тьрся адвокат по медицински дела

  • 14 222
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • на дъното
  • Мнения: 1 543
Мила GIULIA възхищавам ти се на смелостта и упоритостта да си търсиш правата в тази скапана държава.Относно въпроса ти не съм компетентна,а за болката бъди сигурна,че изобщо няма да го заболи толкова колкото нас ни боли.Желая ти успех  Hug

# 16
  • Мнения: 425
Знам мила,

че няма дори частичка да изпита от това, което чувстваме ние, но ДАНО има провидение  #Cussing out.

В мъката ми му пратих мил sms напомняйки му, че грешките се плащат от децата, а той има дъщеря. От тогава не ми е досаждал.  #Crazy

# 17
  • Мнения: 7 110
Юлия, поздравявам те за упоритостта ти да стигнеш дотук.   bouquet
Относно адвокати - мисля си за фондации, Хелзинкски комитет ... Но не съм сигурна как стои въпроса със съдебните такси. Те се плащат при завеждане на делото от ищеца е евентуално се възстановяват от ответникът, ако делото бъде спечелено.  Hug

# 18
  • Мнения: 425
Мерси Рони,  bouquet

винаги ще им е малко наказанието на тия гадове, така че ще изчакам отг. от МЗ и ако те не го дадът на прокуратурата ще търся начини аз да го дам... #Cussing out

 newsm78 #Crazy newsm78

# 19
  • Мнения: 384
GIULIA, възхищавам се на упоритостта и силата да продължаваш да търсиш справедливост! Hug Hug Hug

Знам колко боли и не пожелавам това да се случва и на най-големите си врагове. Моят доктор също има дъщеря и аз му пожелах никога тя да не изпитва това, което аз изпитвам в момента защото тя не е виновна за неговите грешки. Никоя майка не заслужава това!

Пожелавам ти успех и дано всеки от тези "доктори" де си получи заслуженото.  bouquet

# 20
  • Мнения: 425
да, аз търся справедливост, но бг Прокурор-арменец, ме попари с отказа си , че носената от мен рожба няма никакви права, защото още не било 4овек,когато се роди ставало 4овек, а как да стане това, като некомпетентен аг д-р ми твърдеше 4е не пренасям, а то бавно и сугурно гаснело в мен от седмици и , трябваще само да ме прати да ми придизвикат контракции, но той за ежеседмичният му некадърен, но платен видеозон се е полакомил, и така уби моето беб4е, но бг прокурор невижда предмета на престъпление.... #Cussing out #2gunfire

ЩЕ ОБЖАЛВАМ НО ПОМОГНЕТЕ СЪС ПРАВЕН СЪВЕТ  Praynig

# 21
  • Мнения: 9
Здравейте,

Можете да потърсите за помощ - Доц. Дарина Зиновиева, която е университетски преподавател по Медицинско право. Това което намерих в google за нея е , че практикува като адвокат и кантората й е на адрес: 1504, София
ул. “Проф. Асен Златаров” №2, ап.2., но нямаше телефон за връзка. Пожелавам Ви успех!

# 22
  • Мнения: 425
ЗАЖАЛОСТ БГ АДВОКАТИ ГОНЯТ ХОНОРАРИ ОТ ИСКАНИТЕ ПАРИ4НИ ОБЕЩЕТЕНИЯ И НИЩО ДРУГО,
НЯМА ТАКЪВ КОЙТО ДА РАБОТИ В НАСОКА ЗА АДЕКВАТНО НЕПАРИ4НО НАКАЗАНИЕ ПРИ ЛЕКАРСКИТЕ ГРЕШКИ С ЦЕЛ ДА НАМАЛЯВАТ И ПОСТЕПЕННО ДА ИЗЧЕЗНАТ, ДА НЕ СА ЛУДИ,НАЛИ ТАКА ЩЕ ИМ НАМАЛЕЯТ ДОХОДИТЕ... #Crazy

# 23
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
България не е Америка!
Достатъчно съвестни колеги има.

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 18:41 от Дивиана

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Не обиждай и не пиши глупости! България не е Америка!
Достатъчно съвестни колеги има.

