Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

vraca

здравейте мами,моето бебе се роди седмаче 29седмица.Сега вече на на 40 дни и се интересувам някой знаели  кога проглеждат.правени са прегледа за очичките и казаха че няма проблеми.но все още мисля че не ме вижда.дайте малко инфо.
Цитирай

по средата

Божеееее не се притеснявай, мойто гарже прогледна (или поне аз това го установих), когато беше на 2м. и половина  Crazy.Мисля че бебетата си виждат но в началото само сенки. И аз съм имала притеснения като твоите, ма няма страшно ще прогледне, пък и щом сте правили преглед  Hug
Цитирай

Бургас

щом са прегледали очичките на детенце, не се тревожи Peaceпрегледай и нашата темичка за недоносени дечица Winkможе да ти бъде от полза Hug
Цитирай

vraca

благодаря ви.сега намерих темичката и започвам да я чета че също така се интересувам за потрепванията с крачетата.Все още има кръвоизливчета на мозачето.след празниците ми казаха че ще се прави още един скенер за да се види дали са се разсея ли.Ще видим какво ще ми кажат врчанските лекари
Цитирай

здравейте мами,моето бебе се роди седмаче 29седмица.Сега вече на на 40 дни и се интересувам някой знаели  кога проглеждат.правени са прегледа за очичките и казаха че няма проблеми.но все още мисля че не ме вижда.дайте малко инфо.
Всички бебета в началото виждат неясно, без значение клоко месечни са се родили. А и след като сте ходили на  очен и не са ти казали нищо, не виждам защо сама трябва да си мислиш глупости.
Цитирай

София

Оправи си заглавието Peace
Цитирай

vraca

Всички бебета в началото виждат неясно, без значение клоко месечни са се родили. А и след като сте ходили на  очен и не са ти казали нищо, не виждам защо сама трябва да си мислиш глупости.
Цитирай

Моето бебе родено 5 седмици по - рано  започна да следи с поглед цветни играчки,които му показвах след третия месец.И аз като теб се бях притеснила ,но очната каза че няма проблем,просто имат да наваксват,въпреки ,че е бил на кислородотерапия,нямаше физически увреждания,слава богу.Така,че  започни да му тренираш очичките с ярки играчки като леко ги придвижваш пред него.Можеш да му закачиш над леглото музикална играчка ,поне моето бебе много си я хареса и досега й се кефи.
Цитирай

Silvermoon

Ами родените деца на термин започват да следят предмети към 2 рия месец.
Възрастта на преждевременно родените деца се изчислява спрямо термина, т.е. седмаче ще усвои уменията на 2м бебе към 3-4 месец ако това което казват докторите е вярно.
Потреперването на крайниците може да се дължи на незряла нервна система и липса на калции - моето имаше подобен проблем и потреперването спря към края на втория месец.
Цитирай

Виж и тук.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.