Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте и от мен,искам да ви питам да ми обясните нещо че много се оматах този месец, значи по график овулацията ми трабва да бъде на 03.05.2008 аз я засичам обикновено с появата на сервикална слуз, тестове за овулация и уредчето за слюнката която става на кристалчета (мезду другото много е добро)това ми е втори месец на засичане парвия и тестовете и уредчето и сервикалната слуз бяха по едно и също време даже и я усетих овуто обаче този месец вече сме 2.05.2008 уредчето ми показва фертилни дни това е нормално то по принцип засича от 3-5 дни фертилност, сервикалната слуз ми беше с консистенция като белтък преди два два-три дни и свърши но тестовете до снощи не отчитаха две черти та въпроса ми е не е ли от всички тези методи сирвикалната слуз която трябва да е показателя и най верния обозначител на наближаваща овулация или аз пак нещо не съм разбрала както трябва и ви моля да кажете вашето мнение кога ще бъде или била тази ову.
Цитирай

Навсякъде

Най-сигурния метод за мен е фоликулометрията... цервикална слуз някои жени дори нямат... тя е най-малкото и последно нещо, по което да си сигурна за овулация. Това според мен обаче. Какви тестове ползваш?
Цитирай

София

От всички тези методи цервикалната слуз която трябва да е показателя и най верния обозначител на наближаваща овулация
Цервикалната слуз не е най-верният показтел за фертилност!!!
Цитирай
Tеста ми е от тези елетронните за многократна употреба. За сеpвикалната слуз и аз така си мислех ама не бях сигурна. Как съм се заблуждавала само досега че сервикалната е най важен показател а толкова много съм изчела тук из форума относно признаците на овулация. Знам само че според мен още не ми е минала овулацията защото обикновено след нея гърдите ми стават твърди и болезнени а това още не се случило за сега.
Цитирай

Пловдив

а базална температура следиш ли, какво е положението на цервикса? 
cameron, най-сигурно се проследява овулацията на екран - с фолликулометрия.
Иначе сравнително верен отговор можеш да намериш и по разположението и твърдостта на шийката на матката. Другото са ти го казали вече момичетата.
Цитирай
Може ли някой да ми каже как се казват тези тестове за овулация за многократна употреба!??
От скоро се опитваме да правим бебе, но се оказа не толкова лесно и реших като първа стъпка да си купя тест! newsm78
Цитирай

Пловдив

Многократен тест за овулация е Джулия-изследва слюнката

Разгледай това http://www.bilkprom.com/prod.php?id=6
Цитирай

София

Многократен тест за овулация е Джулия-изследва слюнката

Разгледай това http://www.bilkprom.com/prod.php?id=6

А колко е точен?
Има ли някой със сигурност добри отзиви за него - иначе на пръв прочит звучи повече от добре.
Цитирай

София

Може ли някой да ми каже как се казват тези тестове за овулация за многократна употреба!??
От скоро се опитваме да правим бебе, но се оказа не толкова лесно и реших като първа стъпка да си купя тест! newsm78

Моето мнение е да почнеш с обикновенните тестове за ову,а пък защо не и с фоликулометрия,тъкмо ще се следи и лигавицата и е по-достоверно Wink
Цитирай

UK

Моето мнение е да почнеш с обикновенните тестове за ову,а пък защо не и с фоликулометрия,тъкмо ще се следи и лигавицата и е по-достоверно Wink
Да така е най - добре да направиш. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.