моля и ти си мери езикa - жената е пострадала и опарена - може да обижда колкото душата й иска....или дай съвет или си намери друго поле дето да развяваш бойни знамена колко съвестни коеги имаш. дано не ти се налага да търсиш правосъдие ти самата еле пък за такова нещо....
щото аз съм в този подфорум от създаването му и уви за толкова години не видях един твой колега да помогне....пък ти казвай кви са готини и съвестни

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 18:42 от Дивиана

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Предложила съм помощ и връзка с адвокати, които се занимават с такива дела на няколко момичета. Дали са се възползвали от услугите и докъде са се развили нещата им не мога да кажа.

Гарван, гарвану око не вади! Предполагам си запозната с тази поговорна и ти е ясно защо голяма част от този вид дела са обречени. Нямам никакво намерение да ти обяснявам и обратната хипотеза и казуси с осъдени медици, които съм следила от близо.

# 26
  • Мнения: 425
Не обиждай и не пиши глупости! България не е Америка!
Достатъчно съвестни колеги има.


 Hug, и защо ли толкова се дърпат властимащите в БГ Twisted Evil,ЗАЩОТО ТО4НО ТАКА ИМ Е ИЗГОДНО И МОЖЕБИ 4АКА6 ГОСПОД ДА СЛЕЗЕ ДА НИ ПОКАЖЕ КАКВИ СА БГ ВЛАСТИМАЩИ  #Cussing out #Crazy #Crazy Sick
ЗАЩО ТРЯБВА ДА МИ ТРЯБВАТ ГОДИНИ ДА ТЪРСЯ ПОЧТЕН И СЪВЕСТЕН БГ-СКИ СЛУЖИТЕЛ ДА СИ СВЪРШИ РАБОТАТА ЗА КОЯТО МУ ПЛАЩАМЕ,НИЩО ПОВЕ4Е НЕЖЕЛАЯ Naughty

ЗАЩО ТРЯБВА АЗ САМА ДА РАЗБЕРА СЛЕД 2 Г.ОБИКАЛЯНЕ 4Е АКУ6ЕРКИТЕ КОИТО МИ СЛЕДИХА БРЕМЕНОСТТА В 4АСТЕН АГ МЕД.ЦЕНТЪР НЕ СА С НУЖНАТА ПРАВОСПОСОБНОСТ, А ДАЛИ И ИМАТ НУЖНАТА ПРОФЕСИОНАЛНА КЛАЛИФИКАЦИЯ... #2gunfire А УЖКИМ РЦЗ-СОФИЯ=МЗ БИЛИ ГИ ПРОВЕРИЛИ... #Crazy newsm78

# 27
  • Мнения: 425
Не обиждай и не пиши глупости! България не е Америка!
Достатъчно съвестни колеги има.

 Hug,

А КАКВО ЩЕ КАЖЕШ 4Е НЯКОИ БЕЛИ ДЪРЖАВИ ПОЕМАТ РАЗХОДИТЕ ПО ДЕЛАТА НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ ЛЕК-КА ГРЕ6КА, А В ДРУГИ ВЪОБЩЕ НЯМАТ СЪДЕБНИ ТАКСИ ..,
А В БГ Е МАЩЕХА ОТВСЯКЪДЕ ПОГЛЕДНАТО:защо премахна и данъчните облек4ения за дете, и колко бг сем.невзимат и детски,защото надхвърлят 300 лв.на 4лен от сем.,направо да се задавят бг депутати и соц....и сие министри с тез пари Crossing Arms
така ли поощтряват раждаемостта в бг #Crazy #Cussing out

# 28
  • Мнения: 319
Какво ще кажеш за това, че в белите държави, ако в почине детенце се води разследване и виновниците се наказват, а тук си плащаш като поп на здравната каса и осигуровки и допълнително, за да няма кой да те погледне, да убият детето ти и след като родиш вместо във стая за наблюдение да прекараш една прекрасна нощ в ледено студен коридор и да ти вземат едното от двете одеала, защото "ти се полага само едно".                   

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 18:43 от Дивиана

# 29
  • Мнения: 319
ТЪРСЯ СПРАВЕДЛИВОСТ И ПОНЕЖЕ И ЛЕКАРИ И АДВОКАТИ СА МАРОДЕРИ И ИЗНУДВАЧИ АЗ ТЪРСЯ СПРАВЕДЛИВОСТ ПО ДРУГ НАЧИН.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383454.0

Общи условия

Активация на акаунт