КАЖЕТЕ ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ ВЗЕМА ПИСТОЛЕТ ЗА СИЛИКОН?????

  • 15 029
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
ИСКАМ ДА СИ КУПЯ ПИСТОЛЕТ ЗА СИЛИКОН ОТ ТЕЗИ ЕЛЕКТРИЧЕСКИТЕ!
ВЕЧЕ ПРОБВАХ С ЕДИН НА ФИРМА РАЙДЪР,НО МИ ГРЪМНА В РЪЦЕТЕ!!!!!!!!!!!
МОМИЧЕТА,АКО НЯКОЙЯ Е ПОЛЗВАЛА И Е ДОВОЛНА МОЛЯ ДА МИ КАЖЕ НА КОЯ ФИРМА Е И ОТ КЪДЕ ГО Е КУПИЛА (ЗА МАГАЗИНИ ВСОФИЯ).
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ПОМОЩТА!!!!!! Hug Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 896
Bosch- имаме го вече доста години.

# 2
  • Мнения: X
Аз не знам моя каква марка е, но съм много доволна от него. Бях си го купила от магазин за 1 лев и беше към 10-12 лева в комплект с няколко пръчки силикон.
Предполагам, че в Бриколаж, Практикер, и магазини от този сорт ще има.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 719
Като гледам нашият е кучешка марка - Glue gun. Купуван е от железарски магазин.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Като гледам нашият е кучешка марка - Glue gun. Купуван е от железарски магазин.

Моят е същата "марка" - доволна съм за сега. Имам го може би от около 7-8 месеца. Купувах си го от Бриголажа. Там продават и самите силиконови пръчки.  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 121
В Бриколаж, Практикер и Метро , струва между 10 - 15 лв.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 14
Благодаря на всички,които са споделили мненията си по тази тема!!!! smile3501 smile3501 newsm44 newsm68 smile3501

# 7
  • София
  • Мнения: 39 719
А, и аз съм доволна от тоя пистолет. Доста отдавна го купувахме. Не помня с колко пръчки сме го купили, но у дома имаме доста. Може мъж ми е да купувал допълнително.
В кухнята най-вече влиза в употреба. Мъж ми не иска да дупчи шкафовете и ми е залепил лампата над мивката със силикон. Поставката за домакинска хартия също е залепена със силикон. За уплътнение също е доста удачен силикона.

# 8
  • Мнения: X
А бе, и аз моя го ползвам за кво ли не. Вече три години го експлоатирам безспир и жал, и все още държи. Някакъв чешки е, но не мога да видя каква марка е, защото ми е в магазина.

dechi,  аватарът ти е по-голям от допустимото и някой мод ще те гризне.
Ето ти го намален:

# 9
  • Мнения: 14
Кампари , мерси иза двата съвета.Благодарности и на всички останали още веднъж!!!! Peace  bouquet

# 10
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
И моя е GLUE GUN (китайски мисля).Поръчах си го преди 7-8 години от Хомо шопинг.Безотказен е досега.

# 11
  • София
  • Мнения: 39 719
Тайвански са, ама се таз Simple Smile

# 12
  • Мнения: 662
Добре бе момичета и мойте и двата са същата марка и двата ми гръмнаха в ръцете Rolling EyesС първия направих точно 2 бутилки и гръмна,а втория изкара около месец,но той поне двайсетина пръчки издържа.И двата са купувани за по 3 лева от магазини за левче newsm78 И сега се чудя и аз какъв да си купя Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Имаме и от  двата  модела.Работят  безотказно.Ползваме ги от много време.Явно  сме случили.За  последно  го ползвах   вчера.Приспособих си  една  макаричка.
единият беше от Практикер,а другия от най-близката железария до  блока.

# 14
  • Мнения: 14
Днес си купих един Полски.Кабелът ми се вижда доста по-добър и надежден, а също така и спусъка.Цената му е 6.80лв.Марка Топ Тулс.
Ще видим,колко ще издържи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт