М & БИ - 67

  • 28 423
  • 281
  •   1
Отговори
# 195
Кате Акхтал, добре си дошла  Hug хайде показвай ни снимки на хубавите хора от Мароко  Party
Лиле да са живи и здрави бабите и с още по-голямо желание да помагат за внучетата, та наистина да имате повече време един за друг  Simple Smile .  Обаче само спомена масри хабибита и веднага се появи нова египетска мама  Shocked
Здравей Ирбиша   bouquet
Сабинка, много ти е чувствително момченцето, добре че Йоанка е отракана млада дама, да го наглежда и при нужда да му прави компания като плаче  Heart Eyes Като чета техните истории и разказите на другите мами ми става толкова мило и носталгично, че  започвам и аз да се замислям я за бебе, я за ....знаци   hahaha
Амал подсет подсет за координатите на хотела  Flutter

# 196
  • Мнения: 48
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ.Разгледах ви албумчето много хубави снимки браво.dtti,water lilyблагодаря за комплиментите да и на мене ми харесва шалвар камиис.виждам,че обсъждате въпроса за каната мене като ме рисуваха в пакистан после не я измивах седеше ми на рацете спях с нея докато изсъхне и на другия ден вече имаше хубав цвят който даржеше най-малко две седмици. Laughing water lily динозавъра е сниман на слънчев бряг.

# 197
  • Мнения: 130
Привет! Grinning По-голямата част от подготовката ми за бала приключи. 90%  да  кажем. Доволна съм. И наистина си харесвам роклята как ми стои. Heart Eyes Жалко, че ще я облека само веднъж. Sad Обаче роклята ми е много семпла, точно по мой вкус.  Party  Никога не съм си представяла, че роклята ми толкова много ще ми хареса. Rolling Eyes Не ме интересува какво ще си помислят другите, важното е, че аз се харесвам. Hug

# 198
  • Мнения: 689
irbi6a -машаАлла,само добри неща да се чуват!

Хаяти-и в БГ ви застигна циклона,чухте ли колко много жертви в Бурма...Увивай се в одеялцето и сърбай чайче с кимион ли каза или с кардамон? Simple Smile

Дезърт,за ч-то питах,мерси и на Шилан  bouquetХенната е страхотна!ще копирам,аз съм аматьор,имам самоучители и рисувам приятелки,които обаче се оплакват,че съм много бавна,но аз обичам всичко да е перфектно FlutterДа ви споделя ,,трикове,,:
1.преди да почнете рисуването се приготвя смес от малко лимонов сок и захар и с клечка за уши се маже вече нарисуваната  линия.Така хенната не се рони,дори засъхнала
2.Фунийката се сгъва по особен начин,аз имам накрайник,в Мароко ползват големи спринцовки,ще ви науча на фунийката ако не знаете
3.ръцете се мият добре със сапун преди рисуването.
4 в хенната се слага силна натойка от черен чай-за по-тъмен цвят
5.хенната не се мие с вода,остатъка се маха с олио
6.маже се със специялно олио,аз мажа с китайско чудо(ефекта на затопляне е важен,за да се развие цвета
7 ако ви е студено,цвета няма да се развие,напичате със сешоар,ако не ви мързи Simple Smile
8Ако миете много е хубаво да се намаже картинката с везелин Wink
Това е за сега,надявам се да споделите и вие ,,трик,,
Тези цветните картинки се правят с нещо като прозрачно лепило с лъскави частици вътре,но се измива с вода.
Арабките,нали са хитри  лисици ползват хенната като начин за прелъстяване и привличане на мъжкия поглед.Не съм чула мъж да не харесва хенна Grinning
В Египет не е популярно да се рисуват с къна,но има обикновено в селата.

Катя марок-не мога да повяравм,моята зълва е завършила философия също и нейния съпруг искал да запише Crazy ревнува...А той има малък бизнес и работи във фирма едновременно,така ли се учи философия бе човек?!Смеем се със зълвата..Много филосовствате вие философките,горките мъже hahaha
Я кажи сега как е ,,обичам те,,на японски,а Дезърт да каже как е на турски!!!
Коя е тази с тези въпроси в самолета,егати наглостта Rolling Eyes

Дезърт-ето го серияла Нур,на турски е Гюмюш(май Simple Smile)Виж в ляво колонката.Мъжа тъкмо катастрофира днес,нц,нц!!!
http://www.youtube.com/watch?v=7LuA0FcmLgY&feature=related

# 199
  • Мнения: 3 804
кате тук съм  bowuu,ама днес ми беше мързеливо,та сега сядам на компа,а и правих едно топки от готварския   chef вили пробва ли ги  newsm78,за килима ще по4акаш-за сватбен подарък Flutter,ще поръ4ам и да има и жабки за украса-ама ти и на кюрдски ли пишеш  #Crazy

принцеса прави са моми4етата-няма място за сравнение-кюрда е по хубав и има по стабилно излъ4ване,а оригиналаното заглавие не е нур-тук са превели и заглавието и са сменили имената на героите
лили филмите са 2 ,първия го дават преди нур по MBC -пак е турски и пак е готин
irbi6a добре дошла   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Принцеса  ето главните герои от НУР

това е другия сериал

Сабинка-опасни са малките пък и колко са солидарни Heart Eyes
ето и оригиналното заглавие на другия сериал-
http://www.tulumba.com/mmTULUMBA/Images/MU939534RF855_250.jpg

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 21:53 от dtti

# 200
  • Мнения: 800
Деси , мързеливо а, докато мен ме гърчеха в службата Blush  Ама то кюрдския си е с латински букви и някои по-особени знаци, само в Ирак и Иран арабските използват още...  Мога да пиша само думи, които знам, тоест вече съм виждала как се пишат Embarassed

Какви са тия топки от готварския, да не са кохонес грандес от испанския Joy   Embarassed 

Лили, гледам Дезърт не е онлайн, та  да я изпреваря. Обичам те е seni seviorum С татко нали бяхме решили да следвам тюркология, ама мама се изплаши да не доведа някой турчин, на й затова кюрд сега Joy  А гюмюш май беше слънце, Дезърт да каже, не помня вече или гюнеш ли беше, ех  видяхте ли, че не ставам за езици.

Абра, не знам дали дава уроци по арабски този познат. Не бих ходила при познат, момчето само се хвали на ляво на дясно колко съм умна и изведнъж да блесне голата истина , не става Joy  Не ми се занимава да уча език. Стига ми подготвителен клас, по 60 пъти да пиша всяка дума и всяка сутрин първия час контролно. 6 двойки бях наредила за ужас на нашите Joy  На теб сериозно ли ти се занимава да учиш Embarassed  и не бери грижа, няма да избяга твоето хабиби.

Нафасима, днес ми стана смешно, че в Афганистан имат село Котки Joy  само забравих в коя провинция беше.

Лили, никакви хитринки не знам за къната, но твойте ще ги използвам. Черен чай и аз слагам, кипвам чай и слагам с къната да кисне поне 1 час и мажа.
Дезърт, забравих , пробвай и краката да къносаш.

Иска, така те искам. ЩОм си харесваш роклята това е Sunglasses  Може на някоя сватба да й се отвори друго обличане. Моята си остана с едно обличане и куп лекета след него. А и е турско синя, сатенена, такава беше модата преди 5-6 г. , няма на какво да я преправя сега.

# 201
  • Мнения: 3 804
кате http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289846.0 -това са топките
а ,тя и моята бална стои прибрана-тогава война водих с нашите 4е не искам ролкя -да ама не
моми4ета  как не ви е срам-я да се разпишете-сабинка и магде-бИГ БРАДЪР-гледа  hahaha

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 23:26 от dtti

# 202
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета  sohappy

Толкова ми е интересно да ви чета. Открих ви отскоро, но не се включих по-рано, тъй като исках малко да ви опозная преди това. Попрочетох някои от старите ви темички.
Постингите ви са дългички и подробни. Малко като приказки.  smile3501 Та и аз така надълго ще се представя.

Моят съпруг е от Ливан, но е арменец, християнин. Ние живеем на няколко места, та хората почти не разбират кога, къде и колко време престояваме. В края на миналата година дойдохме в БГ, защото исках тук да родя дъщеричката си.  Сега по празниците за две седмици си бяхме в Гърция. А другия месец заминаваме за Бейрут отново.  Обикновено не плануваме престоя си. Използваме, че децата не са обвързани още с училище. Имаме няколко различни бизнеса и това ни позволява да обикаляме. Пък и ако имаме Интернет и телефон, проблема е никакъв. Затова и почти винаги сме на линия. Какво да ви кажа - жертви на информационните технологии.  smile3552

Всъщност аз се занимавам с доста неща, но главното е, че съм преводач. Знам и ползвам около 9-10 езика. С 4-5 превеждам професионално. С другите се оправям добре, мисля  newsm12. Съпругът ми също говори горе-долу толкова езици. Някои различни от моите.  С една дума сами си правим мултикултурна среда и хич не ни е скучно.  newsm68 Хоби ни е да учим езици и да опознаваме нови култури.

Сега изучавам арабския и арменския език. В смисъл, че те са на дневен ред. Като ги понауча по-добре, към други ще премина.  Thinking

Ще се включвам, когато имам възможност. Но бъдете сигурни, че винаги ще ви чета.  newsm10

Приятна вечер на тези, които са около Средиземноморието. И приятен ден на онези, отвъд Океана.  newsm51


# 203
  • Мнения: 800
Къде се изпокрихте , кажете някоя клюка Money

Деси, чудя се за тез топки newsm78  вкусни ли са

Егати, тръгвам да готвя булгур, похвалих се на Хаяти, водата завряла търся и от чувалчето само 1 чаша огребах Confused А то вуйчата само булгур ядеше, за да не се наложи да харчи пари за нещо излишно #Cussing out  И сега ние нямаме, трябва тука да купуваме некачествен на десеторно по-голяма цена заради тоя конски търбух Sick Фурмите дето бяха пратили по него и сладките пак той си ги изяде, по-добре да не беше вадил кутията. Много съм ядосана

Хайде бе хора, народе, размърдайте се, мързела е порок, който трябва да изкореним Twisted Evil

ето, Мелани, здрасти, още един полиглот  Embarassed   Как се казват малките?

# 204
  • Мнения: 130
Катя, какъв може да стане човек завършил тюркология? Предполагам, че само преводач. Rolling Eyes Ще ми обясниш ли? В момента всички възможни специалности ме интересуват, въпреки, че съм решила какво да уча, но все пак ми е любопитно.
Катя, Dtti, сега се сетих къде ще я облека след това. Моята няма да си стои прибрана, поне не задълго.
Добре дошла, Melanybouquet
Между другото, къде изчезна Мама Миа? newsm78

# 205
  • Мнения: 800
Иска, не излизат само преводачи от тази специалност. Не се учи единствено език, а и култура, произход традиции на тюркските народи. Абе щеше да бъде интересно.


А ти какво си избрала?

# 206
  • Мнения: 85
Шилан & Шиар, под аватара ми пише: Жозеф е малкият, но му викаме Джой. Малката е Мари.

# 207
  • Мнения: 800
леле, то си пише, ама кой чете като има снимки Laughing


Свеар, Hug  как сте

# 208
  • Мнения: 3 804
Деси, чудя се за тез топки newsm78  вкусни ли са


кате не знам-утре ние въглехидратния,но народа ги хареса-добре си похапнаха
Melanyдобре дошла  bouquet  bouquet newsm78,4естно казано мислех 4е мъжа ти е маронит-но ти съвсем ме изненада #Crazy Grinning
сега отивам да храня дребната и да се надяваме 4е след 1-2 4аса ще заспи-ако не търсете ме в някоя лудница за 5 ти път я преобли4ам-в банята на бибето пробва всякакви смеси-от те4ен сапун+ шампоан+ jet  #Cussing out

# 209
  • Мнения: 177
  Добър вечер момичета,Деси -вярно си биг брадър,ама гледам първо да изчета пропуснатото за да съм в час.А и ние със Сабинка като в 8 и нещо сме тръгнали на кафе сутринта питаш ли как дремем сега?Мароканско Кате,Добре си дошла на родна земя!Разказвай всичко по ред и да не забравиш снимките.Дала и при теб както всички хубави неща -почивката свърши.Много хубави снимки видях,добре сте пообиколили.А за малкия не се притеснявай-педиатъра ще прецени и ако се наложи ще ти увеличи дозата на вигантола.Амал и ти успя да побегнеш от София,радвам се ,че сте доволни.може ли и на мен да кажеш кой е хотела,че и на мен ми е ред за почивчица.Арабския ли е?Марси,чакам резултат и ще ти пиша.Цената на каргото която бях писала ми я каза още един човек,но чакам още един вариант.Между другото аз съм пращала много лични вещи и с наши тираджии ,при вас няма ли някакъв начин?Кате и ти си отпочинала я не я мисли работата много-много ,а се стягай по-сериозно за двугодишния платен отпуск.Стига с тая рода,че лятото като им се изсипем сирийките и ливанките на местна почва ще видим какво не харесват те на българките.А и на място каква дружина ще събера още....Дуа,за сестричка на младежите в момента ми е невъзможно и да помечтая.А и годините понапреднаха.Днес след у-ще доведоха съученичка и да ти кажа има си разлика.То кротичко,миличко-а те побесняха.Добре ,че големия отиде на английски ,та другите двама малко кротнаха,че сигурно и лампите щяха да откачат.Е бяха ми изсипали гардероба на пода-ама играли на жмичка.Сабинка кацнах си точно навреме-телефона ми зазвъня в асансьора а аз на вратата.И чушките напълних и мекици изпържих и попреговарях-направо не мога да повярвам ,че успях.Добре дошли на irbi6a и Мелани! Може и ливанките скоро да грабнем властта.Двама се карат -трети печели.Поздрави и прегръдки на всички Ви.
[/color]Аз ще хвърля едно око и при диетите,че след толкова празници положението е трагично.Може пък и да са измислили някое ново чудо ядеш и отслабваш като за мен. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт