Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Hannover,Germany

Ще участват ли вашите деца в кастинг за Мини модел-2008г?
Цитирай

София

разбира се, че не.
Цитирай

Варна

А, задължително!  Very Happy
Цитирай

Варна

Не, естествено. Naughty 
Цитирай

гр. София

а защо да  е не естествено
Цитирай

там нейде .............

незнам - ако тя иска защо не Peace
Цитирай

София

Моята е малка още, но когато порасне не бих допуснала да се занимава с подобни глупости. Не мисля, че по някакъв начин ще и помогне ако се прави на манекенка. Доколкото виждам в повечето случаи красивата външност върви с липса на интелект (естествено има и изключения, но са  редки). Ако трябва да си губи времето с нещо предпочитам да бъде спорт.
Цитирай

Ямбол

Не, не страдам от мании. Макар за мен децата ми да са най-красиви, не търся доказателства за това по модните подиуми.
Цитирай

Не само че не бих пуснала детето си на подобни мероприятия, но и бих му попречила, ако има желание.
Цитирай

Не, не страдам от мании. Макар за мен децата ми да са най-красиви, не търся доказателства за това по модните подиуми.
И аз така.
Цитирай

София

Аз даже не знам кога, как, на колко год. и т.н. Дияна за сега няма такива намерения. Ако се появят подобни дерзания мисля да я откажа Smile
Цитирай

Sofia

Моята е малка още, но когато порасне не бих допуснала да се занимава с подобни глупости. Не мисля, че по някакъв начин ще и помогне ако се прави на манекенка. Доколкото виждам в повечето случаи красивата външност върви с липса на интелект (естествено има и изключения, но са  редки). Ако трябва да си губи времето с нещо предпочитам да бъде спорт.
Спортуването със сигурност не е губене на време.
По темата мойта все още е малка,но ако има мераци няма да я спирам.
Цитирай

гр.Пловдив

Ако има желание може да се пробваме,нищо няма да загубим от това.
Цитирай
Ние вече се явихме на кастинга и е избран да представи града ни с още 2 момчета и 7 момичета.НА 25.05.08г.в София.Синът ми е на 6 год.и сам пожела да участва.Няма и нямам намерение да му забранявам да се занимава с това което иска.(От опит глава не боли).Той сам ще реши дали да продължи или да пробва нещо друго с което да се занимава.
Мами не мислите ли,че трябва да подкрепяме нашите деца.Вместо да ги гледаме по Игралните зали и седнали по цял ден пред компютъра може да се разсеят и с други неща.НАПРИМЕР"-спорт,народни,спортни др.танци,музика............и т.н,а защо не и Манекенство.

« Последна редакция: вт, 20 май 2008, 09:31 от sisa-kn »
Цитирай
Мисля да се откажем от кастинга в  София,като ми казаха какво трябва да направим ако ти изберат детето.........просто главата не ми го побира(да си платиш за наградите)та нали са награди,защо трябва да плащаме.Затова ще пробва нещо друго.
« Последна редакция: пт, 23 май 2008, 14:10 от sisa1 »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора