мнения: 468
Дала, не се притеснявай, щом си го забелязала е добре. Моето на 5 месеца видях, че започна да му се деформира главата понеже спеше все на една страна и аз накарах лекарката да му обърне внимание. Дадохме му витамин Д и всичко се оправи. Кураж и действай.  Heart Eyes Hug
Нафасима, светът е шарен. На мъжо племенника е в Дубай и трябваше да му изпрати едни пари, после му писал няколко съобщения, моя не отговаря. Ама да видиш като нr пусна съобщение на перфектен български веднага зазвъняхаме. Simple Smile) D то се оказа, че приятел на мъжа от студенските години е в една квартира с племенника.
Принцеске, и двамата са симпатяги, ама е важно и кой ще те направи щастлива.Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 17:35 от amal

# 188
  • Мнения: 689
Пак ми се скапа сайта с албума..Защо така става,претоварен ли е,уж моя нет е бърз...

Нафасима-реши ли как ще се гримираш за бала?Сигурна съм,че роклята в лилаво много ще ти отива!

Рени-благодаря,че сподели снимките си с нас!Много ми харесва синият шалвар-кмииз!Къде е този динозавър?

Дезърт-и Ахмед е симпатичен бил(мин.време),но с кюрда като ви видях веднага си ви представих женени с няколко хубави дечица GrinningСпоред мен сте много хубава двойка!Радвам се,че сте си прекарали добре заедно,ако не друго поне ще се разнообразиш и няма да мислиш за онзи.

По mbc4 започнха да дават един турски сериял:Noor.Актьорите са много красиви,добре гримирани и облечени,къщи с басеини,хубави коли и т.н. все радващи окото неща,знаеш ли този сериал?За съжаление е преведен само на арабски-не е честно така  Crossing Arms
Кажи ми С с ченгелче от долу как се чете на турски?

irbi6a -зле е полужението в Египет точно сега.Повишиха цените на хляба,горивата..Стачки и недоволства...Не си ходете,прав е мъжа ти.Заплатите са ниски...Иначе и аз бих предпочела да живея там,който е задоволен финансово си живее добре,а бедните изнемогват...Вие как се срещнахте  мъжа ти и в Бг ли си живеете?

Дала-завърна се и ти значи HugМного хубаво в Паррисссс CrazyИ ти си личи колко си щастлива с големия.Беб Раян много е пораснал,машаАлла,а майка ти е мацка Simple Smile

Хайде,че умирам за кафе!Днес така ме мързи EmbarassedСамо сготвих и се разпльокнах на дивана,а принцесите разхвърляха подобаващо ooooh!
Сара наистина много порастна,снимките в албума са стари,сега е още по-голяма и вече се опитва да изговаря думички Heart Eyes

# 189
  • Мнения: 110
Я салааам, хабибати-та!

КОЙ пуснал студеното в София? Страшен студ, ауууу. Я аз хох-хоп обратно, докато ме искат още!  Party
Толкова интересни неща прочетох тук, но на някои няма как да не отговоря сега: магде, здравей, твоите момчета не спазариха ли булката - момиченцето - да си я вземат? Сещам се моите племенници близнаците - като бяха 5-годишни - кръстници на сватба - родителите им. Единият от близнаците така се беше впечатлил от булката, че после с месеци увещаваше майка му.... да си родят една мъничка булчица - и показва с ръце - примерно 2 шепи, и да си я гледат, докато порасне.

Близнаците, много ми беше мъчно за тебе. И при нас така - онзи, на който му беше интересно, поплакваше, за да е солидарен. Виж обаче Йоанка как те успокоява!

Принцеса Дала, много губави бебета Райан-човците! Ти как си? Нагледа дворците и се върна.

Амал
, аз показах снимки на срещата - както сме се снимали на масите - от моя фотоапарат. Най-много харесаха Дуа, че с хубав фулар и ми я даваха за пример, а аз до нея - с късите ръкави и блузата по мене....  Crossing Arms И мъжът ми каза: Ама сега като се съберете пак да говорите с часове, ето тука - да почерпиш, да не кажат, че не те гледам добре и да се излагам като мъж. Имам подаръци за 20 мами?? -по една хубава кърпа, чай, фурми и локум. Това ми било за приятелките. Кърпите са като моята - правоъгълни. Аз усетих, че свеки - грамотна е жената, не мислете друго, борави с кръгли цифри при покупки: 10 кила, 20 броя.
Аз казвам "Ама нямам толкова приятелки!" а той - ами на снимките, на посланичката, на мароканската вечеря, ще се сети някоя да дойде да честити. А ти да си забравила. Даже нося подарък на .... не се смейте.... продавача на козметика Occitane на витошка - като беше тук Абдел, говориха за маслото от арган, като жени - поне 1 час си говориха и това момче - продавача даде мостри , и сега и за него има подарък. Аз не му знам името на човека - един много висок и атлетичен млад човек, но ме помоли мъжът ми, ако може- да не ходя да го нося сама и да не се смея с продавача.

Абра, не мезует, ами 10 часа престой: поне седнах на земята до една безжична интернет точка и писах писма.
А в самолета на връщане, до мен имаше една жена - говорихме си за разни неща, полет, и коя къде ходила, и тя ме пита как издържам на бой, тормоз и нетрадиционен секс. И аз й казах, че не издържам на такива неща, но мога да й дам моя адрес да ми пише имейл и да ми каже впечатленията си, ако й се случи. Тя стана и се премести, тъй че пищна ви кака Катя се протегна царски.

Принцеске пустинна: не съм си мила къната. Като те каносат - аз исках само малко - обичам да се вижда кожата, а не да е само къната, като засъхне и ти махнат коричката от кашичката, тя става по-тъмна на цвят. После те намазват с арган и самата ти кожа ставапо-черна - като с бронзант. Държи седмица като през това време се миеш - доста често, готвиш.
По време на берберската сватба, мъжът ти вдига ръкава на кафтана - до половината предмишница - малко по-нагоре от китката и остава удивен от хенна-та....ама нали моят мъж ме рисува - не му доставих това удоволствие - да се възхити искрено.  Ако се сетя нещо - ще допиша.

Водна лилия: магистърската ми работа по философия е върху "Концепцията за аз-а в махаянския будизъм" и я писах в Япония. От там знам японски, а мъжът се записал на курс, за да не реша, че е глупав и да не го искам и още продължава да учи: пише, чете, говори.

А хорица, родата има малък хотел в Агадир - като бунгалца - към туристическата агенция и там на рецепция чух един братовчед да говори на правилен руски.
Господ ме занесе на дланта си до тези хора.        

Ибриша,[/b] добре дошла при нас!

ТарикМом, що сме така малко мароканските снахи? А как е Тарик - чаровният младеж подрастващ? Ще го снимаш ли пак? 

Катенце, Другарче, раче, по една голяма прегръдка, Хари и на теб.

Нафасима, виж колко мил Накиб! А и брат му и той как се записал за участник в писането на писмото 

                           

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 20:09 от akhyal_katya

# 190
  • Мнения: 800
Лили, S с ченгелче отдолу се чете Ш Wink
А това за златните зъби има логика, все пак златото не се окислява и няма опасност да се натрови човека. Аз само златни обици мога да нося, от сребро дори за 1 час да ги сложа ми се подуват ушите и пълнят с гной Sick

Дезърт, 2 часа успях да се задържа с кната на ръцете, ама пак ти повтарям, че мойта технология май не е оригиналната Joy  Не снимах, а вече нямам и следа, само ноктите ми са оранжеви и хората в рейса ме гледат странно. Около 5 дни ми задържа рисунката.
И на мен ми прави впечатление, че много цигани се напъват да говорят турски, веселба Joy
Ахмед не ми харесва, нито с коса, нито без Thinking Никак не ми харесва. С две ръце гласувам за кюрда, виж му погледа  само какъв е невинен. Айде да не те навиваме повече, времето ще покаже. Но любов започнала чрез искрено приятелство, е по-трайна и истинска от страст.

 Кой каза за мюсюлманина във Велинград, дето се зарадвал Simple Smile  Те помаците по принцип са хора с чисти сърца, последните години са озлобели, защото от работа и бедност не могат да вдигнат глави, а ги използват само за политическа примка #Cussing out  Татко ми е работил из тези райони и беше много очарован от добродушието и чистосърдечността им. Затова като бях студентка и аз повече с помакини дружех и той беше спокоен, че няма да ме поведат по лоши пътища Simple Smile

Амал, много сложно това с работата Tired А с такова желание започнах, винаги съм искала в тази сфера да работя, но като видях реалността #Crazy  Ти в частния сектор ли си? Ако не вземай 1 година неплатен отпуск Joy

Ама то се е видяло, всички за бебета действат. Егати и епидемията дето плъзна от Светлетата и Снежка, а Деси само подкукуросва. Да взема да зарадвам родата, точно ще ми се реши и чуденката с работата, ще си почина 2 години  Mr. Green

Марси, добре сме ние. Сирийския фронт не е олабил позициите, само дето бяхме спрели нета за 5-6 дни , та нямаше начин да атакуват директно. А мойте чувства към тях преливат в зависимост от настроението ми ( или пък настроението ми зависи от техните действия, чудя се) от гняв и ярост до съжаление. Като разбрах какво са говорили и аз беснях няколко дни. А сега като момчето се крие от тях и ми е мъчно, родители са все пак. Егати съм особата и аз Embarassed  Но ако не се ядосвах толкова много и не бях толкова чувствителна ,и ако не ми пукаше, щях да се забавлявам бясно Twisted Evil

Деси, къде си днес?

Я , да публикувам и гледам наша Катя Мароканска се завърнала Simple Smile Добре дошла в българската реалност след 6 почивни дни Confused  Има ли жабоци из Марокото? После ще погледна и твойте снимки, че съм скапана след тоя работен ден Peace

Нафасима, миналото лято моя ми пише смс от тел. на негов братовчед (ама от добрите, е поне не ме мрази без да ме е виждал). И аз за да зарадвам братовчеда, но без да се усетя от друга съвсем нова карта му пиша на кюрдски " здрасти, как сте, децата как са, кога ще дойдеш в България, чакам те , поздрави" и тоя се шашнал, почнал да се чуди кой от Бг му пише, а и мойто диване се чуди с него, и ме заляха с смси да питат кой съм аз Joy  а като разбрал, че е Катя много се зарадвал и  момчето се зарадвало, че написаното било без грешка, та се чудили как съм успяла (а не знаят, че това са няколкото реплики, които знам как се пишат)

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 18:51 от Шилан & Шиар

# 191
 Hug Hug Hug
Благодаря на всички ви за топлото посрещане.Много сте готини.
Лили, благодаря за инфото.Ами  Ал Хамдулила засега сме горе долу добре финансово и семейно. Сега живеем в БГ.Тук се и запознахме. Той (Насър) имаше кафе в центъра на София и майка ми ни запозна.Две години гаджета и от 1999 сме щастливо семейство. Grinning Grinning Grinning

# 192
  • Мнения: 55

 Ас саляму алейкум дами.
Пак сняг в Родопите, и кога ще е топло , такъв студ е тук ,а чак ме е срам да си пусна климата.
Кате мароки добре дошла отново,ех какъв трепет а  bouquet Много сте учени бе Машааллах, да сте живи и здрави
Цитат
Господ ме занесе на дланта си до тези хора.
това няма да го забравя ,голямо впечатление ми направи защото няма и капка съмнение в избора ти.
 Ирбиша , ахлен у сахлен

# 193
  • Мнения: 333
Лиле за тази буква ли говориш " Ç " това се чете " ч " , а другото което ти е писала Катето е тази " ş " както е писала  тя, се чете "ш" .  Simple Smile
Не си спомням за този турски сериал "Нур"  newsm78 те са толкова много, но от по-популярните не съм виждала да  има "Нур" . Имат доста интересни сериали - аз в момента следя 3 сериала ..  Laughing ама толкова хубаво са направени и са засегнати реални проблеми.

Кате Ще се пробвам и аз да направя нещо, че от кога имам мерак. Твоята технология може да не е оригинална ама е практична.... какво да правим сега като нямаме необходимата технология ..   Joy
А ти родата с кюрдската ти реч си ги шашнала направо  Grinning  ще им станеш любимка накрая ти. Simple Smile
Определено кюрда е много по-добродушен, а Ахмед беше точно от типичните араби, които умеят мн добре да омаяват и в началото хич не го харесвах и като ме гледаше в очите и ми се обясняваше ми ставаше много смешно, защото не бях свикнала така.  ooooh! Laughing
Хубав не хубав да си живее там сега с жена си.   Crossing Arms

Амал той първия само на думи ме правише щастлива и на думи цял живот искаше да е с мен .. видях го. Вече не вярвам в мъжките думи и обещания. А момчето кюрд сега горкия има да се мъчи с моя предразсъдък.  Simple Smile

Кате Марок Ахлян уа Сахлян!   bouquet
Много интересно това с обредите. Ще погледна след малко албума ти.  Simple Smile

Ето тук съм качила тези, които най-много ми харесаха с хенната и като си намеря черна къна ще се опитам да се изрисувам по технологията на Катето.  hahaha
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244068&view=2



# 194
  • Мнения: 800
Дезърт, точно тази я бях принтнала и дадох на приятелка да ме рисува, обаче беше с индийска къна във фуникйа, уж само за рисуване и нищо не стана киснах 2 часа, а с измиването не остана и следа
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244068&photo=28

Аз правя много шарено, а където остане празно слагам точни и чертички да запълнят, че то като  се отмие след 2 -3 часа и по-различно изглежда, обичам си паренко и това е Embarassed

Тазо Ахмед наистина има мазен вид. А с изрусената косичка направо нямам думи, може да го сбъркаме с някой Асан . Докато кюрда е симпатичен и не прилича на чингене, личи си му, че не е от тука. И изглежда като детенце, пу пу. Дано се разбирате и забравиш мъката.
А баща ти как мислиш, че ще реагира? Ти първо го води като приятел, от Турция, не казвай , че е кюрд и когато баща ти се очарова, вече ще е късно да се противопостави Heart Eyes

Споко, няма начин да им стана любимка на родата Twisted Evil.
 Не вярвам в такива драстични промени . Така са ме обиждали  без да ме познават, а аз да им свиря по гайдата няма да стане. Нито прощавам , нито забравям и такова нещо няма как да преглътна. Ако някой ден ви кажа, че след всичко това много ги обичам и уважавам, да знаете , че съм станала лицемерна като тях  #2gunfire   Пък вече и аз не искам да ги обичам , като те  не ме искат, няма да им падам на колена я Crossing Arms  5 год. мълчах заради Ахмо, ама откакто се отприщих пред вуйчата ,набрах скорост и само да присъствам когато пак се обадят  #2gunfire

Лили,много инфо ми се натрупа вчера, та пропуснах да отбелеза за крем-питата ти  chef  Хубаво ли става? Само купени съм яла Наполеонки  Laughing  ама един път беше прокиснал крема и оттогава не са ми по сърце.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 23:48 от Шилан & Шиар

Общи условия

Активация на акаунт